Нова влада

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
СБУ ліквідувала черговий центр "відмивання" державних коштів

Служба безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу України викрила та припинила діяльність «конвертаційного центру», який діяв на території Київської та Львівської областей. Встановлено, що контролювали злочинну діяльність центру мешканці м. Києва, які і розробили схему надання послуг з ухилення від сплати податків та відмивання «брудних» коштів.
Безготівкові кошти одного із секторів економіки шляхом проведення фінансових оборудок накопичувалися на рахунках підконтрольних фіктивних підприємств. У подальшому вони переводились у готівку за схемою надання фінансової допомоги на підконтрольні банківські рахунки, оформлені на наркотично залежних та раніше судимих фізичних осіб. Саме від імені цих осіб, мешканців Кіровоградської та Дніпропетровської областей, один з організаторів «конвертаційного центру» знімав готівку.
У результаті спільної спецоперації діяльність вказаного «конвертаційного центру» було припинено під час перерахування безготівкових коштів на рахунки підконтрольних фізичних осіб та спроби зняття одним із членів злочинного угруповання 5 млн. гривень готівки.

(с) СБУ
 

kobi

◘◘◘◘◘◘◘
Моє враження що Порошенко як верховний - слабий . Тому й передаються керівнику РНБО не властиві , як це було раніше , функції . Під час війни - можливо це виправдано , а можливо ні ... побачимо .
А Турчинов не слабый?
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Парламент схвалив підвищення імпортного збору

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону, який запроваджує тимчасове мито на імпортовані до України товари терміном на один рік починаючи з 1 січня 2015 року.Додатковий імпортний збір буде стягуватися з товарів, що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, незалежно від країни їх походження за ставками:
  • 10% - для товарів, що класифікуються товарними групами 1-24 згідно з УКТЗЕД;
  • 5% - для товарів, які класифікуються 25-97 товарними групами по УКТЗЕД;
  • 10% - для товарів, що підлягають оподаткуванню ввізним митом згідно зі статтею 374 Митного кодексу;
Додатковий імпортний збір не буде стягуватися при ввезенні життєво необхідних товарів. До таких відносяться природний газ, вугілля енергетичне, паливо для АЕС, нафта, нафтопродукти, банкноти та банківські метали, гуманітарна допомога, товари, які звільняються від сплати ввізного мита згідно з міждержавними домовленостями (крім вільної торгівлі).


(с) Тиждень
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Рада реформує державне соцстрахування

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації Фонду оплати праці.
Законопроектом передбачається з 1 січня 2015 року створити Фонд соціального страхування України, об'єднавши Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Законопроект передбачає поетапне зниження ЄСВ на суму зарплати понад двох мінімальних (2,436 тис. грн. на місяць): на 35% - в 2015 році, на 48% - в 2016 році, на 60% - з 2017 року.



(с) Телеграф
(с) ВРУ
 

abyrvalg

Well-Known Member
Верховна Рада провалила голосування законопроекту, який розриває угоди з Кіпром, що відкривають шлях офшорам. Автор законопроекту народний депутат України Юрій Левченко прокоментував це рішення. "Тільки що Верховна Рада, з грубим порушенням регламенту, відмовилася розглядати мій проект по розірванню угоди з Кіпром через яку мільярди вивозяться з України. Маски скинуті...", - пише Левченко.
Джерело: fakty.ictv.ua
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Рада звільнила 109 суддів

Вони звільнені у зв'язку з подачею заяв про відставку. 58 з них досягли 65-річного віку.


(с) ВРУ

Я так понимаю, что никакого расследования их деятельности не будет и они мирно будут почивать на пенсии вместе с награбленным и льготами с пенсиями =(
 

abyrvalg

Well-Known Member
"Шуфрич предлагал мне 3 млн долл."-Ляшко
You must be registered for see medias
Ну потом драка, все как всегда
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
You must be registered for see images


новые кадры будут набираться на открытом конкурсе уже с января.
"Начинаем с Киева. И это не пилот, реформа уже началась", - подчеркнула Згуладзе.
Она отметила, что начальной целью является борьба с системной коррупцией.
"В середине января мы представим детальный план реформирования ГАИ. Но сегодня могу уже сказать, мы сливаем в одну службу ГАИ и патрульную службу", - анонсировала она.
"Для нас самое главное – построить цивилизованные отношения между полицейским и гражданином. И давайте не будем много говорить о Грузии, я работаю в правительстве Украины. Поэтому буду говорить об Украине", - подчеркнула Згуладзе.
"Все постсоветские страны коррумпированы, Украина не уникальная. Конечно, будет сопротивление реформам. Но я об этом не думаю. Я уверена, что мы можем провести реформы", - сказала она.

Она анонсировала изменения стандартов статистики. Важным будет качество, а не количество.
 
Зверху