Новогодние поздравления

N

niranjan

Guest
Відповідь: Новогодние поздравления

Що найбільше мене розсмішило в новорічному привітанні Януковича - подяка Господу Богу. Зараз посилено працюють його піарщики, щоб виробити такий премилий імідж доброї та віруючої людини - Віктора Федоровича, навіть сьогодні було його привітання з Різдвом... В даному випадку я вже й не знаю чи сміятись чи жахатись, бо високопосадовець надів маску богобоязненого чоловіка і вже фальсифікує самі поняття добра та справедливості, не вийшла фальсифікація силою - сфальсифікують тепер хитрістю.... То ж бережімо себе від омани та пам'ятаємо, що справжня віра несе правду ! З Різдвом Христовим !
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Новогодние поздравления

Що найбільше мене розсмішило в новорічному привітанні Януковича - подяка Господу Богу.

у нього всі звертання до Бога . Схоже на те що: помолиться - буде. Не помолиться - як буде.
 

zlodey

New Member
А шо, Ющенко с Тимомошенко сами сочиняли?
Конечно нет.Но все равно если бы вдруг перед выступлением у президента враги украли текст, он бы все равно нашел бы что сказать.А вы представте Януковича в подобной ситуации.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Новогодние поздравления

Що найбільше мене розсмішило в новорічному привітанні Януковича - подяка Господу Богу. Зараз посилено працюють його піарщики, щоб виробити такий премилий імідж доброї та віруючої людини - Віктора Федоровича, навіть сьогодні було його привітання з Різдвом... В даному випадку я вже й не знаю чи сміятись чи жахатись, бо високопосадовець надів маску богобоязненого чоловіка і вже фальсифікує самі поняття добра та справедливості, не вийшла фальсифікація силою - сфальсифікують тепер хитрістю.... То ж бережімо себе від омани та пам'ятаємо, що справжня віра несе правду ! З Різдвом Христовим !
Янукович і раніше давав привід покепкувати з його "богобоязності"... То він по кілька годин молиться на святій горі Афон перед олімпіадою в Афінах, то на декілька тижнів раніше закриває Великий піст... Тому його привітання особисто в мене інтересу не викликало. А ось чудову білоруську мову Азарова можна було б послухати - гумор вийшов би непоганий, не треба і КВНу
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Новогодние поздравления

ПроФФФессор ещё не то скажет :D

Ты точно в этом уверен? Новогодние поздравления политиков хлопотная, зато необходимая часть их работы. Иначе, избиратели не поймут. Тем более, что не так уж и трудно это сделать.
Не уверен , но севярно приятно :D
 

sniper

New Member
Конечно нет.Но все равно если бы вдруг перед выступлением у президента враги украли текст, он бы все равно нашел бы что сказать.А вы представте Януковича в подобной ситуации.
Согласен, Янукович в этом явно проигрывает Ющенко и тем более Тимошенко. Даже иногда страшно хочется ему помочь связать эти два слова, которые он перед камерой связать не может.. Но если человек стыдится камеры, в данном случае, это не говорит о том, что он чтото украл или врёт.. нет или тупой блин два слова связать не может, нет он не тупой. он просто не публичный, он интроверт, оффлайновый чувак, весь мир для него у него внутри, когда он наедине с собой он может огоооо, но когда вдруг на него все смотрят,- он теряется и не знает что сказать.. Я не занимаюсь пиаром Януковича, немного ему данных не хватает для такого поста, но прошу заметить: "не всё то золото что блестит" также как и "не всё говно, что воняет":)
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Новогодние поздравления

.... нет он не тупой. он просто не публичный, он интроверт, оффлайновый чувак, весь мир для него у него внутри....
Оце позабавив, вдалий "жарт"... Думаю він дууууже радий був би весь мир до себе загребти.... :let_it_al
 
Зверху