"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в У

. Да, чето не вижу где написано, что форум украинский. По содержанию, около 90% информации на русском.
Я правила форуму не порушував:
1.3. Основными языками конференции являются русский и украинский. Рекомендуется не злоупотреблять использованием слов на других языках и помещать сообщения на иностранных языках только в случаях, когда это действительно необходимо. Администрация имеет право удалить любое сообщение на иностранном языке, если сочтет это нужным
А Вам ще раз нагадаю Ваш пост:
Тема ветки написана на русском языке, соответственно и общаться нужно на русском (может автор темы не знает украинского)
По-перше, такого в правилах форуму немає.
По-друге, коли я писав тему (Чи підтримуєте ви зміни до Конституції України, що надають більше повноважень депутатам ВР) українською мовою, то ні в кого не вимагав, щоби так само і відповідали. Також таких претензій я не бачив з боку інших україномовних дописувачів. Чому ж тоді Ви вживаєте:
. Поясніть, будь ласка.
Ну, это культура каждого.
Йшлось про ставлення до україномовних відвідувачів на російських форумах. Не треба переходити на персоналії. Явище це (неповага та образи) типове та масове. Не треба себе тішити, кажучі, що маємо лише поодинокі випадки. Можете спробувати самі.
Угу. Туристы, родственники из других стран и т.д. значит не люди?
Згоден, люди. Тому пропоную:
- ввести другу державну російську, тому що історично так склалось;
- ввести другу державну англійську, бо чекаємо на англомовних туристів зі всього світу;
- ввести другу державну в"єтнамську, щоби торговці на харківсьому "Барабашово" почували себе більш комфортно;
- ввести другу державну арабську, щоби студенти-палестинці з СумДУ не комплексували;
- ввести... ввести... ввести...
Это политика, и ничего более. (кстати, на украинском пишется не "Видно", а "Бачу".)
По-перше: Ви просили навести приклад переслідування за українську мову, я навів. І неважливо, політика це, чи ні. Має місце сам факт.
По-друге: дякую, що Ви мене просвітили. Як то кажуть: "Век живи, век учись". Дозвольте, я Вас також трішечки повчу:
Видно – 1. в знач. сказ. видно, видко; (заметено, можно понять - ещё) разг. знати; на
дороге в. следы
– на дорозі видно (видко, знати) сліди;
2. вводн. сл. разг. видно, видко, видимо; (очевидно) очевидно, разг.
очевидячки; (вероятно) мабуть, певно, певне, либонь.
(Русско-украинский словарь. Составители: Д.И.Ганич, И.С.Олейник, издание четвёртое. Киев, "Радянська школа", 1978).
До речі, в російській мові пишеться не "чето", а "что-то".
Вы ж хотели мстить за то, что наш язык притесняли. Ну вот я и вспомнил Польшу. Вы ж хотели мстить за прошлые проступки, или я не прав?
"Не прав"! Покажить мені мій пост, де я кричав: "Вимагаю суворої помсти".
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Фокс Малдер сказав(ла):
Поясніть, будь ласка.
Мова йде про сьогодення. Пропонується ввести другою державною російську мову не тому, що так склалося історично, не тому, що ми на щось чекаємо, а тому, що біля половини населення України розмовляє російською мовою.

Добре. Поясніть мені будь ласка, чому майже 90% постів на цьому форумі написано іноземною (російською) мовою, адже ми живемо на Україні, ми українці, і маємо використовувати для спілкування українську мову.
Мені не зрозуміло, чому більшість населення міста Суми розмовляє російською.

Мені складно пояснити. Я підтримую українську мову, я за її процвітання, я за те, щоб її досконало знало все населення України, проте на сьогодні цього досягти просто неможливо.
І відповідно до цього, я за введення російської мови як другої державної. Можливо у майбутньому ми будемо розмовляти лише українською, проте сьогодні це просто неможливо: "суржик" - це не мова, а її спотворений варіант, я проти нього.

пм. Я за Ющенко і Тимошенко (тому політика тут ні до чого).
ппм. Не треба чіплятися до кожного з моїх слів окремо. Спробуйте зрозуміти основну суть моєї думки.
пппм. Про пост, віт знаходиться ось (там наприкінці говорилося про відновлення справедливості).
 
Останнє редагування:
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Мова йде про сьогодення. Пропонується ввести другою державною російську мову не тому, що так склалося історично, не тому, що ми на щось чекаємо, а тому, що біля половини населення України розмовляє російською мовою.

Добре. Поясніть мені будь ласка, чому майже 90% постів на цьому форумі написано іноземною (російською) мовою, адже ми живемо на Україні, ми українці, і маємо використовувати для спілкування українську мову.
Мені не зрозуміло, чому більшість населення міста Суми розмовляє російською.

Мені складно пояснити. Я підтримую українську мову, я за її процвітання, я за те, щоб її досконало знало все населення України, проте на сьогодні цього досягти просто неможливо.
І відповідно до цього, я за введення російської мови як другої державної. Можливо у майбутньому ми будемо розмовляти лише українською, проте сьогодні це просто неможливо: «суржик» - це не мова, а її спотворений варіант, я проти нього.

пм. Я за Ющенко і Тимошенко (тому політика тут ні до чого).
ппм. Не треба чіплятися до кожного з моїх слів окремо. Спробуйте зрозуміти основну суть моєї думки.
Я вам може це пояснити. Оскільки за часів царської росії, так і за часів СРСР українська мова винищувалась і дуже нещадно винищувалась, а замість неї насаджувалась російська. Україна лише 16 років незалежна і неможливо за 16 років повернути те що нищилось століттями!
Тому і тут пости у більшості своїм російськомовні... Пройде років 5-10 і тут буде інша картина та і на Україні взагалом, якщо звістно не отримає статус другої державної російська мова.

З.І. Хоч тут і 90% російськомовних, однак ви подивіться на опитування, це опитування користувачів цього форуму. І звідци питання, так для кого потрібна друга держана? Для 20%?????????????? Чи для тих 5% котрі взагалі хочуть бачити російську єдиною державною в Україні?
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Я вам може це пояснити. Оскільки за часів царської росії, так і за часів СРСР українська мова винищувалась і дуже нещадно винищувалась, а замість неї насаджувалась російська. Україна лише 16 років незалежна і неможливо за 16 років повернути те що нищилось століттями!
Тому і тут пости у більшості своїм російськомовні... Пройде років 5-10 і тут буде інша картина та і на Україні взагалом, якщо звістно не отримає статус другої державної російська мова.
Про те й мова. Сьогодні, коли більшість розмовляє російською можна зробити її другою державною. А вже через декілька років відмінити це положення, коли більшість буде розмовляти українською. Намагання запровадити всюди українську мову аж ні як не сприяє її більш доброму розумінню. Як я вже казав "суржик" - це не мова. І, на мою думку, якщо ситуація не зміниться, цей "суржик" може повністю витіснити українську мову. Неможна отак відразу змусити людей вивчити правильну українську мову, тому я за російську, поки українська дійсно не стане Державною у повному розумінні цього слова, а не тільки на папері.
З.І. Хоч тут і 90% російськомовних, однак ви подивіться на опитування, це опитування користувачів цього форуму. І звідци питання, так для кого потрібна друга держана? Для 20%?????????????? Чи для тих 5% котрі взагалі хочуть бачити російську єдиною державною в Україні?
У нас вже більше 5000 абонентів. Тому вважаю це опитування не репрезентативним.
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

считаю что руссификация Украині-первій шаг к приобритению Украиной статуса - украсинская область РОссийской федерации.
госуууууууууддартсвенній только Украинский.иначе соглашуся с Гришой:+польский и англицикий.йоу,роеспект вам браза
Так чому ж Ви пишете російською мовою? Ганьба. :)
 

jjonghyo

Active Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Так чому ж Ви пишете російською мовою?
потому,что я ею вольно владею.не имею ниче против того чтобі вести беседі(в том числе и на форуме) на русском язіке.или вас ето смущает??
 

jjonghyo

Active Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

. Як я вже казав "суржик" - це не мова. І, на мою думку, якщо ситуація не зміниться, цей "суржик" може повністю витіснити українську мову. Неможна отак відразу змусити людей вивчити правильну українську мову, тому я за російську, поки українська дійсно не стане Державною у повному розумінні цього слова, а не тільки на папері.
а почему етот самій суржик не может вітеснить русский?
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

потому,что я ею вольно владею.не имею ниче против того чтобі вести беседі(в том числе и на форуме) на русском язіке.или вас ето смущает??
Да я заметил как "вольно" вы владеете русским. Меня поражает, что люди возмущаются прочитав только 1 пост. Я ЗА РУССКИЙ ЯЗЫК КАК ВТОРОЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ, поэтому отнють не смущает.
а почему етот самій суржик не может вітеснить русский?
Да пусть вытесняет, мне не жалко. Мне за украинский будет обидно, если он превратится как современный русский во что-то непонятное, типа:
.йоу,роеспект вам браза
 

jjonghyo

Active Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Да я заметил как "вольно" вы владеете русским. Меня поражает, что люди возмущаются прочитав только 1 пост. Я ЗА РУССКИЙ ЯЗЫК КАК ВТОРОЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ, поэтому отнють не смущает.

Да пусть вытесняет, мне не жалко. Мне за украинский будет обидно, если он превратится в современный русский.
у меня нету русской расскладки.жжжжжжж.не невричайте.я часто делаю очипятки.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Добре. Поясніть мені будь ласка, чому майже 90% постів на цьому форумі написано іноземною (російською) мовою, адже ми живемо на Україні, ми українці, і маємо використовувати для спілкування українську мову.
Якщо Ви послались на сам форум, то я пошлюсь на результати голосування в цій темі. А вони такі: пункт 4 більший, ніж пункт 1 + пункт 2 + пункт 3. А скільки можна було прочитати дописів типу: "Я русскоязычный (русскоязычная) потому, что учился (училась) в русской школе. Но я считаю, что государственным языком на Украине должен быть только украинский"? Дуже багато. Це теж про щось говорить!
Мені не зрозуміло, чому більшість населення міста Суми розмовляє російською.
Не хочеться повторювати те, про що багато разів писали... Скажу лише, що це наслідки нищення української мови як російськими монархами (Валуєвський циркуляр, Ємський указ) так і ідеологією колишнього СССР (коли була поставлена задача забути про таке поняття, як нація і виростити новий вид - "советский человек", тобто російськомовний інтернаціоналіст).
Мені складно пояснити. Я підтримую українську мову, я за її процвітання, я за те, щоб її досконало знало все населення України, проте на сьогодні цього досягти просто неможливо.
А ніхто не каже про "зараз і негайно". Згадайте Святе Письмо: Моісей водив сорок років єврейський народ по пустелі, перед тим, як вивести до землі обітованної. Він не блукав, а чекав поки вмре останній чоловік, що пам"ятав єгипетське рабство, а до нового життя прийде нова генерація, яка не знатиме що таке існування в неволі. Пройде час, покоління, що виростало в суржикомовних родинах і відвідувало російські школи (до нього належу і я) потихеньку буде замінюватись новою генерацією. Тими, хто навчається зараз в українських школах, для кого українська мова не буде вже другорядною чи неповноцінною. І вже на нашому форумі 90% повідомлень будуть українськими, і ніхто не буде казати: "Я так привык, нах нада переучиваться." Тільки потрібен час. Коли ж зробити другою державною російську, то цього нічого не буде. Просто відпаде потреба розвивати і плекати українську. Хто це стане робити, коли запросто можна буде користуватись російською? А я такого не хочу! І як видно по результатам голосування - не я один.
І відповідно до цього, я за введення російської мови як другої державної. Можливо у майбутньому ми будемо розмовляти лише українською, проте сьогодні це просто неможливо...
Якщо ввести двомовність, то боюсь, що ми не тільки не
будемо розмовляти лише українською
, а й просто відмовимось від неї. Історія має приклади. Британська імперія зробила все, щоби "обританити" ірландців. І отримала певні результати - зараз в Ірландії лише одиниці (здається 9% населення) знають ірландську, а всі інші звикли користуватись англійською (як кажуть, історично так склалось). Виходить парадокс - англійців не люблять, конфліктують з ними (ІРА) але користуються їх мовою. Не хочу, щоби так було і в Україні.
Пропонується ввести другою державною російську мову ... тому, що біля половини населення України розмовляє російською мовою.
Повторюсь, але знову наведу приклад з євреями. Сучасні громадяни Ізраїлю відновили свою давню мову - іврит. Не так давно вона була мертвою (так само, як і латинь), її знали лише одиниці. Зараз іврит - державна мова Ізраїлю. Її відродили з праху, тому, що євреям присутнє почуття національної гордості і свідомості. Можна було б подискутувати, коли б та половина населення, про яку Ви кажете, були б етнічними росіянами. Але ж ні. То просто люмпенізовані українці, яким почуття національної гордості та свідомості не було знайомо, і, на жаль, мабуть вже й не буде. Вони забули просто чиї вони діти. А наш Кобзар казав:
"Бо хто матір забуває, того Бог карає". Справедливо!
 
Останнє редагування:
Зверху