"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
не поверишь изменилось,после его принятия стали меньше требовать что то заполнять на украинском,да и вообще при таком требовании уверено посылал
Ну, в такому випадку, або доведеться вчити українську мову, до рівня щоб правильно хрестик там де треба ставити, або йти на фронт воювати за ЯЗЬІК. Який вибір?
 

21h

Вернулся
я думаю должны выйти татары, и я думаю их там больше тыщи. Пора отрабатывать.
 

CERBER

Active Member
Ну, в такому випадку, або доведеться вчити українську мову, до рівня щоб правильно хрестик там де треба ставити, або йти на фронт воювати за ЯЗЬІК. Який вибір?
ну учить украинский 60% населения страны врядли усилено начнет(да и возраст не тот уже у многих)
я бы выбрал ,и если что выберу второй вариант,как и большинство русскоговорящего населения страны
 

rfvgy

Ukrainian
По рос.новинам повідомляють що громадяни ерефії перестали бронювати в турфірмах місця на бази відпочинку в криму . Ото абарігени кримскіє абрадуются :)
 

21h

Вернулся
По рос.новинам повідомляють що громадяни ерефії перестали бронювати в турфірмах місця на бази відпочинку в криму . Ото абарігени кримскіє абрадуются :)
Так рфів там менше ніж українців, нехай перепрофілюються з пільмєнєй на вареники та з щщєй на борщ. Горілка у всих однакова.
 
Зверху