Передвиборчі реклами

  • Автор теми cem
  • Дата створення
N

niranjan

Guest
Відповідь: Передвиборчі реклами

Сьогодні в новинах побачив підбірку про партійні з`їзди, і так цікаво порівнювати... Дуже яскраві образи, що кажуть самі за себе : 2 приклади - Патрія Регіонів та БЮТ. На з`їзді БЮТ заспівали О.Пономарьов та Н.Матвієнко, це виглядало як змістовне та духовно багате явище, а от в другому прикладі Н.Могилевська танцювала з Януковичем та співала : "Ла-ла-ла... Любовь... ла-ла-ла..." - майже ресторанний настрій... В цьому контексті хотілось сказати саме про духовну політику, про те, що ми приймаємо до себе внутрішньо. І також доречно згадати ролик з висловлюванням Нострадамуса, нічого в ньому немає шокуючого, як дехто реагує на цей хід, якщо уважніше прислухатись до змісту сказаного : "Словесна чума"... Чи можемо ми розрізняти "заражені" слова та чим же можна перемогти ту "хворобу" про яку йде мова ?....
 

bsv

Странник
Поразительно как СМИ влияют на мозги. Посмотрел человек новости и сделал выводы о духовности полит. партий. А самое удивительное, как человек ищет смысл в ролике БЮТ об прогнозе Нострадамуса. Если внимательно приглядеться получится – что политик убеждает людей голосовать за себя, не социальными, политическими, экономическими программами, а убеждает на основе каких то там предсказаний. Дожились…
 

Cannabis

New Member
Поразительно другое - она нагло врёт народу, утверждая, что не заказывала никаких подобных реклам....Вот, что значит честный политикум...!
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Передвиборчі реклами

Поразительно как СМИ влияют на мозги. Посмотрел человек новости и сделал выводы о духовности полит. партий. А самое удивительное, как человек ищет смысл в ролике БЮТ об прогнозе Нострадамуса. Если внимательно приглядеться получится – что политик убеждает людей голосовать за себя, не социальными, политическими, экономическими программами, а убеждает на основе каких то там предсказаний. Дожились…
А звідкіля у Вас такі судження, начебто віруюча людина ? ...Одразу поставлено мені "діагноз", в якому визначено, що мої "мозги" вражені "чумою" ЗМІ :) ... І мені у відповідь хочеться запитати : то хіба Ви цим хочете заперечити те, що все в світі має під собою духовний зміст ? Навіть ті ж політичні партії несуть в собі певний духовний образ, і деякі такі образи несуть в собі і "чуму", а деякі і благі наміри. Чи Ви знов заперечите існування в світі та навіть в кожній найменшій частині його Істини та Блага та напротивагу їй Неправди та Зла ? Тоді в мене виника питання щодо ваших політичних уподобань, як до понять віри : яка з партій несе в собі більше Правди та Добра, а яка і словесну "чуму" (доречі дарма Ви приписали мені віру в пророцтво, а я звертав увагу саме на зміст тих слів, чи Ви знов заперечите духовний зміст кожного слова (навіть у пророцтвах Нострадамуса). Хоча знов же не про духовність політичних партій я висловлювався, а про те, що кожен з нас повинен вчитись політиці духовній, тобто відрізняти істинне та оманливе і на основі цього робити свій Вибір та внутрішньо "Голосувати"...
 

bsv

Странник
Диагноз поставили вы себе сами. Если вы внимательно прочитаете мой пост, вы возможно поймете, что писал я про – Влияния СМИ на мозги - факт слишком очевидный, чтобы об этом спорить (не лично про вас) – и о том, что вы сделали выводы о духовности полит. партий на основе выпуска новостей.
Дальше по тексту – Духовная политика :amazement: и все остальное – это уже не ко мне…
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Передвиборчі реклами

Шановний bsv, мабуть не дуже зручно пристосовувати й до себе : не суди... але я пробачив Вам з самого початку, але якщо і Ви уважно прочитаєте свій пост, то побачите, що зробили... А щодо Духовної політики я теж нічого не казав, а говорив про політику духовну - це зовсім різні речі, і не знаю навіщо ви так легковажно.... та й звідкіля так багато нелюбові до слова "політика", що вже й змісту його не пам`ятаємо ? Хіба всі стосунки наші - не політика ? Чому тоді покриваємо все неправдами та страхами замість того, щоб навчитися брати все, що на Благе та Істинне ? Чому в нас так мало віри, що все здається покрито брудом ? Давайте змінювати, починаючи кожен з себе, розбираючи те що в душах наших, віднаходити взаємодії духовних складових - ото і буде нам політика духовна.
PS: а чому б і не зробити висновки з випуску новин ? То є неймовірно цікава річ ! Просто неймовірно ! :)
 

Andys

New Member
Сегодня по радио транслировали рекламу Ющенко за несунов (его выступление на съезде). Опять "Мы - хоршие, они - плохие. Во всём виновата депутатская непркосновенность. Мы очистились:)))". Сколько можно... Где критика самого себя ? - Янык не сам же к власти пришол? Ющенко - второй ёбогерой несунов после Луценко (в камеди клаб на этот счёт хорошо высмеяно) спас Украину от вселенского зла.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Сегодня по радио транслировали рекламу Ющенко за несунов (его выступление на съезде). Опять "Мы - хоршие, они - плохие. Во всём виновата депутатская непркосновенность. Мы очистились:)))". Сколько можно... Где критика самого себя ? - Янык не сам же к власти пришол? Ющенко - второй ёбогерой несунов после Луценко (в камеди клаб на этот счёт хорошо высмеяно) спас Украину от вселенского зла.
А Янук говорит о своей плохой работе ? :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
при чём тут это? Ющенко ставит себя на 1 уровень с Яныком?
Я не говорю что он святой (кого кого а Юща много за что критиковать можна в том числе и за то что ты сказал) , просто если говоришь А говорил и Б - тоесть и про то что Янык не лучше как минимум (а то получается какое-то заангажированное мнение)
 
Зверху