Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

HNIW

Member
Re: Вступление Украины в НАТО

Не хочеться повторюватись, але Ви змушуєте.
Будь ласка, наведіть хоча б декілька прикладів, коли Україна допускала щодо Росії "недружественные действия "...
Я щось не пам"ятаю, щоби ми вимагали у них віддати ядерну зброю, віддати флоти, привласнювали їх гідро-географічні споруди, будували дамби до їх території, намагались втрутитись у їх виборчий процес (чи то парламентський чи то президентський), висловлювали неповагу до їх державної символіки, протестували проти їх намірів канонізувати Ніколашку ІІ або реабілітувати Денікіна з Колчаком, засилали до них своїх емісарів, які проводили відверту антиросійську пропаганду, знімали фільми, в яких трахають прем"єра Росії, постійно в своїх ЗМІ ставили під сумнів існування в минулому та доцільність подальшого існування такої країни, як Росія... Нагадайте, будь ласка!

Украина есть продукт распада СССР и при оном получила больше чем сама могла взять при гипотетическом существовании отдельно от России , вернитесь к истокам 1648 г и никому не захочется вспоминать про Украину ибо не интересно будет

фактический раскол при голосовании по границе водораздела по языку на котором говорят дома очень показателен


а логика проста: отделился сам дай отделиться от тебя другому!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Украины тоже когда-то не существовало, Абхазия и Осетия появятся ибо де-факто уже существуют
Никто не вправе делать суверенное государство Грузию , когда Украины не существовало ? (ты имеешь ввиду во времена СССР когда и России как суверенного государства не существовало ??)

за этим дело не станет, ждите инфы по Косово
Это вы ждите , я лично ничего не жду - меня вобще мало интересует что там за границей происходит (считаю что страны не должны вмешиватся в чужие дела)

правом на самоопределение, единственный регион который достойно отразил попытки навязывания языка и культуры страны которая там не нужна никому
Правом на самоопределение кому ? Нет такого права в Приднестровья : так как нету Приднестровского народа и не существовало никогда Приднестровского государства , и это признают все цивилизованные страны и никогда не допустят такого произвола признав независимость Приднестровья (это противозаконно)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Украина есть продукт распада СССР и при оном получила больше чем сама могла взять при гипотетическом существовании отдельно от России , вернитесь к истокам 1648 г и никому не захочется вспоминать про Украину ибо не интересно будет
Если вернутся к истокам то Киев мать городов русских - тоесть большинство земель РФ нынешние могли-бы быть Украинскими , так что не нада тут втирать :)

а логика проста: отделился сам дай отделиться от тебя другому!
Тоесть вы предлогаете части Украины отделится от Украины ? Правильно я вас понял ??
 

Каэль

comenzar del cero
Re: Вступление Украины в НАТО

протестували проти їх намірів канонізувати Ніколашку ІІ
Шановний Фокс Малдер! Якщо Вам так ненависна Росія, то хоча б майте повагу до читачів цього форуму.
Спробували б Ви сказати дещо подібне мусульманам (хоч це і банально вже звучить). Звикли, що православні все ковтають?
Велике особисте прохання: не розділяєте віри присутніх тут православних християн, так хоча б майте повагу до їхніх почуттів.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Шановний Фокс Малдер! Якщо Вам так ненависна Росія, то хоча б майте повагу до читачів цього форуму.
Спробували б Ви сказати дещо подібне мусульманам (хоч це і банально вже звучить). Звикли, що православні все ковтають?
Велике особисте прохання: не розділяєте віри присутніх тут православних християн, так хоча б майте повагу до їхніх почуттів.
Можна вопрос со стороны ? Имел ли совесть БСВ который который тут называл филарета раскольником , который создал тему подписав "Украинская церква КП вмешивается в политику Украины" ? Почему у вас про него молчок : он не затрагивал чувства никого ?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Вступление Украины в НАТО

Никакого Американского ПВО (противовоздушной обороны) в Польше не существует и не существовало , не лгите на весь форум
LIFE-UA ВЫ не следите за тем что говорится
я говорил о предстоящем размещении ПРО
А скандал уже есть


По сравнению с международным сепаратизмом со сторны Кремля в виде поддержки наглой : правителей в Приднестровье , Карабахе , Абхазии , Крыму и т. д. - которые раскалывают суверенные страны , действия америкосов просто меркнут (я лично не поддерживаю не тех не тех)
LIFE-UA ВЫ хоть имеете какое либо представление
о том что было в Грузии в 90-х годах
Я в то время там служил(5 лет) и видел
как Грузины выселяли целые осетинские
села-приходили бравые Грузины во двор,
очередь из автомата -30 минут на сборы
в одни руки не больше двух чемоданов.
все остальное -забирали . за дом давали
компенсацию-эквивалент что то около пятидесяти доларов
Если бы с Вами такое было да еще бы парочку родственников
пристрелили бы- тогда я бы посмотрел как бы вы относились
к Грузинам, их демократии, и к США которые их поддерживают

LIFE-UA ВЫ постоянно рассуждаете о том о чем ничего не знаете.
 

HNIW

Member
Re: Вступление Украины в НАТО

Правом на самоопределение кому ? Нет такого права в Приднестровья : так как нету Приднестровского народа и не существовало никогда Приднестровского государства , и это признают все цивилизованные страны и никогда не допустят такого произвола признав независимость Приднестровья (это противозаконно)


Вы напоминаете тех поляков которые типа за свою свободу ехали убивать испанцев в армии Наполеона


цивилизованные страны убили в сотни раз больше иракцев чем Хуссейн и их признание приднестровцам мягко говоря побоку


те же страны сейчас пытаются себе в угоду оторвать кусок Сербии




как плохо учат в украинских школах.... если вернуться к истокам то полезно вспомнить Старую Ладогу-фактически первую столицу Руси и вышедшие из нее завоевали тогдашний городишко Киев
так что начинайте отсчет "колонизации" не с 1654г а еще лет 800 ранее
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

LIFE-UA ВЫ не следите за тем что говорится
я говорил о предстоящем размещении ПРО
А скандал уже есть
А это тогда что ?
ПВО в Польше американское
С этих (ваших) слов можна сделать вывод что в Польше ПВО Американское , хотя на самом деле там никакого американского ПВО нет .
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

Правом на самоопределение кому ? Нет такого права в Приднестровья : так как нету Приднестровского народа и не существовало никогда Приднестровского государства , и это признают все цивилизованные страны и никогда не допустят такого произвола признав независимость Приднестровья (это противозаконно)


Вы напоминаете тех поляков которые типа за свою свободу ехали убивать испанцев в армии Наполеона


цивилизованные страны убили в сотни раз больше иракцев чем Хуссейн и их признание приднестровцам мягко говоря побоку


те же страны сейчас пытаются себе в угоду оторвать кусок Сербии




как плохо учат в украинских школах.... если вернуться к истокам то полезно вспомнить Старую Ладогу-фактически первую столицу Руси и вышедшие из нее завоевали тогдашний городишко Киев
так что начинайте отсчет "колонизации" не с 1654г а еще лет 800 ранее
Буагога )))))))))) Ви взагалі де історыю вчили? 0_0 Яка ладога? Там де жили чуть та мордва? Чі ви про що кажете? Тут росіяни намагаються якимось боком причепитись до влов'ян а ви отак їх до мордви прирівняли... Чи це теж саме як казані у 1985 році було 750 років в у 2005 вже 1000... Це так звана історія по російськи...
Мда, я бачів багатьоїх людей з великими плямами у знанні істрої, но що б таке...:wacko:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Вступление Украины в НАТО

Шановний Фокс Малдер! Якщо Вам так ненависна Росія, то хоча б майте повагу до читачів цього форуму.
Спробували б Ви сказати дещо подібне мусульманам (хоч це і банально вже звучить). Звикли, що православні все ковтають?
Я не казав, що мені ненависна Росія. Будь ласка, почитайте уважніше. Коли я чую про те, що Україна проводить антиросійську політику, що поведінка України є недужелюбною відносно Росії, то я лише прошу навести підтвердження таких висловлювань. Поки ще таких підтверджень мені ніхто не надав. І навпаки я навожу приклади недружелюбної політики саме Росії проти України. Є у Вас аргументи - спростовуйте. Поки що аргументів не бачів. То до чого ж тут ненависть?

Добре що ви згадали мусульманський світ. Тоді і я у Вас запитаю: "Чи наважились би Ви та БСВ перебуваючи в мусульманській країні назвати духовного лідера цієї країни розкольником, розповідати про його незаконність та неканонічність?". Питання швидше риторичне.

Велике особисте прохання: не розділяєте віри присутніх тут православних християн, так хоча б майте повагу до їхніх почуттів
Звідки у Вас бажання монополізувати справжнє православне християнство? Якщо я не розділяю Ваших поглядів, то я вже не православний? Це що, повага до мене?
Ваші однодумці пишуть, що єдиною державною мовою в Україні повинна бути російська. Коли я заперечую (без будь-яких особистих образ), то одразу ж отримую на свою адресу "нацик". Це що, повага до моїх почуттів?
Коли прихожани УПЦ МП проводять демонстрації з вигуками про те, що такої держави, як Україна, не існувало і не повинно існувати, коли вони виходять на захист шовініста Затуліна (за свої неодноразові антиукраїнські висловлювання оголошений в Україні персоною нон-грата), коли верещать про анафему, оголошену моєму гетьману Мазепі, коли депутат Думи Дугін (лідер Євразійського руху в Росії, спирається на підтримку РПЦ) заявляє, що Росія повинна приєднати до себе схід України та Крим, а БСВ намагається всі ці факти виправдати - це що, повага до моїх почуттів?
Коли БСВ, немов курка з першим яйцем, носиться по форуму з фільмом "Анатомия раскола", намагається його приткнути в будь-який розділ, з фільмом, в якому поливають брудом мого Патріарха, а значить всіх, хто відвідує церкви КП і мене в тому числі - це що, повага до моїх почуттів?
І нарешті пост Вашого однодумця БСВ:
Вы хотите порядка в раздели? Не смейте перечить. А лучше совсем не пишите, все за вас скажут Ингеборга Дапкунайте, cem, Merime, Life-ua и Фокс Малдер (если последний еще не вступил в НАТО и не уехал в ЕС)
-Вы имеете хранить молчание
- Или поддакивать этим уважаемым людям.
- Все остальное нарушение правил
Це також по-Вашому повага до мене та до моїх почуттів?

Скажіть мені, будь ласка, кому першому слід навчитись поважати опонента?
 
Останнє редагування:
Зверху