"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Не в обиду будет сказано,но явно попахивает засланными казачками ПР...
Мені теж так здається. Дуже вже активно і наполегливо "рвуть на собі рубашку" у своїй підтримці старої влади і у критиці майдану, люді, які кажуть, що їм однаково і вони за справедливість. Ніби то закликають тверезо і неупереджено сприймати інформацію, але загалом спираються на продукти московської пропаганди, а всі документальні підтвердження злочинів влади Януковича і Ко піддаються сумніву.
Якщо вже критично ставитись, то до всього.
Щодо Гаврилюка.
Є відео. Так, на ньому нема того, як його били, як фотографувались з ним, ставлячи йому на голову свої черевики. Його твердження, що таке було, треба розглядати критично. Але, дивлячись на те відео, особисто я припускаю, що вірогідність того що він каже правду, десь близько 99%. І того що знято, вже цілком достатньо, щоб визначити це, як "катування". 1% на те, що якісь дрібні деталі в його розповіді, через суб'єктивне сприйняття, могли бути викладені невірно.
А те, що це "постановочне відео", або, що "беркут його рятував" - це цинічна брехня. І той, хто його підтримує і розповсюджує, нічим не краще тої беркутні.
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
от кому интересно, татары вещают про события в Крыму
 

Faradey

Живой
Знаете что я хочу вам всем сказать? Страна нуждается в обьединении,хотя бы как сейчас в Раде-80% голосуют за новые законы. А у нас,в Сумах,которые всю жизнь ненавидели Яныка и Рыгоналов и даже при их давлении проголосовавших 77% против такой дикий процент их защитников наблюдается. Не в обиду будет сказано,но явно попахивает засланными казачками ПР...Давайте обьединимся хотя бы на 80% и будем решать внутренние дела Сум и области,а не будем доморощенными глобалистами и антиглобалистами.Эти вопросы и так без нас решались и будут решаться. Работайте на благо Сум и области,и не лезьте свинными рылами в калашный ряд.
Уж не знаю про заслынных казачков..Я лично не прячусь за аватарками разными. И мне нечего скрывать. Никогда небоялся озвучивать свою позицию. И, честно говоря, в который раз пытаюсь не нервничать и не учавствовать в боях на форуме... Потому что, не хочеться тратить нервы...Но как-то снова возвращаюсь... Иногда думаю, может нахамить модерам чтоб забанили..)) Но я живой человек, не связан ни с одной партией. Просто сумчанин у которого мировозрение другое.
Мені теж так здається. Дуже вже активно і наполегливо "рвуть на собі рубашку" у своїй підтримці старої влади і у критиці майдану, люді, які кажуть, що їм однаково і вони за справедливість. Ніби то закликають тверезо і неупереджено сприймати інформацію, але загалом спираються на продукти московської пропаганди, а всі документальні підтвердження злочинів влади Януковича і Ко піддаються сумніву.
Якщо вже критично ставитись, то до всього.
Щодо Гаврилюка.
Є відео. Так, на ньому нема того, як його били, як фотографувались з ним, ставлячи йому на голову свої черевики. Його твердження, що таке було, треба розглядати критично. Але, дивлячись на те відео, особисто я припускаю, що вірогідність того що він каже правду, десь близько 99%. І того що знято, вже цілком достатньо, щоб визначити це, як "катування". 1% на те, що якісь дрібні деталі в його розповіді, через суб'єктивне сприйняття, могли бути викладені невірно.
А те, що це "постановочне відео", або, що "беркут його рятував" - це цинічна брехня. І той, хто його підтримує і розповсюджує, нічим не краще тої беркутні.
Я раньше высказывал свою позицию , скажу еще раз. При любых раскладах сотрудники МВД должны были понести наказание. Даже если они его спасли от возгорания, они не имели права фотографироваться с человеком, как с обезьянкой. Какой бы не был человек, даже если он экстримист и полное г... Ты при исполнении и не имеешь права на эмоции и срывы.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Офіційна реакція.

У повідомленні СМІ помилка, як я вже казав, згідно "звуку" на відео, то не прокурор і навіть не його заступник. Але це теж не привід так себе поводити.
Не має значення хто це - так себе поводити не можна по відношенню до будь-кого.
 
Зверху