Paul van Dyk

`antoniiio

kickstart my heart!
Ответ: Paul van Dyk

Cет вообще записывался, никто не знает?
 

kind-of-sti

ɔıןǝpǝɥɔʎsd
Модератор
Ответ: Paul van Dyk

чет глазки у него подозрительные))))))))
 

TraNceR

Member
Ответ: Paul van Dyk

kind-of-sti
А ты думал, чо будет отфанаря сорокалетний мужык так скакать? :)
 

`antoniiio

kickstart my heart!
Ответ: Paul van Dyk

Westbam & Paul Van Dyk @ Loveparade 2000

Tracklist:

Westbam


01 Azzido Da Bass - Dooms Night (Timo Maas Remix)
02 ID
03 Dj I.C.O.N. vs. Toxic Twin - Miami Burns
04 Lexy & K-Paul - Freak
05 Mr.X & Mr.Y - Global Players
06 3 Phase feat. Dr. Motte - Klang der Familie (Dr Rhythm Remix)
07 Dr Motte & WestBam - Loveparade 2000 (Dr.Rhythm vs. Dr.Motte Acid Mix)
08 Dr Motte & WestBam - Loveparade 2000 (Official Mix)

PvD

01 Meteor Seven - Universal Sound (Paul van Dyk Remix)
02 Paul van Dyk - We Are Alive
03 Blank & Jones - Rapid Eye
04 Underworld - Born Slippy (Paul van Dyk Remix)
05 Armin van Buuren & Tiesto pres. Alibi - Eternity


[ED2K]ed2k://|file|Paul%20van%20Dyk%20-%20Live%20@%20Loveparade%202000%20by%20antoniiio.mp3|35213115|B7C99253722D859C69B07507CF22B96B|h=ETHOHDJPMAMRHHLHQ4NJXP74GZJ2M7CM|/[/ED2K]
 
Останнє редагування:

form@t

кайфожор
Ответ: Paul van Dyk

Кто-то знает афишу примерно на ближайшие 3 месяца ?
Godskitchen к примеру ...
 

enix

Member
Ответ: Paul van Dyk

Paul van Dyk: TRANCE NOT DEAD!
MTV побувало на виступі Paul van Dyk у Києві, в рамках його In Between World Tour, та взяли ексклюзивне інтерв'ю
Автор: MTV News
Після Нью Йорка і Лондона, Київ став третім містом на планеті, куди трансова легенда Paul van Dyk у межах свого туру In Between Album Tour привіз з собою живих музикантів.
Разом з легендарним ді-джеєм під час його сету, можно було наживо почути голоси Rea Garvey (Reamonn), Ashley Tomberlin (Luminary) і John McDaid (Vega4). Подібне шоу з живими вокалістами кияни могли бачити у червні цього року на шоу Тієсто, але чого вони не могли бачити - так це діджєїнг під живі ударні і клавішні інструменти.
Paul van Dyk зробив це можливим. Ді-джей порадував своїм фірмовим техно-трансовим звучанням, за три години свого виступу довівши до екстазу декілька тисяч скаженних фанів, присутніх того дня у МВЦ. Своїм сетом він відповів на питання, що не давало спокою з минулого року, коли в одному з інтерв'ю Ван Дайк несподівано для багатьох назвав транс "мертвим" стилем. Тепер можна з повною впевненістю сказати TRANCE NOT DEAD!!!
MTV вдалося поспілкуватися з Paul van Dyk:

MTV: Вітаю Пол! Отож, ти вже вдруге завітав до України. Чого ти очікуєш цього разу?
Paul van Dyk: Привіт! Так, я радий завітати знову до вас. Минулого разу публіка була просто супер, отож, ми вирішили завітати ще раз.

MTV: Сьогодні ти презентуєш свій останній альбом. Чим він відрізняється від попереднього? Як нам усім відомо з часом ти лише стаєш кращим. Отож, які здобутки цієї платівки?
Paul van Dyk: Дякую. In Between – це логічне продовження моєї музичної творчості, продовження того чим я займаюсь.

MTV: Отож, твій альбом In Between, що саме у ньому? Що ти презентуєш у турі на його підтримку? Що ти збираєшся грати сьогодні?
Paul van Dyk: Перші півтори-дві години я буду грати музику як DJ, а потім презентуватиму свій альбом та музикантів, котрі доклали до нього зусиль.

MTV: Ок! Скажи, будь-ласка, які твої плани на найближчий час? Новий рік вже не за горами… Ти щось плануєш?
Paul van Dyk: Так, є один дуже цікавий проект, котрий ми вже почали готувати. Він міститиме феєрверки, світлові інсталяції та навіть Формулу 1.

MTV: Ого! Справді? І де це відбудеться?
Paul van Dyk: Не скажу

MTV: Точно не скажеш? 
Paul van Dyk: Вибач, не можу цього сказати. Але я ж музикант, тому звичайно я буду писати музику. Це будуть нові треки, ремікси і таке інше.

MTV: Усі ці феєрверки та шоу, це плани на новорічну вечірку?
Paul van Dyk: Це не новорічна вечірка, це заплановане шоу на наступний рік!

MTV: О! Так це певно вже і новий тур. Київ включений до нього?
Paul van Dyk: Ммм… Я думаю, що скоріш за все, ви побачите його по телебаченню…

MTV: О, Боже! Лише по телебаченню? Невже ми заслужили таке? Лише по телевізору  Ну добре…
Я бачу сьогодні на сцені знову Alex M.O.R.P.H., і наскільки мені відомо він завжди приймає участь у твоїх турах. Чи плануєш ти попрацювати з іншими музикантами найближчим часом?
Paul van Dyk: Як я вже сказав, ми тільки но записали новий альбом і в мене не має навіть студії. Ми просто все розібрали по частинам і зараз моделюємо все по новому. Сподіваюсь що вже в січні ми зберемо все до купи, і в мене буде нова студія, і я продовжу писати музику.
Знаєш, є багато музикантів з якими б я хотів попрацювати, та є багато людей котрі хочуть попрацювати зі мною.

MTV: А чого це ти знову будуєш собі нову студію? Це що така прикмета, щоб записати новий альбом, необхідно побудувати нову студію?
Paul van Dyk: Ні. Просто у магазині електроніки я неначе маленька дитина у магазині ласощів. Є один новий величезний мікшерний пульт про який я мрію. Але купувати його посеред роботи над останнім альбомом не мало сенсу.

MTV: Слухай, ну усім дітям подобаються іграшки, а потім вони виростають і кожен починає фанатіти від чогось свого. Я так зрозуміла що ти фанатієш від усіх цих діджейскьких електронних приладів. З’явилася нова іграшка і ти просто мусиш її мати? 
Paul van Dyk: Так, це правда. Я все ще люблю гратися з іграшками.

MTV: Пол, ти один найкрутіших діджеїв світу. Двічі перший за рейтингом DJ Mag. Що ти сам відчуває з цього приводу? Для тебе важливо бути першим? Чи це не те задля чого ти робиш свою музику?
Paul van Dyk: Так, насправді це не має значення. Адже в решті решт, в житті лишаєшся тільки ти та декілька близьких тобі людей. І саме їм, я повинен доводити, що насправді чогось вартий. Музика – це те, що я роблю і до чого ставлюсь із пристрастю. Я завжди граю з великим ентузіазмом. Я завжди буду на сцені не зважаючи на те, яке місце займатиму у рейтингах. Ух, щось я забув першу половину твого питання…

MTV: Я просто спитала, чи граєш ти заради визнання? Чи це для тебе не головне?
Paul van Dyk: Коли я починав, діджеїв вважали диваками та бовдурами, які грають в кутку поки всі розважаються. Для мене музика – це все. Це те, що керує моїм життям. Створювати та грати музику – це важлива частина мене.


MTV: А що ти думаєш з того приводу, що багато хлопців та дівчат щоденно мріють стати діджеями. Вони думають, що це така крута робота. Майже нічого н еробиш тільки граєш музику та розважаешься. Чи схвалюєш загальне бажання молоді бути діджеями?
Paul van Dyk: О! Вони ще багато чого не тямлять в житті. Це трошки складніша праця ніж те, про що ти казала. Але, так, це справді круто бути DJ 


MTV: Я знаю, що за 2 дні твій день народження… Як ти плануєш його святкувати?
Paul van Dyk: Завтра я гратиму в Берліні. Й свій День Народження також проведу за пультом.

MTV: І що, ніякого особливого святкування? Може твоя родина готує тобі якийсь сюрприз.
Paul van Dyk: Сподіваюсь. Але я не повинен про це знати.

MTV: І останнє запитання, Пол. Ти крутий DJ, це всім зрозуміло. А що ти робиш в приватному житті, в тебе є хоббі?
Paul van Dyk: У мене є дві собаки та чотири кобили 

MTV: Коні? А де ти їх утримуєш? Сподіваюсь не в своїй трикімнатній квартирі?
Paul van Dyk: Та ні. Вони утримуються в стайнях.

MTV: І що, ти сам їздиш верхи?
Paul van Dyk: Поки що можу тільки сидіти верхи і трохи їздити, але щоб хтось водив за мотузку коня.

MTV: Я від усього серця вітаю тебе з твоїм святом. Бажаю гарно провести свій День Народження. Дякую тобі, Пол, за те що приділив нам свого часу. Бажаю гарного виступу сьогодні.

Paul van Dyk: Дякую!
 

enix

Member
Paul van Dyk - МВЦ Киев (14-12-2007), Часовое видео с отличным качеством!!

НАЛЕТАЙ, КТО ЕЩЕ НЕ ВИДЕЛъъъъъ: !!!!!!
Paul van Dyk - МВЦ Киев (14-12-2007), Часовое видео с отличным качеством!!




Tracklist:
01. Paul van Dyk - New York City + Barlett Alex feat Anthya - Touch The Sun (xb and guess dub) (mashup)
02. ID
03. ID
04. John O`Callaghan pres Mannix - Pyramid
06. ID
07. Sander van Doorn - Riff
08. ID
09. ID До боли знакомое что-то похожое на Оттавиани!
10. John O`Callaghan - Space and Time
11. ID
12. ID
13. First State - Falling
Live
14. Paul van Dyk - For an Angel (pvd live)
15. Paul van Dyk - Crush
16. Paul van Dyk - Let Go (Feat. Rea) - Live
17. Paul van Dyk - Get Back (Feat. Ashley Tomberlin) - Live
18. Jonesey - Independance (Stadium Mix) (PvD Edit)
19. Underworld - Born Sloppy
20. White Stripes - Seven Nation Army
21. Paul van Dyk - Another Sunday
22. Paul van Dyk feat. Ashley Tomberlin - New York City - Live
23. Paul van Dyk - Time Our Of Lives - Live
 
Останнє редагування:

Артём

Element this life
Ответ: Paul van Dyk

Спасибо, ДРУЖИЩЕ!
 
Останнє редагування модератором:
Зверху