Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Укр

Фокс Малдер і Ингеборга Дапкунайте – чому в ваших постах більше слів про Росію, а ніж про Україну? Тека враження складається, що вам було б добре тільки коли б не було Росії. Всі незгоди і перешкоди від Росії?
Чесне слово, bsv, я вже втомився Вам повторювати одне і теж. Як тільки Ви не втомились це слухати? Ви сказали, що
УПЦ КП, католики та протестанти втручаються в політику України
Я Вам навів приклади того, що є втручанням у внутрішні справи України. Просив прокоментувати - коментарів нуль. Просив нагадати мені, коли себе так нахабно поводила Україна по відношенню до Росії - нагадувань нуль. То навіщо такі діалоги?

Я вас не розумію. УПЦ КП, католики та протестанти втручаються в політику України, дають оцінку політичним діячам. І ви звинувачуєте в цьому Росію. А те що УПЦ МП вважають, що не слід підтримувати позицію однієї зі сторін в цьому на думку «Фокс Малдер» вина «Гос. Думы» Бо вони якимось невідомим чином зв’язані між собою, навіть хтось там у когось боси.
Ще раз повторюсь - говорити про те, що УПЦ КП втручається в політику України, це те ж саме, що обурюватись тим, як римо-католицька церква втручається у політику Ватикану. УПЦ КП - українська церква по суті і по духу . У згаданому звернені церкви висловили свою думку - зауважте, що ніхто ні за кого не закликав голосувати, ніхто не закликав проводити акції непокори, ніхто не закликав брати участі у мітингах "за" чи "проти" - просто лідери церков висловили власне бачення проблеми.
А як УПЦ МП вміють "не підтримувати позицію однієї з сторін" ми чудово пам"ятаємо по виборах 2004 р. Ось тоді вони дійсно ніяк не підтримували "єдиного" кандидата, не розповсюджували прямо в своїх храмах листівки, не возили прихожан автобусами на хресні ходи... Доходило до того, що наслідки отрути Ющенка діоксинами називали "Божою карою" та "знаком сатани" - справді, гідно для людей, які проповідують християнську любов до ближнього та терпимість.
Як пов"язані між собою УПЦ МП та Дума Росії? Дуже просто - УПЦ МП є структурою РПЦ, а РПЦ завжди була під контролем Кремля (з часів ПетраІ, коли релігійними справами стали керувати не духовники, а чиновники з Церковної колегії; за часів СССР церква контролювалась партією та її силовою структурою - КГБ). Я зараз не кажу добре це чи погано, я просто констатую факт. Зараз ситуація в Росії не змінилась - Олексій ІІ благословляє без винятку всю політику Кремля (знову не оцінюю, а констатую факт). Такою самою підконтрольною в Росії є Дума - коли вона "правильная", її терплять, коли вона "неправильная", її або розганяють ("святий" Ніколай ІІ), або розстрілюють з танків (Борис Єльцин). (До речі, прокоментуйте черговий парадокс - чому одним можна розпускати парламент, а іншим - зась!). То ж я і написав, що в УПЦ МП (читай РПЦ) і Держдумі бос один - Кремль. Чи Ви з цим також не згодні?

А що до звинувачень в українофобії. Де ви бачили, щоб я щось погане писав про захід? А те що я вважаю Росію нам не ворогом, це ще не значить що я українофоб.
Українофобія - це не любов до Росії, українофобія - це зневага історією, мовою, традиціями, людьми України.
Особисто Ви про захід нічого поганого не писали, але...
- Ви чомусь заперечуєте за українцями право відбувати церковні служби українською мовою, бо вони начеб то неканонічні;
- Ви не бачите нічого поганого в тім, що великого українського діяча Івана Мазепу (нагадаю Вам - він зображений на купюрі в 10 гривень, а не кожен видатний діяч може порапити на грошові знаки) і досі поносять в храмах так любимого Вами МП;
- Ви захищаєте бабусь, що під час хресних ход під керівництвом МП галасують про те, що ніколи ніякої України не було, була лише Росія, а все інше - ополячені та задурені росіяни, і не було ніякої української мови, був лише ополячений "язик" (чи не через те, що самі так вважаєте?);
- Ви не бачите нічого поганого в тім, що УПЦ МП аж ніяк не згадала в своїх молитвах мільйони замучених земляків під час роковин голодомору 30-х років (чи не тому, що не вірите в "так называемый голодомор"?).
Як все це можна назвати?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Ще одну тему запостили в Розділі політика - хоча можна було те-ж саме писать і в тій темі що ниже , хоча всім зрозуміло що УПЦ МП вмішуєтся в справи України (кожен разз це вспоминаю коли бачу в новинах бабки УПЦ ПМ мітингують за зняття нон грату таким фігурам як Жириновскьй та інше ... Які не раз оскорбляли та лізли в національні інтереси України))
 
Останнє редагування:
N

niranjan

Guest
Відповідь: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Молюся за всіх, мої слова зайві.... Господь є Правда та Любов.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Ужо снят такой статус, сие деяние волшебным образом совпало во времени с речами Жирика о правильности роспуска "жуликов из Верховной Рады" (точные словеса Владимира Вольфовича)
Хорошо что у Затулина не сняли :icon_mrgr А что Жириновский поумнел - что сняли ему ?
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политик

Чесне слово, bsv, я вже втомився Вам повторювати одне і теж. Як тільки Ви не втомились це слухати? Ви сказали, що

Я Вам навів приклади того, що є втручанням у внутрішні справи України. Просив прокоментувати - коментарів нуль. Просив нагадати мені, коли себе так нахабно поводила Україна по відношенню до Росії - нагадувань нуль. То навіщо такі діалоги?
Я сам не можу зрозуміти, як вам не набридло. Ви ж як мантру повторяєте «Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»…
І що ви за приклади навели? Те що ви вважаєте Росію бідою і страховиськом? Що тут коментувати? Хоча якщо коротко, то це схоже на те що хтось, ненавидить Росію і все що з неї зв’язано, та ще якимось дуже жорстким засобом.
А тим паче ви ж знаєте як я пишу пости. Спочатку пишу, потім відсилаю в Гос. Думу спец комітет її розглядає, де треба убирає не потрібний текст, де треба дописує свого. А потім всі депутати Думи голосують, і вже те що вийшло повертають мені, а я вже роблю пост.
Про втручання і не втручання

Когда видели листовки за Яныка в Православном храме (кстати, еще неизвестно, кто их туда доставил, в любом случае - вряд ли "парламент іншої країни"), буча была - дальше некуда. Когда же на официальном уровне главы других церквей заявляют (не лично от себя - а от своих церквей, что противоречит положению об отношениях церквей и государства) о своем отношении к политической ситуации - это все нормально и "природньо". Поражают двойные стандарты.
а також
Не розумію, чому хтось намагається доказати що УПЦ КП, католики та протестанти не втрутились в політичне життя України, коли це визнали всі ЗМІ, навіть 5 канал це визнав.
(і кому це не видно? Публічно підтримали розпуск парламенту, підтримали позицію президента, тобто стали на бік з однієї політичних сторін)

Це визнала Верховна Рада. Написавши звернення, окремо до тих хто підписав заяву «Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій» і окремо до папи римського. Що до не втручання в політичне життя України і с тим що вони не мали права давати оцінку політичним діячам Української держави.
(Для тих хто вважає що Верховної Ради не існую: Верховна Рада з гідно с конституції Україні, навіть після розпуску, депутати вважаються чинними і мають право збиратися, обговорювати питання і писати звернення.) Тому в даному випадку дії Верховної Ради в повній мірі законі.
Знов ж токи, ви не помічаєте пости своїх співрозмовників, і в цьому зауважуєте інших.

Українофобія - це не любов до Росії, українофобія - це зневага історією, мовою, традиціями, людьми України.
Особисто Ви про захід нічого поганого не писали, але...
- Ви чомусь заперечуєте за українцями право відбувати церковні служби українською мовою, бо вони начеб то неканонічні;
- Ви не бачите нічого поганого в тім, що великого українського діяча Івана Мазепу (нагадаю Вам - він зображений на купюрі в 10 гривень, а не кожен видатний діяч може порапити на грошові знаки) і досі поносять в храмах так любимого Вами МП;
- Ви захищаєте бабусь, що під час хресних ход під керівництвом МП галасують про те, що ніколи ніякої України не було, була лише Росія, а все інше - ополячені та задурені росіяни, і не було ніякої української мови, був лише ополячений "язик" (чи не через те, що самі так вважаєте?);
- Ви не бачите нічого поганого в тім, що УПЦ МП аж ніяк не згадала в своїх молитвах мільйони замучених земляків під час роковин голодомору 30-х років (чи не тому, що не вірите в "так называемый голодомор"?).
Як все це можна назвати?
Це вже занадто. Обвинувачуєте мене в тому, що мої переконання, моя точку зору не збігається з вашої. Та ще якось зовсім безглуздо і не доречно Після цього, мабуть дійсно с вами діалогу більше не вийде.

ЗІ: Я хоч намагаюсь нікого не ображати і висловлюватись біль стримано.

На сам кінець: звиняйте що порушив вашу гарну ідилію і на деякий час відволік вас від розмови, в який ви так гарно розповідаєте один одному, як і хто сильніше не любить Росію і як добре нам буде в ЄС і як гарно нас буде захищати НАТО від тієї злобної і жахливою Росії
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Негоже в такий день один одного брудом поливать.
Пропоную ,якщо й незакрить цю тему, то хоча б зробити мараторій на пару днів.
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Христос Воскрес! досить вам сваритися сьогодні це гріх!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Воистину Воскрес ! :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваютс

Ви ж як мантру повторяєте «Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»«Росія погана…»…
І що ви за приклади навели? Те що ви вважаєте Росію бідою і страховиськом? Що тут коментувати? Хоча якщо коротко, то це схоже на те що хтось, ненавидить Росію і все що з неї зв’язано, та ще якимось дуже жорстким засобом.
По-перше, наведіть мені хоча б один документ, де написано, що я повинен любити Росію?
По-друге, з чого Ви взяли, що я не люблю Росію? Невже я:
-заперечую за Росією мати право на свою історію, мову, культуру;
-"настоятельно" рекомендую росіянам свій варіант державної мови для них а також не втомлююсь їм повторювати в які школи віддавати дітей та в які церкви ходити;
-відвідую Росію, щоб вигукувати на її території антиросійські гасла;
-постійно наголошую про те, хто є російським героєм, а хто ворогом;
-Ваш варіант.
Я був би вдячний громадянам Росії, аби вони також не страждали на українофобію і нарешті перехворіли на синдром "старшого брата". До речі, випадки, коли українські політики нахабнолізли у внутрішні справи Росії Ви мені так і не навели!
По-третє, в Україні проблема не в тім, що хтось не любить Росію, а втім, що хтось інтереси Росії вважає ближчими за інтереси України (сьогоднішній приклад - якісь покидьки, прихильники парламентської коаліції, піднімали в Києві прапори неіснуючої донецької республіки з гербом імперської Росії; це теж для Вас є нормальним?).

А тим паче ви ж знаєте як я пишу пости. Спочатку пишу, потім відсилаю в Гос. Думу спец комітет її розглядає, де треба убирає не потрібний текст, де треба дописує свого. А потім всі депутати Думи голосують, і вже те що вийшло повертають мені, а я вже роблю пост.
Коли немає змоги заперечити, можна і поблазнювати - ніхто не забороняє. Але, як на мене, дорослої людини така поведінка не гідна.

Наведу ще один факт. В неділлю, 8 квітня (якраз на Свято Христового воскресіння) по каналу RTVI була передача "Киевский час", присвячена подіям в Україні. Вів передачу Матвєй Ганапольський, його співрозмовниками в студії були С. Дорєнко та А. Дугін (якщо не помиляюсь, лідер політичного "Євразійського руху"). Останній весь час промовляв "что-то делать с Украиной". Тоді Ганапольський спитав у обох: "Что значит что-то делать с Украиной. Как можно что-то делать с чужим суверенным государством?". Доренко сказав, що ніхто ні з ким нічого не робитиме, бо (з його, Доренка, джерел) в Росії збираються ввести зміни до Конституції, щоби підтасувати Путіну третій президентський термін. Для цього треба забезпечити прихильність Вашингтона (щоби не розкритикували на міжнародній арені за таке шоу). З цією метою Росія може "злити" Косово, "злити" Іран і Україну (тобто, не будуть більше до нас чіплятись), щоби догодити США. Дугін же відповів, що Україна зараз ідеологічно розірвана навпіл, тому "наша задача присоединить Крым, юг и восток Украины". Ось Вам і черговий прояв "братньої любові". Це Вам також подобається? Ця промова вже не віртуальне втручання у внутрішні справи України. Це вже замах на теріторіальну цілісність, злочин (принаймні за Карним кодексом України). А ще Вам нагадаю, що Дугін діяч "прокремлівський" і його думка є скоріше типовою для всього російського політикуму, ніж опозиційною. Але, мабуть, Ви особисто нічого страшного в цьому не побачили. Все нормально! Можете і далі блазнювати.
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Re: УПЦ КП, Католическая Церковь и протестанты вмешиваются в политику Украины

Почему вы мне навязываете роль комментатора и защитника Русского правительства? (замете не Русского народа, а именно Русского, точнее кремлевского правительства, Русский народ и Русское правительство это разные понятия) И с чего вы взяли, что я буду комментировать а тем более защищать? А вы именно пишите про Русскую власть.
У меня к ней еще больше претензий и еще больше возмущений. Не только как по отношению Кремля к Украине, а еще как Кремля к своему же народу и еще более возмущает отношение к православной церкви. К сожалению Кремль защищает всех, включая сектантов, кроме православных. Как какую секту в правах ущемили, так кричат на всю страну вот нарушение прав человека это анти демократически. А как кто-то откровенно ущемляют права православных, все тихонько молчат, как бы ничего и не сталось, а если скажут, то так, что православные сами же виноваты окажутся. А когда вы пишите про связи Гос. Думы и УПЦ МП так это показывает, что вы ничего не знаете об отношении РПЦ и Государства России иначе бы вы так не говорили.
И вы слишком много думаете на счет УПЦ МП
Посмотрим что пишет
...і ще невідомо кого більше в україні католиків з протестантами ,чи православних усіх трьох гілок,
...
Тогда возникает вопрос, оправдывает это мизерное присутствие УПЦ МП в Украине ваши обвинение в анти-Украинских каких-то действиях?
С такой стороны ваши упреки в сторону УПЦ МП абсурдны.

Так же замете, я не комментирую действия Кремля, а так же действия Вашингтона. Этого делать я не обязан. Тем более в этой теме.
И ничего нет плохого в том что я не пишу на каждом углу, в тему и не в тему, про то как я люблю и ревную свою Украину и про то как ее обижают.
А там где вы пишите про грозных православных бабок (кстати бабки у нас то что надо) Так не смотря на то, что они закончили, по вашим словам три класса, они имеют за плечами огромный жизненный опыт. И основная часть жизни прошла в очень даже не простые времена. Вы знаете как было при советской власти ходить в храм? На это надо было не мало мужества. И кто знает, как мы бы поступили в то время. По этому называть их управляемыми пешками на шахматной доске, анти-морально. Да и упрекать меня в том, что я их защищаю, тоже как то странно.
Украинский язык. На каком языке молится, решает приход. Сразу видно, не знаете уставов и лезете со своим.
Про Мазепу я бы помолчал, это очень спорная личность. Его с большим успехом «поносят» за пределами Церкви. И ОПЯТЬ ВЫ ВИНИТЕ ВО ВСЕМ ТОЛЬКО ПРАВОСЛАВНЫХ БАБОК ИЛИ НЕ БАБОК, хотя этот вопрос больше касается всей общественности, а в Церкви он присутствует только лишь потому, что часть общественности Церковные люди. Это скорей из за забора. (и это не в первой, общие общественные споры, вы почему-то приписываете только к УПЦ МП)
Не знаю как кому. Но у меня сложилось впечатление, что у вас предвзятое негативное отношение к УПЦ МП и к Православной церкви вообще. По этому наша беседа с вами исчерпывает себя.
Тем более у вас задача не обсудить тему, а доказать своё и не хотите даже понять своих оппонентов.

Теперь по теме:
Помнить кто-то, чтобы католики или протестанты давали оценку Билу Клинтону, до решение суда, делала Моника ему импичмент или нет?
Комментирует ли сейчас католическая и протестантская церковь спор между Бушам и сенатом?
Или то ж в США, а это в Украине. У нас наверное можно.
 
Зверху