"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Нет не правильно,Вы слышите только себя.
...
Зато у Вас ненависть к русскому прослеживается хорошо,только не могу понять,за что Вы его так ненавидите и чем он Вам так мешает?:?:
Стосовно "мапи" і "гелікоптера" вже відповили, тому по другому разу теж саме писати не буду.
А ось "слышите только себя" і "за что Вы его так ненавидите и чем он Вам так мешает", якщо це до мене звернення, то відповідаю. З задоволенням послухаю аргументовану промову на захист російської мови. Але поки що на усі наведени аргументи є більш переконливи контраргументи. Ненависті до неї немає, поважаю і спілкуюсь нею більш ніж іншими іноземними мовами. Тим більш ніяк не заважає. Але якщо обирати мову країни під назвою Україна, то звісно це буде українська. І у нормальної людини навить слово "обирати" у попередньому реченні викличе негативні ємоціі. Ну неприродньо це, мати власну мову, яку, крім того ще вважають досить непоганою і приємною, і захищати можливість спілкуватись на мові яку цьому народу кілька століть силоміць нав'язували. Тут, вибачте, я цього не розумію.
 

Марсия

New Member
А при чем тут Россия. Их медведы и их подонки это их проблемы. Речь идет о засорении украинского языка американизмами, причем именно о засорении, а не о заимствованиях...
Об этом я и говорю,что скоро все украино-российские слова попереводят на английский ,и будут выдавать их за древнеукраинский.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

......... З задоволенням послухаю аргументовану промову на захист російської мови. .......



Послухайте!
Весна

Как ни гнетет рука судьбины,
Как ни томит людей обман,
Как ни браздят чело морщины
И сердце как ни полно ран;
Каким бы строгим испытаньям
Вы ни были подчинены, -
Что устоит перед дыханьем
И первой встречею весны!

Весна... она о вас не знает,
О вас, о горе и о зле;
Бессмертьем взор ее сияет,
И ни морщины на челе.
Своим законам лишь послушна,
В условный час слетает к вам,
Светла, блаженно-равнодушна,
Как подобает божествам.

Цветами сыплет над землею,
Свежа, как первая весна;
Была ль другая перед нею -
О том не ведает она:
По небу много облак бродит,
Но эти облака — ея;
Она ни следу не находит
Отцветших весен бытия.

Не о былом вздыхают розы
И соловей в ночи поет;
Благоухающие слезы
Не о былом Аврора льет, -
И страх кончины неизбежной
Не свеет с древа ни листа:
Их жизнь, как океан безбрежный,
Вся в настоящем разлита.

Игра и жертва жизни частной!
Приди ж, отвергни чувств обман
И ринься, бодрый, самовластный,
В сей животворный океан!
Приди, струей его эфирной
Омой страдальческую грудь -
И жизни божеско-всемирной
Хотя на миг причастен будь!

--------------------------------------------------------------------

МАРСИЯ! Вам еще не надоело "сражаться"?
Вы что до сих пор не уверились в том что украинцы И ПРАВДА ! - самая древняя нация на земле - от них то все и произошло!
Адам и Ева - чистокровные украинцы!
Как же не знать таких простых истин?!
--------------------------------------------------------------------
А если серьезно - никто никого не заставляет менять свои привычки - общаться на том языке на котором привык - пусть попробуют, к примеру, - и этого ДОСТАТОЧНО,
А то что некоторым хочется "геройски" перевести всех и срочно на украинский - воспримиайте как некий экстрим. Ну хочетсяим.
Оба языка есть и счастье что мы оба эти языка прекрасно понимаем и наслаждаемся всем тем что написано на них - родственных, как это ни противно слушать нацикам - языках.
Все остальное мишура и перемелется.
 

Randomize

Забанен
Об этом я и говорю,что скоро все украино-российские слова попереводят на английский ,и будут выдавать их за древнеукраинский.
Я так понял что вертолет , это одно из последних слов? Чушь, никто ничего не будет переводить, вы ударяетесь в крайности.
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Послухайте! Весна.
Аргумент пречудовий… залишилося влаштувати гурток знавців російської літератури… з таким же успіхом я можу навести тисячі "аргументів" на користь рідної української мови….

МАРСИЯ! Вам еще не надоело "сражаться"?
Вы что до сих пор не уверились в том что украинцы И ПРАВДА ! - самая древняя нация на земле - от них то все и произошло!
Адам и Ева - чистокровные украинцы!
Как же не знать таких простых истин?! .
Лишень тому що перші поселення на Україні були збудовані ще 6 тис. років до нашої ери (це лише ті що підтверджені…), не можливо сказати звідки пішло людство на землі, а тим більше хто був Адам і Єва… українці як нація існує 500-600 років, власне так само як і російська… істина криється в іншому, а саме в тому що кожний українець має власну мову, на якій і має спілкуватися, як це власне і робили наші предки. Я українець, а хто ви?
А если серьезно - никто никого не заставляет менять свои привычки - общаться на том языке на котором привык - пусть попробуют, к примеру, - и этого ДОСТАТОЧНО.
Якщо б ціль влади була саме примусово заставити розмовляти українською, я навіть більше ніж впевнений, що ви б одні з перших же почали б щебетати мовою яку вам нав’язують… Аргументую свою думку… це стосується українців за походженням, а всі українці колись та й розмовляли українською… отже якщо ви під тиском русифікації перейшли на російську (що свідчіть про духовну слабкість), то й під впливом українізації зламаєтесь одразу ж… Якщо ж вас утискали, за те що ви розмовляли «селюцькою мовою», і щоб добитися в суспільстві визнання і поваги, ви вивчили російську, то і зворотній шлях такий же короткий… А що якщо попробують? Людина яка немає в собі сили волі, яка вже не раз зламалася, не має чого протиставити… А взагалі то мені як не психологу не зрозуміла позиція російськомовних українців, які навідріз відмовляються спілкуватися українською…. Можливо ці люди були чимось пригнічені або обділені, як в минулому так і зараз, тому їх «я» потребує компенсації, яку вони знаходять у протиставленні нації… таким чином це пуста балаканина… а коли начальник зайде і скаже здати диктант українською… за ніч вивчать…
Об этом я и говорю,что скоро все украино-российские слова попереводят на английский ,и будут выдавать их за древнеукраинский.
Українська мова, так само як і російська походить з старослов’янської мови, на якій розмовляли в Київській Русі… Наведу приклад… календар… назви місяців… В старослов’янському були Серпень, Липень і так далі, які відповідали ознакам періоду місяця… власне які ми і унаслідували… а от Російська мова, напевне за вашою логікою, щоб якось відокремитися від української, змінила, та ще й на латинські… що правда так що аж смішно… бо Декабрь от слова Дека означає 10, і аж не як не 12 яким іде грудень… Ще є такі як Август - ім’я імператора і зовсім не російського… і так ввесь календар.. то у Римлян запозичили то з латині…
А вам відомі такі слова як : паритет, консенсус, баланс, резонанс, ментальність, толерантність, адекватність, респектабельність, ратифікація, реалізація, консультація, резолюція, менеджмент, маркетинг, аудит, патронат… всі ці слова зрозуміло від куго до нас прийшли, і те що вони мають еквівалент українською… наприклад Менеджмент – управління, толерантність – терпимість, ратифікація – затвердження, баланс – рівновага…. І так далі… і скажіть мені буд ласка чи не зустрічаєте ви таких слів в російській мові? А вертоліт і гелікоптер, це синоніми, власне як і ті що я вже приводив вище «ратифікація – затвердження, баланс – рівновага….»… тому і «вертолет» може мати синоніми… нехай навіть і іншомовного походження… і не лише англійське… проживати — мешкати, бажати — хотіти, башта — вежа….
 

Сан

Поклонник ЖК
Мда... Интересная "ветка"). По-моему, украинского языка никогда не было... Я согласен, был какой-то старославянский. Так вот, русский язык намного далее "продвинулся" в совершенстве, в отличие от этого подобия, - украинского языка... Помните, уровень интеллекта пропорционален развитию языка и его знания (владения). Мда, только вот загадочная русская душа?..
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Аргумент пречудовий… залишилося влаштувати гурток знавців російської літератури… з таким же успіхом я можу навести тисячі "аргументів" на користь рідної української мови….

МАРСИЯ! Вам еще не надоело "сражаться"?
Лишень тому що перші поселення на Україні були збудовані ще 6 тис. років до нашої ери (це лише ті що підтверджені…), не можливо сказати звідки пішло людство на землі, а тим більше хто був Адам і Єва… українці як нація існує 500-600 років, власне так само як і російська… істина криється в іншому, а саме в тому що кожний українець має власну мову, на якій і має спілкуватися, як це власне і робили наші предки. Я українець, а хто ви?

Якщо б ціль влади була саме примусово заставити розмовляти українською, я навіть більше ніж впевнений, що ви б одні з перших же почали б щебетати мовою яку вам нав’язують… Аргументую свою думку… це стосується українців за походженням, а всі українці колись та й розмовляли українською… отже якщо ви під тиском русифікації перейшли на російську (що свідчіть про духовну слабкість), то й під впливом українізації зламаєтесь одразу ж… Якщо ж вас утискали, за те що ви розмовляли «селюцькою мовою», і щоб добитися в суспільстві визнання і поваги, ви вивчили російську, то і зворотній шлях такий же короткий… А що якщо попробують? Людина яка немає в собі сили волі, яка вже не раз зламалася, не має чого протиставити… А взагалі то мені як не психологу не зрозуміла позиція російськомовних українців, які навідріз відмовляються спілкуватися українською…. Можливо ці люди були чимось пригнічені або обділені, як в минулому так і зараз, тому їх «я» потребує компенсації, яку вони знаходять у протиставленні нації… таким чином це пуста балаканина… а коли начальник зайде і скаже здати диктант українською… за ніч вивчать…

Українська мова, так само як і російська походить з старослов’янської мови, на якій розмовляли в Київській Русі… Наведу приклад… календар… назви місяців… В старослов’янському були Серпень, Липень і так далі, які відповідали ознакам періоду місяця… власне які ми і унаслідували… а от Російська мова, напевне за вашою логікою, щоб якось відокремитися від української, змінила, та ще й на латинські… що правда так що аж смішно… бо Декабрь от слова Дека означає 10, і аж не як не 12 яким іде грудень… Ще є такі як Август - ім’я імператора і зовсім не російського… і так ввесь календар.. то у Римлян запозичили то з латині…
А вам відомі такі слова як : паритет, консенсус, баланс, резонанс, ментальність, толерантність, адекватність, респектабельність, ратифікація, реалізація, консультація, резолюція, менеджмент, маркетинг, аудит, патронат… всі ці слова зрозуміло від куго до нас прийшли, і те що вони мають еквівалент українською… наприклад Менеджмент – управління, толерантність – терпимість, ратифікація – затвердження, баланс – рівновага…. І так далі… і скажіть мені буд ласка чи не зустрічаєте ви таких слів в російській мові? А вертоліт і гелікоптер, це синоніми, власне як і ті що я вже приводив вище «ратифікація – затвердження, баланс – рівновага….»… тому і «вертолет» може мати синоніми… нехай навіть і іншомовного походження… і не лише англійське… проживати — мешкати, бажати — хотіти, башта — вежа….
MAXик!
1 - А что речь шла про необходимость защищать украинский язык?!
2 - В украинском языке есть слово "ирония". Вам это известно наверное. Но смысла его вы не знаете. Никто не рассказал? Так попросите товарищей - помогут.
3 - "істина криється в іншому, а саме в тому що кожний українець має власну мову, на якій і має спілкуватися, як це власне і робили наші предки. Я українець, а хто ви?"---"Якщо б ціль влади була саме примусово заставити розмовляти українською, я навіть більше ніж впевнений, що ви б одні з перших же почали б щебетати мовою яку вам нав’язують…"----"отже якщо ви під тиском русифікації "----"Людина яка немає в собі сили волі, яка вже не раз зламалася, не має чого протиставити…"----"а коли начальник зайде і скаже здати диктант українською… за ніч вивчать…"--------
MAXе! Не робiть з себе дурня.
Вчиться вже читати i розумiти що написано.
Або iдiть в армiю.
Свiт не чорно/бiлий - вiн кольоровий!
------------------------------------------------------------------------
TO Фокс Малдер! Уважаемый Фокс Малдер - знаю, знаю про ваше горячее желание стать на защиту МАКСА! Не стоит! Я его и без Вас уважаю, потому и пишу несколько жестковато.
Так что не напоминайте мне про мой непатриотизм, что есть правда, про мою любовь к темному пиву, кстати львовскому, и шашлыкам с друзьями на природе.
А также не приписывайте мне любовь к Путину, шпионаж в пользу Кремля, не вносите меня в списки "пятой колонны" и прочие штампы также исключите. Хотя ... можете и повториться.
Мне как бы до....
Сейчас я просто слушаю Mungo Jerry... и радуюсь...
 

МАХ

Active Member
Мда... Интересная "ветка"). По-моему, украинского языка никогда не было... Я согласен, был какой-то старославянский. Так вот, русский язык намного далее "продвинулся" в совершенстве, в отличие от этого подобия, - украинского языка... Помните, уровень интеллекта пропорционален развитию языка и его знания (владения). Мда, только вот загадочная русская душа?..
коментар морально відсталої людини, шовінізованого, українофоба…… напевне якщо ви висловлюєте свою думку потрібно її аргументувати, бо якщо відсутні аргументи, то це просто пі… нічого не вартий…… а якщо у вас навіть немає жодних уявлень, стосовно творення української мови, то не варто й писати маячню… в чому російська мова далі продвинулась??? До речі, як українська так і російська мова має витоки від «был какой-то старославянский» то ж і маємо що ваша писанина просто висосано з пальця, або ж з російського інформаційного простору! Не підтверджене жодним фактом…
Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя.

P.S. для будь якого українця ваш коментар – образа, що ви напевне і ставили на меті…
гнилий менталітет деякім форум чанам дозволяє це робити… а моральності нуль… бо якщо ж ви українець, то тим самим ви принижуєте своїх ж предків, які говорили українською, якщо ж ви росіянин… то тоді все зрозуміло, і стає на свої місця… одним словом імперські замашки…
 

Сан

Поклонник ЖК
Ого, Max, у тебя столько негатива! Помни, что на "входе", то и на "выходе". К чему это я?.. А, блин, разве может морально отсталый человек вообще, что-то думать, мыслить? Чувак, я не отношу себя ни к украинцам, ни к русским, ни к кому-то, к чему приводит твоя фантазия причислить меня... Я - человек! Я - констатирую факты, согласно своего мировозрения, образования, знания итп. Прикинь, я знаю четыре языка, кроме русского, украинского, польского, болгарского, белорусского. Твои аргументы?
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

MAXик!
1 - А что речь шла про необходимость защищать украинский язык?!
2 - В украинском языке есть слово "ирония". Вам это известно наверное. Но смысла его вы не знаете. Никто не рассказал? Так попросите товарищей - помогут...
В вашому коментарі жодного слова схожого на «іронію» не було! І скоріше ви «утрирували», наводячи свої роздуми стосовно Адама і Єви… тому і мав на меті, не просто відповісти на ваше глузування, але й довести що така теорія стосовно виходу цивілізації, і сучасної людини, це не лише жарт, але й може мати наукове підтвердження…

3 - "істина криється в іншому, а саме в тому що кожний українець має власну мову, на якій і має спілкуватися, як це власне і робили наші предки. Я українець, а хто ви?"---"
Не кидайтесь словом «українець» на право й на ліво… українець, це одиниця нації…. А ви знаєте що таке нація??? Так от Нація – це етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). А ви розповідаєте що у кожного українця своя мова… банально, але смішно… маю надію що ви знову всю свою писанину не спишете на іронію… українці це етнос, яки створювався віками, що має свої особливості і ознаки, головна з них це мова! А якщо ж ви в гостях, то й ведіть себе подобаючи, а не права качаєте… Я не проти розмовляйте російською, але ж друга державна вже занадто…
MAXе! Не робiть з себе дурня.
Вчиться вже читати i розумiти що написано.
Або iдiть в армiю.
Свiт не чорно/бiлий - вiн кольоровий! ...
Я добре розумію що ви написали, а саме перефразую так: «Я став у позу, і тепер нехай попробують мене заставити розмовляти українською», на що відповідь була змістовнішою ані ж звинувачення в невмінні читати (що може бути, адже ваш коментар був російською, а я як громадянин України, що переписується на Українському форумі, маю обов’язок знати державну мову, і аж ніяк я не маю зобов’язань розуміти російську ), або взагалі списувати на освіченість, і мала контекст : « якщо вже раз нагнули то й другий раз не зіставить тяготи, тобто як на російську перейшли під тиском русифікації, так і українську освоїте»
Мене більше цікавить ваша позиція з психологічного боку… чому, вам як «українцю» не розмовляти мовою етнічних українців??? Чи це зверхнє ставлення? У нас у багатьох, же з дитинства виховується пихатість… якщо ти не попустив когось значить тебе попустять… знущання над слабшим, і протиставлення себе, для демонстрації своєї псевдо сили… маю надію що ваше перебування в цій темі не викликано такими явищами… Як протиставлення себе проти націоналістів, патріотів і просто українців, або ж давне протиставлення проти помаранчя… по звичці…
 
Зверху