Оффтопики.

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: на 13 месте по Украине

Может и формалист, времена не быстро, но меняются и сейчас за миллион точно так же можно сесть как и за 10 тыс., так что кому из нас предстоит понять правду жизни, еще БОЛЬШОЙ вопрос...
Миллион? А разве это деньги для солидного буржуя?
 

loyer_1

той самий Otto
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

И еще к вопросу о "ценностях":lol::
:lol:
 

Andy

Well-Known Member
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

И еще к вопросу о "ценностях":lol::
:lol:
Бред.

Зато комменты классные:

"Переводчик " действительно - дебил. Ты бы лучше в подобном стиле "перевел" Киркорова на корейский язык.

Музыка и голос классные. А автор перевода -- придурок)))

Петросянство спитых славян, просравших свою армию и поменявших ракеты на минареты. Армия КНДР входит в пятёрку самых сильных армий мира, а российская? Это Табуреткин пошлёт сотни трамваев с капелланами в бой, другого уже не осталось

Ну типа смешно, да, но оригинал действительно неплох. Интересно было бы глянуть и на нормальный перевод.

Ну и так дальше :)
 

Andy

Well-Known Member
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

loyer_1,
Особых симпатий к Д.Орешкину не питаю. Но эта его статья просто "в яблочко". Толково написано. Даже добавить нечего.
И симпатии питаете, и статья не то что не в яблочко, а вообще мимо. Написано абсолютно бестолково, можете не добавлять. :)
 

loyer_1

той самий Otto
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

Бред.

Зато комменты классные:
"Переводчик " действительно - дебил. Ты бы лучше в подобном стиле "перевел" Киркорова на корейский язык.
Музыка и голос классные. А автор перевода -- придурок)))
Петросянство спитых славян, просравших свою армию и поменявших ракеты на минареты. Армия КНДР входит в пятёрку самых сильных армий мира, а российская? Это Табуреткин пошлёт сотни трамваев с капелланами в бой, другого уже не осталось
Ну типа смешно, да, но оригинал действительно неплох. Интересно было бы глянуть и на нормальный перевод.

Ну и так дальше :)
Дык эти комменты писали ваши же "братья по разуму" из Сталин-югенда (те самые, которых Д.Орешкин в вышеприведенной статье именует "хунвейбинами"). Чего ж еще было от "хунвейбинов" ожидать?..:mrgreen:

И симпатии питаете...
А это вы, проФФесор Кошмаровский???:amazement: А то я вас сразу не признал... Ну, вам, как видному телепату, оно виднее: питаю или не питаю.
Загадка какая-то: почему-то почти все вы, младосталинисты, заведомо себя считаете то ли врожденными мозговедами, то ли прирожденными мозгоправами, хотя подавляющее большинство из вас, как видно, неспособно даже элементарно писать без ошибок. Даже советская школа здесь оказалась бессильна.:mrgreen:
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

Загадка какая-то: почему-то почти все вы, младосталинисты, заведомо себя считаете то ли врожденными мозговедами, то ли прирожденными мозгоправами, хотя подавляющее большинство из вас, как видно, неспособно даже элементарно писать без ошибок. Даже советская школа здесь оказалась бессильна.:mrgreen:
Умён! Беспрецедентно умён! Молодец. Жаль, что мои комменты во хвалу тебя модератор удаляет, понимаешь.
А не то б ты порадовался моим комментариям.
 

loyer_1

той самий Otto
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Автор точно не переплутав СРСР з сучасною Росією? Ці фрази з точністю до останньої літери описують ситуацію в Російській федерації, яка будує отнють не сталінізм, і не тоталітарне суспільство: а стоїть на шляху розвитку демократії та побудови "свободного общества"...

Ні, автор точно пише про Росію, а не про СРСР...
Чоловіче, я ніяк не второпаю сенс ваших маніпуляцій: якщо автор викладеної мною статті, з ваших же слів, "точно пише не про СРСР", то тоді якого біса ви перенесли те моє повідомлення сюди - в тему про СРСР???:shock: Вам робити нічого? Чи ви в такий спосіб самостверджуєтесь?

...Дана стаття - звичайне пропагандистська листівка, розрахована на середньостатистичного "електорарія", що не надто замислюється над написаним в ній, не кажучи вже про хоч якийсь елементарний аналіз.
Шановний анхеппі анноун!
Особисто мені аніскільки нецікава ваша "рецензія" щодо вищенаведеної статті, як на мене, "більш ніж сумнівного" Д.Орєшкіна, цитати якого ви тут презентували як мої власні. Ваші категоричні висновки щодо тієї статті, на кшталт "пропагандистська листівка", свідчать лише про те, що ви (на мій погляд) малоосвічена людина з непомірно завищеними амбіціями.
Щоби мати моральне право так категорично висловлюватись відносно будь-чиєї творчості, потрібно принаймні: з одного боку - в достатній мірі "хлебнуть жизни", з іншого - прагнути ознайомитись з якомога більшим інтелектуальним надбанням людства. Тобто для рівня продемонстрованої вами категоричності дуже замало - лише протирання ваших штанів в державній установі у якості технічного клерка, що скіглить на форумах про несправедливість всесвіту. Ніскільки не сумніваюсь і в тому, що недолуго-блазнюваті опуси недовчившогося студента Київського м'ясомолочного інституту Д.Корчинського особисто вам куди більш до вподоби, аніж все інше інтелектуальне надбання людства. І тут нічого не вдієш, бо, як то кажуть, у кожного своя вдача.
Який з цього вихід? Особисто мені відомий з цього лише один вихід: намагатись дорослішати не в сенсі "возраста", а, насамперед, в плані "умственности". Зауважу, що це нелегко. Багато хто з людей взагалі приречений на "довічне дитинство". Але хоча б спробувати подорослішати варто, навіть якщо з цього у вас (що вважаю наймовірнішим) нічого не вийде...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Якби СРСР не розпався?

Шановний loyer_1, ваші бездарні випади щодо моєї особистості свідчать лише про вашу неспроможність вести суперечку по суті питання.

"Древние говорили, что великие люди обсуждают идеи, средние люди обсуждают события, а мелкие – обсуждают других людей." ;)
 
Останнє редагування:

loyer_1

той самий Otto
Re: Відповідь: Якби СРСР не розпався?

Шановний loyer_1, ваші бездарні випади щодо моєї особистості свідчать лише про вашу неспроможність вести суперечку по суті питання.
"Древние говорили, что великие люди обсуждают идеи, средние люди обсуждают события, а мелкие – обсуждают других людей." ;)
Еге, чолов'яго, та я з вами ніякої суперечки не вів. І навіть не мріяв. Бо попередні "суперечки" з вами показали, що ви не здатні до опонування, тому що "вмикаєте дурня" при першій нагоді.
Які аргументи? Я у вас ніяких аргументів не побачив. Та чи хіба я схожий на того, кому цікаве спілкуквання з людиною, що не знає як пишеться "на кшталт" та ще й заявляє буцімто метою полеміки для неї є відточення навиків спору для майбутніх революцій???:mrgreen:

До речі. Людей "обсуждают" пенсіонерки біля під'їздів, а я в даному разі "обсуждаю" вчинки осіб, які вважають самі себе "великими особистостями", народженими для того, щоби ощасливити сіре й невдячне людство.
До того ж, ці "особистості" сповідують настільки "величні" ідеї, що вважають абсолютну більшість невдячного їм людства чимось на кшталт "міндобрива, яке нічого не варте". При цьому обов'язковою нормою їхньої "величі" є приготування яєшні на могилах воїнів з викорастанням "вічного вогню пам'яті за загиблими".
Окрім того, керуючись своїми "величними" ідеями, ці "особистості" промишляють лише "грабунками та жебрацтвом". Грабують вони, насамперед, вінки з могил тих же загиблих воїнів з послідуючим продажем вкраденого на відкритих аукціонах. А жебрацтвом ті "особистості" займаються у вигляді розповсюдження публічних оголошень про сбір коштів, необхідних для "відмазування" від заслуженого кримінального покарання своїх же братів та сестер, схильних до приготування яєшні на могилах.
Головний ідейний гуру тих "особистостей", вже кілька десятиліть охоплений депресією після невдалої своєї спроби отримати фах "технолога м'ясомолочної продукції", з якихось пір став сам себе вважати чи то "філософом-революціонером", чи то "новим пророком". Його ж графоманські витвори нагадують таку собі суміш пародії на "поетику" Бодлера з палестинською листівкою "Обери шлях шахіда". Завдяки такій "просвітницькій діяльності" сам гуру-пророк з боку нагадує іншого пророка - "бочковещателя" прапорщика Казакова з фільму "ДМБ". Проголошувані ж тим гуру "істини" цікаві лише його послідовникам-"особистостям", які їх конспектують і потім "разносят по умам".
Дехто з тих "особистостей" протирають штани "невзрачними клерками" в органах місцевого самоврядування й при цьому біснувато марять мріями про власну тоталітарну владу на чолі з (скоріш за все) "просвєщьоним діктатором" Дмитром І. Але все "словесно-агресивне революційне лібідо" тих "особистостей" сублімується лише в недолугому базіканні на форумах. Головним задоволенням тих "мрійників-невдах" є модерування політичної гілки якогось форуму. А верхом задоволення (оргазмом) "особистостей" є відчуття щастя, отримуване після видалення постів опонентів, з якими "особистість" не згодна.:mrgreen:
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Якби СРСР не розпався?

Штайне, це ж про вас. І дуже влучно )))


Еге, чолов'яго, та я з вами ніякої суперечки не вів. І навіть не мріяв. Бо попередні "суперечки" з вами показали, що ви не здатні до опонування, тому що "вмикаєте дурня" при першій нагоді.
Які аргументи? Я у вас ніяких аргументів не побачив. Та чи хіба я схожий на того, кому цікаве спілкуквання з людиною, що не знає як пишеться "на кшталт" та ще й заявляє буцімто метою полеміки для неї є відточення навиків спору для майбутніх революцій???:mrgreen:

До речі. Людей "обсуждают" пенсіонерки біля під'їздів, а я в даному разі "обсуждаю" вчинки осіб, які вважають самі себе "великими особистостями", народженими для того, щоби ощасливити сіре й невдячне людство.
До того ж, ці "особистості" сповідують настільки "величні" ідеї, що вважають абсолютну більшість невдячного їм людства чимось на кшталт "міндобрива, яке нічого не варте". При цьому обов'язковою нормою їхньої "величі" є приготування яєшні на могилах воїнів з викорастанням "вічного вогню пам'яті за загиблими".
Окрім того, керуючись своїми "величними" ідеями, ці "особистості" промишляють лише "грабунками та жебрацтвом". Грабують вони, насамперед, вінки з могил тих же загиблих воїнів з послідуючим продажем вкраденого на відкритих аукціонах. А жебрацтвом ті "особистості" займаються у вигляді розповсюдження публічних оголошень про сбір коштів, необхідних для "відмазування" від заслуженого кримінального покарання своїх же братів та сестер, схильних до приготування яєшні на могилах.
Головний ідейний гуру тих "особистостей", вже кілька десятиліть охоплений депресією після невдалої своєї спроби отримати фах "технолога м'ясомолочної продукції", з якихось пір став сам себе вважати чи то "філософом-революціонером", чи то "новим пророком". Його ж графоманські витвори нагадують таку собі суміш пародії на "поетику" Бодлера з палестинською листівкою "Обери шлях шахіда". Завдяки такій "просвітницькій діяльності" сам гуру-пророк з боку нагадує іншого пророка - "бочковещателя" прапорщика Казакова з фільму "ДМБ". Проголошувані ж тим гуру "істини" цікаві лише його послідовникам-"особистостям", які їх конспектують і потім "разносят по умам".
Дехто з тих "особистостей" протирають штани "невзрачними клерками" в органах місцевого самоврядування й при цьому біснувато марять мріями про власну тоталітарну владу на чолі з (скоріш за все) "просвєщьоним діктатором" Дмитром І. Але все "словесно-агресивне революційне лібідо" тих "особистостей" сублімується лише в недолугому базіканні на форумах. Головним задоволенням тих "мрійників-невдах" є модерування політичної гілки якогось форуму. А верхом задоволення (оргазмом) "особистостей" є відчуття щастя, отримуване після видалення постів опонентів, з якими "особистість" не згодна.:mrgreen:
 
Зверху