Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

LaNc3

let's talk? :D
Модератор
Re: Вступление Украины в НАТО

категорически против вступления в любой силовой блок.

Да вы представляете будет какае-то заворушка класса НАТО-Россия или что-то подобное. Вы думаете восточная Украина будет слушаться янки или брюссель? ха, да щас. Я по национальности - русский, хоть и считаю себя украинцем. И я никогда не подыму оружия простив России, которая как не крути всегда охраняла её.Я знаю точно, что будь что Россия заступиться за Украину, а США и ко. плюнет. Да, Украина веками была колонией, формально она такой сейчас и есть. В стране нет нормального не то что политического, а даже и экономического курса и это очень сильно заметно. Менталитет у нас такой, хоть не спорю что надо бороться.. Веками под гнётом России, Польши Литвы и т.д. не могут пройти незамеченными. и каких то 15 лет независимости ничего не решают. Независимость - большой шаг, вот только шаг к чему? К расколу общества? он был всегда, и будет!. Я в этом более чем уверен. Стоит только съездить на западную Украину. ТАКое впачатление что ты враг народа и т.д. и т.п.

з.ы. я за внеблоковое госсударство и .
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

Я в этом более чем уверен. Стоит только съездить на западную Украину. ТАКое впачатление что ты враг народа и т.д. и т.п.
А Ви їздили? Я була цього року двічі і таких люб"язних людей як там, тут не бачила.
З.І. Я думаю, що нам просто рано говорити про якісь союзи. Ну чому ми глобальними цілями ставимо вступ куди-небудь, а не розвиток нашої країни, ствердження національної культури чи щось на кшалт?
 

LaNc3

let's talk? :D
Модератор
Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

А Ви їздили? Я була цього року двічі і таких люб"язних людей як там, тут не бачила.
З.І. Я думаю, що нам просто рано говорити про якісь союзи. Ну чому ми глобальними цілями ставимо вступ куди-небудь, а не розвиток нашої країни, ствердження національної культури чи щось на кшалт?
не ездил, но расказывали хорошие знакомые, причем случаи не однократные.

а на счет глобальных целей, то они должны быть в любом случае, главное что бы их поддерживало большинство.
 

rfvgy

Ukrainian
Re: Вступление Украины в НАТО

категорически против вступления в любой силовой блок.

з.ы. я за внеблоковое госсударство и .
Точьно по конституции .
От себя добавлю- Геть з України іноземні війскові бази !(Маю на увазі ЧМ флот росії.)
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

не ездил, но расказывали хорошие знакомые, причем случаи не однократные.

а на счет глобальных целей, то они должны быть в любом случае, главное что бы их поддерживало большинство.
Шановний, ви якщо, розповідаєте то будьласка з власних спостережень! А то виходить так "Брат в моєї куми, що в Ісайках директор бані, розповідав, що його небіж, котрий знає друга його кума, розповідав..."
А що до більшості, то більшість може обирати лише тоді, коли у неї є уся інформація, з усіх сторін,а не з однієї!
 

G-Man

...
Модератор
Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

А Ви їздили? Я була цього року двічі і таких люб"язних людей як там, тут не бачила.
где именно вы были? я был во Львовской области в маленьком поселке, рядом с городом по типу Сум.... что в поселке что в городе на нас смотрели как на врагов народа (когда мы говорили на русском языке). под конец поездки приходилось постоянно гооврить на украинском языке, потому что косые взгляды напрягать начинали...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

где именно вы были? я был во Львовской области в маленьком поселке, рядом с городом по типу Сум.... что в поселке что в городе на нас смотрели как на врагов народа (когда мы говорили на русском языке). под конец поездки приходилось постоянно гооврить на украинском языке, потому что косые взгляды напрягать начинали...
Була в Тернополі, у Тернопільській області, у Львові, у Львівській області. Тобто як у великих містах, так і малих селищах. Зі мною були люди, які розмовляють і російською мовою. Не сперечаюсь, там багато ходить легенд про запуганих, злих східних братів, але ніхто нас за це карати не збирався)).
А те, як реагують на українську мову в нас, повірте, відчуваю майже кожен день. Але через це не збираюсь говорити на сумській мові.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

А якого дідька цей референдум потрібно проводити.?
До НАТО нас, нажаль ,покищо незапрошують.А вступити без запрошення Україна ,навіть коли захоче, незможе.
Взагалі - опитування на референдумах немають юридичної сили. Років 5 чи 7 тому вже провели один. І що з того.В парламенті замість 450 дармоїдів чомусь не сидять тільки 300.Так само й питання про двупалатність, та ще два (забув про що).
Можливо в державі з"явились ,,зайві,, гроші?
А швидше за все -хтось хоче вислужитись перед бюрократією сусідньої держави.
Трішечки поправлю. Референдум відбувся 2000 року. Ще було питання про відміну депутатської недоторканності. Тоді переважна кількість громадян України висловилась за її скасування, а також за скорочення чисельності депутатського корпусу з 450 до 300 одиниць (по іншим питанням не пам"ятаю). Тож, якщо лякати всіх референдумом щодо НАТО, спочатку необхідно впровадити в дію волевияв народу 2000 року. Це по-перше.
По-друге. Десятиліттями нас годували "страшилками" про злого північного монстра, який є єдиним джерелом агресії в усьому світі (ім"я йому - НАТО), при цьому про свою агресивність доморощені ідеологи просто замовчували. Мало що змінилось з тих часів. Навіть за 15 років незалежності українці не отримували достатньої інформації про цей блок. Цим чудово користались вітренки, симоненки, грачі, а також гастролери з начебто дружньої до нас Росії. Референдум по НАТО слід проводити після того, якщо людям показати реальну картину, дати можливість отримувати альтернативну інформацію.
Особисто для мене переконливим є той факт, що до членами НАТО є в своїй більшості країни з високим рівнем розвитку, демократії та соціальними стандартами (чого не скажеш про ту ж Росію, яка в світі представляє інтерес лише як джерело сировини), що до НАТО "побігли" не лише наші колишні "союзники" по Варшавському договору, а й колишні члени СССР, почувають вони себе там пречудово, від натівського членства позбавлятись не збираються.
 

G-Man

...
Модератор
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

А те, як реагують на українську мову в нас, повірте, відчуваю майже кожен день. Але через це не збираюсь говорити на сумській мові.
думаю реакции типа "Понаїхали тут москалі..."и в подобном духе в Сумах не наблюдаеться...
лично я на чисто украинский язык реагирую нормально помойму ж в Украине живем и каждый выберает на каком языке говорить;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вступление Украины в НАТО

.... что в поселке что в городе на нас смотрели как на врагов народа (когда мы говорили на русском языке). под конец поездки приходилось постоянно гооврить на украинском языке, потому что косые взгляды напрягать начинали...
А у нас? Лише варто почути галицький діалект української мови, як тут же ліплять "погремуху" "бандера". Чому Ви про це замовчуєте?
 
Зверху