-= Работа форума =-

acernotik

Active Member
Пояснюю: учасник під ніком acernotic це мультинік. Отже, черговий бан чергового мультиніку буде доречним, але я не маю змоги це зробити.
Щоправда це приведе до появи іншого мультиніку...
В будь-якому разі активні спроби спровокувати інших учасників ведуть до появи передбачуваної реакції. Не можна влаштовувати курортні умови тролям, обмежуючи свободу вислову своєї думки нормальним учасникам. Тему закрито як таку, що не несе жодної корисної думки.
Каквсида. "Хто всрався? - Невістка"
Это я шоле начал про крымнаш и хутинпуй в теме про наркоту? Ты ж сам потер флудерасские сообщения глюка, а я виноват.
 

veteran 007

Well-Known Member
Кто отвечает за работу форума, КАК вы это объясните:

КОСТа пишет
ІП інфа та ж сама, що й була ( я так гадаю, бо до цього і не дивився, що там було ):
Geolocation Information
Continent:
Europe
Country: Russia
You must be registered for see images

State/Region: Moscow
City: Moscow
Latitude: 55.7522 (55° 45′ 7.92″ N)
Longitude: 37.6156 (37° 36′ 56.16″ E)
Postal Code: 101194[/QUOTE]

Так почему у этого

Аленксандр Дмитрук

показан флаг США не роССии
 

Sergius.UZ.

Нет неудач, есть опыт...
Кастрюлеголовые будут в нищете подыхать. Но будут на флаги смотреть . С каких делов вас парит , кто откуда пишет.
 

veteran 007

Well-Known Member
Кастрюлеголовые будут в нищете подыхать. Но будут на флаги смотреть . С каких делов вас парит , кто откуда пишет.
Не уводите разговор в сторону. Почему пользователь ВРЕТ, пишет из России, а показывает что из Америки. КАК ему после этого можно верить! ПОЧЕМУ администрация форума на это НЕ РЕАГИРУЕТ!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Не уводите разговор в сторону. Почему пользователь ВРЕТ, пишет из России, а показывает что из Америки. КАК ему после этого можно верить! ПОЧЕМУ администрация форума на это НЕ РЕАГИРУЕТ!
Я вже у розділі Політика писав: за відображення прапорів відповідає окремий плагін форума. І аж ніяк не користувач, чи адмін. Якщо вам не подобається, як прапори відображаються, можете:
а) написати власний
б) заплатити комусь бабло, щоб він написав
в) заплатити адміну бабло, щоб він лоіз у той плагін, шукав що там за помилка і виправляв
г) попросити адміна вимкнути плагін
д) дістати адміна і він вимкне плагін
е) спримати світ простіше і мати на увазі, що той прапірець не обов'язково відображає те що є насправді.

І я не адмін. Просто, гадаю Мішель чи Вмарт нічого іншого вам і не скажуть.
Форум безкоштовний, плагіни використовуються за принципом "береш на свій ризк, або не береш".
Спробуйте ще на розробників запитати.
 

veteran 007

Well-Known Member
Почему администрация форума не реагирует: у пользователя
korx9
You must be registered for see images

New Member, Мужской, 28

Последняя активность korx9:
Сегодня, в 12:41
.
  • О себе
    Пол:
    Мужской
    День рождения:
    4 фев 1988 (Возраст: 28)

  • одно сообщение С РЕКЛАМОЙ российского сайта, а флаг УКРАИНЫ ???
 

veteran 007

Well-Known Member
Я вже у розділі Політика писав: за відображення прапорів відповідає окремий плагін форума. І аж ніяк не користувач, чи адмін. Якщо вам не подобається, як прапори відображаються, можете:
а) написати власний
б) заплатити комусь бабло, щоб він написав
в) заплатити адміну бабло, щоб він лоіз у той плагін, шукав що там за помилка і виправляв
г) попросити адміна вимкнути плагін
д) дістати адміна і він вимкне плагін
е) спримати світ простіше і мати на увазі, що той прапірець не обов'язково відображає те що є насправді.

І я не адмін. Просто, гадаю Мішель чи Вмарт нічого іншого вам і не скажуть.
Форум безкоштовний, плагіни використовуються за принципом "береш на свій ризк, або не береш".
Спробуйте ще на розробників запитати.
Значит контролируйте, что пишет пользователь и при пророССийской пропаганде проверяйте по адресу !
 
Зверху