"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

цілковито тебе підтримую.

З,І. треба взяти лайфа підти з ним у перукарню зробити собі по "оселедцю", потім підти пити "львівське" пиво і нарешті за курити цигарок "козак" ( я не курю).І що Ви Chris на це скажете ? Що ми своїм виглядом принижуємо російськомовну "меншину"?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Якщо Ви мене не зрозуміли, поясню.
Як я вже декілька разів казала - моя рідна мова - російська. Але думаю Ви вже могли помітити, що українською я володію вільно. Це означає те, що українську мову я люблю і що заради цієї любові доклала деяких зусиль, щоб мати змогу вільно єю висловлюватись. Тому я вважаю, що маю право "тикнути" вам з Лайфом в ваші помилки, бо суржик - це не гідно, а апостроф - це не мова програмування. Досить просто цікавості, щоб знати такі речі. Якщо ні - то це не гідно для людей, які так відстоюють свою національність і свою національну мову.
"Факти", на яких Ви наполягаєте є фактами лише для певної групи людей (т.з. "націоналістів"), які звикли критикувати і ненавидіти все російське. Я знайома з історією, і не треба мені казати, хто кого гнобив. Не було такого.
Схід і Захід України - не одне й те ж, як би деякі не хотіли закрити на це очі. І з якого боку не підходити, як би це не склалося, але для більшості людей сходу України рідна мова - саме російська (а не польська чи румунська). Тому це було б просто чесно - половина людей спілкується українською, половина - російською - тому російська мова тут теж має право бути на державному рівні. І, повторююсь, українську вона ніяк не потисне. Ті люди, для яких рідна українська, будуть продовжувати виховувати своїх дітей в традиціях української мови, у російськомовних батьків діти все одно будуть розмовляти російською.
Просто по кількості людей російська мова займає в нашій державі більше місце, ніж будь-яка інша мова. Мені здається, що це логично.
За останнім переписом 77 % назвали рідною Українську , чому ? По вашому 77 % населення України націоналісти ? Не кажется лі вам що 77 % хочуть бачити державною виключно українською ?

Трішки више (в опитуванні) - ви бачите скільки громадян хоче бачити державною виключно Українську . В ньому проголосовало дуже велика кількість Сумчан (більш ніж люба соціалогічна служба-опитувала-б Сумчан) . В НОЬМУ ВИ БАЧИТЕ ЩО 77 % СУМЧАН ПРОТИ РОССІЙСЬКОЇ ЯК ДРУГОЇ ДЕРЖАВНОЇ . Не здається лі вам що прийняття такого статуса буде проти думки населення більшості наприклад нашої області ?????? (якщо судить по перепису - так само й 77 % населення України)
 

Chris

vivo simplemente
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Не нервуйтеся, шановний :) Це ж не від мене залежить - буде російська мова другою державною, чи ні :) Скажу Вам більше - я не те що не бачу тут ніякої проблеми, але навіть взагалі не думаю, що це має якесь значення :) Це опитування? Так я висловила своє до цього відношення, не більше, не менше. Можу його підсумувати: тема "Нужен ли русский язык как второй государственный в Украине"; я вважаю - не те, що потрібен, а як по мені, це було б непогано. Але це не є якоюсь особливою метою. Для наших політиканів повно проблем, які потрібно вирішувати, і займатися питанням мови - це маєчня :)
P.S. Я не приймала участі в опитуванні ;)
P.P.S.
За останнім переписом 77 % назвали рідною Українську
Не бажати російській мові статусу державної - не є те ж саме, що назвати рідною мовою українську. Вийдіть на вулиці нашого міста і послухайте, якою мовою розмовляють люди. Потім будете розповідати, скільки процентів вважають українську мову рідною і скільки процентів володіють єю на вільному рівні.
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Не нервуйтеся, шановний :)Для наших політиканів повно проблем, які потрібно вирішувати, і займатися питанням мови - це маєчня
P.S. Я не приймала участі в опитуванні ;)
P.P.S.
Вибачте що я дещо імоційно висловився , просто люблю рідну Україну ;) (і як на мене яку мову і знищуют - так це Українську ...)

А чому не приймали участь в опитуванні ? :)

Не бажати російській мові статусу державної - не є те ж саме, що назвати рідною мовою українську. Вийдіть на вулиці нашого міста і послухайте, якою мовою розмовляють люди. Потім будете розповідати, скільки процентів вважають українську мову рідною і скільки процентів володіють єю на вільному рівні.

Також якщо людина розмовляє россійській - не означає що вона хоче стату россійській мові ;)
 

Chris

vivo simplemente
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Вибачте що я дещо імоційно висловився , просто люблю рідну Україну ;) (і як на мене яку мову і знищуют - так це Українську ...)

Також якщо людина розмовляє россійській - не означає що вона хоче стату россійській мові ;)
Ну нарешті ми з вами досягли консенсусу :) (окрім того, що я не згодна з тим, що українську знищують ;) )
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

"Факти", на яких Ви наполягаєте є фактами лише для певної групи людей (т.з. "націоналістів"), які звикли критикувати і ненавидіти все російське. Я знайома з історією, і не треба мені казати, хто кого гнобив. Не було такого.
Справді, такого не було. Не було кривавої різанини в Києві, вчиненою Андрієм Боголюбським, не було розподілу України між Польщею і Росією невдовзі після Переяславської злуки (Андрусівська угода), не було скасування політичних прав і свобод для козацької старшини, не вирізав Меньшиков населення Батурина під час російсько-шведської війни, не був замордований в Петропавлівській фортеці Павло Полуботок за наказом Петра І, не була розігнана Запорізька Січ Катериною ІІ, не було закріпачене після цього населення України, не відбував заслання на Соловках останній кошовий отаман Петро Калнишевич, не було придушене російськими військами повстання проти поляків ("Коліївщина"), не було розігнане Кирило-Мефодіївське братство і не був засланий на Арал Шевченко за любов до України, не заборонялись українські твори та театральні постановки за ними, не заборонили невдовзі після цього і викладання українською мовою в школах (Валуєвський циркуляр та Ємський указ), не було трагедії під Крутами, не вчиняли в Києві вояки Муравйова кривавої різанини, розстрілюючи за сорочку-вишиванку чи козацькі вуса "підковкою", не було справи про "Спілку визволення України", не було ніякого Голодомору 32-33рр., не було репресій проти українців Галичини в 1939-1941рр., не була силоміць розігнана УГКЦ після собору 1947 року, не було українських шестидесятників, В.М. Чорновіл, Василь Стус, Юрій Литвин, Олекса Тихий перебували на курортах а не в мордовських таборах... Це що стосується історії... Можна трошки і про наші дні. Не повчають нас з півночі якою мовою навчати українських дітей, в яку церкву нам ходити, не їздили по українських містах матроси ЧФ на БТР-ах, не забирали наші навігаційно-географічні споруди без всяких на то підстав, не приїздили до нас кремлівські шовіністи, ставлячи в своїх палких промовах під сумнів існування такої держави, як Україна, не оголошувала за те їх СБУ персонами "нон грата", не втручались північні сусіди в наш виборчий процес, не знімали фільми, в яких трахають українського діючого прем`єра, не проводили проти нас економічні війни, не обливають нас брудом при першій ліпшій нагоді в усіх можливих ЗМІ...
Цього нічого не було. Це все вигадки
певної групи людей (т.з. "націоналістів"), які звикли критикувати і ненавидіти все російське
.
І це Ваше т.з. дуже вже мені нагадує ті самі російські ЗМІ: "Украинцы очень носятся со своей так называемой незалежнистью" або "так называемый голодомор".
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Краще б спитали у стариків, що в селах ! А то виходить для них "було", а для нинішньої молоді виявляється вже й "не було" ! Соромно !
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

(окрім того, що я не згодна з тим, що українську знищують ;) )
А що це тоді коли секретар донецької міськраді наполягає що Українська мова - є мовою фольклору і анегдотів ? І що в ідеалі треба едину російську ... Нашу мову кожен день - то облять що питаются витіснить і вислужится перед росіянами - а не перед своїм народом ... (їх назвать українцями важко)
 

Chris

vivo simplemente
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

ой-ой-ой-ой раздавили совсем :) отбиваться от всех не смогу :) должна только заметить, что факты - дело тонкое как говорится :) - смотря с какой стороны на них посмотреть (или с чьей подачи ;)
страшно тут с вами, товарисчи-свидоми украинци, спешу ретироваться :)
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

А що це тоді коли секретар донецької міськраді наполягає що Українська мова - є мовою фольклору і анегдотів ? І що в ідеалі треба едину російську ...
Да ну что вы в самом деле..Парень возомнил себя Жириновским.Ну и бог с ним.Его же хотя исключить из ПР.
Хотя там половину иключить нужно)
 
Зверху