Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Santiago_Grey

life in a glass house
Ось натрапив на дуже цікаву статтю "Феномен бандерофобии в русском сознании", яку написав історик, доцент Києво-Могилянської Академії І. Лосєв (доречі за національністю він росіянин і корінний житель Севастополя). "Букф" багато, але прочитайте обов'язково, стаття того варта!
 

hed1n.ru

стебанутый
Донцов тоже носил русскую фамилию :)
Не удивительно, что Лосева держат в Киево-Могилянской академии, кстати он мордвин по национальности, но считает себя украинцем.
Короче профессиональный украинец.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Agat

New Member
Донцов тоже носил русскую фамилию :)
Не удивительно, что Лосева держат в Киево-Могилянской академии, кстати он мордвин по национальности, но считает себя украинцем.
Короче профессиональный украинец.
Точнейшее попадание. Однозначно в мемориз :) Давно так не смеялся.
Итоги 5 лет правления "патриотов" - русофобов.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Герои УПА

а мордвини хіба не росіяни?
ну раз Хедін вважає, що той вважає себе українцем, то питання знято.
Дело в том, что в Вашей мове напрочь отсутствует национальное понятие русский, у Вас есть лишь россiяни, которые можно интерпретировать двояко.
Мордвины - россияне, но не русские. Коста, я думал Вы умнее.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Дело в том, что в Вашей мове напрочь отсутствует национальное понятие русский, у Вас есть лишь россiяни, которые можно интерпретировать двояко.
Мордвины - россияне, но не русские. Коста, я думал Вы умнее.
hed1n, Вас у темі "Походження українців і росіян" чекають запитання, можете там проявити черговий раз свій розум.
Руським я можу себе вважати, переважну кількість українців, білорусів і росіян, нащадків переселенців з територій сучасної Білорусі і України. Усі інші угрофини-росіяни, татари-росіяни, евреї-росіяни і інші, такі ж самі руські як і мордвини. Не більше і не менше. І ніякої "двоякості". Без образ, нічого шовіністичного я не маю на увазі. Шкода тільки, що ті росіяни відмовились, заради причетності до імперії, від своїх коренів.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Герои УПА

а мордвини хіба не росіяни?
КОСТа, мордвини мають "велику провину" - вони не хочуть "отрекаться от своих корней" і тим самим дискредитують (змушують комплексувати) інших мордвин, які уподобали корені слов'янські і причепилися до них (вважають за свої власні), як "риба-прилипала" до акули...
Не так давно знайшов досить таки цікавий матеріал - варто і одразу стає зрозуміло, звідки "ростуть ноги" у сучасних російських співів, звідки походить традиція носити сарафани, кокошники, бороди, кафтани, звідки пішли традиційні російські хати "зрУби" тощо.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Герои УПА

КОСТа, мордвини мають "велику провину" - вони не хочуть "отрекаться от своих корней" і тим самим дискредитують (змушують комплексувати) інших мордвин, які уподобали корені слов'янські і причепилися до них (вважають за свої власні), як "риба-прилипала" до акули...
Не так давно знайшов досить таки цікавий матеріал - варто і одразу стає зрозуміло, звідки "ростуть ноги" у сучасних російських співів, звідки походить традиція носити сарафани, кокошники, бороди, кафтани, звідки пішли традиційні російські хати "зрУби" тощо.
:)
Вместо книг - смотреть ролики на ютубе. Достойно :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

hed1n, Вас у темі "Походження українців і росіян" чекають запитання, можете там проявити черговий раз свій розум.
Руським я можу себе вважати, переважну кількість українців, білорусів і росіян, нащадків переселенців з територій сучасної Білорусі і України. Усі інші угрофини-росіяни, татари-росіяни, евреї-росіяни і інші, такі ж самі руські як і мордвини. Не більше і не менше. І ніякої "двоякості". Без образ, нічого шовіністичного я не маю на увазі. Шкода тільки, що ті росіяни відмовились, заради причетності до імперії, від своїх коренів.
Только идиот может считать всё население России русским. Вывод напрашивается сам собой... Вы уж извините за прямоту.
По поводу темы - извините, нет времени.
 
Зверху