Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Sеrg_

Забанен
Бред сивой кобылы, не хотел дже до конца дочитывать, опус про злого НАТО рассказанный добрым "дедом"
 

mangust

патріот
windsong ,ви нагадуєте чергового "Шарікова",який виконує вказівку кремлівських "Швондеров".Ваш пост просто якась нісенітниця і бред.Чого тільки варто ось це висловлювання:
По вине любителей биотоплива из НАТО с марта 2007 по март 2008 года мировые цены на кукурузу выросли на 31%, рис подорожал на 74%, соя – на 87%, пшеница – на 130%. Гуманистическая организация, ничего не скажешь!
Це ви самі до цього додумались,чи хто підказав?
 

zergius

New Member
windsong, каким образом Ваш (или не Ваш, но ссылки нет) opus magnum сочетается с тем фактом, что Россия тесно сотрудничает с НАТО (учения, использование русских самолетов для целей НАТО и т.п.).
Это что, получается, русские уже продались и "кляте" НАТО вот-вот окружит бедную и беззащитную Украину со всех сторон? Или это такая военная хитрость - войти в НАТО по самое не могу и узнать таким образом все секреты?
 

sum4ataya

Забанен
События в Грузии показывают насколько агрессивен северный сосед. Альянс хочет защитить Грузию от посягательств кремля, это свободная и демократичная страна, и она должна отстаивать свои права. Грузины думаю целиком поддерживают вступление в НАТО и вскорости так и случится.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

Вообще интересно как можно ориентироваться на Россию? Вступить в блок военный с Россией что ли? А Россия что предлагала что ли?
В интересах России что бы страны соседи были безблоковыми.Это их нац. интересы
и если мы не будем уважать их интересы то Россия не будет уважать и считаться с нами.Это же элементарно Ватсон !!! . Хотя для кого то это тяжело осилить.
Ну якщо ви не знаєте, як це "орієнтуватись на Росію", то перед тим, як відповідати про те, чого не знаєте, можна запитати у тих, хто знає. Це елементарно навіть для Ватсона.
Я думала, що в орієнтацію на Росію входить:
-- розпочати війну у себе на території (Крим у нас є, можна там),
-- підтримати конфлікт у сусідній державі (наприклад, можна ввести війська в Придністров'я і запевнити Тираспіль, що ми їх найкращі друзі. Стоп, там вже Росія "допомогає". Ніхто не знає, у поляків є проблемні теріторії?),
-- втрутитись у внутрішні справи сусідів (у Білорусів скоро вибори? Я думаю кращого президента, ніж Лукашенко їм не знайти. Ми повинні привітати його з наступним президенством вже сьогодні!)
-- втрутитись у зовнішні справи сусідів (у той час, як ми будемо розстеляти червоні доріжки перед верхівкою якої-небудь організації і запевняти у нашій лояльності, необхідно організувати демонстрації в іншій країні проти цієї організації, бо вона заважає нашим національним інтересам)
Список продовжується за бажанням.
А какие интересы у Украины? Сделать пакость ближнему соседу?
Ви точно про Україну?

З.І. У відповідять на мої повідомлення намагаючись натякнути на мої розумові здібності ви самоствреджуєтесь? Думаєте, так самі станете розумнішим? Пошукайте інший спосіб піднятись у власних очах.
 

bsv

Странник
windsong, каким образом Ваш (или не Ваш, но ссылки нет) opus magnum сочетается с тем фактом, что Россия тесно сотрудничает с НАТО (учения, использование русских самолетов для целей НАТО и т.п.).
Это что, получается, русские уже продались и "кляте" НАТО вот-вот окружит бедную и беззащитную Украину со всех сторон? Или это такая военная хитрость - войти в НАТО по самое не могу и узнать таким образом все секреты?
А Вы действительно не видите разницу межу поцеловаться и женится?
Если Россия, каким-то образом, сотрудничает с НАТО. То из этого не следует, что Украине просто необходима вступить в НАТО.
А вообще неплохая идея. Вступить России в НАТО :о)
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Отнюдь! Вполне серьезно.
Одна из сторон исходит из того, что НАТО и Россия это потенциальные противники. Следовательно, вступления Украины в НАТО, повлечет за собой массу проблем с нашим северным соседом. Проблемы которые не нужны и не свойственны Украине.

Оппоненты, то есть вторая сторона, пытается сказать, мол Россия и НАТО вовсе не потенциальные противники, даже в качестве довода приводят сотрудничество России и НАТО.
Стало быть, если Россия и НАТО не потенциальные противники, а даже сотрудники. То почему бы России не вступить в НАТО?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Re: Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

Я думала, що в орієнтацію на Росію входить:
Ну взагалі то я, коли писав такий варіант відповіді, мав на увазі, що, якщо у Кремлі скажуть, що не вступати ( як зараз ), то відповідь ні, а якщо скажуть вступати, то дружніми рядами всі прямують у НАТО. І не треба так дивуватись. Адекватність Кремля вже давно бажає кращого, тому якщо завтра торкане там чергового генсека, що Росії потрібно вступати у НАТО, вона туда буде намагатись вступити ( як на мене, так вони і зараз не далеко від цього ). А от після цього височайшею мілостю, можливо буде дозволено намагатись вступити туда і нам. От тоді "орієнтуватись на Росію" буде відповідь "безумовно так!" :). Справа тут у "субордінації", як жеж так, ми першими там опинемося. Поперед батька, чи то "старшого брата".
От і усе орієнтування - бути слухняними і не дратувати "Старшого Брата", аби він косо не глянув.
А відповідь "Ні" означає або "Ми за мир" і нас ніколи ніхто чипати не буде, а якщо буде, підставимо іншу щоку. Або будемо самотужки відбудовувати власні збройні сили, посилювати кардони, витрачати кошти на разробку і виробництво новітніх видів зброї ну і ще багато чого, у тому числі власна ядерна зброя.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Отнюдь! Вполне серьезно.
Одна из сторон исходит из того, что НАТО и Россия это потенциальные противники. Следовательно, вступления Украины в НАТО, повлечет за собой массу проблем с нашим северным соседом. Проблемы которые не нужны и не свойственны Украине.

Оппоненты, то есть вторая сторона, пытается сказать, мол Россия и НАТО вовсе не потенциальные противники, даже в качестве довода приводят сотрудничество России и НАТО.
Стало быть, если Россия и НАТО не потенциальные противники, а даже сотрудники. То почему бы России не вступить в НАТО?
Як на мене, справа у російському ставленні до усього взагалі і до цього окремо. Як жеж так, НАТО не ми заснували, будемо там пішаками, а так бажається бути королями, вказувати усім куди біжати і під якими прапорами ходити.
 
Зверху