Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Sim$Dim

бесконечная жесть
Лучше тему "Ваші пропозиції Верховній Раді щодо заборонних законопроектів, які будуть слугувати примиренню української нації" :)
Заодно оценим законотворческие способности форумчан)

Насчет УПА, то тут пусть каждый решает для себя. Для меня Степан Бандера и Роман Шухевич не когда не будут героями. И дело в бандитизме, о котором часто идет речь, а в самой сути так называемого национально-освободительного движения. Авторитарный национализм, который пропогандировали эти "освободители" не есть той свободой к которой стремлюсь я и которую желаю украинскому народу.
Каждый имеет право на свое мнение, но выдавать желаемое за истинное, причем на государственном уровне, это уже слишком.
 

bsv

Странник
Фокс Малдер
Вы не думали написать книгу? И назвать ее например "Злоба и ненависть к УПЦ МП, России и всему что связано с этим"
Это ж уже не совсем нормально, в каждой теме, в каждом посте брызгать ядом на все Русское и под отдельной графой на УПЦ МП
Вы думаете, с таким отношением я с вами буду общаться?
 

Kramar

Іван Богун
2 bsv: я думаю, Фокс Малдер не очень расстроится, если ты перестанешь с ним общаться :))
Скорее даже наоборот
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Фокс Малдер
Вы не думали написать книгу? И назвать ее например "Злоба и ненависть к УПЦ МП, России и всему что связано с этим"
Это ж уже не совсем нормально, в каждой теме, в каждом посте брызгать ядом на все Русское и под отдельной графой на УПЦ МП
Вы думаете, с таким отношением я с вами буду общаться?
По-перше, "не совсем нормально" - Ви не психіатр, щоби давати подібні висновки, тож не порушуйте правил форуму подібними заявами.
По-друге, я до цього часу все ще сподіваюсь (як то кажуть "contra spem spero") отримати від Вас закони, правила поведінки, формуляри, статті Кримінального кодексу - хоча б який небудь папірець, де написано, що я повинен любити і поважати Росію після того, що вона робила з моєю Батьківщиною і (що саме страшне) продовжує робити і досі.
По-третє, в цивілізованому світі практикується, в першу чергу, любити і шанувати країну, в якій живеш. Якщо ж хтось більше схиляється до чужої держави, яка постійно дозволяє поводити себе зверхньо до нахабства, то такий прояв у світовій практиці називається не інакше, як "п"ята колона". Знову ж таки в цивілізованому світі такого ставлення до своїх країн (хоча я не можу точно вже сказати яка є для Вас своєю) не вітають, і це ще м"яко сказано. Сподіваюсь, що подібна практика буде характерна і для України - свобода розпускати язика буде закінчуватись там, де починатиметься честь держави.
Нарешті, де я тут плювався отрутою на "все Русское и под отдельной графой на УПЦ МП"? До речі, не мішайте в купу "руське" і "російське". Просто нагадував факти, якщо Ви їх забули. Треба віддати належне і Вам - це чи не перший Ваш пост в розділі "ПОЛІТИКА", де Ви забули "заклеймить позором раскольников из УПЦ КП". Браво!
Щодо Вашого бажання поспілкуватись зі мною ...:lol:
А я гадав, що Ви мене поважаєте, принаймні колись називали мене "уважаемым человеком", ось, пригадайте:
Вы хотите порядка в раздели? Не смейте перечить. А лучше совсем не пишите, все за вас скажут Ингеборга Дапкунайте, cem, Merime, Life-ua и Фокс Малдер (если последний еще не вступил в НАТО и не уехал в ЕС)
-Вы имеете хранить молчание
- Или поддакивать этим уважаемым людям.
...
Ваші слова, я не помилився? Так що я сам не буду проти, коли не буду мати можливості почитувати ось такі "общения". Пан Kramar повністю правий.
До речі, по самій суті мого поста Ви знову не відповіли. Але я вже звик.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Панове, что ж Вы так нервничаете? Это что, тема " На городі бузина, а в Київі дядько " ? При чём тут голодомор,Симоненко, Витренчиха ещё и церковь сюда примешали. Тему читали? Если да, то почему я не увидел ни одного упоминания о "героях упа"?


Модератору: может действительно открыть тему " На городі бузина, а в Київі дядько", пускай там єкзальтированные форумчане пар спускают.
Навіщо ж одразу так? Попрошу Вас ще раз прочитати мій пост. Господін bsv стверджував, що не можна одразу шанувати дві сторони, мовляв, немає ніякої логіки - хтось один з них обов"язково не буде героєм. Я навів приклади з історії, коли приходили до примирення і злагоди навіть ті, хто колись стріляв один в одного на фронтах як світових воєн, так і громадянських. І висловився про те, що на мою думку абсолютно позбавлене логіки. І якщо в моєму пості не разу не згадувалась УПА, то це не означає, що я пустився у флуд. Мої міркування були якраз про примирення колишніх воків УПА та Червоної армії. А ось подібного роду пости (знову від того ж bsv):
Есть две части Украинского народа, которые на притяжении долгих сотен лет, злобно, а иногда и так, резали и стреляли друг друга.
Теперь эти две части объединены в независимое государство Украина. А желания взять верх над всеми остальными осталось...
які повторюються постійно в різних інтерпритаціях точно до злагоди нас не приведуть.
То ж до чого тут город, дядько і бузина (сподіваюсь, що не Олесь Бузина :) ).
 

lyolia

Забанен
УПА-днические настроения навязать другому человеку весьма непростая задача, тем более оскорбляя его религиозные взгляды.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
УПА-днические настроения навязать другому человеку весьма непростая задача, тем более оскорбляя его религиозные взгляды.
Згоден. Ось тільки аби ці люди мали толерантність адекватно сприймати ті історичні факти, які наводять опоненти в своїх постах, а не повторювати безперестану, як в класичному мультфільмі: "А Баба-Яга против", спираючись лише на інформацію, отриману колись від старої пропаганди.
Щодо релігійних почуттів - згоден також. Але, вибачте! Чи господін bsv не ображає релігійних та патріотичних почуттів, коли постійно поливає брудом УПЦ КП, періодично з превеликим ентузіазмов викидуючи на розділ теми типу "Филаретовский раскол", "УПЦ КП вмешиваєтся во внутренние дела Украины" (во як, все одно, що римський папа вмішується у внутрішні справи Ватикану). І робить це він першим, очевидно, наносячи привентивні удари:) . Коли я мовчатиму, вислуховуючи це, то значить, що я згоден з усім. А це не так, тому і мовчати мені не хочеться.
 

HNIW

Member
Згоден. Ось тільки аби ці люди мали толерантність адекватно сприймати ті історичні факти, які наводять опоненти в своїх постах, а не повторювати безперестану, як в класичному мультфільмі: "А Баба-Яга против", спираючись лише на інформацію, отриману колись від старої пропаганди.
Щодо релігійних почуттів - згоден також. Але, вибачте! Чи господін bsv не ображає релігійних та патріотичних почуттів, коли постійно поливає брудом УПЦ КП, періодично з превеликим ентузіазмов викидуючи на розділ теми типу "Филаретовский раскол", "УПЦ КП вмешиваєтся во внутренние дела Украины" (во як, все одно, що римський папа вмішується у внутрішні справи Ватикану). І робить це він першим, очевидно, наносячи привентивні удари:) . Коли я мовчатиму, вислуховуючи це, то значить, що я згоден з усім. А це не так, тому і мовчати мені не хочеться.

мне глубоко неинтересно как и кто любит упа... лишь бы не за деньги налогоплательщиков... можете их хоть золотом покрыть, но ЗА СВОИ ДЕНЬГИ ! а из бюджета платить людоедам нельзя
 

Kramar

Іван Богун
не людоедам, а защитникам жителей Западной Украины и борцов за независимость и свободу Украины
 

bsv

Странник
Фокс Малдер
все личностные обращения опустим. Можете считать меня "П'ятой колонай", переживу как нибудь. Вашу аллергию на УПЦ МП тоже трогать не буду.
Ваша позиция понятна. Вы считаете УПА и Красную Армию героями. И не в тему- раз Красная Армия для вас герои. Так может есть всеже за что уважать Россию? Или это не считается?
 
Зверху