Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

Что за странная манера общение? Цитируете своих оппонентов, затем пишите «Чому Ви не кажете, що ...» или «Чого ж Ви про це мовчите?» И дальше говорите о чем-то своем.
Пытаясь навязать собеседникам свой формат беседы. И это выглядит так: вы пишите. Cобеседники должны реагировать.потом вы опять «чому ви…» и про свое Это бестактно!!! Я вас не поучаю, но для меня это выглядит именно так.
Вже як на те пішло, то мені Ваша манера також здається дивною - не розуміть (чи робити вигляд, що не розумієте) своїх опонентів, не реагувати на запропоновані для Вас у вигляді питань факти, або реагувати на зразок "у вас предвзятое мнение", "у вас негативное отношение" (напишіть просто: "Сам дурак" буде не так завуальовано).
Щодо мого поста - Ви написали, що НАТО, то є агресивний блок і сказали, що це можуть підтвердити жителі Іраку. Я Вас попросив не плутати НАТО взагалі з Америкою зокрема. Я Вам навів приклади, як два поважних члени НАТО (Франція і Німеччина) відверто на міжнародній арені виступили проти розв"язання Америкою цієї війни. То де ж тут натівська агресія? Що може бути незрозумілого?
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

Откуда такие ошибочные сведенья? Особенно про технику. Недавно ж наши в арабских странах гордились боевой техникой, вроде как и подпродать удалось кое-что. Тут не согласен, у нас техника, спецы и бойцы на достаточном уровне. Даже сверх держу если что поцарапать и надкусить сможем.
Ви про що говорите? Вибачте, а Ви самі давно з армії? Складається враження, що забули, як там реально зараз! Ви не плутайте можливості наших вчених-розробників, підприємств виробників зброї і можливості Збройних сил України. Бюджет закладений так, що гроші йдуть на зарплату та утримання солдат строкової служби. А оновлення військової техніки - кілька одиниць на рік, а на більше грошей не вистачає.
... у нас техника, спецы и бойцы на достаточном уровне. Даже сверх держу если что поцарапать и надкусить сможем.
Ви якщо іронізуєте, то пишіть в дужках (ЖАРТ). Враження, що ми різні ТВ з Вами дивимось. За Вашими даними - все гаразд. А я дивлюсь, і бачу не тільки гарне, а й негатив:
1) Під час авіаційного параду пілот (зверніть увагу - один з "Соколів України") припустився фатальної помилки... Наслідок - десятки життів обірвалось. Ховали цілі сім"ї... (Скнилівська трагедія).
2) Під час проведення навчань на півдні України, ракетою українських ППС збито ізраїльський літак. Результат - десятки жертв, мільйонні компенсації з боку України сім"ям загиблих.
3) Під час військових навчань під Києвом ракета збивається з заданої траєкторії, летить в Бровари, поціляє в житловий будинок. На щастя ніхто не постраждав.
4) Під час практичних занять з нічних стрільб в учбовому центрі на Чернігівщині (один з кращих на Україні) танк розвернув башту на 180 градусів і замість цілі вистрелив в казарму. Були жертви.
5 Згадайте наш контингент в Іраку... Інші солдати гинули під час бойових дій. А ми відзначились - один не впорався з керуванням транспортним засобом (загинув), інший поранив себе при необережному поводженню зі зброєю, психолог (той, хто повинен був допомагати іншим розв"язувати проблеми психологічного характеру) - застрелився із табельної зброї (чому ж він інших вчив?).
6) Під Полтавою п"яний майор вимагав від солдата строкової служби включити фільм про події в Чечні (співчував федералам, мабуть). Коли той забарився виконувати його забаганку, застрелив солдата з пістолета.
Цього досить? Сперечатись не стану, в нас не все ще втрачено, але негатива надто багато. Тому я згоден з Феніксом, армія наша тільки тоді стане боєздатною, коли стане професійною і візьме за взірець військові стандарти НАТО. Коли з шляхетної місії захисту Вітчизни знімуть "обов"язаловку" і нас довірять захищати професіоналам, а не вчорашнім школярам, які тільки і мріють про те, щоби швидше з такою армією розпрощатись. Поки що наші солдати більше вчаться відбивати ліжка капцями, становити стільці по ниточці, першу половину служби "літати, як віники, а другу - "дідувати"".
Не сперечаюсь, потрібні гроші. Але спочатку треба точно визначитись з напрямком руху. І не тремтіти від того, що це не сподобається Росії (яка, до речі співпрацює з НАТО, більше ніж по 40 програмам, нам же не дозволяють, бо то ВОНИ, а то ми), і не лякатись лякатись байок про "агресивний блок", якими нас годують вже 58 років.
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

Вже як на те пішло, то мені Ваша манера також здається дивною - не розуміть (чи робити вигляд, що не розумієте) своїх опонентів, не реагувати на запропоновані для Вас у вигляді питань факти, або реагувати на зразок "у вас предвзятое мнение", "у вас негативное отношение" (напишіть просто: "Сам дурак" буде не так завуальовано).
Щодо мого поста - Ви написали, що НАТО, то є агресивний блок і сказали, що це можуть підтвердити жителі Іраку. Я Вас попросив не плутати НАТО взагалі з Америкою зокрема. Я Вам навів приклади, як два поважних члени НАТО (Франція і Німеччина) відверто на міжнародній арені виступили проти розв"язання Америкою цієї війни. То де ж тут натівська агресія? Що може бути незрозумілого?
Я вам высказал свое мнение про ваше общение вы мне свое. Вроде все по честному. Ваши вопросы, почему то постоянно уходят в сторону от темы. А я не в тему не ахотно пишу

(Франція і Німеччина) Не имели экономического интереса участвовать в этой войне. Особенно Франция и Россия. Причина: конкуренция в нефтяном бизнесе.
А что про Иран? Разве НАТО не агрессивно ведет себя по отношению к этой стране?
Ну а Серверную Карею, так вообще купили. Только вот об окончательно цене не могут договорится.
Так же и Украину покупают. Не просто так нам деньги дают.
Или кто-то наивно думает, что нам просто так дают деньги? А потом еще будут защищать? И при этом не требовать от нас участия в боевых действиях, не будут требовать доступ к аэропортам, к территории, к морским портам и друго…?

Ви якщо іронізуєте, то пишіть в дужках (ЖАРТ).
В этой теме я ничего не иронизировал. И писал я «Даже сверх держу если что поцарапать и надкусить сможем.» в полнее серьезно.
Враження, що ми різні ТВ з Вами дивимось. За Вашими даними - все гаразд. А я дивлюсь, і бачу не тільки гарне, а й негатив:
ДА! ДА! И ЕЩЕ РАЗ ДА! Вот оно! По телеку только и показывают, какая Украина плохая, ужасная неудачница, все у нас плохо, не так как надо. И на фоне этого незаметно показывают ЕС, США то есть западные благи. И рассказывают нам постоянно про свою демократию. И выходит, что вы видите Украину плохой, а кто-то в частности я хорошой и довольно успешной.
-Есть свои проблемы, не без этого, в любой стране есть проблемы. Вот пример той же Франции, все помним беспорядки. Та в каждой стране есть свой негатив.
И вот результат вы видите только один негатив, и говорите про этот негатив. А на самом деле, не все так и плохо.
И НАТО нам спокойности и безопасности не добавит.
Опять еще раз напоминаю про угрозу ТЕРРОРИЗМА

Еще: про потенциальную мощь Украины.
Давайте подумаем, зачем США так яро противится, чтобы в Иране НЕ использовали ядерную энергию в мирных целях? Потому что любая АЭС это потенциальная БОМБА. У нас этого добра хватает. А с нашими спецами БОМБА будет готова за несколько часов.
До США она не долетит, но до стран ЕС спокойно. Если, что мы уверено может нанесет ответный удар. США это понимает, вот и хочет заполучить доступ к Украине.
Затем у нас есть возможность быстро адаптировать и использовать бактериологическое и химическое оружие. У нас есть те кто может это сделать, есть место где это можно сделать и есть из чего.
ПО ЭТОМУ В ПЛАНЕ БЕЗОПАСНОСТИ ВСЕ ОТЛИЧНО. НИКТО В ЗДРАВОМ УМЕ В УКРАИНУ НЕ ПОЛЕЗИТ.

(...Вычеркнул...)
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

НАТО это клуб по интересам. Интересы которого пересекаются с интересами России, расходятся с интересами Ирана и которые ненавидят террористы.
США утверждает, что вступление Украины в НАТО способствует безопасности Европы. Теперь не сложно догадаться, какая страна первая на раздачи призов.
Интересы России и США нам до одного места , главное интересы Украины. И если нам угрожают крым забрать - то и действовать на мой взгляд нада адекватно !

Міф 1. НАТО - агресивний блок – Расскажите это в Ираке и в Иране
Дешёвая пропаганда :) В Ираке воевали фактически не НАТО а Американци с англичанами (такие страны НАТО как Чехи , Австралийци , Немци , Французы , Голландцы не собирались воевать в Ираке и не воевали) С Ираном ещё никто не воевал .

А насчёт Ирака - то стоит вспомнить как Хусейм делал бесчеловечные преступления против своего народа , то во время покушения на него - распоряжался целое село спалить , то ещё что-то ... (тоесть тот режим святым не был никак)

Міф 2. Членство в НАТО зовсім необов'язкове для країни. Можна залишитися нейтральними
А що дає нейтральність ? (окрім слабкості нічого)

Міф 12. Україна буде зобов’язана брати участь в усіх військових операціях НАТО
Очередная наглая ложь , нету никакого обовязку . В плане военных действий каждая страна НАТО индивидуально решает отправлять ли своих военных или нет и в каком количестве .

Если-б было так как вы сказали - то в Ираке воевали-б одни Чехи , Французы и Немци - вместо американцев , а как мы видим одни американци с англичанами там и погибают фактически (поскольку остальные Члены НАТО отказываются воевать в Ираке и их право)


Міф 8. Зі вступом до НАТО Україна втратить суверенітет
Бугога - каким чином ?

Міф 9. Члени Альянсу загалом, та європейці зокрема, танцюють під американську дудку
Да никто под американскую дудку не працює , в Европе есть свое мнение и американци им не по чём !

Міф 10. Вступ України до НАТО призведе до перетворення її на військовий табір, заповнений базами НАТО
Ну что можна сказать - какая-то пропаганда :) К слову НАТО за базу на Кипре платить им за єто компенсацию если не ошибаюсь 3 миллиарда долларов в год . (єто больше чем наш военній бюджет наверное)


Міф 11. Україна як член НАТО посилатиме своїх солдатів строкової служби для участі у військових операціях Альянсу
Да єто ложь , ві хоть врите правдоподобно .

Повторяю :В плане военных действий каждая страна НАТО индивидуально решает отправлять ли своих военных или нет и в каком количестве .

Если-б было так как вы сказали - то в Ираке воевали-б одни Чехи , Французы и Немци - вместо американцев , а как мы видим одни американци с англичанами там и погибают фактически (поскольку остальные Члены НАТО отказываются воевать в Ираке и их право)


И не исключено, что в Украине появится угроза терроризма. Если хотите, как в Англии, чтобы наши города напичкали видео камерами и жить под наблюдением, в страхе перед взрывов.
Насчёт камер - то давно пора как в Европе сделать , что-б всё снималось и все правонарушения фиксировались . (тогда-б и преступлений меньше-б было)
 

bsv

Странник
Re: Вступление Украины в НАТО

Зачем вы навели цитаты с надписью
«Сообщение от bsv» ?
Миф…
Эти "мифы" не я опубликовал.
И то о чем вы спрашиваете, о много я уже писал.
В общем:
Свое мнение высказал. Если вы считаете, что мои слова это «Шоу антинатовское необоснованное» это ваше право.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Эти "мифы" не я опубликовал.
И то о чем вы спрашиваете, о много я уже писал.
В общем:
Свое мнение высказал. Если вы считаете, что мои слова это «Шоу антинатовское необоснованное» это ваше право.
Так докажите каким образом мы будем воевать обязательно :) (я вам даже вашингтонский договор по НАТО предоставлю - чем разсыплю ваши тезы)
 

milkman

всё-таки сволочъ
Re: Вступление Украины в НАТО

Если плюс за Шоу антинатовское необоснованное то да .

Псюююссс ! ++++++
Что ты так бесишься?)) Не тебе адресовалось между прочим))
Я согласился в плане терроризма. Так что на будущее не комментируй и желательно не предполагай ход моих мыслей не направленый для общественных комментирований. для тебя поясню отдельно - если я выразил поддержку чьему-то мнению, то твой комментарий и твоё отношение к этой поддержке просто неуместны, поскольку являются лишними и ненужными)
вообще если ты не понимаешь "+1" - это как бы "нормально сказал, я с тобой согласен" - ну и что тебе тут комментировать?))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

(Франція і Німеччина) Не имели экономического интереса участвовать в этой войне. Особенно Франция и Россия. Причина: конкуренция в нефтяном бизнесе.
А мені однаково в чому тут причина. Головне, що вони (Франція і Німеччина) військові дії проти Ірака не вели і вести не будуть. Тому не треба говорити в цілому про блок НАТО, як про агресора.
А что про Иран? Разве НАТО не агрессивно ведет себя по отношению к этой стране?
Неправда. До Ірану має претензії Рада бзпеки ООН(тільки не треба нам співати стару пісню про те, що ООН також вже куплена США). Краще знайомтесь з матеріалами ЗМІ. США теж не хочуть мати на Землі ще одного ядерного конкурента для себе, тому і не дозволяють мати Ірану свою ядерну зброю. Ви вважаєте це несправедливо? Браво! Тоді Ви також повинні вважати несправедливою поведінку Росії на початку 90-х років по відношенню до України. Вони теж вимагали віддати їм свою ядерну зброю. Нагадаю, що компенсацію за неї від Росії Україна не отримала.
Ну а Серверную Карею, так вообще купили. Только вот об окончательно цене не могут договорится.
Так же и Украину покупают.
Якщо Ви так добре поінформовані, то може ще й суму назвите?
Не просто так нам деньги дают.
Или кто-то наивно думает, что нам просто так дают деньги?
Пригадую, як в 2006 році на роковини Чорнобильської трагедії спеціалісти нагадували, що західні країни на ліквідацію її наслідків передають великі кошти. Це при тому, що жодного вата електроенергії вони в свій час з ЧАЕС не отримали, чого не скажеш про Росію, яка виділяє лічені копійки, хоча в свій час була основним споживачем єдиної електромережі СССР.
Есть свои проблемы, не без этого, в любой стране есть проблемы. Вот пример той же Франции, все помним беспорядки. Та в каждой стране есть свой негатив.
Факти наведені мною, про те як вмирний час в нашій армії (від нашої армії) через її непрофесіоналізм гинуть люди Ви лише називаєте проблемами? Добре, що хоч не проблемками. Можливо все ж таки висловите своє ставлення до цих фактів, чи знову скажете що я все вигадав, або я відвертаю увагу від основної теми? І до чого тут вуличні безладдя у Франції, причиною яких полягає в соціальному невдоволенні?
И НАТО нам спокойности и безопасности не добавит.
Опять еще раз напоминаю про угрозу ТЕРРОРИЗМА
Тоді нагадайте мені ще про те, що Ваша улюблена Росія, проблему тероризму ніяк не вирішить. "Нестиковочка" вийшла - начебто і не член НАТО і... Причина тут проста - "національна гордість великоросів", про яку так багато писав дідусь Ленін (на практиці - хамська поведінка по відношенню до всіх і вся, а цю поведінку не всі будуть терпіти). Ви можете знову закинути мені, що в мене упереджене ставлення і що я не люблю Росію. На це я скажу, що викладаю лише голі факти - Росія встигла пересратись (вибачте за грубість, але кращого слова я не підберу) не лише з колишніми сусідами по СССР, не лише з колишніми колегами по Варшавському договору, не лише з "ворожими" членами НАТО, а й із своїми "союзниками" білорусам. Чи Ви це також будете заперечувати?
Потому что любая АЭС это потенциальная БОМБА. У нас этого добра хватает. А с нашими спецами БОМБА будет готова за несколько часов.
До США она не долетит, но до стран ЕС спокойно. Если, что мы уверено может нанесет ответный удар. США это понимает, вот и хочет заполучить доступ к Украине.
До мого питання: "Коли Ви служили?", на яке Ви так і не відповіли, я хочу додати ще одне: "Хто Ви за освітою?". Ви говорите про якісь не зрозумілі речі (з технічної точки зору). Я Вам скажу, що ядерна бомба за декілька годин не робиться. Це надтехнології. Плюс до всього нам не дадуть її зробити. Та ж сама ООН, та ж сама Америка, та ж сама Росія. А якщо ми заявим про таке бажання, то боюсь, що нас чекатиме доля Ірака. Треба було Кравчуку в свій час краще думати, перед тим як від імені всього народу заяляти про безядерний статс України і віддавати свою ядерну зброю до Росії. Щодо ракет... По радіо "Ера" чув, що за роки незалежності Україна здійснила запуск 97 своїх ракет, має 5 ракетних комплексів (Франція - лише 2). А кожна ракета, що може вивести супутник на орбіту, може донести і ядерний заряд до США. Не знаю тільки, чого ви зібрались воювати з Америкою та з ЄС...
ВОТ НА САМОМ ДЕЛЕ КАКИЕ ВЫ ПАТРИОТЫ.
Будь ласка, не треба іронізувати над моїм патріотизмом, щоб я не став відписувати: ВОТ НА САМОМ ДЕЛЕ КАКИЕ ВЫ НЕ ПАТРИОТЫ.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

НАТО за базу на Кипре платить им за єто компенсацию если не ошибаюсь 3 миллиарда долларов в год . (єто больше чем наш военній бюджет наверное)
А ще це набагато більше, ніж отримує Україна від Росії за перебування на нашій території боа ЧФ РФ.
 
Зверху