Что раздражает в парнях девушек?

Romio

Ответ: Відповідь: Что раздражает в парнях девушек?

Мене просто вбиває у хлопцях їхня "дорослість", коли вони й самі не знають, чого хочуть в житті, а бігають і кричать "Да я, да я, да я то, да я сьо.." і т.д.
Бісить, коли вони самі щось вирішують, а твою думку чи бажання ігнорують, мовляв, я так вирішив...
І взагалі, мені багато чого не подобається в хлопцях... який дурень їх тільки й вигадав :) Просто не хочеться собі псувати настрій і згадувати всі кривди, зроблені хлопцями...

P.S. Дівчата, приєднуюсь до всіх ваших зауважень і думок :) Хлопці - ніщо!!!
лизбіянка мабуть :tease::hump:
 
Ответ: Відповідь: Что раздражает в парнях девушек?

Мене просто вбиває у хлопцях їхня "дорослість", коли вони й самі не знають, чого хочуть в житті, а бігають і кричать "Да я, да я, да я то, да я сьо.." і т.д.
Бісить, коли вони самі щось вирішують, а твою думку чи бажання ігнорують, мовляв, я так вирішив...
І взагалі, мені багато чого не подобається в хлопцях... який дурень їх тільки й вигадав :) Просто не хочеться собі псувати настрій і згадувати всі кривди, зроблені хлопцями...

P.S. Дівчата, приєднуюсь до всіх ваших зауважень і думок :) Хлопці - ніщо!!!
ыы ты феминистка епт)
комплекс неполноценности? пытаешься обвинить в своих проблемах других? не поможет :)
 

dds

Active Member
Ответ: Что раздражает в парнях девушек?

вона вас заводить дурні.
я на таких не збуджуюсь. але все-таки стрічка від трусиків на фотографії у профілі віглядає привабливо
 

polkoha

New Member
Ответ: Відповідь: Что раздражает в парнях девушек?

Мене просто вбиває у хлопцях їхня "дорослість", коли вони й самі не знають, чого хочуть в житті, а бігають і кричать "Да я, да я, да я то, да я сьо.." і т.д.
Бісить, коли вони самі щось вирішують, а твою думку чи бажання ігнорують, мовляв, я так вирішив...
І взагалі, мені багато чого не подобається в хлопцях... який дурень їх тільки й вигадав :) Просто не хочеться собі псувати настрій і згадувати всі кривди, зроблені хлопцями...

P.S. Дівчата, приєднуюсь до всіх ваших зауважень і думок :) Хлопці - ніщо!!!
Солнышко мы ведь взрослеем намного позже Вас женщин вот и бегаем не зная че нам надо.Я вот до сих пор не пойму кто я? че я и для кого я? Не судите нас строго:D
 

Лёлька

в активном поиске....
Ответ: Відповідь: Что раздражает в парнях девушек?

Солнышко мы ведь взрослеем намного позже Вас женщин вот и бегаем не зная че нам надо.Я вот до сих пор не пойму кто я? че я и для кого я? Не судите нас строго:D
хоть один признался в своей ничтожности

П.С. : не воспринимай близко к сердцу
 

SplatteR

oi oi oi oi
Ответ: Что раздражает в парнях девушек?

Вас явно обижали неоднократно ...
 

InkZz

in vina veritas!
Ответ: Відповідь: Что раздражает в парнях девушек?

Цитата:Сообщение от polkoha
Солнышко мы ведь взрослеем намного позже Вас женщин вот и бегаем не зная че нам надо.Я вот до сих пор не пойму кто я? че я и для кого я? Не судите нас строго

хоть один признался в своей ничтожности

П.С. : не воспринимай близко к сердцу
Вот один и ничтожество :lol:
Не знать что хотеть? Какой ужс))))
Ищи девушек младше чтоб соответствовали тебе по развитию
 
Зверху