Федерализация и Сепаратизм

sniper

New Member
Річ у тім, що є закони, і ці закони писані для всєї україни, а не тількі для західних регіонів... а для східних вони не писані... Так що не траба там казати хтось щось прийшов і таке інше! Закон є закон і його треба дотримуватись!
Да уж, как придерживаться закона наш гарант убедительно показывает.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Да уж, как придерживаться закона наш гарант убедительно показывает.
Це ваша думка , а толковать укази президента може тільки КС . А я вважаю правильно що президент дав право народу України на дострокових виборах - сказати свою думку кого він хоче у влади . :)
 

sniper

New Member
Так ты за сепаратизм раз я не прав ? Эта ситуация с языком и т. д. искуственно сделанна - при других обстоятельствах в истории Украины всё могло-бы быть по другому , и я никого не учу - просто я против сепаратизма . Тебе зачитать уголовную статтю по поводу сепаратизма ?
Это кажется недавно называли Biomassa Generation и media sapiens.

Есть такая страна - Молдавия. Так там после насильных выборов, на которые не пришла большая часть народу, образовалсь приднестровская республика.
А есть ещё страна Алжир, там тоже не признали наличия в обществе мусульман, теперь то-там то тут чёто взрывается..
И есчё мнохо- мнохо примеров можна привесть.
 

sniper

New Member
Це ваша думка , а толковать укази президента може тільки КС . А я вважаю правильно що президент дав право народу України на дострокових виборах - сказати свою думку кого він хоче у влади . :)
Хоть и в КС все носят малиновые пиджаки я всё равно не собираюсь делать КУ!

Я имею право на собственную позицию, по тойже конституции. Вот и всё.
 

sniper

New Member
вибачаюсь, ви КС чи хто? Чи для вас наказ президента це бознащо? Я взагалі у шоці? У вас юридичне виховання?
Именно так, шо попало! Наш президент - это пугало. В 2004 году я помницца даже с телика писал как этот Ю в верховной раде рвался принимать присягу после того как ЦВК провозгласил Януковича.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Федерализация и Сепаратизм

А есть ещё страна Алжир, там тоже не признали наличия в обществе мусульман, теперь то-там то тут чёто взрывается..
А можно подетальніше? Просто я давно чув, що в Алжирі було три державних мови: арабська, французька (мова колишніх колоністів) і ще мова однієї народності (каюсь, забув якої саме). Але прийняли закон і стала одна державна мова - арабська. Тому після цього я щось сумніваюсь, щоби в Алжирі були утиски мусульман. (цей пост також би підійшов до теми "Друга державнв мова", як контраргумент бажаючим запроваджувати фінський, швейцарський та інший досвід багатодержавномовності).
 

sniper

New Member
Re: Відповідь: Re: Федерализация и Сепаратизм

А можно подетальніше? Просто я давно чув, що в Алжирі було три державних мови: арабська, французька (мова колишніх колоністів) і ще мова однієї народності (каюсь, забув якої саме). Але прийняли закон і стала одна державна мова - арабська. Тому після цього я щось сумніваюсь, щоби в Алжирі були утиски мусульман. (цей пост також би підійшов до теми "Друга державнв мова", як контраргумент бажаючим запроваджувати фінський, швейцарський та інший досвід багатодержавномовності).
Сёдня по телеку по всем новостям крутят. Покушение на премьерминистра. 2 взрыва 30 чел убито около 130 ранено.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Федерализация и Сепаратизм

Але то свої внутрішні "разборки", а Алжир країна мусульманська, тому говорити, що там невизнали наявності в суспільстві мусульман - не зовсім коректно.
Население страны (по оценке на 1998 год) составляет около 30480800 человек, средняя плотность населения около 13 человек на км2. Около 90% населения проживает в регионе Тель. Этнические группы: арабы- 83%, берберы- 16%, европейцы - менее 1%. Язык: арабский (государственный), берберский, французский.
Нажаль, ісламсьий світ не може подати всім приклад толерантності. Наскільки я знаю, відповідальність на себе взяла Аль-Каіда.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Хоть и в КС все носят малиновые пиджаки я всё равно не собираюсь делать КУ!

Я имею право на собственную позицию, по тойже конституции. Вот и всё.
Думки в якої ви закликаете розділити країну на частини ви не маєте - по тій-же Конституції та УК . Вільна думка : це думка яка не суперечить Конституції та УК .
 
Зверху