Оффтопики.

Зверюга

Vulcher
Модератор
Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Абсолютно с Вами согласен. И я всегда стараюсь вести дискуссию корректно, если оппонент сам корректен.
Напоследок обращаю Ваше внимание, что первый мой пост, обращенный к Вам, начинался словами "Позвольте узнать..." Что Вы узрели в нем неуважительного и невежливого, - не знаю, но в ответ на него именно вы начали язвить, отбросив всякую христианскую толерантность.
Желаю Вам научиться обнаруживать "бревно в своем глазу"!
да какое там бревно? Там целая тайга...
 

@lexey

New Member
Ответ: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Успехов в этом деле. Когда процесс изгнания начнется сообщите. Лично приеду посмотреть:)


Реалии таковы что флот будет в Севастополе и в 2017 и в 2117 , а если кого и изгонят то оккупационные укровласти из Крыма.
вот это да. я просто в шоке.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

опана, оказывается вы обожествляете Украину?
А чого Ви так здивувались. А я в свою чергу не дивуюсь, що ви з бсв цього явно не робите. Алєксій ІІ нє вєліт.
хочу напомнить что правила взяты из Православного форума, а форум телесвит, не собственность партии украинских националистов, и не форум укр. националистов, так что звиняйте.
Наскільки я зрозумів, то православний форум також не є власністю бсв, хоча і створений ним... І у себе на форумі він не дозволяє ні "інакомислія", ні суперечок з модератором (тобто з ним таки)... За логікою, на інших форумах бсв має дотримуватись подібних правил. "Ан нєт", на сторінках "Телесвіту" бсв дозволяє і посперечатись (якщо не сказати "погавкатись" з модераторами) і показати свою зневагу до країни в якій поживає, і іншим відвідувачам кинути "блондинистое хамло". Якось дивно виходить. Дуже схоже на сумських арабів - у себе на батьківщині вони правовірні мусульмани, і вина не п'ють і не прюлебодіють, і громадських норм та правил дотримуються... У нас же - і п'ьють, і з потаскушками розважаються і в центрі ледве пам'ятник Шевченку не збивають джипами... Якась дивна політика подвійних стандартів...
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

2 @lexey: ти просто вперше читаєш пости HNIWа. Це для нього норма життя. За більш різкі висловлювання він вже банився неодноразово, але це не допомагає.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Фокс Малдер - мне конечно льстит, что вы уже очередную тему превратили в обсуждения моей скромной персоны.
Чого це Ви так? Всі знають, що Ви не просто скромна персона, а сама скромна персона. Не соромтесь!

...а тема захлебнулась в собственном гавне, получился облом :о)
Гівняна тема - це про вакцинацію, як про геноцид українського народу. Або "на що ви готові заради..." де Ви зуміли серйозний зміст запаскудити своїми безглуздостями типу "компреси з вина на живіт" або "Біблії ніде не йдеться про те, що вино треба пити" (навіть Ваш однодумець ориген не втримався :D)... Саме в цих темах Ви не викликали у форумчан нічого крім саркастичного сміху
Щодо теми про "таємниці церкви", то, як бачимо, вона викликала резонанс серед відвідувачів, переважна більшість яких була обурена реальною картиною життя тих, хто красуючись на "Відіконі" (такий собі негласний "секс-символ" щербанівського каналу), закликає нас до честі та порядності, закликає жити по заповідям Божим, хоча самі забули одну з них: "Не укради!". (Напевне, забули компрес з вина поставити на живіт:D).
 

Ориген

в пути
Ответ: Відповідь: Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

А чого Ви так здивувались. А я в свою чергу не дивуюсь, що ви з бсв цього явно не робите. Алєксій ІІ нє вєліт.
Не велить цього роботи, не Святійший Патріарх, а Особа значно вища. І робити з України такого собі генія домашнього розливу, особисто я не збираюсь.

Наскільки я зрозумів, то православний форум також не є власністю бсв, хоча і створений ним... І у себе на форумі він не дозволяє ні "інакомислія", ні суперечок з модератором (тобто з ним таки)...
Пробачте, але як я подивлюсь на цей форум тут також не свобода слова, вам нагадати які епітети використовувались в мій адрес, та в адрес мого друга бсв, свідомі патріоти??? так що "чья б корова мычала, да ваша б молчала".
Доречи про модераторів на форумі - я один з них :)

За логікою, на інших форумах бсв має дотримуватись подібних правил. "Ан нєт", на сторінках "Телесвіту" бсв дозволяє і посперечатись (якщо не сказати "погавкатись" з модераторами) і показати свою зневагу до країни в якій поживає, і іншим відвідувачам кинути "блондинистое хамло". Якось дивно виходить...Якась дивна політика подвійних стандартів...
Пробачте, але як мені сдається бсв виконує завіт апостола Павла - з елінами як елін, з іудеями як іудей.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

ага "Око за око, зуб за зуб" - це такий новий християнський принцип, символ християнської терпимості і любові до ближнього
 

Ориген

в пути
Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

До чого була остання репліка Крамара мені не зрозуміло.
 

Lion7B

Скептик
Ответ: Відповідь: Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Не велить цього роботи, не Святійший Патріарх, а Особа значно вища. І робити з України такого собі генія домашнього розливу, особисто я не збираюсь.



Пробачте, але як я подивлюсь на цей форум тут також не свобода слова, вам нагадати які епітети використовувались в мій адрес, та в адрес мого друга бсв, свідомі патріоти??? так що "чья б корова мычала, да ваша б молчала".
Доречи про модераторів на форумі - я один з них :)



Пробачте, але як мені сдається бсв виконує завіт апостола Павла - з елінами як елін, з іудеями як іудей.
KOCTa, Ravenne, Kramar - разве не они здесь модераторы ?
 

Ориген

в пути
Ответ: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Я про православний форум.
 
Зверху