Український фольклор

Merime

New Member
Ответ: Український фольклор

Українські народні думи, пісні, псалми у виконанні Василя Жданкіна, Тараса Компайніченка та інших.
 
Ответ: Український фольклор

Merime сказав(ла):
Є, звертайся. ЯКщо буде бажаючих більше одного - викладу сюди, а ні то пиши в приват.
Дуже прошу, викладай потихеньку на власний смак, познайом загал з різною музикою. Тоді більшості буде простіше сформулювати власну думку. Дякую.
 

Богдана

Послідовниця іншого
Ответ: Український фольклор

фолк становится песнями бухаловок? лучше уж как о покойниках:....
Як мені моторошно стало, коли прочитала це! Ви знаєте, мене дуже непокоїть таке ставлення до української народної творчості. Я впевнена, що ця думка є типовою для зовсім невеликої кількості людей, але зустрічала подібну реакцію на український фолк. Зараз з"явилося так багато груп з фольклорним напрямком, з використанням фольклорних мотивів, що дивно як у вас виникає думка про "збуханий" фольклор. Я ще можу додати, що молодь зараз дуже цікавиться всім українським і пісьнями також. А знаєте, як "пробирає" українська пісня у гарному виконанні. А заєте, що немає нічого кращого за наших пісень...
 

вже~не~та

уходящая в осень...
Ответ: Український фольклор

Чомусь так сталося, що українське переважно і слухаю, не можу сказати, що це істинно народні пісні, але перевагу віддаю національній творчості.
 

TaboriT

Member
Ответ: Український фольклор

Василь ЛЮТИЙ "Просинайся наш Великий Боже" АудіоСД та мп3 -
Бандура - це найяскравіша зірка нашого фольклору!
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Український фольклор

TaboriT сказав(ла):
Василь ЛЮТИЙ "Просинайся наш Великий Боже" АудіоСД та мп3 -
Бандура - це найяскравіша зірка нашого фольклору!
Супер, давай ще, дуже цікаво послухати справжню українську музику!!!!!
 

МВольная

Промінь Заходу
Ответ: Український фольклор

Українська пісня - житя нашого народу. Раніше вона допомагала нашим прадідам на панщинні, в рабстві, у визвольній війні... вона "виростала і розвивалась" на крові і муках нашого народу... можливо тому українські пісні так вражають, "задівають за живе", правда багатьох народних пісень взагалі не люблю... а ось народні думи.... ммм - просто обожнюю , окремо відмічу гру на бандурі - то наче гра на струнах душі, голос нашого народу...
 

Merime

New Member
Ответ: Український фольклор

Цікаво, що бандуру використав для аранжування своєї останньої пісні "Веселі часи настали" Вакарчук.
 

Ice Berry

. . . . . . . . . . . . .
Ответ: Український фольклор

Нужна украинская народная музыка без слов. Срочно! Выложите у кого есть, пожалуйста!
 

Merime

New Member
Ответ: Український фольклор

Уточни, що означає "музика без слів". Сподіваюсь, це не про караоке?
 
Зверху