Окупація Криму.

bortn5

Well-Known Member
You must be registered for see images attach
Последни раз залетные казачки приезжали в такой форме!
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Русские почему то хаят Бандеру,но забывают своего генерала Власова...Уж очень избирательная у них память...
 

rfvgy

Ukrainian
Млин, я не можу ту маячню читати, вибач:
You must be registered for see medias
Акции неонацистів...
Вітренко жжоть, я вже за неї і забув.
You must be registered for see images attach
Последни раз залетные казачки приезжали в такой форме!
Кстати роSSия после войны трудоустроила этих казачков на шахтах кузбаса , без права возращения в родные станици (кубань, дон) . Нашу беркутню тоже в шахты агитируют - приемственность поколений фашистов !
 

rfvgy

Ukrainian
Русские почему то хаят Бандеру,но забывают своего генерала Власова...Уж очень избирательная у них память...
Таблиця по кількості тих хто воював за нацистську Німеччину ( досліди західних істориків)

You must be registered for see images


росіяни на ,, почесному ,, першому місці . ;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 БЕРЕЗНЯ 2014 11:50
You must be registered for see images

Поряд з будівлею морcкой вокзалу Керченської поромної переправи стоїть шість вантажівок "Урал" з російськими номерами

Про це повідомляє видання .

Поруч чергують кілька десятків військових людей в повній екіпіровці, з зброєю. За словами очевидця, військові озброєні автоматами Калашникова, гвинтівками з оптичними прицілами. Також помічений кулемет.

Військові приїхали в місто ще напередодні ввечері, з боку Феодосії.
You must be registered for see medias
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 БЕРЕЗНЯ 2014 08:40
Голова ради міністрів Сергій Аксьонов перепідпорядкував собі МВС, СБУ, ЗС, МНС, флот, податкову службу, прикордонників

Про це повідомляє .

"Враховуючи вищевикладене, я, як голова Ради міністрів АР Крим, реалізую повноваження, покладені на мене Верховною радою АР Крим, приймаю рішення про тимчасове перепідпорядкування з'єднань і частин силових структур МВС, СБУ, ЗС, МНС, флоту, податкової служби, прикордонників безпосередньо мені. Всім командирам виконувати тільки мої накази і розпорядження , незгодних прошу залишити службу", - сказав.Аксьонов.

Нагадаємо, раніше він з проханням про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 БЕРЕЗНЯ 2014 09:41
РФ не залишить без уваги звернення голови ради міністрів Криму Сергія Аксьонова до президента Росії про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території автономної республіки

Про це заявили в адміністрації Кремля, передають .

"Росія без уваги це звернення не залишить", - сказали в адміністрації президента РФ у зв'язку із зверненням Аксьонова.

Хто саме зробив таку заяву, при цьому не уточнюється.

Голова ради міністрів Сергій Аксьонов звернувся до президента Росії Володимира Путіна з у забезпеченні миру і спокою на території.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 БЕРЕЗНЯ 2014 10:05
Десантний корабель Чорноморського флоту Росії «Николай Фильченков» доставив до Севастополя ще близько 700 озброєних людей

Про це повідомило військове джерело в Севастополі.

За інформацією швартування корабля відбулося сьогодні вночі в бухті Козачій, де дислокується бригада морської піхоти ЧФ РФ.

За даними джерела, загалом за останні дні до Криму з Росії перекинуто більш як 6 тисяч військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

1 БЕРЕЗНЯ 2014 10:44
Біля кримського парламенту в Сімферополі з'явилися озброєні люди в повному бойовому обмундируванні, яке повністю відповідає амуніції, використовуваної російською армією

Про це повідомляє .

Близько 10 осіб знаходиться на розі вул. К.Маркса і Жуковського .

При цьому на парапеті біля одного з фонтанів розташувалося троє кулеметників, двоє зайняли бойові позиції, один ходить по парапету. Біля них знаходиться група людей з георгіївськими стрічками (близько 20 чоловік).

Перед парламентом до цього було міліцейське оточення, вони просили всіх відійти від будівлі, так як там працювали комунальні служби по розбору барикад, встановлених під час захоплення будівлі парламенту.
 
Зверху