"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

МАХ

Active Member
Ого, Max, у тебя столько негатива! Помни, что на "входе", то и на "выходе". К чему это я?.. А, блин, разве может морально отсталый человек вообще, что-то думать, мыслить? Чувак, я не отношу себя ни к украинцам, ни к русским, ни к кому-то, к чему приводит твоя фантазия причислить меня... Я - человек! Я - констатирую факты, согласно своего мировозрения, образования, знания итп. Прикинь, я знаю четыре языка, кроме русского, украинского, польского, болгарского, белорусского. Твои аргументы?
Я до шовінізму в будь-якому прояві і з будь якої сторони відношусь негативно, бо від шовінізму до фашизму один крок…
Моральна відсталість, це не розумова, тому думати вони то вміють.. але в напрямку як би комусь насолити… в даному випадку приниження української мови, як символу України, тобто українця.. а враховуючи те що нічим ваше твердження не було підкріпленим, то це можна трактувати як дача неправдивої інформації, для приниження нації, власне що і називається шовінізмом…
Людина без національності, це людство без цивілізації… власне вже про суспільство та місце людини в ньому думаю розповідати не варто… літературу знайти можна тим більше з таким мовним запасом…. Хоча не розумію до чого тут кількість вивчених мов… скудно виглядає ваш світогляд….
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

В вашому коментарі жодного слова схожого на «іронію» не було! І скоріше ви «утрирували», наводячи свої роздуми стосовно Адама і Єви… тому і мав на меті, не просто відповісти на ваше глузування, але й довести що така теорія стосовно виходу цивілізації, і сучасної людини, це не лише жарт, але й може мати наукове підтвердження…


Не кидайтесь словом «українець» на право й на ліво… українець, це одиниця нації…. А ви знаєте що таке нація??? Так от Нація – це етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). А ви розповідаєте що у кожного українця своя мова… банально, але смішно… маю надію що ви знову всю свою писанину не спишете на іронію… українці це етнос, яки створювався віками, що має свої особливості і ознаки, головна з них це мова! А якщо ж ви в гостях, то й ведіть себе подобаючи, а не права качаєте… Я не проти розмовляйте російською, але ж друга державна вже занадто…


Я добре розумію що ви написали, а саме перефразую так: «Я став у позу, і тепер нехай попробують мене заставити розмовляти українською», на що відповідь була змістовнішою ані ж звинувачення в невмінні читати (що може бути, адже ваш коментар був російською, а я як громадянин України, що переписується на Українському форумі, маю обов’язок знати державну мову, і аж ніяк я не маю зобов’язань розуміти російську ), або взагалі списувати на освіченість, і мала контекст : « якщо вже раз нагнули то й другий раз не зіставить тяготи, тобто як на російську перейшли під тиском русифікації, так і українську освоїте»
Мене більше цікавить ваша позиція з психологічного боку… чому, вам як «українцю» не розмовляти мовою етнічних українців??? Чи це зверхнє ставлення? У нас у багатьох, же з дитинства виховується пихатість… якщо ти не попустив когось значить тебе попустять… знущання над слабшим, і протиставлення себе, для демонстрації своєї псевдо сили… маю надію що ваше перебування в цій темі не викликано такими явищами… Як протиставлення себе проти націоналістів, патріотів і просто українців, або ж давне протиставлення проти помаранчя… по звичці…
А я что говорю - Адам и Ева - первые украинцы. И слава Богу что этим есть кому тешиться. Лично мне всеравно. Мне это просто не интересно. Это можно понять?
Мне также не интересно знать про нацию и нации. Про языки и какая должна быть родной или неродной, как и государственной - хоть тысячу.
Я в любом случае буду исходить из своей привычки - не более!
Это тоже можно понять? Или трудновато?
"Пихатiсть" - воспитывают у вас, меня это обошло стороной. Потому мне не надо никому себя противопоставлять - я уже давно самодостаточен. Во всяком случае в большинстве ньюансов бытия. И этнический язык хоть украинцев хоть китайцев меня с вашей патриотической стороны не волнует. Я общаюсь как МНЕ УДОБНО. Как привык и менять привычки нет нужды. Поэтому Ваши преувеличения словесные - не более чем словесный....по крайней мере для меня.
Вы любите писать много - не пора ли издавать что нибудь?
Например - "Практические рекомендации желающим стать истинным патриотом Украины" - хоть бабок срубите.
Не теряйте такую возможность - все же кризис.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Зато у нас деякі "українці" нерозуміють української мови,чи,як ви писали,нехочуть розуміти,бо це мова "западенська".
З.І.Іноді приємно читати ваші "перли"

Ну если вам не нравится слушать российские программы в оригинале
а нравится все пережеванное кем то то на здоровье.Но не все же такие извращенцы.:)
 

Randomize

Забанен
Сатори, острое нервное расстройство "маразм Задорнова" заразителен!
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Я не шукаю в усьому вигоду… і ніколи! Ніколи не збираюсь на своїй українській позиції рубити бабло! Тоді якщо вам байдуже, тоді ж навіщо ж «іронізувати» на підґрунті українськім?
Мені не зовсім зрозуміло… бо розмовляти російською ніхто не забороняє, це право кожного… все залежить від підсвідомості… а от друга державна мова це вже перебільшення… любіть свою країну, і вона полюбить вас!...
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Ну если вам не нравится слушать российские программы в оригинале
а нравится все пережеванное кем то то на здоровье.Но не все же такие извращенцы.:)
Цікаво які російські програми (не телесеріали), перекладають українською???... Дом-2? Так це ж реаліті-шоу… та й думаю ви то не дивитесь його…
 

CHGrey

Rzzevskiy
Мда... Интересная "ветка"). По-моему, украинского языка никогда не было... Я согласен, был какой-то старославянский. Так вот, русский язык намного далее "продвинулся" в совершенстве, в отличие от этого подобия, - украинского языка... Помните, уровень интеллекта пропорционален развитию языка и его знания (владения). Мда, только вот загадочная русская душа?..
Да всю жизнь на восточной Украине селяне и кто из села говорили на суржике.А все городские на русском.А тут вдруг сельская культура стала титульной.Сельский "интеллектуал "стал образцом::lol:
И вы заметте ,что некоторые поклонники украинского языка, если мысль выражается
не односложно а несколькими предложениями, ее не воспринимают.
Как блондинки не воспринимают предложений где больше десяти слов.
Поэтому они так ненавидят русский язык.:)
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
Сатори, острое нервное расстройство "маразм Задорнова" заразителен!
ТАК ЛЕЧИТЕСЬ!
Кто ж запрещает?
Только я при чем?!

-------------
MAX! В завершение - "… любіть свою країну, і вона полюбить вас!... "
--- мне до лампочки будет меня любить страна или нет.
У меня есть кого любить и есть те кого я люблю.
Мне этого ДОСТАТОЧНО!
А любви от страны ждут чаще всего те кто нелюбим или не любит никого.
Вы попробуйте / только для себя - не для меня / разложить по пунктикам - любовь страны к вам. Что это?! Конкретно!
Только не пишите - "якщо вы не патриiот - вам цього нiколи не зрозумiти" - это будет просто лепет.
 

Randomize

Забанен
Заразится им можно, только став его поклонником. А набор вашей лексики, просто изобилует его "перлами" :). Я просто, по доброте душевной, а вы сразу в штыки :)
 

Сан

Поклонник ЖК
МАX сказав(ла):
Я до шовінізму в будь-якому прояві і з будь якої сторони відношусь негативно, бо від шовінізму до фашизму один крок…
Нет, Max, национализм = фашизм. Возьми в руки энциклопедию (кстати, не украинское и не старославянское слово).
МАX сказав(ла):
Моральна відсталість, це не розумова, тому думати вони то вміють.. але в напрямку як би комусь насолити… в даному випадку приниження української мови, як символу України, тобто українця.. а враховуючи те що нічим ваше твердження не було підкріпленим, то це можна трактувати як дача неправдивої інформації, для приниження нації, власне що і називається шовінізмом…
Согласен, морально отсталый - почти не имбецил. Ты говоришь как настоящий украинец - "моя хата з краю". Твой разум ограничен. И это ограничение касается тем, что с высоких трибун тебе говорят политики, которые к украинцам не относятся, - они относятся к чему-то другому...
МАX сказав(ла):
Людина без національності, це людство без цивілізації… власне вже про суспільство та місце людини в ньому думаю розповідати не варто… літературу знайти можна тим більше з таким мовним запасом…. Хоча не розумію до чого тут кількість вивчених мов… скудно виглядає ваш світогляд….
Хорошо, ты человек с национальностью, человек цивилизированный... куда уж нам, нецивилизированным "макакам" с интеллектом выше среднего, разбирающимся в квантовой физике, физ.электронике, системном/сетевом администрировании, программировании итп. За кем будущее?
 
Зверху