Нова влада

Смешной вопрос. Столь же смешной, сколь бескультурный. Самое смешное в нем то, что вопрошающий сообщает о самом себе больше, чем хочет узнать.
дeякийм русскомозглим сумським придуркам iнодi (як Колi-мiтболу) кращe жувати нiж говорити
 

d324co

Well-Known Member
Чи то черговий фейк, чи то велика майбутня перемога. ...

Офисом президента Владимира Зеленского изучается возможность введения в Украине продуктовых карт, в частности электронных, и механизмов воплощения такого решения.

Об этом в комментарии BBC News Украина советник президента по экономическим вопросам Олег Устенко, информирует Скептик.
Перспектива перехода части населения на продуктовые карточки, как указывается, вызвана подорожанием продовольствия вследствие резкого скачка стоимости российского газа.
Устенко считает, что в украинских условиях снижение или отмена НДС на продукты питания, даже временное, повлечет дополнительные расходы из государственного бюджета на администрирование налогов и повредит конкуренции между производителями и реализаторами продуктов питания.
«В наших условиях это дополнительный риск для экономики», – считает он.
А вот более приемлемым вариантом, считает экономист, могла бы быть целевая финансовая поддержка – по аналогии с программой «е-Поддержка», доступной тем, кто установил на смартфоне правительственное приложение «Дия».
Олег Устенко даже не исключил введение чего-то вроде «продуктовых карт», которые действуют в США для малоимущих граждан.
«В Офисе президента позиция более чем четкая: прежде всего должны получить поддержку наиболее уязвимые и незащищенные слои населения. Как? Варианты будут рассматриваться. Это могут быть и дополнительные выплаты для компенсации роста цен, и введение food stamps в системе «Дия» — так называемых «продуктовых чеков», как это практикуется в США», — заявил Олег Устенко, подчеркнув, что «это антикризисные меры, которые могут вводиться по необходимости».
 

arnisumy

Well-Known Member
мудрий наріт вартий таких "керманичів"
You must be registered for see medias
 

arnisumy

Well-Known Member
"Ми на межі закриття": глава "Укрхлібпрому" попередив про можливість повторення в Україні казахстанського сценарію

Незважаючи навіть на ухвалену урядом постанову про надання хлібній галузі газу за пільговими цінами, хлібозаводи за 2 тижні дії цієї постанови так і не отримали пільгового газу, через що багато підприємств обіцяють припинити виробництво з дня на день, що може призвести до великих проблем з наявністю хліба на полицях українських магазинів.


Постанова Кабінету Міністрів України про встановлення пільгових цін на постачання природного газу виробникам продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість, не виконується, що ставить, зокрема, хлібну галузь на межу закриття з дня на день, а разом з цим можливі перебої з постачанням хліба в українські магазини.
Про це у коментарі заявив Олександр Васильченко, голова асоціації "Укрхлібпром".
Всеукраїнська асоціація пекарів 11 січня направила українській владі, зокрема президенту України Володимиру Зеленському та прем'єр-міністру Денису Шмигалю офіційне звернення з проханням вжити заходів щодо розблокування дії постанови уряду №1435, яка запроваджує пільгові ціни на газ для виробників соціально значущих продовольчих товарів.


В асоціації пояснюють, що хоча уряд ухвалив 30 грудня 2021 року вищезгадану постанову, вона не виконується постачальниками газу "через вигадані причини" - хлібозаводи та інші виробники соціально значущих продуктів харчування досі не отримали контрактів на купівлю газу за пільговою ціною.
"Більшість хлібопекарських підприємств купили газ тільки на першу половину січня 2022 року, оскільки сподівалися на обіцянку постачання дешевого палива і не мали можливості купити газ на весь місяць за астрономічними цінами. Постачання газу на пільгових умовах нам обіцяли на початку січня, потім терміни були перенесені на 10-11 січня, 10 січня з ранку було визначено дату проведення торгів 12 січня, наприкінці дня її відклали до 14 січня 2022 року. Такий розвиток подій унеможливлює купівлю газу на другу половину січня за пільговими цінами", - сказано в зверненні асоціації.
У листі наголошується, що пекарі не мають можливості купити газ за ринковими цінами, оскільки це призведе до подальшого зростання заборгованості за сировину та припинення його поставок. Йдеться насамперед про борошно.
"Ситуація для виробників хліба перетворюється з критичної на катастрофічну, тому що, втрачаючи щодня мільйони гривень у зв'язку з неможливістю скористатися рішенням уряду, ми наближаємо той день, коли не зможемо забезпечити роботу підприємств і будемо змушені зупинити виробництво. Наголошуємо: запас міцності вичерпаний, багато хлібопекарських підприємств на межі зупинки", - зазначає "Укрхлібпром".
"До чого може призвести така бездіяльність уряду щодо соціально значущих проблем, ми вже побачили на прикладі Казахстану, коли прем'єр-міністр відмахнувся від обурення суспільства підвищенням цін на газ тим, що це ринкова ситуація", - додав у коментарі Delo.ua Олександр Васильченко.
Нагадаємо, 31 грудня 2021 року Кабінет Міністрів встановив у розмірі не вище 1% торгову надбавку за постачання природного газу власного видобутку виробникам низки продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість.
Рішення поширюється на компанії, для яких основним видом діяльності є виробництво борошна пшеничного першого сорту, молока пастеризованого жирністю 2,5% (у плівці), хліба житньо-пшеничного, яєць курячих категорії С1, птиці (тушки курячої), а також батону та соняшникової олії, які були внесені до відповідного переліку також 30 грудня.
При цьому дія цієї постанови має тривати до кінця карантину Covid-19, але не довше кінця квітня 2022 року.
Своєю чергою, постановою №1433 Кабмін також зобов'язав приватних газодобувників продавати до кінця квітня 20% газу, що видобувається, на Українській енергетичній біржі.
Нагадаємо, що напередодні представники молочної та хлібної індустрії, а також птахівники попередили про можливе припинення виробництва у своїх галузях через катастрофічне для них зростання цін на газ до 60 грн за кубометр із січня.
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
:D :D :D
Гетманцев анонсував фіскалізацію ринку таксі


Законопроєкт про фіскалізацію ринку таксі зареєструють у Верховній Раді до кінця січня.
Про це депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив в інтерв'ю Українським новинам.
"Думаю, що вже в січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоби він з'явився", – сказав депутат.
За словами Гетманцева, відповідний законопроєкт зараз на стадії узгодження із Міністерством інфраструктури.
Водночас нардеп пообіцяв, що інших законопроєктів щодо посилення фіскалізації у інших сферах наразі не планується.
"Ми ухвалили закони, які запровадили РРО, антиофшорний закон, податок на Google, реформу податкової відповідальності в №1210, податковий закон №5600, ми прибрали всі корупційні пільги. Усі. Ми повинні поставити крапку або крапку з комою на кілька років. І сконцентруватися на Податковій, Митниці, налагодити їхню роботу. Вони мають достатні інструменти для того, щоб працювати чесно і відкрито, на користь бізнесу, але вони часто працюють на себе, використовуючи повноваження на зло і це абсолютно неприйнятно", – сказав Гетманцев.
Раніше він розповідав про плани зобов’язати таксистів встановити реєстратори розрахункових операцій (РРО).
"Ми повинні зобов’язати кожного таксиста мати програмний РРО, який не складає труднощів встановити на телефон. Це може бути індивідуальна зайнятість або робота з службами таксі. Нам в двох випадках принципово, щоб, з одного боку, реєстрація таксиста і облік його діяльності були простими (наприклад, через портал "Дія"), але все здійснювалося "в білу", – говорив Гетманцев у вересні 2021 року.
Читайте також:
Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури за останні роки розробляло
За оцінками міністерства станом на 2020 рік, в сфері перевезень пасажирів на таксі , 98% з них не були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності. Щорічний оборот ринку внутрішніх перевезень на таксі та легковими автомобілями на замовлення оцінювався у близько 40 млрд грн на рік.
Джерело:
 
  • Haha
Реакції: Aiir

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see medias

ДБР очолив Олексій Сухачов.
 

arnisumy

Well-Known Member
.

А сьогодні експертка з безпеки написала, що атака стала результатом експлуатації вразливості CVE-2021-32648 системи управління контентом OctoberCMS, на якому працювали державні сайти. Іншими словами, проблема пов'язана з умовною операційною системою, яка керувала роботою офіційних українських сайтів. Зазвичай при виникненні вразливості розробник ПЗ усуває її і публікує оновлення, яке нівелює вразливість, тобто "закриває" дірку, за допомогою якої можна зламати сайт або пристрій. Після встановлення такого оновлення вразливість користувачам вже не страшна - використовувати її неможливо. Але якщо оновлення не встановити, то вразливістю може скористатися практично будь-яка зацікавлена людина з достатніми технічними навичками. Вразливість було виявлено у квітні, у серпні про неї попередили користувачів OctoberCMS та опублікували оновлення, яке мало захистити сайти від небезпеки. Адміністраторам сайтів достатньо було просто оновити платформи, і сьогоднішня атака була б неможливою. Хто відповідальний за те, що платформи не було оновлено, - відповідь на це запитання має дати поліція.
 

arnisumy

Well-Known Member
Лошара ЗЕбанате, пам'ятай... податкова дбає про твоє здоров'я!
You must be registered for see images

В Україні можуть запровадити додатковий податок на солодкі напої, бо вони надто шкідливі

Солодкі напої є однією з основних причин ожиріння та діабету. За даними ВООЗ, збільшення ціни на них навіть на 20% призводить до зниження їхнього споживання.
You must be registered for see images

Кока-Кола – один з лідерів за відсотком цукру в її вазі: 35 грамів розчиненого цукру на маленьку бляшанку
У Верховній Раді обговорюють можливість запровадження податку на солодкі газовані напої, щоб обмежити їх споживання. Про це голова Комітету з питань здоров’я Михайло Радуцький, Хмарочос.

ВООЗ рекомендує обмежувати споживання цукру до 5% від загальної енергетичної цінності продуктів, що людина споживає за день. Це приблизно 25 грамів на день для дорослої людини. При цьому одна маленька банка коли містить 35 грамів цукру. Так само великий вміст цукру в йогуртах і пакетованих соках. А ще людина отримує цукор із безлічі інших продуктів, наприклад, ложка кетчупу містить 4 грами.

«На відміну від цукру з продуктів харчування, цукор із напоїв, особливо газованих, засвоюється занадто швидко, що перевантажує нашу підшлункову залозу та печінку, що з часом призводить до розвитку діабету, порушення роботи серцево-судинної системи, пошкодження кровоносних судин, ожиріння, захворювання кишково-шлункового тракту», — пояснює Радуцький.

Згідно з дослідженнями, третина українських дітей п’є солодку газовану воду часто, понад дві третини батьків не заперечують, аби їхні діти вживали газовану воду та солодкі пакетовані соки.

Такий податок діє у більш як 65 країнах світу. Наприклад, торік його запровадила Польща — споживачі додатково платять по 0,15 євро за кожен літр солодкого напою.

Наступного року до цих країн долучиться Ізраїль: за кожний літр напою з вмістом цукру понад 5 г/100 мл (а це практично всі підсолоджені напої) слід додатково заплатити один шекель (майже 9 гривень). З наступного року акциз на солодку воду діятиме у Казахстані; він спершу складатиме 20% і згодом підвищиться до 45%.

За даними ВООЗ, збільшення ціни на солодкі напої навіть на 20% призводить до зниження їхнього споживання. Латвія запровадила такий податок ще у 2002 році, й зараз рівень споживання солодких газованих напоїв — один з найнижчих у Європі.

Виробники також адаптуються до нових правил, зменшуючи вміст цукру у напоях до рівня, який дозволяє уникати сплати акцизу.

Радуцький запевняє, що в соцмережах його пропозицію сприйняли позитивно. На його думку, доходи від «цукрового акцизу» слід витрачати на програми лікування та профілактики діабету, а також на здорове харчування школярів.

Зазначимо, що в багатьох містах світу встановлюють фонтанчики з питною водою. Вважають, що доступ до безкоштовної води сприяє тому, що люди менше купляють солодких напоїв. Крім того, менше купляють і звичайної води у пластикових пляшках, лишаючи після себе менше сміття.

 

dyngyldai

homo facetus
В Україні можуть (і повинні) заборонити думати та сумніватися,
оскільки наслідки цього надзвичайно шкідливі для суспільства,
яке зробило патріотизм своєю головною настановою.

"Коли ворог на порозі, думати ніколи - це надто велика розкіш!" - сказали наші вожді!
 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
"прікольна" ...

Хто саме у 2020 році допомагав послабити українську протиповітряну оборону?
У 2020 році руками ДБР (найпевніше, спецслужбами Росії) була проведена ефективна операція з послаблення української протиповітряної оборони: на певний час система ППО була частково роззброєна і знята з бойового чергування, а внаслідок публічних судових справ було знищено підпільну мережу постачання запчастин для системи наведення ракет, що діяла у Росії. Стали відомі імена частини виконавців.

Сьогодні стало відомо, що центр "Миротворець" , яка була безпосередньою виконавицею у цій спецоперації. Нагадаємо передісторію:

У 2020 році Державне бюро розслідування, очолюване на той момент Романом Трубою, по протиповітряній обороні України – у кількох зенітних бригадах України вони вилучили ключові елементи системи наведення на ціль (також відомі під назвою "клістрони"). У кримінальному провадженні №62020240000000492, відкритому у Хмельницькому районному суді як прикриття для усієї операції, клістрони фігурують під назвою "НВЧ-прилади".

Клістрони – це спеціальні електровакуумні лампи, що використовуються для підсилення високочастотного радіосигналу і є необхідними для систем наведення на ціль у низці ракетних комплексів протиповітряної оборони. Ключовий момент, який потрібно знати, – для техніки, що стоїть на озброєнні ППО України, ці лампи виробляються лише в Росії. За неофіційною інформацією, протягом 2014–2020 року спецслужбам України вдалося налагодити контрабандне постачання клістронів для потреб ППО. Проте у 2020-му у справу втручається українське ДБР та наша судова система.

У квітні 2020 року ДБР відкриває кримінальне провадження щодо відсутності сертифікатів виробника та відповідності норм, що "дозволило постачати товар негарантованої якості та невідомого виробництва". Документи могли бути відсутні, враховуючи неофіційний спосіб закупівлі деталей. Щодо цього 4 червня 2020 року слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Баєв С.М. за поданням слідчої ДБР Оксани Богатюк, згаданої вище, дозволяє у своїх чотирьох (однакових за змістом, крім адреси частин) огляд місць зберігання НВЧ-приладів у чотирьох військових частинах ППО України в Черкаській, Одеській, Київській та Херсонській областях.

Слідчі ДБР прибувають першого липня 2020 року у ці чотири частини та вилучають НВЧ-пристрої, хоча мали дозвіл лише на поверхневий огляд, внаслідок чого з'являється . Через публічний скандал частину пристроїв повернули військовим, і ДБР обіцяло внутрішнє розслідування, яке ні до чого не призвело. (Цікаво, що ухвала про арешт майна від того ж судді Баєва з'явилася лише 2 липня, коли клістрони вже були вилучені, – зараз ).

Водночас через дії слідчих ДБР не лише була тимчасово зменшена спроможність ППО України. Не менш важливим наслідком стала публікація у відкритих документах цієї справи серійних номерів та дат виробництва клістронів, які перевіряла ДБР. Внаслідок цього, за неофіційною інформацією, спецслужби Росії відстежили ланцюжки продажу деталей і припинили діяльність мережі постачання цих запчастин в Україну.

Слідчу ДБР Оксану Валеріївну Богатюк, що тепер фігурує у "Миротворці", потрібно опитати контррозвідці СБУ і з'ясувати: від кого їй, як виконавиці, прийшов наказ відкрити цю справу. Не виключено, що таким чином можна вийти на "кротів" у ДБР (або в інших органах), що сприяли послабленню українського ППО. Робити це потрібно просто зараз, коли є загроза масованого загострення/нового вторгнення військ РФ.

Додатково: 30 липня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду в складі судді-доповідача Матущака М.С., суддів: Кулеші Л.М., Бережного С.Д. відмовили начальнику військової частини у спробі повернути клістрони, який аргументував, що "(вироби), на які був накладений арешт ухвалою слідчого судді встановлюються на військову техніку, яка виконує бойове чергування з охорони повітряного простору та важливих стратегічних об`єктів держави. Без зазначених виробів, військова техніка не зможе виконувати свої функції". "Ні", – зазначені судді, все ОК: колегія суддів вважає, що слідчий суддя місцевого суду при розгляді клопотання з`ясував усі обставини, а тому ухвалу слідчого судді слід залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.

У грудні 2020 року той самий суддя Баєв відмовив та клопотання про скасування арешту на майно від одного з командирів частин ППО, з чого можна зробити висновок, що принаймні частина клістронів так і не була повернута у війська, навіть через пів року.


 
Зверху