Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
Мабуть "порохобот", "соросьонок" або рептилоїд!

27.03.20 16:09
"Слуга народу" Чернєв виступив проти Коломойського: "Частина депутатів живе не в Україні, а в "Приваті". Іуди продають країну за 30 срібняків"

Народний депутат з "Слуги народу" Єгор Чернєв заявив про те, що ризик оголошення дефолту в країні зростає.
Як передає , про це він написав у
Чернєв зазначив: "На жаль, ризик дефолту в середині країни збільшується. Останні дні я постійно спілкуюсь з колегами по парламенту. Є ймовірність, що для прийняття закону про неповернення банків, який є однією з умов для отримання рятівного кредиту від МВФ, може не вистачити голосів.
Причина проста: частина депутатів з різних фракцій живе не в Україні, а в державі під назвою "Приват". В них все буде добре, особливо, коли їхньому господарю повернуть банк чи виплатять компенсацію за нього. Вистачить на нові машини для всіх. Погано буде лише тим, хто не має "громадянства" країни "Приват". А це – переважна більшість українців".
Читайте також:
Він продовжив: "Нас намагаються переконати в тому, що дефолт - це добре, мовляв, не віддамо гроші закордонним баригам, а віддамо їх нашим людям. Це абсолютна єресь. Такі розмови розраховані на людей, нездатних критично мислити та бачити на крок уперед. Адже агітатори від Привату не говорять людям, що буде потім. А потім — конфлікт з усіма нашими західними стратегічними партнерами, фінансовий бойкот України, крах національної валюти, гіперінфляція, тотальне безробіття, шалений сплеск злочинності. Дев’яності роки будуть здаватися нам роками нечуваної стабільності.
Розклад на сьогодні такий, що голоси за закон про неповернення банків можуть дати лише кілька груп і фракцій: Голос, Довіра, ЄС та частина нашої фракції "Слуга народу"".
Читайте на "Цензор.НЕТ":
"На жаль, інша частина депутатів різних фракцій та груп так чи інакше знаходяться на фінансуванні групи "Приват" або пов’язані з нею спільними інтересами.
Ми боремося за українську державність з РФ та епідемією, але можемо її втратити через Іуд, готових продати країну за 30 срібняків.
Закликаю громадянське суспільство, всіх українців звернутися до своїх депутатів та переконати їх у необхідності підтримати закон про неповернення банків. Кожен голос сьогодні важливий.
Тільки разом ми зможемо протистояти силі великих грошей та змусити своїх обранців не продавати країну приватним структурам", - резюмував Чернєв.
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
27.03.20 16:45
Претендент на должность министра энергетики скрыл зарплату жены в компании Ахметова, – СМИ

Претендент на должность министра энергетики и окружающей среды Виталий Шубин с нарушением заполнил свою декларацию о доходах, что позволило скрыть работу его жены на в группе компаний ДТЭК Рината Ахметова.
Об этом свидетельствует единственная поданная декларация Шубина за 2018 год, передает со ссылкой на
По данным СМИ, уже на ближайшем заседании Верховной Рады может быть назначен министр энергетики и окружающей природной среды. Эта должность остается вакантной после отставки правительства Алексей Гончарук 4 марта.
Одним из главных претендентов на должность министра называют первого заместителя министра Виталия Шубина, который сейчас временно исполняет обязанности руководителя министерства.
Шубин имеет многолетний опыт работы ТЭК, в 2011-2014 годах он работал в различных структурах компании ДТЭК, потом имел опыт работы в трейдинге электроэнергии и проектах зеленой энергетики. В октябре 2019 года был назначен первым заместителем министра Александра Оржель, после увольнения которого остался руководить министерством.
Шубин еще не подал декларацию о доходах за прошлый год, так как из-за карантина госслужащим продлили время подачи деклараций до 1 июня.
Перед вступлением на должность в правительстве Шубин подал декларацию за 2018, в которой также указал жену Инну Павловну Лапу.
При этом в разделе "Источник дохода" таким источником вместо работодателя Шубин указал себя. Такая же ошибка допущена ним и в разделе о доходах жены, которая якобы выплачивает зарплату самой себе. Это позволило скрыть место работы Инны Лапы.
В то же время на сайте ДТЭК , что в прошлом году Инна Лапа занимала должность начальника отдела по тендерным процедурам ООО "ДТЭК Нефтегаз". Это крупнейшая частная газодобывающая компания, она входит в холдинг ДТЭК Рината Ахметова.
Читайте также:
Как сообщалось, Верховная Рада 4 марта , который в предыдущем составе правительства с февраля был вице-премьер-министром – министром развития громад и территорий, а до этого с августа 2019 года работал главой
До назначения главой ОГА Шмыгаль возглавлял Бурштынскую ТЭС из холдинга ДТЭК Рината Ахметова.
Через две недели после назначения Шмыгаля премьером Кабмин принял решение на импорт из Российской Федерации электрической энергии и всех типов угля за исключением антрацитового и коксующегося.
Коксующийся уголь потребляют предприятия холдинга "Метинвест" Рината Ахметова и Вадима Новинского. ДТЭК Ахметова также настаивает на нерентабельности продажи электроэнергии на тепловых электростанциях и требует закрыть импорт электроэнергии в страну.
 

arnisumy

Well-Known Member


Про погані новини зі Сходу, як завжди, дізнаємося з рук посередників.
Як заявив спецпреставник голови ОБСЄ на Тристоронній групі в Мінську пані Хайді Грау, протягом он-лайн переговорів 24-26 березня на групі все ж підіймалося питання сумнозвісної консультативної ради з ОРДЛО.
Більш того, за формулюванням чиновника ОБСЄ, учасники групи "взяли до відома обговорення проекту консультативної ради в "нормандському форматі"". Це, якщо швейцарський за походженням чиновник не помилився (а таке буває нечасто) означає наступне.
Рішення від 11 березня про перспективу утворення консультативної ради насправді не було ініціативою Кучми чи Єрмака. Його було, як ми дізнаємося лише наразі, попередньо схвалене саме у "нормандському форматі", тобто - між президентами. На зустрічі у Парижі. Про що суспільству звісно ніхто нічого з січня по березень не казав.
Тепер цілком зрозуміло мовчання вищої влади стосовно цієї домовленості за голосних обвинувачень суспільства у бік Кучми та Єрмака.
Більш того, онлайн формат зустрічі 24-26 березня зовсім не означає, що цю раду не було створене, бо не підписівалися папірці.
Згідно бюрократичних правил, якщо на переговорах такого рівня щось було "взято до уваги", то це було по суті схвалене. Й ніщо у принципі не заважає цій раді "почати працювати". Зокрема й цілком непублічно.
Що ж, на кожну спробу зрадити Батьківщину є знаряддя правомірної протидії. Абсолютно не упевнений, що вийде, але іншого шляху немає.
 

arnisumy

Well-Known Member
мабуть також "порохобот"...

27.03.20 20:25
Глава обласного управління охорони здоров'я зривається в сльози, губернатор рішень не ухвалює, список опорних лікарень за тиждень змінювався 5 разів, - бізнесмен Ставніцер про готовність Одещини протистояти коронавірусу

Бізнесмен Андрій Ставніцер, який надає Одеській області допомогу в боротьбі з коронавірусом, вимагає, щоб штаб при ОДА працював, а не існував на папері.
Про це Ставніцер написав у , інформує
"В Одеській області п'ять разів за останній тиждень змінювався список опорних лікарень. Щоразу сотні волонтерів, бізнесменів, небайдужих людей у буквальному сенсі на півдорозі розвертають машини, забиті коробками з антисептиком і масками, і їдуть в інший кінець області... Глава облохоронздоров'я Оксана Сорочан, кожні півтори години зривається в сльози. Губернатор Максим Куций не плаче, але рішень не приймає", - написав він.
Ставніцер зазначив, що виконав прохання президента Зеленського і організував бізнес на допомогу області в боротьбі з коронавірусом.
"200 власників найбільш ключових підприємств регіону цілодобово працюють над тим, щоб знайти не тільки дорогі апарати ШВЛ, а й елементарні маски, костюми, окуляри, рукавички, бахіли. І оплачують їх. 20 менеджерів залишили свою роботу, не сплять і не їдять, щоб забезпечити закупівлі, документообіг, логістику, комунікації і все, що потрібно Штабу", - написав він.
Читайте також:
За його словами, партнери з ОДА за цей час тільки подзвонили кілька разів з питанням про те, скільки грошей здали бізнесмени.
"Знаєте, що було в Одеському аеропорту, коли туди привезли тести з Китаю? Представники різних регіонів побилися між собою і з Національною гвардією за ці коробки. Кожен почав брати собі те, що бачив - довелося перекривати виїзд з аеропорту. Таке відбувається під час безвладдя. І це страшніше, ніж порожні лікарні", - написав Ставніцер.
"Я не можу пересувати ноги владі. Я не можу змушувати працювати облохоронздоров'я, командувати лікарями, піднімати зі стільців співробітників ОДА і робити так, щоб їхній штаб працював насправді, а не на папері. І не хочу! У мене немає медичної освіти, і кажуть, що я не повинен вказувати лікарям. Добре. Покажіть мені, хто повинен? В одеській області цієї людини немає. Повний параліч", - додав він.
Читайте також:
Бізнесмен вимагає, щоб було прийняте остаточне рішення щодо опорних лікарень, штаб при ОДА почав функціонувати насправді, а не на папері як контролюючий орган.
"Вирішіть питання з лікарнями. Або вся наша праця матиме мізерний результат, а ми так не вміємо", - підсумував він.



 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Ну что, вот он показательный момент, вот и посмотрим, кто не лох и кому 42 годика.
Самый важный закон о национализированных банках (без лазеек для коломойского) - он краеугольный камень для кредита от МВФ, потому что на их месте не дурачек какой-то.
Так что у зелёной команды серьёзный такой цугцванг: кидануть коломойского или МВФ. Ну или как говорят в рабочем классе: на какой стул сам сядешь, на какой мамку дубинского посадишь :D


Заседание Рады пройдет в понедельник, рассмотрят банки и землю - Зеленский

Внеочередное заседание Верховной Рады состоится в понедельник, 30 марта. На нем рассмотрят законопроекты об обороте земли и о национализированных банках. Об этом заявил президент Владимир Зеленский после заседания фракции Слуга народа. "В понедельник будет внеочередная сессия Рады. Я на это настроен. Чтобы мы в понедельник все вопросы из этого блока прошли. Это для нас очень важно. Никто не хочет дефолта в стране", - сказал Зеленский.

Он заявил, что хочет, чтобы депутаты рассмотрели законопроект, предусматривающий возможность их дистанционной работы во время карантина. Депутат из Слуги народа Никита Потураев рассказал о законопроекте об обороте земли. "Наша команда во главе с президентом предложила компромиссный вариант, а именно: срок действия закона откладывается на 9 месяцев, после этого еще два года только физические лица смогут покупать землю, и не больше 100 га. Это именно то, что говорили, что необходимо мелким фермерам дать отсрочку. Только после этого, с 2022 или 2023 года, смогут покупать и юрлица. Подчеркиваю - без иностранцев. И тогда порог концентрации повышается до 10 000 га", - сказал Потураев.

(c)
 

d324co

Well-Known Member
А решение, принятое вне сессионного зала, дистанционно - его же может признать незаконным пещерский суд )))
Деньги, к тому времени, будут получены и просраныосвоены. А банк, решением пещерского суда именем Украины... того....
 

arnisumy

Well-Known Member
наївний дядько ...

Батько Гандзюк – до Зеленського: Чому ви мовчите, коли нова генпрокурор молотком ламає розслідування вбивства Каті?
27/03/2020 21:37
You must be registered for see images

ВІКТОР ГАНДЗЮК. ФОТО: ГРОМАДСЬКЕ

Віктор Гандзюк
лікар, батько вбитої громадської діячки Катерини Гандзюк (Херсон)
( )
Шок.
Володимир Зеленський, те, що новий генпрокурор Венедіктова починає свій шлях на посаді з брехні по справі вбивства моєї доньки, Катерини Гандзюк – це відверта ганьба, про яку я не збираюсь мовчати.
Чому я маю мовчати, коли весь день читаю радісні пости адвокатів Мангера, людини яка має офіційну підозру в організації вбивства Каті?
Чому я маю мовчати, коли читаю брехню генпрокурора про те, що вона не забирала справи в прокурора, який весь цей час “копав” херсонський кримінал і нарешті робив щось нормальне у справі Каті?
Чому я маю мовчати, коли читаю брехню, що новий генпрокурор нічого не забирала (ідеться про справи, які курирував і розслідував заступник генпрокурора Віктор Трепак, тепер передані іншому заступнику – “Н”), якщо я бачу офіційний документ, що Венедіктова по цій справі?
Чому я маю мовчати, коли я вже казав, що в прокурорів і так мало часу, що потрібно поспішати, бо з кожним днем і місяцем шанси на справедливість тануть, як арктичні льодовики від глобального потепління?
Чому я маю мовчати, якщо очевидно, що в нового куратора просто немає часу розбиратися у сотнях прізвищ кримінального ОПГ, що роками вбивало людей на Херсонщині?
Чому я маю мовчати, якщо ви мені особисто обіцяли результат, а зараз ваша протеже за один день робить цей результат ще на місяці вперед недосяжним?
Чому я маю мовчати, коли прокурор, який перший серйозно взявся за справу та повернув в Україну кримінального авторитета Москала і виписав йому підозру, подав у відставку?
Я не буду мовчати. Я не можу мовчати.
Мене тільки хвилює питання, чому весь день мовчите ви?
Чому ви терпите це знущання? Чому вам сьогодні стало байдуже, що ваш новий генпрокурор починає молотком ламати справу про вбивство моєї доньки?
Чому мовчите, коли нового генпрокурора взагалі не цікавить доля десятків інших активістів, які пережили десятки інших нападів? А взагалі прямо кажуть, що замість розслідування трьох нападів на нього, йому треба готуватись до тюрми?
Що відбувається? А мене теж потім в тюрму посадите, бо не мовчу?
Просто сором. Неймовірний сором.
 

arnisumy

Well-Known Member
Окупанти видобувають газ із Одеського родовища під прикриттям ракетного катера, – ДПСУ
26/03/2020 16:28
You must be registered for see images

ФОТО: ПРЕСЦЕНТР ДПСУ

Українські прикордонники виявили у районах газових родовищ у виключній морській економічній зоні України самопідйомні бурові установки “Україна”, перейменовані окупантами на “Крим-1 ” і “Тавриду” з російськими прапорами та патрулем ракетного катера ЧФ РФ.
Про це в четвер, 26 березня, повідомляє пресслужба ДПСУ.
“В Одеському родовищі виявлено та розпізнано самопідйомні плавучі бурові установки (СПБУ) “Україна”, перейменовані окупаційною владою анексованого Криму на “Крим-1”, та СПБУ “Таврида”. На обох бурових установках наявні ознаки продовження промислової діяльності, підняті прапори країни-агресора. Із наближенням до родовища на 5 морських миль (9260 м – ред.) спостережна вахта кораблів Морської охорони розпізнала ракетний катер ЧФ РФ, який патрулював поряд”, – йдеться у повідомленні.
На запит корабля морської охорони про мету перебування військового корабля в українських водах окупанти заявили, що здійснюють “охорону економічної діяльності Росії” та повідомили про обмеження щодо наближення до бурових платформ ближче 1 морської милі (1852 м – ред.).
You must be registered for see medias
ДПСУ заявляє, що продовжує фіксацію та збір інформації щодо здійснення незаконної економічної діяльності РФ в українській морській економічній зоні.
“Морська охорона продовжує фіксацію та збір інформації щодо здійснення незаконної економічної діяльності РФ у виключній (морській) економічній зоні України під прикриттям корабельно-катерного складу ЧФ РФ”, – йдеться у повідомленні.
У ДПСУ зазначили, що матеріали, зібрані Морською охороною Держприкордонслужби в період з 2014 року, вже покладено у доказову базу справи для розгляду третейським судом в Гаазі, яким визнано, що Росія незаконно експропріювала активи НАК “Нафтогаз України” та її дочірніх підприємств.
Як відомо, Одеське родовище розташоване на північно-західному шельфі Чорного моря за 130 км від Одеси і за 150 км від смт Чорноморське.
 
Зверху