Жизнь шарда Lagacy of Аnces.

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення
З

Зверюга.ua

Guest
Нагадую, сервер не працює.... І вже не працює четверту добу..... Так що шановний Сіс, робіть що небудь, а то кричала на весь форум що ви такі класні ГМи і зробите все, а де воно??? Де робоча ультіма???
 

ALF

Дальний родственник
Зверюга сказав(ла):
Нагадую, сервер не працює.... І вже не працює четверту добу..... Так що шановний Сіс, робіть що небудь, а то кричала на весь форум що ви такі класні ГМи і зробите все, а де воно??? Де робоча ультіма???
Ув. Зверюга я не видел Вашего присудствия на встрече ультимистов (как и многих других) где надобно было РАЗОВО сдать по 15 грн. на то чтобы купить оперативную память для сервера. И не стоит дорекать Сиса в том что на эту встречу пришло АЖ 4 человека!!! И я не думаю что Вы на месте Сиса выкладывали деньги со своего кармана только для того чтобы такия как Вы "халявщики" играли на нем!!!!
 
З

Зверюга.ua

Guest
:)
ALF сказав(ла):
Ув. Зверюга я не видел Вашего присудствия на встрече ультимистов (как и многих других) где надобно было РАЗОВО сдать по 15 грн. на то чтобы купить оперативную память для сервера. И не стоит дорекать Сиса в том что на эту встречу пришло АЖ 4 человека!!! И я не думаю что Вы на месте Сиса выкладывали деньги со своего кармана только для того чтобы такия как Вы "халявщики" играли на нем!!!!
Шановний, а чому тоді коли Коста купував за власні кошти ОЗУ ніхто не казав за "халявщиков" і т.і. ????? Чі ви вважаєте що це особисто ваш сервер??? Якщо у Сіса не висточає мізків зробити так що б сервер не їв оперативну пам’ять то тут не допоможе покупка 1024 мг ОЗУ... Щось у Кости все працює і жодних нарікань...


З.І. Доречі коли закривали ультіму, то я так і інші користувачі висловлювались за те що б стара ультіма перейшла до Кости але чомусь "гражданин" Сіс зажав сферу....

З.І.І. Шановний якщо взялись щось робити, то робіть і не реагуйте так на конструктивну критику у ваш бік!
 

ALF

Дальний родственник
Зверюга сказав(ла):
:)
Шановний, а чому тоді коли Коста купував за власні кошти ОЗУ ніхто не казав за "халявщиков" і т.і. ????? Чі ви вважаєте що це особисто ваш сервер??? Якщо у Сіса не висточає мізків зробити так що б сервер не їв оперативну пам’ять то тут не допоможе покупка 1024 мг ОЗУ... Щось у Кости все працює і жодних нарікань...
Во-первых: Коста если и докупал оперативу для того чтобы держалась сфера то он докупал ее не для сервера ЕТС а себе на компьютер, а Сис ставит сервер не себе на компьютер а на ЕТСовский комп и ему оно и на..й не нужно, как я уже говорил, вылаживать деньги со своего кармана.
Во - вторых: не 1024 Мб ОЗУ, а 256 Мб.
В - третих: сервер начал жрать много оперативы только после полного заселения мира. Сис может сделать так чтобы серверу достаточно было и 30 Мб ОЗУ но я не думаю что будет весело бегать там где нет ни души (ни ботов, ни коней, ни данджей, ни даже обычных монстров).
 

ALF

Дальний родственник
Ув. игроки и желающие поиграть в онлайновую игру - Ultima Online. Сервер ВРЕМЕННО не работает в связи со сложившимися обстоятельствами.
Кто желает помочь (финансово) этому серверу ищите в мирке на канале #UO - Сиса или Шторма.
Время возобновления игрового сервера зависит только от Вас!!!
 
З

Зверюга.ua

Guest
ALF сказав(ла):
Во-первых: Коста если и докупал оперативу для того чтобы держалась сфера то он докупал ее не для сервера ЕТС а себе на компьютер, а Сис ставит сервер не себе на компьютер а на ЕТСовский комп и ему оно и на..й не нужно, как я уже говорил, вылаживать деньги со своего кармана.
Во - вторых: не 1024 Мб ОЗУ, а 256 Мб.
В - третих: сервер начал жрать много оперативы только после полного заселения мира. Сис может сделать так чтобы серверу достаточно было и 30 Мб ОЗУ но я не думаю что будет весело бегать там где нет ни души (ни ботов, ни коней, ни данджей, ни даже обычных монстров).
Шановний, а скільки зараз на сервері ОЗУ???? Коста окрім того що він докупав ОЗУ на свій компьютер він щє й тримав сервер по УО завжди відкритим протягом 7 місяців, а це і робота і електроенергія, за котру так звані "халявщики" не платили нічого!
У Сіса дійсно не висточає розму що б зробити УО дієздатною, оскількі у Кости теж винникала така проблема, але він її вирішив! І чомусь у Кости сервер був заселений і доданий щє один світ(Японія) котрий теж був заселений монстрами і все у нього працювало....



З.І. Шанвні не треба тут казати за ОЗУ бо скільки ви б її не докупили це все одно питання виришить лише на деякій час...
 

ALF

Дальний родственник
Зверюга сказав(ла):
Шановний, а скільки зараз на сервері ОЗУ????
Сколько бы не было, а 10.0.0.5 это сервер не только для уо а и для многих других программ которым требуется Оп. память.

Зверюга сказав(ла):
Коста окрім того що він докупав ОЗУ на свій компьютер він щє й тримав сервер по УО завжди відкритим протягом 7 місяців, а це і робота і електроенергія, за котру так звані "халявщики" не платили нічого!
Ну КОста знал на что шел и его никто не заставлял ставить сферу у себя. А Спасибо своё мы ему сказали!
Зверюга сказав(ла):
І чомусь у Кости сервер був заселений і доданий щє один світ(Японія) котрий теж був заселений монстрами і все у нього працювало....
Не пойму к чему хоть это предложение на сервере 10.0.0.5 тоже Самураи стоят,тоисть по вашему "щє один світ(Японія)"

Зверюга сказав(ла):
З.І. Шанвні не треба тут казати за ОЗУ бо скільки ви б її не докупили це все одно питання виришить лише на деякій час...
Чесно говоря не пойму что тут имелось в виду как по Вашему Сounter-Strike или там любая другая игра лучше будет идти на 128 или 512 Мбайтах ОЗУ???а ну да со временем и на 512 мб ОЗУ она начнет лагать.
При чем тут время??Не нисите чужь
 
З

Зверюга.ua

Guest
Якби я не знав з чим пов’язані лаги сервера по УО то не казав би про час....

Ви б кращє вітдайте цю фверу Костє і не корчіть з себе крутих ГМів... Бо ГМ з вас ніякі!

З.І. І які ж там програми потребують велику кількість ОЗУ??? На поштовуму то сервері????
Що до Самураїв, то я кажу що у кости він був цей світ і сервер його не лагав як у вас! І не закривавсь на два тижні, а може і довічно.....
 

ALF

Дальний родственник
Зверюга сказав(ла):
Якби я не знав з чим пов’язані лаги сервера по УО то не казав би про час....

Ви б кращє вітдайте цю фверу Костє і не корчіть з себе крутих ГМів... Бо ГМ з вас ніякі!

З.І. І які ж там програми потребують велику кількість ОЗУ??? На поштовуму то сервері????
Що до Самураїв, то я кажу що у кости він був цей світ і сервер його не лагав як у вас! І не закривавсь на два тижні, а може і довічно.....
Спросите сколько ОЗУ у Кости и сколько на сервере 10.0.0.5
 
З

Зверюга.ua

Guest
ALF сказав(ла):
Спросите сколько ОЗУ у Кости и сколько на сервере 10.0.0.5
Ну ось мені і цікаво скількі ОЗУ на сервері.... А у Кості зараз 512 а було 256 і на 256 працювало так як і на 512 просто гра коли зберігалась було раніше 13-20 секунд а коли докупив ОЗУ то 4-7 секунд!
 
Зверху