Как получить загран паспорт за законные деньги

Elle

незнакомка...
Подала документы на паспорт 11 числа (было пару веселых случаев, но в принципе, все прошло мирно :) ), справка была от 30 декабря.
Женщина в ОВИРе грозно предупреждала, что мне нужно еще одну справку сделать, т.к. моя слишком древняя. Но я настояла на подаче документов.
Сегодня 6 февраля, а на сайте до сих пор сообщается, что данные для изготовление моего паспорта не поступали.

Как скоро, после подачи документов у вас появлялась информация о готовности паспорта на сайте ?


Что-то я волнуюсь... Неужели, нужно будет проходить все заново...
 

dimon85

Member
Подождите еще, там очень большая задержка на сайте.
 

dmitriyrsl

New Member
Сдал документы. Теперь ждать 30 дней не считая праздники и день сдачи/получения.

Есть некоторые новости:
1 В заявлении на получение паспорта сократился список постановлений согласно которому оказываются платные услуги, поэтому заявление пришлось переписывать урезая этот список. На вписывание детей нужно писать отдельное заявление с такой-же шапкой как и первое, с просьбой внести ведомости про детей в загранпаспорт и указанием ФИО ребенка, года и места рождения.
2 Возле 1 кабинета появился список платежей и документов необходимых для оформления. Даже написано где брать справку о несудимости. Платежей "Информ-ресурсам" там нет.
3 При сдаче документов дают подписать бумажку насчет обработки личных данных. Кто-то помнится говорил, что по новому закону можно наехать на ОВИР за личные данные. С этой бумажкой уже наехать не получится :)
4 При сдаче документов на меня пытались наехать почему я не приходил на консультацию в этот-же 1-й кабинет. После того, как оказалось, что мои документы в порядке, успокоились.
 

dmitriyrsl

New Member
Кстати со справкой о несудимости всетаки накололи... Говорили, что срок 13-е число, но в справке написано 10-е... Хотя 10-го я звонил и спрашивал - говорили, что еще не готово. К счастью 4-х дневная давность справки оказалась достаточной и новую делать не придется.
 

dmitriyrsl

New Member
да... кстати... топикстартеру респект и уважуха! :) Благодаря ему не только я и многие читатели этой темы сэкономили кровно заработанные, но и похоже поднятая волна заставила ОВИР открыть законный путь для получения паспорта минуя "Информ-ресурсы". Тот факт, что был вывешен список платежей без поборов "информ-ресурсов" и полная информация о необходимых документах(включая справку о несудимости) какраз об этом и говорит :) Если кому интересно - могу выложить фотку этого листика на стенде. Да и справку о несудимости я сосканировал на всякий случай... :)
 

dimon85

Member
Когда я проходил этот квест список и висел возле 1 каб. и без информ-ресурсов, вот только разговаривать со мной никто и не хотел в 1 каб. без 12 кабинета и его перечня проплат...
З.Ы, напишите какие платежи удалить, я подредактирую заяву
 

dmitriyrsl

New Member
Раньше было:
Згідно переліку платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами МВС України, затвердженого постановою КМУ від 04.06.2007р. № 795 та відповідно до розмірів плати за надання послуг органами та підрозділами МВС України, затвердженого спільним наказом МВС, Міністерства фінансів та Міністерства економіки України від 05.10.2007р. № 369/1105/336, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.2007р. № 1235/14502, прошу надати мені послугу щодо:
- Оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон – 87,15 грн.
а теперь надо:

Згідно переліку платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами МВС України, затвердженого постановою КМУ від 04.06.2007р. № 795 , прошу надати мені послугу щодо:
- Оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон – 87,15 грн.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Хочу висловити велику і щиру подяку топікстартеру dimon85 а також Микробчик та shumm4ik. Ваша інформація мені допомогла уникнути зайвої біганини і стояння у чергах, ну і звісно ж отримати паспорт за законні гроші. Єдине невеличке виключення стосується лише довідки про несудимість. Оскільки часу ходити і випрошувати довідку на Кірова 23 в мене не було, то одразу пішов у Інформ-ресурси. На час, коли я пішов за довідкою (десь середина листопада) довідка стала безкоштовною (на Кірова 23 без Інформ-ресурсів звісно :)), тому платив за довідку лише 26 з копійками гривень. До того ж Інформ-ресурси робили довідку 20 днів, проти 30 стандартних, а час підтискав, бо чув що після нового року буде подорожчання і хотілося все встигнути до нового року. У Інформ-ресурсах жінка мене люб'язно попередила, щоб я не барився і прийшов через 20 днів, щоб не було проблем з простроченням довідки. Через 20 днів припадало на понеділок, і я про себе подумав — як раз добре, буде весь тиждень щоб здати документи без хвилювань про строки довідки. Коли ж я у понеділок прийшов забирати довідку і подивився на число, то виявилося що вона була готова в п'ятницю, тобто вже 3 дні пройшло. Ну як спеціально, така дрібна капость :).
Тут люди писали про здачу документів без скріпки і т.д. Особисто мені самому якось незручно було носитися з паперами які постійно розпадаються в руках, тому я їх скріпив скріпкою :). Коли прийшов здавати документи, то перше ж запитання було — самі підготовлювали документи?, я кажу — так. Більше питань не було. Більш того, запропонували уважно перевірити чи правильно переведено моє ім'я і прізвище. Коли робили фото також спитали чи влаштовує мене фото. Ну сама люб'язність. Мабуть я їм сподобався :D. Потім спитали контактні телефони а також незрозуміло навіщо місце роботи. Ну про телефони люди тут розповідали, а от що місце роботи питають такого ще не було :).
Стосовно висловлювань про те, що краще заплатити і не бігати за довідками, можу сказати свої спостереження. За довідкою про несудимість черг немає — прийшов замовив, прийшов забрав. У 1 кабінет коли я прийшов переді мною було 2 людини, чекав хвилин 15 десь, тобто все швиденько. А от біля 12 кабінету скільки ходив стільки й бачив, що щонайменше людей 10 там стояло. Тобто виходить одразу у 1 кабінет і дешевше і швидше :).
Паспорт згідно інформації з сайту був виготовлений через 2 тижні, забрав рівно через місяць взагалі без черги. Коротше все як належить.
 
Зверху