Оффтопики.

dimoneus

New Member
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

2 dimoneus:

У Вас либо мания преследования со стороны России, либо Вы просто не в себе...

А Помаранчевая революция ничего не дала стране, кроме как появления открыток на украинском языке (сомнительного при том качества) да разрешения открыто выступать фашистам-русофобам.
Не знаю де ви побачили манію, бо про Росію я навів всього лише один пприклад, як і про Францію та Британію.

Стосовно фашизму і УПА, то я не збираюся з вами з цього прикладу сперечатися, бо бачу, що ви живете радянськими стереотипами і маєте манеру говорити а-ля Вітренко, що автоматично робить з вас нецікавого співрозмовника. Та й тема УПА не стосується даної теми. Просто почитайте текст однієї з повстанських пісень, обробленої Тартаком

Не Кажучи Нікому
(Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)


Коли війна вривається у двері,
Не захистять слова й печатки на папері.
Потрібно йти, потрібно брати зброю
І право на життя відстояти в горнилі бою...

Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу.
І знову сльози, знову страх, знову страждання для народу.
Знову за спинами визволителів
Прийшли нові карателі та мучителі...
То що ж робити - сидіти склавши руки,
Спокійно дивитися на вбивства та муки?
Чи, взявши благословення в рідної мами,
Почати боротьбу - з новими ворогами?

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Тече сльоза, прогорнуючи зморшки.
І мама молиться - "Хай поживе ще трошки"
Вже так давно не бачить сина свого
І ще хоч раз побачити його живого...

Ти знаєш, мамо, я ще тримаюсь!
Караюсь, мучусь, але не каюсь!
Якщо не я - то хто? Зайве питання...
Для нас це не проста війна - це визвольні змагання.
Людей женуть на схід, немов худобу,
Принижують, щоб знищити людську подобу...
І захиститися у цих людей нема ніяких шансів,
У них одна надія - на повстанців...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.


Пройдуть роки, земля загоїть рани,
Залишаться в живих поодинокі ветерани...
А скільки тих, що не прийшли додому,
Лежать в своїй землі в могилах невідомих...

Поволі наші сили тануть, і всі ми знаємо,
Що в цій війні з чужими поки що програємо...
Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі.
Ніхто не знає, хто я, ніхто не знає, де я...
Тіла загинуть - житиме ідея...
А наші душі тут - в рідних просторах -
Волинських лісах, Карпатських горах...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Буду вдячний якщо ви наведете хоча б одну пісню радянських партизан, де було б слово Україна. Хоча я не ставлю під сумнів, що від фашистів нас звільнила Червона Армія, але це була не наша армія, це була та армія, яка за 25 років до цього так само як і фашисти окупувала нашу землю і тепер просто повертала собі раніше окуповані нею землі. А УПА - це була українська армія, яка дійсно йшла на ситуативні союзи з німцями на початковому етапі своєї діяльності, вважаючи, що коричнева чума - менше зло ніж червона чума. Як тільки вони зрозуміли, що різниці нема, то почали боротьбу на два фронти. Що тут не зрозуміло? Так вони спочатку присягали фюреру, але й червоні присягали Сталіну, а яка різниця для нас між Сталіном та Гітлером, обидва принесли немало горя, і ще під питанням хто більше.


Трохи відхилилися від теми.
Стосовно ж досягнень помаранчевих, то я наведу лише одне посилання, а ви судіть самі хто як працює:

Це сайт Державного комітету статистики України. Нагадаю Вам , що економіка має досить інерційний характер, тобто ще деякий час після зміни ураду зберігаються закладені ним тенденціх в економіці.
Нагадаю, що Янукович став премєром влітку. Результати його роботи почали проявлятися десь взимку. І що ми бачимо з даного сайту:
1)По першому графіку - до Нового року йде зростання ВВП, з нового року падіння
2)По другому графіку - аналогічно
3)З сільським господарством - майже аналогічно

То чим ваш Янукович кращий?
Тож надалі, шановний, якщо щось кажете, точніше пишете, то аргументуйте вашу позицію, а писати пусті фрази типу "фашисти", "бендерівці", "наколоті апельсини", "американські валянки" може кожен, факти давайте.

А це для загального розвитку форумчан, особливо цікава діаграма справа, без коментарів:
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

аргументуйте вашу позицію, а писати пусті фрази типу "фашисти", "бендерівці", "наколоті апельсини", "американські валянки" може кожен, факти давайте.
не раз приводились факты, документы.
Тот же товарисч windsong писал весьма содержательные статьи, на которые вы отвечали соответствующе.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: "Мови" та "языки".

1) я може й живу радянськими стереотипами, але я їх сам собі набув. а ви живете стереотипами, які вам насадили ваші "вожді"

2) не знаю, звідки ви взяли, що я прихильник Вітренко та/або Януковича

3) мені ваші повстанські пісні про бандитів нецікаві. я довіряю розповідям своїх стареньких сусідів, як у післявоєнні часи вирізали на Західній Україні відправлених радянською владою (не за власною волею) вчителів російської мови. і якщо ці виродки тепер є героями України, то мені шкода українців

4) на графіках, що ви їх мені надали, я бачу все одно зростання ВВП. нехай меншими темпами, аніж у попередньому році. але давайте зробимо коригування на нестабільність у Верховній Раді. до того, здається мені (але можу помилятися), НБУ емітувало додаткову готівку, що й могло зменшити приріст реального ВВП. навіть якщо я помиляюся щодо останнього ствердження, усе одно всі показники вище 100%, тобто приріст є, і це добре.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: "Мови" та "языки".

До речі, про всі ваші випадки на Росію.

Східну Україну загарбала Російська Імперія. Цієї держави давно не існує.

Західну Україну загарбав СРСР. Цієї держави не існує вже понад 15 років.

Питання: а при чому тут Росія?
 

Merime

New Member
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

До речі, про всі ваші випадки на Росію.

Східну Україну загарбала Російська Імперія. Цієї держави давно не існує.

Західну Україну загарбав СРСР. Цієї держави не існує вже понад 15 років.

Питання: а при чому тут Росія?
А до чого тут словоблудство і підміна термінів , коли нинішня Росія сама визнає себе офіційною правонаступницею Російської імперії та СРСР з відповідними наслідками.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: "Мови" та "языки".

Росія визнає себе правонаступницею лише СРСР. І те, скоріше, з економічних питань. Наприклад, Росія зараз розраховується за зовнішніми боргами Союзу. Не розумію, яким чином Росія має відповідати за діяльність Єкатерини ІІ або Іосіфа Сталіна?

Це те саме, що Вас саджати за злочин Вашого пра-пра-прадіда...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Росія визнає себе правонаступницею лише СРСР. І те, скоріше, з економічних питань. Наприклад, Росія зараз розраховується за зовнішніми боргами Союзу. Не розумію, яким чином Росія має відповідати за діяльність Єкатерини ІІ або Іосіфа Сталіна?
1) А это что за наглёшь - если она вызнаёт себя правоприемнимком с экономических вопросов , а со всех других нет ? Если быть правоприемником - то быть всего , а не только денег и ресурсов СССР .
2) Россия розплачиваясь внешними долгами СССР - фактически оббирает всё СНГ , поскольку долги стране СССР намного больше чем СССР должна была . (это очередной факт как Россия пытается всех кинуть и заработать на этом со всего мира)
3) Если РФ признаёт себя правоприемником (самопровозглашённым незаконно) в том числе и истории приписывая себе победы в ВОВ - то она должна отвечать и за деятельность Сталлина и прочих мерзавцев . (но как по мне - это не нужно , главное что-б РФ просто морально признала факт голодомора и всё)
4) И самое главное : сейчас все стали независимыми странами , поэтому каждая страна (в том числе и Украина) имеет полное право защищать свою историю и свой народ , культуру И НАЦИОНАЛЬНЫЙ УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК . (поэтому удивляет как они навязывают нам какой язык должен быть государственным и т. д. это неправильно , и вносит со стороны России раскол в российско-украинские отношения) :)
 

lordъ

jerk it out
Re: "Мови" та "языки".

Лайф-юэй пиши, блин, на своем национальном украинском потому, что твоя орфография в русском это писец просто)
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: "Мови" та "языки".

українська орфографія в нього на приблизно такому ж рівні.
З.І.:Life-ua, без образ :))
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Re: "Мови" та "языки".

Лайф-юэй пиши, блин, на своем национальном украинском потому, что твоя орфография в русском это писец просто)
Я уже говорил что у меня клава на русском :) (не удобно писать) И вобще нет разницы на каком ты пишешь или говоришь - главное какой язык ты считаешь родным :)
 
Зверху