"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Каэль

comenzar del cero
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

в том то и проблема что говорит на русском может даже больше, чем 50 %, но плачуться от необходимости русского как государственного только процентов 10-15 + ПР, когда надо чем то народ подразвлечь.
А кто "плачется" о "необходимости русского"? Задан опрос, народ высказывает свои мнения. Я, к примеру, вовсе не страдаю от того, что русский - не государственный. Но если бы он стал государственным, была бы рада.
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

А кто "плачется" о "необходимости русского"? Задан опрос, народ высказывает свои мнения. Я, к примеру, вовсе не страдаю от того, что русский - не государственный. Но если бы он стал государственным, была бы рада.
Аналогично. Даже добавить нечего. :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Неправильно. Попробую на примере. Вы общаетесь с людми из разных стран (Вы ж не знаете национальность каждого на форуме). Говорите на каком-то международном языке (чтоб друг друга понимать), и вдруг ваши собеседники начинают говорить на их родном языке, и Вы ничего не понимаете. Вам будет приятно? Тема ветки написана на русском языке, соответственно и общаться нужно на русском (может автор темы не знает украинского).
Я теж вважаю Ваш приклад недоречним, як і Ви мій приклад з землею.
От коли я захочу побалакати з людьми з інших країн на чужому форумі, тоді я буду вчити їх мову. А поки що ми в Україні, на нашій землі, в нашій країні, тому я буду тут спілкуватись нашою державною. Я вже наслухався багато прикладів як заходили люди на російські форуми і намагались там спілкуватись українською. Що тільки вони там про себе не почули. Спробуйте самі, зараз з МІРКи це можна зробити. Тож чому я повинен когось поважати, а мене - зась. Я не такий великий альтруїст.
Наскільки я знаю, в правилах нашого форуму немає мовної обов"язаловки, тому і не треба мені казати що
общаться нужно на русском (может автор темы не знает украинского).
Немає на Україні таких людей, які не розуміють державної мови, є такі, що відверто і показово її нехтують (читай ненавидять), або вважають другорядною (заявляють, що люблять, але лише в якості елементу фольклору і анекдотів, як секретар донецької міськради Левченко).
Допустим Вы приехали в Германию, но не знаете немецкого. И Вы попросили говорить с вами на украинском (допустим, ваши собеседники его знают), а они Вам ответили: "Мы будем говорить только на своем якыке - мы патриоты". :)
Правильно, продовжуйте свою думку. Так воно і буде. В Німеччині Вам скажуть: "Einschuldigen, Sie bitte... Nicht verstehen". І коли їдуть наші емігранти в розвинені країни на ПМЖ, то вони обов"язково вчать їх державну мову, бо знають, що коли проявиш в цьому плані неповагу, то не приживешся. І вони вчать, бо мусять поважати державу, яка стане їм батьківщиною. А в Україні на це можна рукою махнути - для чого тут поважати, "исторически так сложилось, значит нах нада (саме таке часто доводиться читати)" і все тут.
А давайте реальний приклад з реального життя, що трапився не так давно. До одного французького міністра звернулись іноземні репортери, і той став їм відповідати англійською, щоби всі зрозуміли. Президент Франції Жак Ширак, що був присутній на зустрічі встав і на знак протесту проти такої поведінки свого співвітчизника залишив зібрання.
Яка неповага, от нацик поганий!!!
Покажите, где сейчас запрещают украинский язык? Или будем мстить за наших предков?
Видно різні ми з вами передачі дивимось по ТВ. Я досить часто бачу, як до мітингувальників або просто радикально налаштованих прихильників Януковиса звертається репортер українською, а у відповідь чує: "Говорите со мной на нормальном языке".
МЕСТЬ!!! Начнем с Польши или Германии?
Наскільки я знаю, Німеччина зараз не висуває ніяких претензій до України, а Польща взагалі лобіює наші інтереси в ЄС і НАТО. Тож про яку помсту йдеться?
 
Останнє редагування:

Клара Цеткин

Well-Known Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Because, may be I’m not Ukrainian, and could understand only Russian language. But even so, I write my posts in that language, which could understand most people, who reads this forum. But, if you’d like, everyone can write in his own language, and everybody will be happy, but understand nothing.
Чесно кажучи, не вразили! Станіславський би сказав "Не верю!" Не вірю я тому, що ви не розумієте української мови. І що більшість користувачів форуму не розуміє. Який середній вік користувачів? Друге питання: яка кількість російськомовних шкіл у місті? І нарешті, невже у російськомовних школах міста не вивчається державна мова? І контрольний: ваша цитата "I write my posts in that language, which could understand most people, who reads this forum." - віват поліглоти! :wacko:
 

Del

Member
Re: Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Я теж вважаю Ваш приклад недоречним, як і Ви мій приклад з землею.
От коли я захочу побалакати з людьми з інших країн на чужому форумі, тоді я буду вчити їх мову. А поки що ми на Україні, на нашій землі, в нашій країні, тому я буду тут спілкуватись нашою державною.
Так, читаем все мои посты, а не только те, что адресованы Вам. Я про это уже писал. Да, чето не вижу где написано, что форум украинский. По содержанию, около 90% информации на русском.
Я вже наслухався багато прикладів як заходили люди на російські форуми і намагались там спілкуватись українською. Що тільки вони там про себе не почули. Спробуйте самі, зараз з МІРКи це можна зробити. Тож чому я повинен когось поважати, а мене - зась. Я не такий великий альтруїст.
Ну, это культура каждого.
Наскільки я знаю, в правилах нашого форуму немає мовної обов"язаловки, тому і не треба мені казати що...
Да я и не говорю. Пишите на любом, это ваше дело.
Немає на Україні таких людей, які не розуміють державної мови, є такі, що відверто і показово її нехтують (читай ненавидять), або вважають другорядною.
Угу. Туристы, родственники из других стран и т.д. значит не люди?
Видно різні ми з вами передачі дивимось по ТВ. Я досить часто бачу, як до мітингувальників або просто радикально налаштованих прихильників Януковиса звертається репортер українською, а у відповідь чує: "Говорите со мной на нормальном языке".
Это политика, и ничего более. (кстати, на украинском пишется не "Видно", а "Бачу".)
Наскільки я знаю, Німеччина зараз не висуває ніяких претензій до України, а Польща взагалі лобіює наші інтереси в ЄС і НАТО. Тож про яку помсту йдеться?
Вы ж хотели мстить за то, что наш язык притесняли. Ну вот я и вспомнил Польшу. Вы ж хотели мстить за прошлые проступки, или я не прав?

пс. Про все остальное я писал ранее.
 

Del

Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Чесно кажучи, не вразили! Станіславський би сказав "Не верю!" Не вірю я тому, що ви не розумієте української мови. І що більшість користувачів форуму не розуміє. Який середній вік користувачів?
Хм, может мне ссылки давать на мои посты, а не писать ответ. В очередной раз повторюсь, что знаю украинский на отлично.
Друге питання: яка кількість російськомовних шкіл у місті? І нарешті, невже у російськомовних школах міста не вивчається державна мова?
Про школы я молчу. Жаль что заставляют все предметы читать на украинском. Вот только политики не подумали о том, что большая часть учебников на русском. Да и сами политики, как послушать, говорят на таком суржике, что уши вянут. Хоть я и за русский язык, но не могу слышать как они украинский язык испаганили.

пс. Про полиглотов не совсем понял. Я просто хотел привести пример, как сложно другим понять того, кто пишет на своем родном языке (англ. язык я взял для примера).

Самый лучший ответ этой ветки
 

Merime

New Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Ця полеміка є яскравим прикладом до фразеологізму "товкти воду в ступі", оскільки більшість респондентів стоять на своїй вузькоособистісній позиції у той час, коли питання стоїть державного порядку. Хіба тут тема про заборону якоїсь мови, чи про те, кому що зручніше чи звичніше, чи що кому подобається? Чи яка мова краща, давніша, милозвучніша?
Рекомендую усім, хто хоче ще щось писати у цю тему, для того, щоб виглядати серйозніше і підготовленіше, дізнатись про те, що таке "державна мова", які її функції і для чого вона нам потрібна. І тоді більшість піднятих проблем виявляться надуманими і нав"язаними нам політикам.
 

Grigorij

grinder
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

ну если так, то я был бы рад если в число государственных так же вошли английский, польский, литовский и еще пару языков. уж очень мне они нравятся. Но, как говорится, хотеть не вредно ;)
 

Grigorij

grinder
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

мне вообще кажется что "некоторая" часть Украины живёт и питается стереотипами, которыми активно кормит ПР, комуняки и прочие купленные политиканы. Думайте своими мозгами уважаемые, а не кушайте подкидную кашку.
 
Зверху