Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
polyak - лайка, образи, троллінг у розділі Політика, тиждень бану
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
- в бан. На довго.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Не подіяло :(
Спробую так: Antikazap бан на 3 дні. Наступний буде на більший термін.
Дуже велике прохання до пана не використовувати так наполегливо слово кацап. А то виглядає, ніби когось зациклило.
Це я так натякаю, що мені вже набридло видаляти повідомлення на зразок такого:
недоразвіті кацапські організми ... FACEPALM
які ж таки оті кацапи та й недоразвіті...
ну не простіше їм було зразу взяти свої ганчірки і зкозлячити до цапастану з Української землі по доброму, а не тоді коли в животі дві кулі.
расєя расєя, шо ж ти таких макак плодиш...
ідіоти ідіоти.

з.і
от хто може пояснити усим недоразвітим кацапським організмам шо в кацапстані місця хватитить для всих козляг?
чому ми Українці нащадки Аріїв повинні страждати від того шо недоразвиті кацапи недоразвиті, і не вчили географії, і не розуміють шо в кацапстані місця хватить для всих кацапєїв, і шо вони просто можуть зкозлячити з нашої землі, а ми їм навідь допоможем.
Сподіваюсь попередження буде зрозуміло і не доведеться застосовувати бан.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Сподіваюсь попередження буде зрозуміло і не доведеться застосовувати бан.
Попередження було проігноровано:
якось хло призналось шо воно не цікавиться інтернетами і прочими вигадками західних буржуїв.
то ж якби хло знало чим для нього обернеться інтернет то хло б забороноло іетернет в кацапстані ще б 15 років тому назад як тільки хло до влади прийло.
але кацапи недоразвіті тому я не дивуюсь чебурашкам.
одним словом недоразвіті кацапи достойні свого діктатора.
падлюка получа шо скоро на добрива піде так зразу дурачком прикинувся наче на сопілочкі грає, казочки читає...
хитра кацапська падлюка.
шкода шо не вбили.
я нюхом чую шо ця кацапська собака воювала воювала а потім дивиться шо жареним пахне і давай тікати. а куди тікати якшо на кордоні своїж кацапи і розстріляють або ще гірше назад здадуть лугандонам. от і придумав казочку про дурачка іваника.

а найприкріше шо нас вбивають а їх потім з рушничком до кацапстану відправляють.
та таких падлюк треба в кайдани і в найглибшу шахту і хай падлюка років зо 10 за їду паха!
бо коли він сюди їхав то шо падлюка не знала шо йому доведется укрів вбивати?
все падлюка знала!
того хто відпустив/відпускає таких падлюк треба судити!

ні ну як можна це спокійно читати?
падлюка приїхала вбивала вбивала а потім падлюка з корабля стала тікати а його з рушничком проводжають, та приїзджай ще, та милості просим, з хлібом сілью...

шо це таке?!!!!!!!!!!!!!!!
який сенс всих цих війн7
3 доби попреджуванного бану.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
3 місяці бану за постійний флуд, троллінг (провокування флейму) і підтримку сепаратизму.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Доповнення до правил розділу:
Роліки-"спростування" від Шарія далі буду видаляти навіть не дивлячись.
Крім того, перший ролік - перше зауваження, 2-й - друге, 3-й - трете. А далі бан на тиждень, місяць, 3 місяці і перманентний.
отримав 3 попередження і за 4-й кліп відправляється до першого бану на тиждень.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Name отримує 1-ше попередження за кліп з Шарієм, і бан на тиждень за образу на адресу модератора.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
1-ше попередження за кліп з Шарієм
 
Статус
Закрита.
Зверху