"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

hed1n.ru

стебанутый
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

вадим, представь в россии шли бы фильмы на украинском языке...
и сколько % украинцев живут в России официально?
что миллионы гостарбайтеров эт ясно... а официально?
В Крыму 58% русских, чего они не имеют право смотреть ТВ и фильмы на своём родном языке?
You must be registered for see images

В РФ каждая республика имеет право помимо русского устанавливать свой гос язык. Поэтому если бы какая-нить республика сделала своим языком украинский - пжлста.
в UA АР Крым.. ей не разрешают )
 

Вкладення

  • 14 КБ Перегляди: 290

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

А які проблеми? Вас особисто чи до Вас подібних хтось тримає за задні ноги? Наскільки я знаю - ні! Не подобається тут проживати, будь ласка - для таких Путін Вованвованич спеціальну програму створив... Поїдите розбавляти китайців на Далекий Схід, або піднімати вкотре Сибір, а ще до того й "підйомні дадуть"... Особисто я Вас і в Москву переселив би, та ось у уряду Росії на Вас інші плани, там і своєї ліміти вистачає, а чужа їм так точно не потрібна...
Можна було б поспівчувати ось таким особам. Мені вони чимось нагадують транссексуалів, тільки одні народились в тілі не тієї статі, а інші народились не в тій державі, але і ті і інші відчувають від цього страшний дискомфорт. Можна було б поспівчувати, аби не ті паскудства, що вони виливають на Україну по форумах...
P.S. Доречі, про Ваше громадянство (про паспорт, в якому є графа національність) так і не почув нічого путнього... Невже задурили самого себе, заплутались у власних постах та фантазіях? А ще, як з'ясувалось, що ви вже і не росіянин і не українець, а :lol::lol::lol: Можливо відкрию для Вас Америку, але це не національність, так що тут також "прокол" вийшов. Про "ковдровтикач" також не почув нічого зрозумілого, я так гадаю, що і не почую... І Ви ще наважуєтесь після всіх своїх суто проФФесорських перлів, та плутанини у власних постах авторитетно заявляти про "тупой кугуцкий язык"? Немає у Вас здібностей сказати щось розумне, ідіть краще на сайт "Єдіная Русь"...
А у вас других аргументов кроме как переходить на личности нет? Мы здесь разговариваем не обо мне! Не говорите что мне делать я не буду говорить куда вам идти!
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

А які проблеми? Вас особисто чи до Вас подібних хтось тримає за задні ноги? Наскільки я знаю - ні! Не подобається тут проживати, будь ласка - для таких Путін Вованвованич спеціальну програму створив... Поїдите розбавляти китайців на Далекий Схід, або піднімати вкотре Сибір, а ще до того й "підйомні дадуть"... Особисто я Вас і в Москву переселив би, та ось у уряду Росії на Вас інші плани, там і своєї ліміти вистачає, а чужа їм так точно не потрібна...
Можна було б поспівчувати ось таким особам. Мені вони чимось нагадують транссексуалів, тільки одні народились в тілі не тієї статі, а інші народились не в тій державі, але і ті і інші відчувають від цього страшний дискомфорт. Можна було б поспівчувати, аби не ті паскудства, що вони виливають на Україну по форумах...
P.S. Доречі, про Ваше громадянство (про паспорт, в якому є графа національність) так і не почув нічого путнього... Невже задурили самого себе, заплутались у власних постах та фантазіях? А ще, як з'ясувалось, що ви вже і не росіянин і не українець, а :lol::lol::lol: Можливо відкрию для Вас Америку, але це не національність, так що тут також "прокол" вийшов. Про "ковдровтикач" також не почув нічого зрозумілого, я так гадаю, що і не почую... І Ви ще наважуєтесь після всіх своїх суто проФФесорських перлів, та плутанини у власних постах авторитетно заявляти про "тупой кугуцкий язык"? Немає у Вас здібностей сказати щось розумне, ідіть краще на сайт "Єдіная Русь"...
Я высказываю свою точку зрения, и мне нравится то место где я живу, но не нравятся люди которые меня окружают не нравится мое правительство которое избрано служить мне а не себе и.т.д Я имею право говорить как хочу, жить где хочу! Если вам так неймется кого-то куда-то отправить так поезжайте на западную и разговаривайте на своем украинском где как раз и говорят ковдровтыкач! И ко мне не нужно лезть со своими никчемными мнениями по поводу того как и где я должен жить. Надеюсь это понятно? Просьба свои никчемное мнение в преть оставлять при себе!
 

loyer_1

той самий Otto
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Аргументированное мнение квалифицированного юриста о том, является ли наличие у одних граждан и отсутствие у других возможности просмотра фильмов на родном языке нарушением статьи 24:
"Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками."
Ні. Це аж ніяк не є порушенням жодної статті Конституції з огляду на вже наведені мною вище аргументи, які слід розцінювати як мої власні переконання.:bash:
и каким образом положение
"В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України."
согласуется с
іноземні фільми не підлягають розповсюдженню та демонструванню в Україні, якщо вони не дубльовані або не озвучені чи не субтитровані державною мовою.
P.S. Можете оставить попытки перейти на личности, мне абсолютно без разницы, что вы обо мне думаете или пишете, а другим тем более.
Узгоджується повністю. Так само як аналогічні статті Конституцій інших країн (наприклад: Великої Британії, США, Німеччини, Росії, Італії, Франції) узгоджуються із такими ж положеннями їхніх законів, котрі встановлюють статус державної мови і захищають культурне й інформаціне середовище цих країн.:coolest:

p.s. Я ясно излагаю, товарищи? (с)
:closetema:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

А у вас других аргументов кроме как переходить на личности нет? Мы здесь разговариваем не обо мне! Не говорите что мне делать я не буду говорить куда вам идти!
Я высказываю свою точку зрения, и мне нравится то место где я живу, но не нравятся люди которые меня окружают не нравится мое правительство которое избрано служить мне а не себе и.т.д Я имею право говорить как хочу, жить где хочу! Если вам так неймется кого-то куда-то отправить так поезжайте на западную и разговаривайте на своем украинском где как раз и говорят ковдровтыкач! И ко мне не нужно лезть со своими никчемными мнениями по поводу того как и где я должен жить. Надеюсь это понятно? Просьба свои никчемное мнение в преть оставлять при себе!
Ого! Серйозний хлопець! Але доведеться ще раз сказати своє "никчемное мнение". Так ось, аргументів якраз не знаходите саме Ви... Сіли в калюжу зі своїм паспортом (в якому раптом виникла графа "національність"), щодо самої національності у Вас відносно себе ж гарного виникли проблеми (то Ви росіянин, то українець, а то і взагалі слов'янин - такий собі "собирательный образ", "славянский положительный космополит")... Але не так обурює те, що людина, яка не в змозі сформулювати свою думку, плете дурниці, як нахабство і агресивність цих дурниць...
Я имею право говорить как хочу
Все б воно нічого, але як то кажуть право розмахувати кулаками пана А закінчується там, де починається обличчя пана Б.
! По поводу языка почитай вот это И зачем мне его знать если он тупой наш язык с такими словами что анекдоты можно сочинять:
Лифт- між поверховий дратохідміж поверховий дратохід
Пододеяльник -ковдро втыкач.
И много таких слов он тупой и все тут
(Взято ).
Так ось, Ваші нісенітниці повинні також мати межу. Коли Ви говорите про "тупой язык", то Ви не просто висловлюєте свою безглузду думку, Ви ще й намагаєтесь образити мене особисто, людей, які вважають українську мову своєю рідною і цілу країну, де ця мова є державною... Але одна справа, коли б такі пости мали під собою підставу. Вони лише грунтуються на Вашому невігластві, все відбувається, як в тому чукотському анекдоті (якщо Ви згадали анекдоти), коли житель Півночі говорив: "Какой же он великий и могучий, этот русский язык, однако? Он же бедный однако. Сам суди: шапка - писец, шуба - писец, под машину попал - тоже писец однако". Він не знає російської мови, але береться говорити про її бідність, Ви не знаєте української, але говорите про її тупість... Коли ж я просив навести джерело Ваших безглуздостей ("ковдротикачів" та "між поверхового дратоходу"), то отримав "досить аргументовану відповідь" - сходи на Західну Україну, там вуйки (мені здається) так говорять. Я Вам навів свої аргументи - цитати зі словників. Сподівався отримати щось таго ж типу. Але замість цього напівписьменний (бо російської мови Ви також не знаєте, варто подивитись на Ваші пости - майже в кожному помилки, якщо навіть не брати до увагу пунктуацію) українофоб пропонує пошукати мені докази його безглуздих постів у гуцулів... Ні, маєте намір, якось самі вже. А я просто буду вважати Вас тріпачем, оскільки, як казав Ваш проФФесор, Ви банально "гоните паражняк", нічим його не підтверджуючі...
P.S. Був би дуже вдячний, коли б Ви мені розкрили значення слова "преть" адже в цю саму "преть" мені Ви рекомендували "оставить моё ничтожное мнение"...
 
Останнє редагування:

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Так ось, Ваші нісенітниці повинні також мати межу. Коли Ви говорите про "тупой язык", то Ви не просто висловлюєте свою безглузду думку, Ви ще й намагаєтесь образити мене особисто, людей, які вважають українську мову своєю рідною і цілу країну, де ця мова є державною...
Для мене вислови типу "тупой наш язык и все тут" є особистою образою. Людина, яка живе на цій землі і зневажає мову, яка звучала тут віками, має соромитися цього, але подібні люди навпаки цим пишаються.
 

windsong

неофит :-)
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

и сколько % украинцев живут в России официально?
что миллионы гостарбайтеров эт ясно... а официально?
Тут один очередной "просвещенный" юзер утверждал, что 148 млн..

Так что, как ни крути, а TraNceR и Ко правы в своих заявлениях..

Извинись за свою таблицу и за свои посты.. :)
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Ого! Серйозний хлопець! Але доведеться ще раз сказати своє "никчемное мнение". Так ось, аргументів якраз не знаходите саме Ви... Сіли в калюжу зі своїм паспортом (в якому раптом виникла графа "національність"), щодо самої національності у Вас відносно себе ж гарного виникли проблеми (то Ви росіянин, то українець, а то і взагалі слов'янин - такий собі "собирательный образ", "славянский положительный космополит")... Але не так обурює те, що людина, яка не в змозі сформулювати свою думку, плете дурниці, як нахабство і агресивність цих дурниць...

Все б воно нічого, але як то кажуть право розмахувати кулаками пана А закінчується там, де починається обличчя пана Б.
(Взято ).
Так ось, Ваші нісенітниці повинні також мати межу. Коли Ви говорите про "тупой язык", то Ви не просто висловлюєте свою безглузду думку, Ви ще й намагаєтесь образити мене особисто, людей, які вважають українську мову своєю рідною і цілу країну, де ця мова є державною... Але одна справа, коли б такі пости мали під собою підставу. Вони лише грунтуються на Вашому невігластві, все відбувається, як в тому чукотському анекдоті (якщо Ви згадали анекдоти), коли житель Півночі говорив: "Какой же он великий и могучий, этот русский язык, однако? Он же бедный однако. Сам суди: шапка - писец, шуба - писец, под машину попал - тоже писец однако". Він не знає російської мови, але береться говорити про її бідність, Ви не знаєте української, але говорите про її тупість... Коли ж я просив навести джерело Ваших безглуздостей ("ковдротикачів" та "між поверхового дратоходу"), то отримав "досить аргументовану відповідь" - сходи на Західну Україну, там вуйки (мені здається) так говорять. Я Вам навів свої аргументи - цитати зі словників. Сподівався отримати щось таго ж типу. Але замість цього напівписьменний (бо російської мови Ви також не знаєте, варто подивитись на Ваші пости - майже в кожному помилки, якщо навіть не брати до увагу пунктуацію) українофоб пропонує пошукати мені докази його безглуздих постів у гуцулів... Ні, маєте намір, якось самі вже. А я просто буду вважати Вас тріпачем, оскільки, як казав Ваш проФФесор, Ви банально "гоните паражняк", нічим його не підтверджуючі...
P.S. Був би дуже вдячний, коли б Ви мені розкрили значення слова "преть" адже в цю саму "преть" мені Ви рекомендували "оставить моё ничтожное мнение"...
Бла бла бла опять цепляетесь к словам, привязались к паспорту на нем написано паспорт Украины этого достаточно а то что вы коверкаете слова и не знаете к чему прицепится за отсутствием аргументов. Вы почитали ту статью которую я вам рекомендовал, там ясно сказано что Украинский язык не какой не могучий а лишь последствие перебивания западной Украины под властью Польши от этого и сходство с Польским!
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

Ні. Це аж ніяк не є порушенням жодної статті Конституції з огляду на вже наведені мною вище аргументи, які слід розцінювати як мої власні переконання.:bash:
Перечитал все ваши аргументы еще раз.
Не нашел ответа на вопрос, на каком основании меня законодательно лишили возможности смотреть фильмы на родном языке, если в Конституции говорится об отсутствии ограничений по языковому признаку.
Вы там писали, что "почти во всех странах вопрос дублирования фильмов на родной язык какой-либо конкретной общины является одновременно и прерогативой и обязанностью самой этой общины, а не государства. То есть община (если она самоорганизована) в лице своего органа самоуправления собирает деньги и заказывает дубляж на своем языке. Затем сидят и наслаждаются переводом." Так вот я опять не получил ответа на вопрос, каким образом мне наслаждаться русским переводом, если "Согласно приказу Министерства культуры и туризма Украины от 18 января 2008 года Государственная служба кинематографии не имеет права выдавать государственное удостоверение на право распространения и демонстрирования фильма, если фильм не дублирован (озвучен или субтитрирован) на государственный язык на фильмокопии языка оригинала."

Узгоджується повністю. Так само як аналогічні статті Конституцій інших країн (наприклад: Великої Британії, США, Німеччини, Росії, Італії, Франції) узгоджуються із такими ж положеннями їхніх законів, котрі встановлюють статус державної мови і захищають культурне й інформаціне середовище цих країн.:coolest:
Что касается Франции, Италии, Германии и прочей Европы, там не дублируют иностранные фильмы на государственный язык, а добавляют субтитры. Меня лично этот вариант бы устраивал гораздо больше, чем насильно навязанный неадекватный перевод. Навязанный законодательно вопреки статье о свободном использовании русского языка.

p.s. Я ясно излагаю, товарищи? (с) :closetema:
Ясно, что дело темное. И еще ясно, что если так и дальше будет продолжаться, придется сказать "Да пошли вы с вашей Украиной (с)"
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Да пошли вы с вашей Украиной (с)

что Украинский язык не какой не могучий а лишь последствие перебивания западной Украины под властью Польши от этого и сходство с Польским!
Тю, а я завжди думала, що Полтавщина і центральна Україна вважається джерелом "справжньої" української мови. А виявляється Польща. Але ви у нас знаний вчений, тому мабуть треба вас дотримуватись.
 
Зверху