Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

HNIW

Member
Десь під 8-ме березня на Новому каналі представили рейтинг українських жінок. Його не можна назвати репрезентативним (скоріше святково-розважальним), але все ж таки...
Далеко не останнє місце посіла наша "1-ша леді" Катерина Ющенко. Ведуча нагадала історію, коли в передвиборчий період 2004 року на каналі ОРТ Лєонтьєв одну свою передачу присвятив тому, що поливав Ющенка брудом (іншого можна було від нього не чекати, бо в той час Росія неоднозначно давала всім зрозуміти, що вона підтримує Януковича). Дісталось всім, особливу увагу присвятив Лєонтьєв дружині кандидата. Зрозуміло про що йшлось - американська шпигунка, встановлений розвідник, співробітник ЦРУ, засіб тиску Америки на Ющенка тощо. Гадаю, що не всі забули такий "телешедевр". Але не всі знають, чим історія закінчилась...
Так ось ведуча нагадала, що Катерина Ющенко без зайвої розголошення та "піару" подала на "борзописца" в суд, виграла процес, і він змушений був вибачатись.
Щодо моєї думки про Лєонтьєва, то вона вже давно сформувалась. Не треба витрачати свій час на пошук його статей, він періодично з"являється на каналі RTVI в передачі "Особое мнение". І я вже втомився слухати, як він предрікає моїй країні почергово то розкіл, то громадянську війну. Тому знайомитись з його творчістю я просто не бажаю. Та і творчості я, чесно кажучі, не бачу.

мандам ющенко подавала на украине в суд и решение оного для гражданина России погоды не делает, сомневаюсь что Леонтьев извинялся вообще
 

DMITRIY

ИГРОК...с жизнью
Я однозначно на стороне России!!! Эстония не права:furious:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

Росія завжди права. Ось і зараз, заборонила в"їзд на свою територію громадянину України Миколі Жулинському. Всі спроби українського МЗС дізнатись причину - не мали успіху. Протримавши ніч в аеропорту, Жулинського відправили назад до Києва, порушуючи при цьому встановлені для цього випадку міжнародні норми і правила. До цього такої "честі" припустились відносно Петра Порошенка. На запит українських дипломатів скільки ще громадянин України позбавлені права на в"їзд до Росії Москва лише відмовчується.
Завісу таємності трішечки розвіяв посол Росії Чорномордин. Виявляється це просто помста за надання статусу персон нон-грата Затуліну, Жиріновському, Лєонтьєву, Дугіну та їм подібним. Було б зрозуміло, коли наші громадяни проводили таку ж саму ворожу політику щодо Росії, як і їх "нон-грати" відносно нас. Тоді б не було питань. Але хто зміг прирівняти інтелігента вищого гатунку Жулинського з придурком Жиріком, або досить поміркованого політика Порошенка з хамом Лєонтьєвим. Вони ніколи не поливали Росію брудом, не пророчили їй ні громадянську війну ні розкол. Плюс до того ж Україна своїх "заборонців" оголосила відкрито, не приховуючись. А ось Росія якось тишком-нишком, крадькома... Про це стало відомо лише в аеропорту...
Дивно, що країна, яка "лізе" в світові лідери, відкидує всі норми міжнародного права і користується принципами "сам дурак" та "око за око". Називали їх в Європі в свій час "варварською Московією" - такими вони і залишились на цей час, інших слів у мене просто немає
Тепер щодо пам"ятників. Нарешті, розкажіть мені будь ласка, чому переносити пам"ятники (як в Естонії) це погано, а зносити (як тому пілоту-українцю під Москвою) з невідомою перспективою на перепоховання - це дуже гарно.
 

HNIW

Member
Але хто зміг прирівняти інтелігента вищого гатунку Жулинського з придурком Жиріком, або досить поміркованого політика Порошенка з хамом Лєонтьєвим.


интеллигент ваш русофоб ярый за что и послан...

Жирик хоть и чудит но правды много режет

если Леонтьев хам то все ведущие 5 анала хамье сельское
 

rfvgy

Ukrainian
Ну ,Затуліна пропустили, а от Дугіна точно завернули. Щойно слухав по новинах.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

У Затуліна термін статусу персона нон-грата закінчився, тому він знову у нас і продовжує співати старих пісень (розхвалював Єкатєріну ІІ в Сімферополі та розказував яке колосальне значення має заплановане відкриття її пам"ятника). Хоча, як на мене, такий статус треба надавати на довший термін, бо, як відомо, "горбатого - могила виправить", тим більше від Затуліна ніякого каяття чи, принаймні, вибачення ми не почули.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

Жирик хоть и чудит но правды много режет


Про те, що "исконно русский человек Владимр Едельштейн" буде мити чоботи в Індійському океані?
 

HNIW

Member
бери шире и толкуй индийский океан как путь из персидского залива... тогда и слова Жирика обретают смысл
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Російсько-естонський конфлікт. Ви на чиєму боці?

Не знав, що слова Жиріка такі зашифровані і що до нього без тлумачного словника не підходь.
А якщо взяти ширше, то як розтулмачити слова "мыть сапоги", а також "падонки, я русский человек, адназначна" тощо...
А ще б хотілось знати, що з точки зору едельштейнівської алегорії означає вихлюпування соку в обличчя опоненту.
Жирік навіть і не сподівався, що його запишуть в новітні Нострадамуси, а його слова будуть якось особисто тлумачити, щоби знайти в них хоча б якийсь сенс.
 
Останнє редагування:

HNIW

Member
Жирика не зря на западе называют внутренним голосом Путина, в словах Жирика много того что Путин не может сказать


П.С. когда на Дубровке чичи захватили заложников либераст матвей ганапольский в прямом эфире своей программы позвонил Жирику и спросил что делать... ответ Жирика: пустить газ и всех пострелять( фраза передана очень близко к оригиналу)... что спустя день-два и сделали
 
Зверху