-= Работа форума =-

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Тут ще доповню. Друге попередження за образи на адресу іншого користувача і провокування флейму.
а ты, пенсию у гос-ва клянчишь, псих со справочкой? )))
Чомусь "псих" Miroku поки що досить цивілізовано на такі випади відповідає. Я діагнозів ставити не буду. Просто бюлетень на тиждень по першому разу випишу.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Тут ще доповню. Друге попередження за образи на адресу іншого користувача і провокування флейму.

Чомусь "псих" Miroku поки що досить цивілізовано на такі випади відповідає. Я діагнозів ставити не буду. Просто бюлетень на тиждень по першому разу випишу.
А потом скажут что ты ущемляешь в правах ватный мир=)
 

VIB

vib : bash
Модератор
Если тебе нечего ответить оппоненту, то следует тщательно проверить его сообщение на предмет орфографических и пунктуационных ошибок.
От я й намагався зрозуміти: що ж саме хотів сказати опонент...
Як потім виявилось, у неї є інше тлумачення кореня цього слова, який відсутній у словниках.
 

slaper

Member
Здравствуйте.Почему стали пропадать темы и где сейчас можно посмотреть сразу все мои темы?Спасибо.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Здравствуйте.Почему стали пропадать темы и где сейчас можно посмотреть сразу все мои темы?Спасибо.
Зверху віконце "Пошук" клікаєш, там відчиненяється більше віконце і у ньому внизу стрілочка-трикутник. Наводиш і там буде якось так "
Швидкий пошук
"
А теми схоже видалив модератор. За що - питання до нього. Судячи з того, що там було 4 однотипних тем, я б за спам видалив. Вам варто було б спочатку з модератором проконсультуватись, якщо самі не розумієте, до якого розділу своє оголошення віднести.
 

Дмитрий

Темная лошадка
Модератор
Уже несколько суток не работает поиск. Когда будет исправлено?
 
Зверху