На что вы готовы ради Родины и Нации ???

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Вопрос читать в первом посте.

  • Да

    Голосів: 19 24.7%
  • Нет

    Голосів: 9 11.7%
  • Не пью не курю (абсолютно никогда)

    Голосів: 23 29.9%
  • Готов, но не ради Родины и нации

    Голосів: 26 33.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    77

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Какая-то антиалкогольная истерия, причем совершенно непонятны ее смысл и мотивы в контексте данной ветки. Может автор склонен считать себя совестью нации? :eek:fftopic:
Ну 2 роки тому Жора точнісенько таку саму тему задвинув. І Жданова згадував і те як нас нищать. Шукайте, назвається "Золотой міліард".
Як я це бачу, це лише початок для подальшого компостування мозку і скінчиться так само як і та тема, словами пророка.
 

Ориген

в пути
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

нет уж извините тема открыта именно для обсуждения ситуации с алкогольным геноцидом в Украине.
 

Ориген

в пути
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

лично у меня именно профессор Жданов и вызывает наибольшие вопросы.
 

Ориген

в пути
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

не ерничайте, вам тут приводили факты, о стоимости алкоголя и табака у нас и за бугром.
Ясное дело что вечно бухим народом легче управлять.
 

vadimv

Well-Known Member
Ответ: Відповідь: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

bsv, в такому разі, чому Ви зупинились на накроті, алкоголі і тютюну? Кофе, чай, газована вода
Кстати, всякие кока-колы, фанты и спрайты бьют по здоровью не хуже водовки...

И еще, если можно, хотелось бы знать ваше видение решения проблемы алкоголизма.
Проблема алкоголизма актуальна не только для людишек - коты, собаки, да даже муравьи - все сталкиваются с проблемой алкоголизма и наркотической зависимости кто от валерьянки, кто от ломехуз...
 

bsv

Странник
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Так я не понял, народ уничтожают или таким образом им управляют? Определитесь как-то..., ато сплошное словоблудие.
Для того чтобы понять причину непонимания, посчитайте сколько вы за жизнь, или хотябы за год выпили алкоголя и
1 грам алкоголя = 200-500 убитых нейронов
??? грам выпитого вами алкоголя умножьте на 350 нейронов
и получите количество убитых своих мозгов
я надеюсь оставшиеся нейроны вам позволят осуществить подобную операцию с числами?!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Одразу про себе (щоби не відрязнятись від інших форумчан): ніколи не палив тютюну, пива не люблю, горілку терпіти не можу (але бувають ситуації в житті, коли просто треба випити), вина із задоволенням можна келих випити (особливо домашнього).
Щодо диспуту... Часто на пропозиції випити горілки доводиться відмовляти, через це відчуваєш себе білою вороною, ти робишся наче ворогом, ловиш на собі дратівливі погляди, але тут вже не хочеться пити принципово: чому саме я мушу поступитись і випити, а не вони поступитись і відчепитись.
Але тут начитався такого, що вже... В народі кажуть: "Що занадто, то не здраво". Якщо більше солідно висловитись, то: "Хочеш дискредитувати ідею - доведи її до абсурду".
Виявляється вино - отрута, яку можна лише втирати у вигляді компресів, а щиро віруючим не можна торкатись навіть будь-якого продукту з винограду... Отже вино - на компреси; кондитерські вироби, морозиво, та що там казати, навіть паски, все на корм тваринам, бо там є родзинки; соуси гірчиці, кетчупи, майонези, консервацію - на звалище, бо там може бути виноградний оцт тощо...
Виявляється жителі Кавказу вирощують виноград лише для того, щоби потім його... О! Травити винами Росію, не дарма наш північний сусіда в свій час заборонив імпорт продукції виноробства з Молдови та Грузії. Бо як виявилось тому там довгжителів багато, що вони вина не п"ють...
Так може ще нам церкви позакривати, або хоча б відмінити причащання, бо там все ж таки кагор використовують. Нехай він і символізує кров Христову, але все ж вино...
Який жах!
P.S. Особисто чув по радіо "Ера", що в малих дозах алкоголь корисний, він активізує процеси в організмі, прискорює обмін речовин. Інша справа, що доктор, який тоді був гостем в студії, назвав цифри корисного об"єму: спирт - 30 мл, горілка - 50 мл, вино 130 мл. Зрозуміло, що жодне застілля такими дозами не обмежиться...
 

Ориген

в пути
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Так я не понял, народ уничтожают или таким образом им управляют? Определитесь как-то..., ато сплошное словоблудие.
И еще, если можно, хотелось бы знать ваше видение решения проблемы алкоголизма.
Если вам интересно мое видение решение проблемы алкоголизма - то во первых запрет любой рекламы алкоголя и табака,
запрет распития спиртных напитков (в т.ч. пива) в общественных местах
ужесточения наказания за продажу алкоголя и табака несовершеннолетним
Финансирование гос компании по агитации здорового способа жизни.
короче говоря такая компания что бы в итоге пить и курить стало не модно.
 

bsv

Странник
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Та ладно вам, bsv. Вы плохой агитатор и ваша "боль за Украину" неискренняя. Если уж и хотите вешать вашу псевдопатриотическую лапшу на уши, то делайте это прямо.
дело в том. что я настолько плохой агитатор, что не знаю как это прямо. просвистите меня в этом вопрос, а?
 

mangust

патріот
Відповідь: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Я особисто проти продажу алкогольних та слабо алкогольних напоїв неповнолітнім,теж саме з сигаретами.
А деградація нації дійсно відбувається,і нажаль шаленими темпами.Люди схаменіться,щоб не було пізно.
 
Зверху