Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

УНТП считает ГО "Патріот України" свим союзником
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Герои УПА

ВО "Тризуб", доречі, також особливо не відрізняєтся від унтп і "патріот України" як поглядами так і діями
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

може мені просто треба побачити і почути цих людей на власні очі? Про УНСО я вже зробив для себе неупереджені висновки: вони не фашисти, але до їх лав я ніколи не вступлю. Вони мені не підходять. Про "Тризуб" та "Патріот України" мені нічого достеменно не відомо. Викладача СДПУ ім. Макаренка, згаданого на кілька постів вище, я знаю дуже добре. Я теж закінчив цей університет. Пліч-о-пліч з ним боровся 2004-го року проти брутального знищення сумських університетів. Він жив у нашому наметовому містечку і був учасником пішої ходи на Київ. Ця людина - свідомий українець, кандидат історичних наук, дуже добра, розумна і врівноважена людина. Сумніваюсь, що він може бути членом фашистської організації. Він націоналіст.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

Патриот Украины -
УНТП -
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

Дякую тобі за посилання! Я не сповідую расистських ідей, тому фашистьський (насправді - римський) орел на головній сторінці мене одразу насторожив. Далі я побачив публікації на тему "чистоти білої раси" та іншу огидну для України ідеологію.
Я націоналіст і люблю свою країну, готовий присвятити життя українській справі, але в моєму серці немає ненависті до, наприклад, негрів (кілька днів тому спілкувався в поїзді зі студентом з Гани). А такі люди, як ті, що створили організацію "Патріот України" - це не патріоти і не націоналісти. Це неонацисти. Своїми діями і публікаціями вони ганьблять українську національну ідею.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

а от щойно зайшов на сайт ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери.

Так ці люди - націоналісти. Вони не сповідують расистських і неонацистських ідей. Вони пишуть виключно про Україну, етнічні українські землі. На відміну від нацистів з "Патріоту України", які пропагують ідеї чистоти та зверхності білої раси, що мені просто огидно!
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

С нацистами разобрались. Рад, что среди форумчан таких очень мало.
Но вернемся к нашим баранам...
Фокс Малдер, хотелось бы услышать ваши мысли касательно этого документа:
Нарис проекту основних законів (Конституції) Української держави, одного з головних ідеологів ОУН М. Сціборського

Артикул І

Україна є суверенною, авторитарною, тоталітарною, професійно становою державою, що носить назву Українська держава

Артикул ІІ

Устрій Української Держави будується на засадах націократії
...
На чолі Української держави стоїть Голова Держави - Вождь Нації
...
Голова Держави покликається доживотньо, або до часу, коли він самий виявить бажання уступити зо свойого посту
...
В руках Голови Держави спочиває вся повнота верховної влади Української Держави, за здійснення якої він відповідає перед Богом, Нацією і власним сумлінням.
You must be registered for see images attach


Все фотографии -
 
Останнє редагування:

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

Sim$Dim, поправ мене, якщо я не вірно розумію твою позицію.
Ти не вважаєш УПА бандитами, але тобі не подобається той політичний устрій, який хотіли б мати провідники ОУН в післявоєнній Україні.
Я вірно зрозумів?
 

Speциалист

Basketball Addict :)
Ответ: Герои УПА

Националисты УПА как и любые националисты ближе к фашистам -это не патриоты, а воинствующие фанатики!
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

ще один спеціаліст знайшовся! Ти хоча б щось знаєш про УПА, окрім того, що по телевізору показують? Ти читав висновки Інституту історії України НАНУ? Чи може ти бачив програмні документи ОУН? Не спіши висловлювати свою думку в цьому розділі, допоки не навчишся її обгрунтовувати. Тебе тільки тоді сприйматимуть серйозно, коли ти відповідатимеш за кожне своє слово.
З.І.: ні в якому разі не сприймай мої слова, як образу. Це дружня порада
 
Зверху