СНПО "Фрунзе"

Master

Алхимик
Как следует развивать СНПО им. Фрунзе?
Американский опыт:
You must be registered for see medias
 

fesa

Active Member
Лучше прокомментируйте это:
 

rfvgy

Ukrainian
Лучше прокомментируйте это:
Там же написано :
Сын Владимира Лукьяненко – Владимир Владимирович Лукьяненко является членом
, більш додати нічого ;)

До чого ця стаття ? Можливо кацапчеги розуміють що їхніх потужностей НЕВИСТАЧАЄ для будівництва та обслуговування ГТС кацапстана . Договір з Китаєм підписано , баблоси отримано (20 лярдів ) вже й попиляно частково ;) , а трубу ще навіть не почали закопувати , а до труби обов"язково треба компресора поставити , та запчастини , та обслуговувати ... Звичайно все це може зробити Китай , але тоді не вийде розпилювання кридитних долярів ;) кремлівською хунтою !
До старих кацапських акціонерів Фрунзе пару років тому добавився ще один - Новінський , навіть громадянство України отримав ( разом з депутатською корочкой) , насправді це пітерський жлоб . Ті підприємства де мільярдер Новінський є акціонером потерпають від невиплати чи затримки заробітньої плати .

Що робити з Фрунзе , а хз . Чув що державі треба націоналізувати підприємство .
 

Тагрим

Поняшка
Ну что там слышно про этого мудня григоришина и о том, когда начнут зарплаты платить? Кто что знает?
 

fesa

Active Member
Знаю что народ бежит с завода.Про зарплату молчат,а ведь уже должны за 1.5 месяца.
 

Тагрим

Поняшка
Знаю что народ бежит с завода.Про зарплату молчат,а ведь уже должны за 1.5 месяца.
вот-вот. почему и спрашиваю. знаю, что последнее, что приходило - 70% за июль. дальше - тишина. интересно, когда и вообще планируется опять хотя бы за месяц заплатить людям.
 
Зверху