Вибори 2012 - результати

За яку партію ви проголосували?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

Вы хотите оспорить что

?
Или мы о чём?
Я хочу посперечатися, що перемога здобута всіма? Та ні, я не буду сперечатися. Бо з історії Вашого любого СССР, знаю, що поки руССкій народ здобував перемогу, то були народи зрадники, як то кримські татари, "хачики"-чечени, а також калмики, інгуші, карачаївці, балкарці, ногайці, турки-месхетинці, понтійські греки, "совкові" німці, які прислужували окупантам. Чи Ви не знаєте історії попри те, що за совка отримали блискучу освіту? Чи Ви розводите тут "антісовєтщіну"?
Стьідно, товарісч!

Окрім того, нічого до перемоги чіпляти хохлів, бо, як сказав Ваш любий ВВП: "Росія побєділа би і бєз Украіни!" Чи може Ви Путєна не шануєте, "куміра братского російского народа"? ДОКОЛЄ???
 

Vic_51

Миссионер
Була б це вільна Україна, воював би за Україну
Не было такого.
Можливо, якщо була б нагода, воював би і з червоною чумою.
А Вы его не спросили раньше?

PS Если бы, да кабы... Оставьте их, не теребите под свои недоразумения.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

Опять не согласен. Россия - норм страна. Величайшая
А то? "Россия — родина слонов. Кроме того, в России много
Университетов, заводов, есть также школы!"

А ще, як то у Подерев'янського:
"С а в а.(показує гранчаком горiлки на гидке болото)
Дивись. Ну гдє еще така краса?
То Русь могучая. Всього в нiй до*уя
Лiсов, полєй i рєк, болот, пустинь i тундри,
А также i тайги в нєй сильно до*уя.
І всюду Руссю пахнєт, человек здесь
Вольно нюхает той запах до опiз*єнєння.
Щ у к i н.(саркастично)І шо? Нанюхався,
А потiм сам насре, щоб iншi нюхали?
І шо характєрно -- нiколи сам не убере говно,
А так лежать полишить. Необразованый,
Неграмотный мужик! Нет,
Все-таки нам до Европы срать и срать еще."

А ще, як казав Сергій Поярков: "Россия не великая, а большая!"
 

Vic_51

Миссионер
Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

Я хочу посперечатися, що перемога здобута всіма? Та ні, я не буду сперечатися. Бо з історії Вашого любого СССР, знаю, що поки руССкій народ здобував перемогу, то були народи зрадники, як то кримські татари, "хачики"-чечени, а також калмики, інгуші, карачаївці, балкарці, ногайці, турки-месхетинці, понтійські греки, "совкові" німці, які прислужували окупантам. Чи Ви не знаєте історії попри те, що за совка отримали блискучу освіту? Чи Ви розводите тут "антісовєтщіну"?
Стьідно, товарісч!

Окрім того, нічого до перемоги чіпляти хохлів, бо, як сказав Ваш любий ВВП: "Росія побєділа би і бєз Украіни!" Чи може Ви Путєна не шануєте, "куміра братского російского народа"? ДОКОЛЄ???
Даже местные прислуживали оккупантам, это не мешает почитать наш край как край партизанской славы. Вот такая корявая история, соболезную оппонентам. А 9-го мая будет День Победы!
 

igorlev

Active Member
Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

І в мене питання до тих, хто за КПУ голосує. Вам перед мільйонами заморених голодом українців не соромно? Не соромно перед тими, хто вижив у Голодоморі не партійними пайками, а підножним кормом?
отвечу- нет, не соромно. Одно(выборы12) к другому(голодомор30х) никакого отношения не имеет.
Коммунистическому Китаю, который уже весь мир на колени поставил, может тоже должно быть соромно?
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вибори 2012 - результати

Даже местные прислуживали оккупантам, это не мешает почитать наш край как край партизанской славы. Вот такая корявая история, соболезную.
А що ж таке? Знову "на попятную", як то бувало вже не раз? Історія не "корявая", а "самая, что ни на есть совецкая", тобто Ваша, рідна. Офіційна совкова історія про те, що поки одні воювали, вірніше руССкій народ згуртував навколо себе всі інші для відсічі агресору, знаходилися "народи-зрадники", які були за це покарані. Тому не зовсім зрозуміло, кому Ви співчуваєте. Тим ,хто цю історію учив?
Там я ще згадував слова Путєна про те, що Росія і сама б виграла війну. Не бажаєте кумира прокоментувати, чи не "холопьє дєло об царях глаголіті"?
 

vovvka

New Member
А що ж таке? Знову "на попятную", як то бувало вже не раз? Історія не "корявая", а "самая, что ни на есть совецкая", тобто Ваша, рідна. Офіційна совкова історія про те, що поки одні воювали, вірніше руССкій народ згуртував навколо себе всі інші для відсічі агресору, знаходилися "народи-зрадники", які були за це покарані. Тому не зовсім зрозуміло, кому Ви співчуваєте. Тим ,хто цю історію учив?
Там я ще згадував слова Путєна про те, що Росія і сама б виграла війну. Не бажаєте кумира прокоментувати, чи не "холопьє дєло об царях глаголіті"?
Не прикрывайте свой шовинизм закосом под национализм. Украинский национализм не ограничивается знанием украинского языка и манипуляциями с историческими фактами.

А 9 мая было, будет и останется Днём Победы над фашизмом, вопреки вашим ужимкам и сарказмам.

В ваших доводах нет ничего умного, они списаны под копирку и являются продуктом массовой пропаганды. Одно и то же у всех, как по инструкции.

Указывая на исторические факты и события, потрудитесь подтверждать свои слова ссылками на научные и документальные источники.
 

МАХ

Active Member
мені здається що саме ви зараз говорете той самой пропагандой якою комуняки їздили по вухам українців не одне дисятиріччя....
 

vovvka

New Member
з якого року в СССР празднують цей День Победы?
Я что-то говорил о празднованиях? Я говорю о победе над фашизмом. Не пытайтесь меня передёргивать.


мені здається що саме ви зараз говорете той самой пропагандой якою комуняки їздили по вухам українців не одне дисятиріччя....
Где в моих словах коммунистическая пропаганда, укажите точное место. Или вам тоже словосочетание День Победы никак покоя не даёт?
 
Зверху