Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
19.09.19 10:15
Суд скасував домашній арешт спонсора терористів "ЛНР" Єфремова

Старобільський районний суд Луганської області 18 вересня скасував цілодобовий домашній арешт колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.
Як повідомляє із посиланням на " ", про це розповів адвокат Єфремова Олександр Мельников.
Він зазначив, що 18 вересня суд розглянув питання продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту або заміни його.
Мельников підкреслив, що захист вимагав взагалі скасувати запобіжний захід для підсудного.
"Суд вирішив скасувати домашній арешт і замінив його на особисте зобов'язання... Це найм'якіший запобіжний захід, м'якше не існує. Фактично, людина просто зобов'язується з'являтися до суду", - повідомив адвокат.
За його словами, Єфремову повернуть закордонний паспорт, з нього знято обов'язок носити електронний браслет стеження.
Також читайте:
Адвокат сказав, що процес проти ексголови фракції ПР перебуває на стадії вивчення матеріалів захисту.
Мельников впевнений, що його клієнт буде виправданий судом у зв'язку з відсутністю доказів провини.
Після реабілітації Єфремова захист має намір зайнятися притягненням до кримінальної відповідальності осіб, причетних до кримінального переслідування ексдепутата Ради.
Адвокат також допускає, що Єфремов подасть позов про відшкодування морального і матеріального збитку у зв’язку з утриманням його під вартою понад 3 роки.
Як повідомлялося раніше, в аеропорту "Бориспіль". У січні 2017 року Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо Єфремова, якого звинувачують в організації захоплення терористами будівлі Луганської облдержадміністрації; в пособництві в захопленні будівлі Управління СБУ в Луганській області; в скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України; в організаційному сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР"; державній зраді.
Єфремова утримували в СІЗО в Старобільську.
Нагадаємо, 22 липня
 

arnisumy

Well-Known Member
19.09.19 09:14
Рада разрешила импорт электроэнергии из Беларуси и РФ по двусторонним договорам

Верховная Рада Украины внесла изменения в закон Украины "О рынке электроэнергии", разрешив покупать по двухсторонним договорам электроэнергию у стран, которые не являются членами европейского Энергетического Сообщества.
Об этом со ссылкой на сообщает .
Законопроект №1084 "О внесении изменений в некоторые законы Украины в сфере использования ядерной энергии" в целом поддержали 265 народных депутатов на пленарном заседании парламента в среду.
Не имеющую отношения к основной теме законопроекта о ядерной энергии правку внес народный депутат Андрей Герус. Она предусматривает исключение из закона "О рынке электроэнергии" ч.8 ст.67, которая разрешала продавать импортируемую из стран не членов Энергетического Сообщества электроэнергию только на рынках "на сутки вперед" и балансирующем рынке.
Согласно стенограмме заседании парламента, Герус пояснил необходимость своей правки улучшением конкуренции на электроэнергетическом рынке страны, что может привести к снижению цены на электроэнергию для промышленных потребителей.
 

arnisumy

Well-Known Member
19.09.19 11:57
Суд отменил штраф АМКУ для ДТЭК на 3,5 миллиона

Хозяйственный суд Киева признал недействительным решение временной административной коллегии Антимонопольного комитета Украины о злоупотреблении монопольным положением со стороны ПАО "ДТЭК Днепровские электросети" в 2016 году.
Об этом в сообщила бывшая госуполномоченная Агия Загребельская, передает .
Речь идет о решении АМКУ от 27 февраля 2019 года, которым компания "ДТЭК Днепровские электросети" (ПАО "ДТЭК Днепрооблэнерго") была оштрафован на 3,49 грн за злоупотребление монопольным положением на рынке услуг по распределению электрической энергии.
Как установил АМКУ, в 2016 году компания отключила ПС "Северная-150" от источника питания, что привело к прекращению поставок электроэнергии потребителям в городе Желтые Воды.
АМКУ установил, что компания в период с 1 января по 31 декабря 2016 года, занимая монопольное положение на рынке распределения э/э на территории области, не один раз осуществляла ограничение поставки для ООО "Восток Руда" (основного потребителя), не обеспечив при этом надлежащий уровень надежности и качества поставки для значительного количества потребителей.
ДТЭК обжаловал решение антимонопольщиков в суде первой инстанции.
 

arnisumy

Well-Known Member
Суд зобов’язав повернути громадянство України єпископу УПЦ МП, який має паспорти трьох країн
19/09/2019 16:09
You must be registered for see images

ЮРІЙ ХАРОН ГЕДЕОН ПІСЛЯ ЗАТРИМАННЯ В БОРИСПОЛІ

Окружний адміністративний суд Києва зобовʼязав Державну міграційну службу повернути українське громадянство єпископу УПЦ МП Гедеону (Юрію Харону).
Як повідомляє “ “, про це в постанові суду, яку мають у розпорядженні журналісти видання “theБабель”.
“Визнати протиправним та скасувати рішення ДМСУ про скасування рішення про набуття громадянство України за територіальним походженням Хароном Юрієм Самуіловичем“, – йдеться у рішення суду.
Також суд зобов’язав відшкодувати Харону витрати на судовий збір.
You must be registered for see images

Фото: theБабель
Нагадаємо, у лютому 2019 року в Борисполі , який є антиукраїнським пропагандистом і адептом “руського міра”.
Пізніше стало відомо, що вікарій УПЦ (МП), настоятель Десятинного храму у Києві єпископ Гедеон (Юрій Харон) вилетів до США.
Харона позбавили громадянства України через паспорт РФ та заборонили в’їзд до України. СБУ встановила, що єпископ володіє паспортами трьох країн: РФ, України та США.
Як ” з посиланням на громадського діяча Романа Сініцина, отець Гедеон (Харон Юрій Самуїлович) – настоятель так званого “Десятинного монастиря” РПЦ в Україні – незаконно спорудженої тимчасової будівлі на території Національного музею історії в Києві на вулиці Десятинній у Києві.
Він був громадянином Росії і, ймовірно, досі має паспорт РФ.
У січні 2007 року суддя Черняхівського районного суду Житомирської області штрафував Хаона на 340 грн. за порушення правил перебування в Україні без посвідки на проживання.
Раніше, у 1991 році Харон із благословіння патріарха Алексія ІІ був відряджений служити в РПЦ у США, де він працював у місті Санта-Барбара настоятелем храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира, а пізніше – настоятелем монастиря святителя Іоанна Шанхайського Чудотворця (Сан-Франциско).
У 1999 році він з’явився в Україні, у київському Свято-Іллінському храмі. Настоятелем “МАФу” на Десятинній Гедеона (Харона) призначили 2005 року.
Юрій Харон був помічником депутата регіонала-“регіонала”, представника президента Януковича в Верховній Раді України – Юрія Мірошниченка (6-му та 7-му скликаннях).
Також відомо, що Харон є засновником кількох юридичних осіб, серед яких ТОВ “Десятинка” та ТОВ “Амібудконструкція” (статутна діяльність “Десятинки”: “неспеціалізована торгівля продуктами, напоями та тютюновими виробами”).
У розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” йшлося про те, що Юрій Харон є власником двох квартир і двох дорогих автомобілів.
 

arnisumy

Well-Known Member
19.09.19 17:04
Відсоток заробітчан з України, які хочуть переїхати до Польщі, збільшився на третину

За найновішим дослідженням, відсоток працівників з України, які хочуть переїхати до Польщі, збільшився на одну третину порівняно з минулим роком.
Як повідомляє із посиланням на " ", про це йдеться в дослідженні "Українці на польському ринку праці: досвід, виклики та перспективи. Звіт EWL".
За словами дослідників, вирішальною підставою бажання залишитися в Польщі є висока якість життя. Однак це стосується не тільки фінансових міркувань, а й соціальної інтеграції, а також невеликого мовного бар'єру.
"Я вважаю, що культурна близькість - це той фактор, завдяки якому ми можемо боротися за працівників з України", - зазначив Анджей Коркус, президент правління компанії EWL S.A., що займається працевлаштуванням іноземців зі Східної Європи та Азії.

Інше дослідження цієї ж компанії показує, що на одну третю збільшився відсоток і тих, хто вибрав би Польщу постійним місцем свого проживання. Понад 40% із них мають вищу або неповну вищу освіту.
66,5% респондентів серед аргументів ймовірного переїзду назвали кращу якість життя, 46% - хороший заробіток і кращі перспективи для дітей.
Понад три чверті респондентів, які міркують над переїздом, вважають, що надання їм дозволу на проживання в Польщі вплине на їхнє рішення про переїзд. Майже дві третини громадян України, які працюють у Польщі, і які розмірковують про те, щоб залишитися в Польщі, планують також перевезти в країну свої родини.
Удвічі збільшилася група працівників, які хочуть заробляти від 13 до 15 злотих на годину (33%), а частка респондентів, які очікують 15-20 злотих за годину, збільшилася майже втричі (19%).
Самі ж поляки для постійного місця проживання найчастіше вибирають Німеччину - через вищу зарплату (86,7%) і вищий рівень життя (44,4%).
 

arnisumy

Well-Known Member
а міг би сказати, що "на блокпасту стаял" і відпустили б.

19.09.19 17:11
Капитан ВСУ приговорен к 3 годам тюрьмы за "самоволку"

Капитана ВСУ за самовольное оставление воинской части приговорен к 3 годам и 1 месяцу лишения свободы.
Об этом информирует со ссылкой на военной прокуратуры Центрального региона.
Богунский районный суд. Житомира поддержал позицию прокурора и признал военнослужащего виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 407 Уголовного кодекса Украины (самовольное оставление воинской части без уважительных причин продолжительностью свыше одного месяца в условиях особого периода).
Установлено, что кадровый военный одной из воинских частей, которая дислоцируется в Житомире, в апреле 2019 года, с целью уклониться от конституционного долга связанного с защитой Родины, без разрешения командиров покинул территорию военной части и проводил время за собственному усмотрению.
"На преступный путь, кстати, капитан-прогульщик стал повторно - в 2018 году офицер уже отбывал наказание в течение 2 месяцев на гауптвахте за побег со службы", - говорится в сообщении.
 

arnisumy

Well-Known Member
:clap: :clap: :clap:

19.09.19 18:55
"Пристайко что-то придумал", - Арахамия утверждает, что Украина не согласовывала "формулу Штайнмайера"

В команде Президента никто не слышал о согласовании украинской стороной "формулы Штайнмайера".
Об этом глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия заявил журналистам в кулуарах парламента, информирует со ссылкой на .
"Я думаю, господин Пристайко что-то придумал. Я сам не занимаюсь этим вопросом, но все мы переживаем по этому процессу, и я многих людей спрашивал и в Офисе Президента, они говорят: ничего такого нет", - отметил Арахамия.
По его словам, в команде главы государства пока ожидают расширения нормандского формата, что обеспечит Украине более сильную позицию в переговорном процессе по вопросу Донбасса.
Напомним, 18 сентября .
Накануне, 19 сентября, . Представитель Украины в ТКГ .
 

arnisumy

Well-Known Member
"нове дихання" некошерним і не православним мінським домовленостям, ну тепер буде і кошерно, і православно, ...ебіли!

20.09.19 14:48
"Формулу Штайнмаєра" мають намір письмово узгодити в Тристоронній контактній групі до зустрічі в нормандському форматі, - Пристайко

Однією з умов зустрічі лідерів нормандської четвірки (Україна, Німеччина, Франція, РФ) є письмове погодження "формули Штайнмаєра" на засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання на Донбасі.
Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю , передає
Відповідаючи на питання про те, чи згодна Україна отримати письмово підтверджений текст "формули Штайнмаєра" до нормандського саміту, Пристайко сказав: "Так, це однеа з двох умов для зустрічі лідерів, про які ми домовилися. Друга умова - ми очікуємо, що на трьох контрольних ділянках будуть розведені війська. Потім росіяни додали ще третю умову, яка звучить наяк "вироблення чітких формулювань для заяви лідерів".
Міністр зазначив, що ТКГ 18 вересня в Мінську через технічне непорозуміння письмово не погодила умови проведення виборів на окупованій частині Донбасу.
"В середу в Мінську тристороння контактна група дійсно не виконала вказівку "нормандської четвірки" про письмове узгодження тексту цієї формули. Вони справді мали це зробити, але виникло технічне непорозуміння в самій тристоронній контактній групі. А ще, дійсно, представник України висловив певні зауваження, які, я думаю, будуть опрацьовані пізніше", - сказав Пристайко.
Міністр не виключив, що в текст, який обговорюється на засіданні ТКГ, можуть бути внесені зміни. "На що він перетвориться – чи він залишиться без змін, чи щось буде додано – це має вирішити Тристороння контактна група", - сказав він.
Пристайко зазначив, що Україна погодилася на "чітко виписані формулювання, які обговорювали радники".
"... у вересні 2019 року, радники "нормандської четвірки" погодили не формулу Штайнмаєра, а погодили інше чітке формулювання. В ньому також йдеться, що закон про особливий статус застосовується on temporary basis, тобто на тимчасових умовах, з моменту проведення виборів, а на постійній основі він починає діяти після визнання БДІПЛ ОБСЄ того, що вибори відповідають високим стандартам", - пояснив глава МЗС.
Він зазначив, що загальне формулювання, щодо якого досягнуто домовленостей, "викликає дуже багато трактувань", що, зокрема, завжди відбувається на переговорах у Мінську.
"Але зараз це не завдання не "нормандської четвірки", ані МЗС – ця задача передана тристоронній контактній групі. От як вони переформулюють більш точно, ми тоді отримаємо, подивимося, що сталося з нашою пропозицією і чи можемо ми це пропонувати лідерам для того, щоб вони зустрічалися", - сказав міністр.
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
20.09.19 12:29
Бюджет-2020: Витрати на РНБО збільшено в 157 разів, скорочено витрати на дітей сиріт. ДОКУМЕНТ

Проєкт Державного бюджету на 2020 рік передбачає збільшення витрат на НСТУ, РНБО, ДБР, НАБУ тощо.
Про це йдеться в презентаційних матеріалах, розданих народним депутатам, які є в розпорядженні
Проєкт Державного бюджету на 2020 рік передбачає такі витрати:
на виплатах за держборгом - 438,1 млрд грн (417,4 млрд грн в Держбюджеті-2019)
на перекриття дефіциту Пенсійного фонду - 172,6 млрд грн (в 2019 р. - 167,5 млрд грн)
Читайте також:
на обслуговування діяльності президента - 983,3 млн грн (в 2019 р. - 947,2 млн грн, + 3,8%)
на НСТУ - 2,01 млрд грн (в 2019 р. - 1 млрд грн, + 100%)
на ДБР - 1,9 млрд грн (в 2019 р. - 1,1 млрд грн, + 71,2%)
на МВС - 83,8 млрд грн (в 2019 р. - 83,1 млрд грн, + 0,8%)
на СБУ - 9,45 млрд грн (в 2019 р. - 9,4 млрд грн, + 0,5%)
на РНБО - 28,16 млрд грн (в 2019 р. - 177,7 млн грн, +15 749,1%)
на ГПУ - 7,6 млрд грн (в 2019 р. - 7,2 млрд грн, + 5,5%)
на НАБУ - 1,03 млрд грн (в 2019 р. - 867,5 млн грн, + 19,7%)
на НАЗК - 812 млн грн (в 2019 р. - 758 млн грн, + 7,1%)
на АРМА - 278 млн грн, (в 2019 р. - 239 млн грн, + 16,2%)
Також читайте:
на Державну судову адміністрацію - 14,6 млрд грн (в 2019 р. - 14,1 млрд грн, + 3,6%)
на підготовку кадрів вищими навчальними закладами - 27,6 млрд грн (в 2019 г. - 31,2 млрд грн, -12%)
на Малу академію наук, позашкільна освіта - 175,2 млн грн (в 2019 г. - 202,4 млн грн, -13%)
на субвенцію на житло для дітей-сиріт - 431,3 млн грн (в 2019 г. - 717,7 млн грн, - 40%).

 

arnisumy

Well-Known Member
бугага... тричі "неуклоніст" буде уклоністів вилавлювать...

20.09.19 17:24
Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". ВIДЕО
Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт 1227 "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби".
Про це повідомляє кореспондент
"За" проголосували 275 нардепів.

У пояснювальній записці до проєкту закону пропонується:
- визнати військовослужбовців, які самовільно залишили в/ч, дезертирували або добровільно здалися в полон, такими, що не входять до числа збройних сил;
- зберегти статус військовослужбовців за особами, які самовільно залишили в/ч, дезертирували або добровільно здалися в полон, на період кримінального провадження в органах досудового розслідування і судах;
- призупинити виплату таким особам грошового і видачу інших видів забезпечення, а також забезпечити нерозповсюдження на них соцгарантій для військовослужбовців;
- в разі винесення виправдувального вироку відновити їм всі види забезпечення і соцгарантії;
- застосувати заходи для збереження льотного складу авіації ЗСУ;
- усунути порушення та недоліки, виявлені Рахунковою палатою за результатами аудиту використання бюджетних коштів на підготовку кадрів для ЗСУ;
- здійснити перевірку на наявність відомостей про притягнення призовників до кримінальної відповідальності, забезпечити призовні комісії об'єктивними даними про призовників і зменшити випадки ухилення громадян від призову на строкову військову службу;
 
Зверху