Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Юлія Тимошенко

Невже дійдемо до протистояння за статевою ознакою?:)
Чув я те привітання, тут вже кожен можен на власну фантазію та асоціації спиратись. Хтось скаже, що то була загроза чоловікам, хтось скаже, що то був просто жарт. В усякому разі Юля себе ніколи не називала феміністкою, як про це гордо наголошувала в одному інтерв'ю жабоподібна (прости Господи, що образив земноводне) Ганна Стеців.
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко

Невже дійдемо до протистояння за статевою ознакою?:)
Чув я те привітання, тут вже кожен можен на власну фантазію та асоціації спиратись. Хтось скаже, що то була загроза чоловікам, хтось скаже, що то був просто жарт. В усякому разі Юля себе ніколи не називала феміністкою, як про це гордо наголошувала в одному інтерв'ю жабоподібна (прости Господи, що образив земноводне) Ганна Стеців.
:lol: Хай живуть.. як кажуть, кожній тварі по парі. Який жарт? До першого квітня майже місяць! Чи радите мені сприймати Прем"єра як неадекватну людину (типу Шуфрича чи Чорновола-молодшого, чи недай Бог Льоню-Космоса)?
Як по мойому - то загравання до покинутого (на їхню думку виключно незаслужено) жіночого електорату (
 

Andys

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

Пані Ю. натякала на банальне "всі чоловіки - козли, а будуть мучати жінок, то я їм роги поламаю". А ще на те що "чоловіки вважають, що можна обійтися без жінок"... Невже це гіркий досвід пані Ю... чи то є досвід тих хто писав текст а вона не прочитала його перед промовою?..
Взагалі, мені здається, що те "поздоровлення в дусі Клари Цеткін" є відповідь на поздоровлення пана Ю.... Виходячи з часу першого показу на каналах... та самого тексту (образою аж тхнуло).
Сварка між Ю та Ю це гон - імхо, при тиму що мені особисто пофіг хто з Ю буде Президентом чи Прем"єром, головне щоб не ті... з ПР, а саме рєальний патсан Я.
Доречі, Прем"єр-міністр пишеться через дефіс :Р...
трудно сказать, но сравнивая поздравления Я, Ю и Т
Янукович - убого
Ющенко - стандартно по-чиновничьему (шото ж надо сказать)
Тимошенко - в стиле "Клары Цеткин" - хоть проблеск креатива
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

трудно сказать, но сравнивая поздравления Я, Ю и Т
Янукович - убого
Ющенко - стандартно по-чиновничьему (шото ж надо сказать)
Тимошенко - в стиле "Клары Цеткин" - хоть проблеск креатива
Ющенко как раз сказал столько, сколько надо.
Креатифф бывает разный (с), если отличается - не значит что лучше.

ЗЫ. Вопросы, поднятые на известной конференции, известной Кларой (не той что осталась без кораллов :) ) являются не столь актуальными. Злит просто то, что ради электората, коекто поступает как курица в курятнике - испражняется на голову нижним, и уворачивается от помета сверху. Не стоит забывать КТО и КОГО выбирал.
 
Останнє редагування:

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Юлія Тимошенко

Послушал отчет Юлии о 100 дней правительства и так напомнило
времена Кучмы : с экрана телевизора рассказывают как нам стало лучше жить,и как у нас доходы растут.Если бы сегодня не заправлял машину и не зашел бы на рынок в мясной павилион то
наверное бы и поверил.
 

elena_p

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

Да, отчеты у них всегда на высоте. А также на высоте инфляция, уровень цен и все остальное. Но жизнь народа лучше не становиться от этих отчетов.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Вы Порошенка в "Свободе слова" слышали??? Он, настолько популярно обьяснил, что даже придурку полному понятно ч о такое инфляция, как с не й боротся.
ВЫвод один - ПАХАТЬ надо, не щадя живота своего.
 

elena_p

New Member
Ответ: Юлія Тимошенко

Самое резонансное предвыборное обещание Тимошенко — отменить призыв в армию с 1 января 2008 года не выполнено категорически. У Тимошенко говорят — это, мол, президент не дал.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Ага.... а вона вже й грошеняток наскребла на всю (тепер контрактну) армію. Дивно одне, тільки Ющенко на світовій арені намагається тримати і розвивати авторитет країни... а Юлька звинувачує його у вся і всі.... згадались аналогії з автом та мавпою з гранатою (конкретно щодо п. Тимошенко).
 

elena_p

New Member
Ответ: Янукович і Партія регіонів

А при том, что в ПР одно быдло, а Тимошенко отличается от них! Лучше б она тоже была такой и меньше соображала как Янык
 
Статус
Закрита.
Зверху