Сепаратизм/Держзрада

rfvgy

Ukrainian
31.12.17 09:58
Зрадників, подібних до Єжова, ще багато в різних наших службах, - Гройсман

Коли і з якої причини людина вирішила зрадити свою країну - невідомо. Вирахувати це непросто.


Про це, як пише заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю на телеканалі .

Він упевнений, що зрада залежить від різних чинників: меркантильності, ненависті до України. "Що стосується викриття, то думаю, що таких екземплярів у нас не один в різних службах. Просто мені вдалося його виявити. Він же працював з 2002 або 2004 року: в США в посольстві, він кадровий дипломат, він працював в Міністерстві закордонних справ, в Адміністрації Президента, був перекладачем Віктора Ющенка. У нього є послужний список, і ти ніколи не знаєш, коли людина вирішить зрадити свою країну. Ти ж не можеш читати, що у нього в голові", - констатував глава уряду.

You must be registered for see images


Гройсман зазначив, що потрібно боротися з такими загрозами. "Я думаю, що потрібно посилювати підрозділи контррозвідки. Ми перебуваємо в стані війни, яку веде проти нас Росія. Ця війна, на превеликий жаль, несе фізичні втрати, життя людей, має ознаки гібридности, коли застосовуються всі засоби", - заявив прем'єр.

Він нагадав, що до 2014 року керівники СБУ, Міноборони та інших спецпідрозділів були залежні від росіян чи навіть були громадянами РФ.

"Тобто вони служили, напевно, не Україні. І багато хто був зацікавлений в тому, щоб Україна була слабкою. Нам потрібно це категорично спростувати, не погоджуватися з цим. Навпаки, зробити, щоб Україна зайняла те місце, яке повинна займати велика 45- мільйонна нація" , - резюмував Гройсман.

 

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see images


В Донецке вследствие отравления водкой погибли десятки боевиков, виновница – жена Захарченко
- янв 05, 2018
В оккупированном Донецке почти 40 боевиков погибли вследствие отравления водкой, произведенной в непризнанной республике. Об этом сообщает блогер Алексей Чибисов на своей странице в Фейсбук.

По его словам, в морге донецкой больницы имени Калинина находятся тела 40 боевиков, которые 1 января употребляли «элитную» водку, произведенную в ОРДО. При этом указывается, что вследствие отравления алкогольным напитком погиб и взводный 2 батальона «Семен», а также его приспешник «Мустанг».

Примечательно, в публикации блогер подчеркивает, что за случившимся стоит жена одиозного главаря «ДНР» Александра Захарченко. Так, по информации Чибисова, именно ей идут потоки денежных средств от реализации сигарет и некачественных алкогольных напитков, произведенных в непризнанной республике. К слову, данные товары производятся не только для внутреннего рынка, но и для экспорта в ОРЛО и РФ.

P.S. Схоже отруєння сурогатом - факт . А скільки там померло орків і скільки простих донетчан , хз ...
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
В ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТИ МАЙОРА ПОЛИЦИИ ОСУДИЛ НА ТРИ ГОДА ЗА СОТРУДНИЧЕСТВО С БОЕВИКАМИ

Северодонецкий городской суд (Луганская область) приговорил майора полиции за работу на боевиков. Об этом сообщает пресс-служба Службы безопасности Украины. Северодонецкий городской суд приговорил к заключению бывшего сотрудника одного из подразделений управления Нацполиции Луганской области, который работал на незаконные вооруженные формирования.

«Оперативники СБУ разоблачили майора полиции, который передавал боевикам информацию о личном составе и транспортных средствах подразделений полиции, блокпостах сил антитеррористической операции, а также служебных документах с грифом «секретно» - говорится в сообщении. По решению суда полицейский признан виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 258-3 (Создание террористической группы или террористической организации) Уголовного кодекса Украины. Ему назначено наказание в виде трех лет и трех месяцев лишения свободы.

(c)
 

vampirich

Well-Known Member
You must be registered for see images


Дівчата, маю розказати вам яка наволоч, бо зійду з розуму від напруги.
Знайома моїх знайомих попросила мене дати пожити в квартирі сім’ї з Донецької області. Я їх зустріла на машині, нагодувала, дала ключі від квартири і поїхала ( я живу в іншому місці).
Через кілька днів захожу , їх не було, вони вийшли за пивом ( як потім виявилось), на столі був ноутбук відкритий і там лист. Я прочитала- люди ж незнайомі, малолішо.
Мене до сих пір тіпає, як згадаю. Господи, шо то за люди???? Як можна бути таким в час , коли війна іде???
Там було про те, що я лохушка і взагалі бандери-лохи, їх можна розводити , бо вони наївні, що вони тут живуть в центрі як сир в маслі, все їм бескоштовно .
Автор прикалувався з нашої вимови, розказував, шо классно би було покликати сюди путлєра і вигнати нас зі Львова. Бо у Львові реально круто- Европа.
І щоб “пацани” не боялись сюди їхати – лохи все влаштують.
І було б класно мою квартиру собі забрати.
І ще купа-купа всього, що я не буду переповідати, бо зараз ще приб’ю когось через нерви.

Потім вони прийшли і в нас була розмова типу – “Слиш ти овца, я те щас” Коротше, викликала я свого знайомого і відвезли ми цих сраних біженців на вокзал. Я купила квиток їм на поїзд до Вінниці і посадила у вагон.
Господи, я не хочу щоб таке бидло жило в моєму місті. Хай краще думають, шо ми бандери людей їмо.
Я не хочу більше допомагати ніяким біженцям з Донбасу, ні нормальним , ні ненормальним. НІЯКИМ.
Вони привозили тітушок на майдан, вони покликали війну в Україну,
Через них мої друзі мають воювати на Сході. Хай їдуть хоч на Марс, хоч в Москву.
Хай несуть відповідальність за свої вчинки- може хоч тоді розуму навчаться.”
Наталія Білик
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
За роботу на спецслужби РФ військовослужбовця Нацгвардії засудили на чотири роки

За матеріалами військової контррозвідки СБУ Колегія суддів Солом’янського райсуду Києва визнала винною у державній зраді військовослужбовця Нацгвардії. Оперативники спецслужби встановили, що технік-оператор відділу інформаційного забезпечення Центральної бази зберігання Нацгвардії була завербована ГУ Генштабу збройних сил РФ під час візиту до рідної сестри, яка проживає у Москві.

Співробітники СБ України задокументували, що жінка збирала та передавала спецслужбам РФ відомості, що становлять державну таємницю. Військовослужбовцю були відпрацьовані розвідувальні завдання, розроблені способи передачі інформації електронним каналом зв’язку, здійснено інструктаж для дотримання заходів конспірації. Для екстреного виходу на зв’язок із кураторами їй надали адресу електронної пошти і номер російського мобільного оператора, – прес-центр СБУ.

Правоохоронці затримали техніка-оператора у жовтні минулого року. Під час досудового слідства жінка повністю розкаялась у діях на шкоду національним інтересам України та надала повне сприяння слідству. Враховуючи обставини, суд обрав їй міру покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

(c)
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Сотрудника внешней разведки Украины приговорили к 6 годам тюрьмы за помощь боевикам ОРДО

Печерский районный суд Киева приговорил к 6 годам тюремного заключения работника Службы внешней разведки за сотрудничество с боевиками ОРДО. Об этом сообщили в Генеральной прокуратуры Украины (ГПУ).

"Будучи сотрудником Службы внешней разведки Украины в течение сентября 2014 года по март 2015-го, он совершил содействие деятельности указанной террористической организации ("ДНР") путем сбора и последующей передачи представителю террористической организации "ДНР" сведений, касающихся деятельности Службы внешней разведки Украины, в том числе составляющих государственную тайну", – говорится в сообщении.

В ведомстве добавили, что сотрудника внешней разведки признали виновным по ч. 1 ст. 258-3 (создание террористической группы или террористической организации), ч. 1 ст. 328 (разглашение государственной тайны) УК Украины и приговорили к 6 годам лишения свободы с лишением права занимать определенные должности сроком на 3 года, а также с лишением воинского звания.

(c)
 
Зверху