Нова влада

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Зеленський звільнив Данилюка з посади секретаря РНБО

Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони. Відповідну заяву написав сам Данилюк ще 27 вересня, коли президент перебував з офіційним візитом у США. Указ про звільнення секретаря РНБО на сайті Президента України.

(c)

Данилюк пояснив свою відставку з поста секретаря РНБО

За словами Данилюка, рішення піти з посади було його ініціативою. "Це було свідоме рішення, засноване на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто нецікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі", - пояснив Данилюк. Він стверджує, що пропонував президенту України Володимиру Зеленському кілька варіантів вирішення ситуації, однак їм не вдалося дійти до єдиної позиції.

Данилюк також не виключив, що буде надалі "консультувати" президента Зеленського. Він також заявив про намір продовжити працювати в Україні , хоча має пропозиції з-за кордону. "Гадаю, це буде незалежна платформа", - зазначив політик. Данилюк вказав на брак професіоналізму у багатьох представників нової владної команди. "Це - системна проблема, яка несе ризик", - зауважив Данилюк, висловивши сподівання, що Володимиру Зеленському вдасться внести корективи.

(c)

Данилюк назвав причиною своєї відставки ситуацію з Приватбанком

"В мене є принципова позиція. Я вважаю, що на цей момент я не можу далі виконувати свої функції", - вказав пан Данилюк. За його словами, одна з головних проблем, яка стала причиною його відставки, - це ситуація з можливим скасуванням націоналізації Приватбанку. "Це одна з проблем. Сподіваюсь, що моє рішення буде сприяти тому, що ми уникнемо неправильних рішень в процесі Приватбанку. Думаю, що це було почуто як всередині України, так і зовні", - пояснює пан Данилюк. На уточнення, які саме можуть бути неправильні рішення щодо Приватбанку, пан Данилюк уточнив, що це скасування націоналізації.

"Це дуже небезпечне рішення, яке посилає сигнал, що олігархи тримають владу, вони впливають на державні інституції. Це також буде червоне світло для нашої взаємодії з МВФ", - вважає Олександр Данилюк. Він також проти компромісів у цьому питанні з колишніми власниками, про можливість яких нещодавно заявляв Ігор Коломойський. "Я не розумію, про який компроміс може йтися. Якщо вони включають в себе виплату певної компенсації, тоді це називається не компроміс, а здача інтересів", - вважає екссекретар РНБО.

На уточнення, чи відміна приватизації автоматично зупинить співпрацю з МВФ, пан Данилюк заявив: "З моєї точки зору, так, однозначно". За його словами, якщо влада проігнорує його застереження, "то українцям треба хвилюватись".

(c)
 

arnisumy

Well-Known Member
"мудрий" наш наріт навибирав реально наротний парламент:
You must be registered for see medias
П.С. уже б хтось з "наротних ізбранніков" по@бався б з кимось чи хоч посрав на трибуні.
 
Останнє редагування:

goool

Well-Known Member
Один из собеседников предоставил таблицу с распределением мощности электрических сетей на октябрь. Согласно ей, пять украинских компаний выкупили за 0,02 грн/МВт доступ к 1,1 ГВт пропускной способности сетей для импорта электроэнергии из России.
- 301 МВт сечения купила компания ДЭ Трейдинг, владельца Донбассэнерго Максима Ефимова.
- 250 МВт приобрела ЭРУ Трейдинг Ярослава Мудрого и Дейла Пери.
- Еще 249 МВт сечения получила компания ТАС Энергия Украины
- 199 МВт купил Д Трейдинг, входящая в .
- 100 МВт выкупила компания Юнайтед Энерджи, связанная с
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
You must be registered for see medias

"Тут представниця Уряду у Верховній Раді хоче провести аудит допомоги ЄС. З минулого тижня вона аж втомилася вимовляти моє прізвище у зв'язку з цим:).
Доведеться згадати першу професію і провести для пані Верещук урок. Вибирайте: або
Отже, справа про 15 мільярдів ЄС: хто винен, що робити та як знайти цапа відбувайла; рубрика «Для тих, хто погано вчився в Трускавці».
Вправа перша. Визначаємо, яка частина допомоги ЄС не використана і чому. Позакласне читання – торговий представник України – Тарас Качка:
Вправа друга. Визначаємо яку частину використаної допомоги складає безповоротна допомога, а яку кредити.
Вправа третя. Записуємо друзі, пані Верещук – не відволікайтесь! Координацію та контроль за використанням безповоротної допомоги здійснює сільськогосподарський МЕРТ (позакласне читання – відповідний розділ на сайті МЕРТ, додаткові консультації – зе-депутатка з МЕРТУ Роксолана Підласа), а кредитами опікується Мінфін (позакласне читання – відповідний розділ на сайті Мінфіну, додаткові консультації – відповідний підрозділ Міністерства).
Вправа четверта. Визначаємо, хто безпосередньо реалізовував проекти: ЦОВВи, ГО, освітні інституції, органи місцевого самоврядування, державні підприємства, МСБ тощо.
Рекомендації.
1. Звернути увагу Уряду, що некомпетентність та непрофесійність їхнього представника у ВРУ – пані Верещук дискредитує Уряд та Президента.
2. Рекомендувати Уряду звернути увагу пані Верещук на необхідність вивчення матчастини перед тим, як виголошувати сенсації.
3. Звернути увагу пані Верещук, що якщо вона вирішить зануритися в аудит допомоги США, Канади, Японії та іншого всесвіту поза межами ЄС, то алгоритм дій буде такий самий.
4. Звернути увагу пані Верещук на те, що частина допомоги не потребує реєстрації держави, а тому державою не обліковується.
5. Нагадати пані Верещук латинський вислів silentium est aurum (мовчання – срібло) або наш аналог – мовчання – золото."

(c)
 

arnisumy

Well-Known Member
:D :D :D
ФОПам можуть заборонити надавати послуги, – Гетманцев
Із метою боротьби з використанням спрощеної системи оподаткування для мінімізації податків при виплаті заробітних плат в Україні можуть заборонити фізичним особам-підприємцям надавати послуги.
Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев в "РБК-Україна", передає .
Він пояснив, що ФОПам можуть дозволити лише торгувати та займатися виробництвом.

"Зрозуміло, що є нюанс із ухиленням від податків при виплаті зарплат через ФОП. Але якщо поєднати ці речі (підняття порогу максимального доходу для того, щоб мати право працювати на спрощеній системі оподаткування, – ред.), щоб це не можна було використовувати ФОП при виплаті зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю і виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому", — наголосив Гетманцев.
Окрім того він зазначив, що мета законів його комітету, зокрема закону про обов’язкові касові апарати для торговців, полягає у тому, аби змусити великий бізнес припинити ухилятися від сплати податків.
Нагадаємо, 20 вересня .
Голова Верховної Ради України .
Він також вважає, що .
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
:D :D :D
ФОПам можуть заборонити надавати послуги, – Гетманцев
Із метою боротьби з використанням спрощеної системи оподаткування для мінімізації податків при виплаті заробітних плат в Україні можуть заборонити фізичним особам-підприємцям надавати послуги.
Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев в "РБК-Україна", передає .
Він пояснив, що ФОПам можуть дозволити лише торгувати та займатися виробництвом.

"Зрозуміло, що є нюанс із ухиленням від податків при виплаті зарплат через ФОП. Але якщо поєднати ці речі (підняття порогу максимального доходу для того, щоб мати право працювати на спрощеній системі оподаткування, – ред.), щоб це не можна було використовувати ФОП при виплаті зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю і виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому", — наголосив Гетманцев.
Окрім того він зазначив, що мета законів його комітету, зокрема закону про обов’язкові касові апарати для торговців, полягає у тому, аби змусити великий бізнес припинити ухилятися від сплати податків.
Нагадаємо, 20 вересня .
Голова Верховної Ради України .
Він також вважає, що .
Всё правильно, а то кругом одни парикмахеры, маникюрщицы, таксисты, массажисты, ремонтники да айтишники. На Бениных заводах работать некому за копейки. Это же возмутительно! Нужно срочно исправить!
 

arnisumy

Well-Known Member
03.10.19 22:00
22-річна помічниця нардепа Тищенка не змогла сказати, хто був першим президентом і скільки в Раді депутатів

Мар'яна Михолап, помічниця народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка, не змогла згадати ім'я першого президента України і заплуталася в кількості депутатів.
Про це повідомляє з посиланням на " ". Наводимо частину інтерв'ю повністю.
"Obozrevatel": Невеликий бліц. Перший президент України?
Михолап: Кучма. Ні, ні, ні... Зараз, його Леонід звали. Я точно пам'ятаю, дай секунду. Кучма був дуже довго...
"Obozrevatel": Добре, хто був після Кучми?
Михолап: Після Кучми відразу Ющенко та Янукович. Ющенко, а потім Янукович.
"Obozrevatel": Кравчук звали першого президента. Скільки зараз нардепів у Верховній Раді?
Михолап: Я знаю, що зараз скоротили, зараз 300...
"Obozrevatel":А за законом офіційно, скільки?
Михолап: Так, від "Слуги народу" зайшло 242 депутата.
"Obozrevatel":254. Всього, скільки в Конституції?
Михолап: ... (мовчить)
"Obozrevatel": І останнє запитання: яка форма правління в Україні?
Михолап: У нас парламентсько-президентська республіка".
Читайте також:
Мар'яна Михолап розповіла, що закінчила з червоним дипломом Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю "економічна кібернетика". Вона ніколи не була професійною моделлю, але знімалася в різних фотопроектах "для душі".

"Крім цього, я займалася політикою. Більше року працювала в PR-агентстві, яке працювало з різними політиками. Я була штатним співробітником, вже не як журналіст, а працюючи на різних політиків. Після цього почала вникати в процес і стало цікаво, як все це працює", - розповіла дівчина.
На посаді помічника народного депутата Михолап займається піаром і взаємодією з пресою. Її зарплата становить близько 14 тисяч гривень.
"Мені нічого не бракує. Мені цілком достатньо, щоб забезпечити свої жіночі "хотілки" і десь із друзями зустрітися", - стверджує Михолап.

Читайте також:
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ,
Зараз він є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури і має п'ятьох помічників: двоє працюють за трудовим договором на постійній основі і троє - на громадських засадах.
 
Зверху