"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Fill

Кот
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Те, про що йде тут така гаряча дискусія (якою мовою дивитись фільми і т.п.), це всього лиш розмови про наші звички. Людина доволі консервативна істота, і вона хоче жити так ,як звикла, але коли сума внутрішніх переконань ("я вирішив") або ж сума зовнішньої традиції ("буду як усі") переважить, то не буде жодного психологічного дискомфорту. І ви звикнете до новин, книжок, фільмів, побутового і офіційного спілкування рідною мовою, як в недалекому минулому наших батьків примусили звикнути до чужої мови.
Вот оно !!!! Конечно, привыкнут. Я и сам почти привык. Ко всему привыкнем, делов-то... за одно поколение дело делается при старании.

Merime, уважаемый, а Вы с детства на украинском в семье говорили? Ну мало ли... Или Вы потом уже "прониклись"?

А если завтра Государственный Институт Истории Украины совершенно неожиданно обнаружит в архиве ацтеков, что наш истинный территориальный язык - китайский? Проникнетесь еще глубже?

Или завтра выйдет закон, что дубляж обязателен на украинском и английском, чтобы не ущемлять права, так сказать... ?
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Те, про що йде тут така гаряча дискусія (якою мовою дивитись фільми і т.п.), це всього лиш розмови про наші звички. Людина доволі консервативна істота, і вона хоче жити так ,як звикла, але коли сума внутрішніх переконань ("я вирішив") або ж сума зовнішньої традиції ("буду як усі") переважить, то не буде жодного психологічного дискомфорту. І ви звикнете до новин, книжок, фільмів, побутового і офіційного спілкування рідною мовою, як в недалекому минулому наших батьків примусили звикнути до чужої мови.
Вообще, конечно удивляет, когда кто-то за меня считает, что мой родной язык - это новояз канала СТБ. Раньше ваших родителей заставили привыкать к чужому языку, теперь вы заставляете нас привыкать к чужому. Не вижу здесь ни демократии, ни яуропейских ценностей. Привычки действительно остались совковые.
Да пошли вы с вашей Украиной (с)
 
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Що ви причиепилися до СТБ? Це що показник укр. мови? Хай собі кажуть Европа, летовище і Севастопіль і т.п. від цього так навіть у Львові не заговорять. Колись краєм вуха чув, що вони опираються на словник укр. мови випущений десь в Європі у міжвоєнний час.
 

Файр

Забанен
Re: Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Колись краєм вуха чув, що вони опираються на словник укр. мови випущений десь в Європі у міжвоєнний час.
а я тем самым краем уха слышал, что это новейший словарь:x
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Що ви причиепилися до СТБ? Це що показник укр. мови? Хай собі кажуть Европа, летовище і Севастопіль і т.п. від цього так навіть у Львові не заговорять..
До речі, так і говорять у тому самому Львові.
Чув на власні вуха.
 
Останнє редагування:
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

До речі, так і говорять у тому самому Львові.
Чув на власні вуха.
чесно кажучи я у Львові наслухався досить непоганої російської )) думав буде набагато меньше.. і українська там в більшості випадків без галицизмів.. ну хіба що наголоси незвичні.. а таких і подібних слів (европа) я не зустрічав.
 
Зверху