Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Terminus

where death is most alive
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

cталинские выродки (без кавычек) это те люди, "благодаря" (а тут они нужны) которым произошло раскулачивание и "благодаря" которым людей использовали как рабочий материал в Мордовии, Сибири и на Дальнем Востоке. Это те люди, которые устраивали голодомор в Украине, расстреливали интеллегенцию, а ученые работали на них за колючей проволокой в "шарашках".
Вот против этих выродков и вела борьбу УПА.
Как вы можете судить о событиях, происходивших в государстве, в котором вы пожили первые 2 года своей жизни? и о Мордовии, Сибири и Дальнем Востоке имеете представление только понаслышке... Что вы читали о том времени кроме стандартных учебников средней школы с написанной теперешними "победителями" историей?
А вот о Шухевиче, Нахтигале, аллее с повешеными польскими детьми, селах, выжженых упавскими "героями" (а тут они нужны) и других подвигах этих "защитников", почему-то или умалчивается или обеливается.
А нужно быть объективным. Иначе останетесь, молодые люди, непомнящими и незнающими своей истории.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Как вы можете судить о событиях, происходивших в государстве, в котором вы пожили первые 2 года своей жизни? и о Мордовии, Сибири и Дальнем Востоке имеете представление только понаслышке... Что вы читали о том времени кроме стандартных учебников средней школы с написанной теперешними "победителями" историей?
А вот о Шухевиче, Нахтигале, аллее с повешеными польскими детьми, селах, выжженых упавскими "героями" (а тут они нужны) и других подвигах этих "защитников", почему-то или умалчивается или обеливается.
А нужно быть объективным. Иначе останетесь, молодые люди, непомнящими и незнающими своей истории.
А я навить закінчив школу у Радянському Союзі. І дивився свого часу дуже геройськи фильми, наприклад цикл "Щит и Меч", про боротьбу славних радянських спецпідрозділов митників та КДБ з підступними, найманими західними имперіалістичними спецслужбами, бандитами-націоналістами. І ясна річ, був на боці славних радянських вояків, бо як інакше? То й що? Крім художнього вимислу, та радянських мифів є ще й історічна правда. Я цілком підтримую Гроссо. А може Ви жили у ті часи? Самі побували у той Мордовії, Сибиру? Може це у Вас останнє зернятко продотряд забирав? Може це Ви вважали за свято суп з гнілої картоплі?
Ні? То може щось на це скажете:
“В частности, требует в серьезного исследования история создания советскими спецорганами около трех сотен псевдоповстанческих отрядов, которые под видом уповцев совершали мерзкие преступления, таким образом стремясь вызывать у населения негативное отношение к УПА. Когда регулярные советские войска не могли справиться с хорошо организованной повстанческой армией, тогда коммунистические идеологи придумали такую простую и позорную вещь как провокации”, - отмечает И.ЮХНОВСКИЙ.
А стосовно сталінских виродків, то переглянте що малось на увазі:
За такою логікою, треба судити кожного, хто підтримав більшовиків у двадцятих роках, і був вірний їм всі наступні роки. Вони теж окупанти.
Акт правдивий, але може хтось викладе пакт Молотова-Рібентропа, точніше секретну його частину?
На той час співпраця з німцями вважалась виправданою. Якщо комусь цікаво, то раджу, все таки, переглянути "Собор на крові". Дуже корисно.
Жодним чином не малась на увазі Радянська Армія, як окремі люди-солдати. А якщо з нею і були сутички, то лише тому, що вона стояла на захисту злочинного сталінського режиму, а не тому що УПА з нею особисто боролась. Але є і багато прикладів, до особливого указу радянського командування, навпаки, про співпрацю партизанів і войнів УПА. І розірвала співпрацю партизанів з УПА саме командування Сталіна.
І ще, Хедін, скажи будь ласка, що злочинного, крім звісно того, що напало на Радянський Союз, саме проти якого, як системи і боролись повстанці, на З0 червня 1941 р. проти України зробила фашистська Німеччина? І згадай що зробила радянська влада.
Я аж ніяк правильність цієї співпраці не відстоюю, але не треба блукати у часі, і вважати злочини, які відбулись згодом, вже здійсненими. На З0 червня 1941 р. на рахунку фашистів було набагато меньш злочинів, ніж вже було на рахунку комуністів.
І ще раз для Udaff4eg і Terminusа повторюю. Сталінськи виродки, це не ті прости солдати, які гинули від куль німців та заградотрядів. Цім солдатам слава і повага, навить якщо вони під час своєї солдацької діяльності і войнів УПА вбивали. Солдати, повинні в першу чергу наказ виконувати, така вже робота. Так само, як і вмирати, виконуючи ці накази. І не зважаючи на свої власні бажання чи уподобання. Інакше дізертир. Сталінськи виродки, це ті, хто відбирав останню їжу у 32-33, ті хто керував заргадотрядами, хто писав доноси, хто висилав і рострілював людей, але в першу чергу ті, хто віддавав накази, за якими діяли вишеназвані, під "мудрим керівництвом" кого все це відбувалось. І взагалі не бачу жодних підстав їм за щось дякувати, лише в переносному значенні, але про це вже в темі про злочини комуністичного режиму достатньо написано.
І ще. Стосовно алеї, передивиться будь ласка цю тему, десь вже про це мова йшла. Зокрема про фото, яке видають за дії УПА, коли і хто це робив. І скористайтесь власною порадою, будьте об'єктивним і вивчайте історію, а не мифи. Молода Ви людина, чи ні, але користування радянською міфологією, це все одно що будь якою їншою, лише самоомана.
 
Ответ: Герои УПА

шановні форумчанини , на мою думку на це треба дивитись не як герої або вороги , а на боротьбу українців за свободу і с ким вони вкладали союз це всерівно , не треба сприймати це так болюче...

присяга воїнів УПА
Присяга воїна УПА
Я, воїн Української повстанської Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров’ю усіх найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним проводом Народу Українського:

Боротися за повне визволення всіх українських земель від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. У цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами Країни.

Буду мужнім відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі Української.

Буду чесним, дисциплінованим, революційно пильним воїном;

Буду виконувати всі накази зверхників;

Суворо зберігатиму військову і державну таємницю;

Буду гідним побратимом у бою та в бойовому житті всім своїм товаришам по зброї;

Коли порушу, або відступлю від присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Народної Революції і спаде на мене зневага Українського народу.
що тут злочинного?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

Тарасе, ваша думка зрозуміла, проте так звана "боротьба за свободу" все ще залишається досить сумнівним питанням. Про яку саме свободу йдеться, у чому вона полягає і чим відрізняється від тієї "свободи", яку нам нав"язали більшовики?
Крім того, на мою думку, відноситись до ветеранів УПА як ворогів не можна навіть при всьому бажанні, це вже дуже літні люди. Вороже ставлення не до людей, а до "нових установок", які створює влада.
 

Andys

New Member
Ответ: Герои УПА

Тарасе, ваша думка зрозуміла, проте так звана "боротьба за свободу" все ще залишається досить сумнівним питанням. Про яку саме свободу йдеться, у чому вона полягає і чим відрізняється від тієї "свободи", яку нам нав"язали більшовики?
Крім того, на мою думку, відноситись до ветеранів УПА як ворогів не можна навіть при всьому бажанні, це вже дуже літні люди. Вороже ставлення не до людей, а до "нових установок", які створює влада.
кто-то обратил внимание, что УПА хотело свободную фашистскую Украину построить?
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Герои УПА

кто-то обратил внимание, что УПА хотело свободную фашистскую Украину построить?
Та невже...?:D
Перечитай що Ти написав.
УПА це не ,,стойбат,, ,а повстанська армія (те саме що й партизани).
Можливо мається на увазі ОУН, правда потрібно уточнювати Р чи М.

А взагалі ...Он російські більшовики все комунізм будували , а на ділі -ГУЛаг виходив:furious:
 

Andys

New Member
Ответ: Герои УПА

Та невже...?:D
Перечитай що Ти написав.
УПА це не ,,стойбат,, ,а повстанська армія (те саме що й партизани).
Можливо мається на увазі ОУН, правда потрібно уточнювати Р чи М.

А взагалі ...Он російські більшовики все комунізм будували , а на ділі -ГУЛаг виходив:furious:
тогда что УПА поднимало под свободной Украиной? Чего ж э то когда подписывали договор с Гитлером признавали его верховенство?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

тогда что УПА поднимало под свободной Украиной? Чего ж э то когда подписывали договор с Гитлером признавали его верховенство?
Ой, заплутались Ви, Andys, в ОУН, УПА...
 

HNIW

Member
Ответ: Герои УПА

оун, упа, ХХХ-все это те же я..а только в профиль, ведь действующие лица одни и перетекали из одной шайки в другую под давлением обстоятельств
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

кто-то обратил внимание, что УПА хотело свободную фашистскую Украину построить?
Обратили, конечно. Возможно стоит тему более внимательно смотреть :)


Правда некоторые собеседники утверждают, что не УПА страдало фашизмом а ОУН. УПА же с после 3 чрезвычайного сьезда стала "демократичной". Лично я в этом далеко не уверен.
 
Зверху