Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Суворов,Ушаков, Воротынский, Хворостинин, целая плеяда Трубецких и Шереметевых, Кутузов, Петр 1, Репнин, Румянцев, Сенявин, Спиридов,Потемкин... многие из них имели мировую извнстность

это то что я не особо копаясь в памяти вспомнил... из вояк этнических русских... найди сравнимых по масштабу деяний и известности этнических украинцев
А я вообще не отделяю историю России и Украины - она у нас общая
и единая. И надо гордится такой историей. Когда Суворов гонял европейцев по европе да так что для них она казалась маленькой(негде спрятаться) то в его армии украинцы играли тоже не маленькую роль.
Россия это единственный братский народ для Украины во всем мире.
( Взять хотя бы то что Хрущев был генсеком(где еще украинец занимал
главный пост в стране))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

А я вообще не отделяю историю России и Украины - она у нас общая
и единая. И надо гордится такой историей. Когда Суворов гонял европейцев по европе да так что для них она казалась маленькой(негде спрятаться) то в его армии украинцы играли тоже не маленькую роль.
Россия это единственный братский народ для Украины во всем мире.
( Взять хотя бы то что Хрущев был генсеком(где еще украинец занимал
главный пост в стране))
Згоден, у нас спільна історія. Хоча дуже часто ми "стояли по різні боки барикад". Тому надто фальшиво звучать репліки про "братский народ". Ви або не цікавились історією в школі, або у Вас якісь дивні уяви про братство. Так само бик з матадором мають спільну історію (разом виступають на кориді), але навряд у когось підніметься язик назвати їх братами чи друзями. Не існує дружби між народами, існує дружба між людьми. Так само і з братством. Не хочеться повторно набирати, тому з Вашого дозволу, процитую сам себе. Ось тут (в другій половині поста)
.
Ви серйозно вважаєте, що з братами та друзями так можно вчиняти? Воістину, хтось мудро сказав: "Боже, позбав мене від друзів, а з ворогами я сам впораюсь".
Взять хотя бы то что Хрущев был генсеком(где еще украинец занимал
главный пост в стране
Я не наполягаю, але , наскільки мені відомо, Хрущов не був українцем, а просто тривалий час займав пост 1-го секретаря Компартії України, тут керував, інколи носив вишиванку, пив українську горілку... Ось майже і всі деталі, що пов"язують його з Україною. Та сама історія з Брєжнєвим - просто пішов на пост Генсека з Дніпропетровщини.
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Згоден, у нас спільна історія. Хоча дуже часто ми "стояли по різні боки барикад". Тому надто фальшиво звучать репліки про "братский народ". Ви або не цікавились історією в школі, або у Вас якісь дивні уяви про братство. Так само бик з матадором мають спільну історію (разом виступають на кориді), але навряд у когось підніметься язик назвати їх братами чи друзями. Не існує дружби між народами, існує дружба між людьми. Так само і з братством. Не хочеться повторно набирати, тому з Вашого дозволу, процитую сам себе. Ось тут (в другій половині поста)
.
Ви серйозно вважаєте, що з братами так можно вчиняти?
я вважаю в деякому розумінні дружба між народами можлива, мається наувазі співпраця та взаємоповага, саме у такому вигляді використовується поняття дружби між народами...

"деякі факти нашої спільної історії, наших "братських обійм"" - були сричинені владою, яка постінно обдурює, обкрадає, провокує, заради своїх корисних інтересів...

а влада і народ це дуже різні поняття, незважаючи на те, що народ зараз обирає владу

зі: малюнок за посиланням у моєму підписі
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Згоден, у нас спільна історія. Хоча дуже часто ми "стояли по різні боки барикад". Тому надто фальшиво звучать репліки про "братский народ". Ви або не цікавились історією в школі, або у Вас якісь дивні уяви про братство
Разница в наших мировозрениях заключается в том что вы свои знания
черпали в школе ,когда массово проходила переписывание истории и люди которые покрыли себя позором трусости и убийством мирных людей
писали учебники что бы выглядеть героями. А я просто ездил по СССР
и видел многое своими глазами и мне вся эта брехня за правду ну ни как не проходит.А вообще научитесь мыслить самостоятельно и хотя просто бы подойдите к тем людям кто хоть что то видели и попросите что бы они
вам что то рассказали.

Для примера можете представить себе что среди четырехсот тысяч убитых УПАвцами есть ваша жена ,ваши дети,ваши родители и знакомые.
что не нравится или воображение не позволяет.Или вы думаете что вы лучше тех кого расстреляли и у вас голубая кровь и те не такие как вы

Вы даже не представляете себе как не пристойно вы выглядете со своими рассуждениями в глазах нормальных людей.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

Р
Вы даже не представляете себе как не пристойно вы выглядете со своими рассуждениями в глазах нормальных людей.
Пане, давайте не будемо мірятись критеріями нормальності. Не наша це справа.
Тема про УПА в іншому місці, можу провести, якщо заблукали.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

Разница в наших мировозрениях заключается в том что вы свои знания
черпали в школе ,когда массово проходила переписывание истории и люди которые покрыли себя позором трусости и убийством мирных людей
писали учебники что бы выглядеть героями.
Питання Вам в лоба: "А звідки Ви знаєте, коли саме я отримував освіту?" Чому Ви впевненно так заявляєте? Звідки така зухвальна впевненість?"
Освіта наша нічим не відрізнялась. Є бажання, можемо подискутувати з приводу творів "Три источника и три составные части марксизма" або "Критические заметки по национальному вопросу". Такому зараз в школі не вчать. Знову повторюсь, що Ви, мабуть, не досить гарно вчились в школі. Адже і про придушення Росією "Коліївщини", і про ліквідацію Січі, і про національний гніт (в тому числі і українців), і про Валуєвський циркуляр можна було довідатись в школі ще за часів "совка". Ось тільки тоді ці "заслуги" приписували російському царату і засуджувались, а зараз Росія різко полюбила Романових, ставить їм пам"ятники, навіть канонізує, і всі подібні діяння сприймаються виключно як благо (це ще один аргумент на користь того, що хоч історія і спільна, але розведена по різні фронти).
А я просто ездил по СССР
и видел многое своими глазами и мне вся эта брехня за правду ну ни как не проходит.
Невже? А я також пам"ятаю СССР. Так ось, "брехня" - це коли партійні інструктори кажуть, що всі люди рівні, але самі відвідували окремі поліклініки, окремі магазини, отримували спеціальні пайки, це коли партійні інструктори кажуть, що в нас найкращі в світі товари, але самі намагаються придбати лише виключно імпорт (звичайно, що тут вони мали набагато більші можливості, ніж "чорна кістка"). Нарешті "брехня" - це коли нам казали, що в нас дружба народів, у нас "людина людині брат", на відміну від Заходу. Але варто було опинитись в тій же СА, де зібралось багато представників різних народів, як можна було зіткнутись з справжньою "дружбою народів". Чи може Ви нічого не чули про армійські "махачі" за ніціональними ознаками. Врешті, коли всі були так задоволені "дружбою народів", то чому так легко розпався союз? Варто лише було послабити тиск, внести щось подібна до демократії, щоби з"явились Карабах, Придністров"я, Чечня, Абхазія, Осетія, щоби народ скуштував десантських прикладів у Вільнюсі та саперних лопаток у Тбілісі. Так що не Вам розповідати мені про правду і про брехню.
А вообще научитесь мыслить самостоятельно и хотя просто бы подойдите к тем людям кто хоть что то видели и попросите что бы они
вам что то рассказали.
Во-во, повчіть мене жити. :lol::lol::lol:
Для примера можете представить себе что среди четырехсот тысяч убитых УПАвцами есть ваша жена ,ваши дети,ваши родители и знакомые. что не нравится или воображение не позволяет
Закінчились аргументи - переходимо на УПА? Давайте.
По-перше, звідки число 400 000 чоловік? Це Вам розповіли під час Ваших поїздок по СССР? А ще можна одне джерело? Факти в студію!
По-друге, Я не просто уявляю, я знаю, що моїх рідних в 30-ті роки морили голодом, моїх дідів гнали майже неозброєних на німців в якості "гарматного м"яса" (тому вони і не повернулись з войни), моїх бабусь, за те що вони піднімали повоєнні колгоспи експлуатували немов рабів і обкладали величезними податками... Так що не треба мені уявляти невідомо-яких жахів, про ці жахи я достатньо наслухався...
По-третє, а тепер Ви уявіть, що Ваші дружина, батьки, рідні в пекельних муках вмирають від голоду в українських селах 32-33 рр., що їх женуть до Сибіру та на Соловки, що їх судить сталінська "трійка", що близьких та знайомих Вам жінок відправляють до спецтаборів (борделей для офіцерів НКВС)...
что не нравится или воображение не позволяет
Ась? Не чую.
Или вы думаете что вы лучше тех кого расстреляли и у вас голубая кровь и те не такие как вы
Давайте домовимось, що все що я думаю, все що я уявляю, про моє життя, про мою школу, про все, що пов"язане з моїм життям буду писати лише я. Ви пишіть про себе, а за мене не розписуйтесь.
Вы даже не представляете себе как не пристойно вы выглядете со своими рассуждениями в глазах нормальных людей
Добре, нехай я ненормальний (судячі з Вашого посту).
По-перше, Ви порушуєте правила форуму. Не маючі диплому психіатра не треба говорити про мій психічний стан.
По-друге, як на мене, то "непристойно і ненормально" коли людина живе в Україні, їсть український хліб, а українську мову називає .
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

я вважаю в деякому розумінні дружба між народами можлива, мається наувазі співпраця та взаємоповага, саме у такому вигляді використовується поняття дружби між народами...
Якщо ці співпраця та взаємоповага дійсно мали місце. Але коли мали місце ворожнеча та конфлікти, то цього теж не треба ховати за ширмою "дружби народів" та "братства". В свій час Австрія підтоптала під себе половину Європи, Франція воювала з Англією, Іспанія з Голандією, Англія з молодими американськими штатами, вже не кажучі про протистояння між колоніями та державами-колоністами. Ну то й що? Зараз же все гаразд. Чому не можна про це говорити, чому не можна цього згадувати?
Повторюсь, що для мене набагато страшніше, коли за першої ліпшої нагоди волають про братерські узи та про багатовікову дружбу, а в цей час постійно дивуються з "такого непорозуміння", що "братський народ" чомусь обрав власну долю. І дивуються, це просто зовсім мало сказано - обурюються та скрегочуть від злості зубами.
Ще треба зважати, що історія для різних народів може висвітлюватись під різним кутом. Приклади:
1) Як Українв і Росія може ставитись до Чінгісхана? Звичайно як до жорстокого і кровожадібного завойовника. А його онук Батий взагалі зруйнував українські та російські міста, його правління нічого гарного нам не принесло. А ось для монголів - ці особи шановані герої. Головним чином через них світ зараз знає про Монголію, головним чином лише з цими завойовниками у багатьох асоціюється ця країна.
2) Дещо ближче до нас. Цар Петро І. Для росіян він великий діяч, цар реформатор, що вивів Москву до цивілізованого світу. Для україни - цар, що криваво придушував всі прагнення українців до волі, що різко обмежив козацькі права та вольності, цар з правління якого почався занепад України, як держави.
Як про це пишуть наші класики?

Пушкін: "...Выходит Пётр... Лик его ужасен, движенья быстры, он прекрасен, он весь как Божия гроза...".

Шевченко: "...Царю неситий, царю поганий..." а також "Це той перший, що розпинав нашу Україну...".

Зараз знову почалась популяризація царської родини Романових (хоча цивілізована Європа вже давно зробила монархію лише формальністю, або зводила своїх монархів на ешафоти). Дійшло до того що Миколу ІІ, якого в народі називали "кривавим" РПЦ канонізувала. Одним словом, знову "царь - батюшка, царица - матушка".
Хочеться навести з цього приводу вірш нашого національного пророка Шевченка, в якому без будь-якого прихованого змісту можна довідатись про відношення Кобзаря до російського царату:
"Хоча лежачого й не б"ють
То і полежать не дають
Ледачому.Тебе ж, о Суко!
І ми самі і наші внуки,
І миром люди прокленуть!
Не прокленуть, а тілько плюнуть
На тих оддоєних щенят,
Що ти щенила. Муко! Муко!
О скорб моя, моя печаль!
Чи ти минеш коли? Чи псами
Царі з міністрами-рабами
Тебе, о люту, зацькують!
Не зацькують. А люде тихо,
Без всякого лихого лиха
Царя до ката поведуть."

Т.Г.Шевченко ("Хоча й лежачого не б"ють...", 1860р.)

Тобто, не слід фальшивити та розказувати про один "братній народ", одну ментальність, якщо надто багато відмінностей. Як на мене, набагато цивілізованіше сказати: "Так, ми різні. Але це не така й вже перешкода, щоби побудувати гарні стосунки між нами". Набагато гірше, постійно розпинаючись в любові крутити дулю в кишені.
"деякі факти нашої спільної історії, наших "братських обійм"" - були сричинені владою, яка постінно обдурює, обкрадає, провокує, заради своїх корисних інтересів...
а влада і народ це дуже різні поняття, незважаючи на те, що народ зараз обирає владу
Воно то може і так, але якщо хтось не любить Україну, мені однаково чи то закладено в генах, чи то є результат ідеологічної пропаганди влади.
Після цього якось вже не хочеться лізти з обіймами.
 
Останнє редагування:

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянин

Питання Вам в лоба: "А звідки Ви знаєте, коли саме я отримував освіту?" Чому Ви впевненно так заявляєте? Звідки така зухвальна впевненість?"
Освіта наша нічим не відрізнялась. Є бажання, можемо подискутувати з приводу творів "Три источника и три составные части марксизма" або "Критические заметки по национальному вопросу". Такому зараз в школі не вчать. Знову повторюсь, що Ви, мабуть, не досить гарно вчились в школі. Адже і про придушення Росією "Коліївщини", і про ліквідацію Січі, і про національний гніт (в тому числі і українців), і про Валуєвський циркуляр можна було довідатись в школі ще за часів "совка". Ось тільки тоді ці "заслуги" приписували російському царату і засуджувались, а зараз Росія різко полюбила Романових, ставить їм пам"ятники, навіть канонізує, і всі подібні діяння сприймаються виключно як благо (це ще один аргумент на користь того, що хоч історія і спільна, але розведена по різні фронти).


Невже? А я також пам"ятаю СССР. Так ось, "брехня" - це коли партійні інструктори кажуть, що всі люди рівні, але самі відвідували окремі поліклініки, окремі магазини, отримували спеціальні пайки, це коли партійні інструктори кажуть, що в нас найкращі в світі товари, але самі намагаються придбати лише виключно імпорт (звичайно, що тут вони мали набагато більші можливості, ніж "чорна кістка"). Нарешті "брехня" - це коли нам казали, що в нас дружба народів, у нас "людина людині брат", на відміну від Заходу. Але варто було опинитись в тій же СА, де зібралось багато представників різних народів, як можна було зіткнутись з справжньою "дружбою народів". Чи може Ви нічого не чули про армійські "махачі" за ніціональними ознаками. Врешті, коли всі були так задоволені "дружбою народів", то чому так легко розпався союз? Варто лише було послабити тиск, внести щось подібна до демократії, щоби з"явились Карабах, Придністров"я, Чечня, Абхазія, Осетія, щоби народ скуштував десантських прикладів у Вільнюсі та саперних лопаток у Тбілісі. Так що не Вам розповідати мені про правду і про брехню.

Во-во, повчіть мене жити. :lol::lol::lol:

Закінчились аргументи - переходимо на УПА? Давайте.
По-перше, звідки число 400 000 чоловік? Це Вам розповіли під час Ваших поїздок по СССР? А ще можна одне джерело? Факти в студію!
По-друге, Я не просто уявляю, я знаю, що моїх рідних в 30-ті роки морили голодом, моїх дідів гнали майже неозброєних на німців в якості "гарматного м"яса" (тому вони і не повернулись з войни), моїх бабусь, за те що вони піднімали повоєнні колгоспи експлуатували немов рабів і обкладали величезними податками... Так що не треба мені уявляти невідомо-яких жахів, про ці жахи я достатньо наслухався...
По-третє, а тепер Ви уявіть, що Ваші дружина, батьки, рідні в пекельних муках вмирають від голоду в українських селах 32-33 рр., що їх женуть до Сибіру та на Соловки, що їх судить сталінська "трійка", що близьких та знайомих Вам жінок відправляють до спецтаборів (борделей для офіцерів НКВС)...

Ась? Не чую.

Давайте домовимось, що все що я думаю, все що я уявляю, про моє життя, про мою школу, про все, що пов"язане з моїм життям буду писати лише я. Ви пишіть про себе, а за мене не розписуйтесь.

Добре, нехай я ненормальний (судячі з Вашого посту).
По-перше, Ви порушуєте правила форуму. Не маючі диплому психіатра не треба говорити про мій психічний стан.
По-друге, як на мене, то "непристойно і ненормально" коли людина живе в Україні, їсть український хліб, а українську мову називає .
Вас наверное в армии много били и вам недосталось спецпайков.
Сочувствую.Но нельзя же столько злости в себе носить.Надо быть добрее.
 

qwe

qwe
Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Я кохаю Україну понад усе, і я пишаюся, що я є українець, адже в мені тече кров моїх пращурів,які померали за Україну:D:D:D:D:D
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Я кохаю Україну понад усе, і я пишаюся, що я є українець, адже в мені тече кров моїх пращурів,які померали за Україну:D:D:D:D:D
Нема гіршого патріоту, ніж зомбований! А всі інші, - пращури котрих вмерли внаслідок хвороб, нещасного випадку, тощо, вже не є українцями, що кохають Україну??? (Доречі, чому ви впевнені, що ваші пращури вмерли за Україну?)
 
Зверху