"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

niranjan

...скільки добавиш? 0,1 чи може 0,2 % ? ...такий розумний хлопець, що аж чипляєшся за рятівні долі відсотків, та ще й інших називаєш брехунами. А що до школи : впевнений я на декілька років старший тебе і якось сам в змозі пам'ятати, що було при СРСР.
Я нічого не добавлю. Якшо треба рахуйте. Вийде не декілька десятих, а відсотки чи десяткі відсотків. По вашим підрахункам виходить на 999 користувачів форуму російськомовних один україномовний.

Як взмозі пам'ятати, то не треба вводить в оману тих хто не в змозі...
 
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Зверюга

Річ не у ставленні, а у підході до цього? Школа це так, а ось університети усі в одночас стали російськомовними! І незнання російської було як жах, бо був іспит з російської, і права вибрати небуло між російської та україньскою! Всі предмети викладались російською! Це по вашому рівноправний розвиток мов? Доречі, з якого дідька ми почали вивчати російську? Хто нам її нав'язав????????? Нам і українскою було непогано спілкуватись! Так що це було? Рісноправний розвиток чи нищення мови та нації??????????
Я з цим не сперечався. Я заперечував те що вважав неправдою. Пріоритетною звичайно була російська. Але нема сенсу казати про винищення
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Зверюга



Я з цим не сперечався. Я заперечував те що вважав неправдою. Пріоритетною звичайно була російська. Але нема сенсу казати про винищення
У країні де мова рідна українська??????? І це ви називаєте не винищення??? А що зараз? Більшість розмовляє російською! Це що підтримка української????
Це геноцид, котрий якщо б продовжувався то рідна мова стала би мертвою! Жодна б людина її не знала і знати б не хотіла, оскільки жоден би не спілкувався нею! Ось що таке ваші пріорітери!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Так, її вживання було зменшене. Але хто хотів міг вивчати і розмовляти. Про винищення не йшлося.
Населення Сум більше ніж на 80% складають етнічні українці (значна частина - колишні жителі сіл Сумської області, робочих рук яких в свій час так потребували промислові гіганти "Хімпром", "Фрунзе", "Електрон"). Не дивлячись на це повністю україномовних шкіл в Сумах за часів СССР було одна чи дві (ще були в деяких школах окремі україномовні класи). Тому і виходило так, що діти колишніх селян, що осіли в місті ставали всі геть російськомовні. Пам"ятаю, що варто було сільському хлопцеві, який приїздив в Суми до родичів заговорити українською, як до нього одразу ж ліпили ярлик - "кугут". Ось така складалась в той час моральна атмосфера.
І правильно сказав пан Зверюга.ua, які батьки віддадуть свою дитину в україномовну школу, якщо надалі немає перспектив - всі ПТУ, технікуми і інститути в Сумах були з російською мовою викладання? Тож
Але хто хотів міг вивчати і розмовляти.
, але держава все зробила для того, щоб таких випадків не було. Тож як на мене, це було справжнє винищення.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Кого і притисняют в Україні - так це Українську ! І про це треба говорити ! Мені було дуже шкода коли на останньому занятті в Політехі викладач вела пару российською мовою , я як громадянин України хотив-би отримувати повністю навчання на ДЕРЖАВНІЙ МОВІ !!!
 

dds

Active Member
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Кого і притисняют в Україні - так це Українську ! І про це треба говорити ! Мені було дуже шкода коли на останньому занятті в Політехі викладач вела пару российською мовою , я як громадянин України хотив-би отримувати повністю навчання на ДЕРЖАВНІЙ МОВІ !!!
нада ведь и самому владеть родным языком не хило ...ты от препода требуешь , сам написал такииииим суржиком :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

нада ведь и самому владеть родным языком не хило ...ты от препода требуешь , сам написал такииииим суржиком :)
А для чого потрібні преподи ? Як раз для того щоб виховувати та навчати (вони надают приклад , вони повинні навчати мові та таке інше ...) Якщо препод не знає державної мови , то що він за препод ??
 

pashadoc

ДОбрый доктор ;-)
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

А для чого потрібні преподи ? Як раз для того щоб виховувати та навчати (вони надают приклад , вони повинні навчати мові та таке інше ...) Якщо препод не знає державної мови , то що він за препод ??
Не знаю как сейчас, но в мои времена преподы говорили что в ВУЗе основной компонент процесса получения знаний - самообучение. А уж на язык, на котором отвечает студент внимания не обращали.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Нужен ли русский язык, как второй государственный в Украине.

Не знаю как сейчас, но в мои времена преподы говорили что в ВУЗе основной компонент процесса получения знаний - самообучение. А уж на язык, на котором отвечает студент внимания не обращали.
Почитай закон о ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯХ (и о миносвіти распорядженні - де кожен викладач кожного ВУЗа зобовьязанний вільно володіти державною мовою)
 
Зверху