Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

Glucker

Здесь был статус
Дебільним? То ще легко сказано... Могли б і пакетик з "речовиною, схожою на наркотик" знайти. Бо мусорські традиції живі.
Якщо той "велосипедист" тільки знімав - він міг бути перешкодою тільки незаконним діям. Якщо ж він насправді заважав - на нього могли скласти протокол за "перешкоду законним діям поліції", це було б правильно і вже не 17тисяч...
А так, скоріш за все, він знімав якісь "договорняки", що мусора завжди не подобається.
Якщо він дійсно знімав якийсь "договорняк", то я на стороні велосипедиста. Якщо він робив дічь як то роблять харківські "активісти" "Хозяін двора", "Толямба", та інші подібні їм, то я на стороні поліцейських. А заважати діям поліцейських зазвичай без особливих пробелм можна відносно законними методами, які, зазвичай не несуть для тих, хто заважає кримінальних наслідків.
 

d324co

Well-Known Member
П'ятниця, 10 квітня 2020 13:49
На Сумщині коронавірус підтверджений у 4 медиків, в Сумах - у одного

Про це сьогодні, 10 квітня, під час брифінгу в Сумській облдержадміністрації повідомив в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаразький.
- На сьогоднішній день ми маємо чотири медпрацівника, у яких ми підтвердили коронавірусну інфекцію, - відповів він на питання журналістів. - Це - Шостка, Козацьке (Конотопського району) та один у Сумах. У Сумах коронавірус підтверджений у працівниці приватного медцентру. Вона на самоізоляції, лікування проходить вдома. У неї чоловік теж лікар, у нього також брали аналізи, але коронавірусу не виявили.
Ось вони, наслідки продажу за кордон засобів захисту...
Але памʼятайте - барига на крові - то порох!!
 

d324co

Well-Known Member
Два нові випадки коронавірусу в Сумах — не з числа контактних
13:28 / 10 апреля 2020

На сьогодні в Сумах вже шість хворих на COVID-19. Як відомо, на початку тижня перша захворіла сумчанка вилікувалася і була виписана додому з Сумської обласної інфекційної лікарні.
З п’яти, які на сьогодні вважаються хворими, троє лікуються в медустанові. Про це сьогодні на брифінгу повідомив в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаражський.
Двоє нових хворих в Сумах, які з’явилися в статистиці за 10 квітня, — не з числа контактних, тобто підхопили коронавірус не від тих сумчан, у кого COVID-19 був раніше підтверджений.
«Це — нові вогнища зараження», — уточнив Збаражський.
 

Azovskiy

Member
Исходя из того что на Сумщине к 10 апреля уже 63 случая короновируса ,больше чем во всех других областях левобережья - все жесткие карантинные ограничения оправданы.

Чуток свежей инфы:

В Сумах уже шесть человек, зараженных COVID-19
Сумской областной лабораторный центр сообщил о новых подтвержденных случаях коронавирусной инфекции на Сумщине.За прошедшие сутки на Сумщине добавились 7 новых случаев: 3 – в Конотопе, 2 – в Сумах, 2 – в Кролевце. Всего на утро 10 апреля 63 случая: Конотопский район – 24, Кролевецкий район – 15, Сумы, Шостка, Конотоп – по 6, Ахтырка – 4 , Тростянецкий район – 2.

На Сумщине коронавирус подтвержден у 4 медиков, в Сумах – у одного.Об этом сегодня, 10 апреля, во время брифинга в Сумской облгосадминистрации сообщил и.о. директора Сумского областного лабораторного центра Владимир Збаражский.
На сегодняшний день мы имеем четыре медработника, у которых мы подтвердили коронавирусную инфекцию, - ответил он на вопрос журналистов. – Это – Шостка, Казацкое (Конотопского района) и один в Сумах. В Сумах коронавирус подтвержден у работницы частного медцентра. Она на самоизоляции, лечение проходит дома. У нее муж тоже врач, у него также брали анализы, но коронавируса не выявили.
 

rfvgy

Ukrainian
Ганяли чи складали протокол?
Взагалі треба буде глянути який саме статус у тієї території, чи має воно статус парку або скверу. Якщо не має, то на відстані 25 метрів від того озера можна знаходитися навіть згідно дебільній постанові Кабміну.
Складання протоколу я не помітив . Відпочиваючі були групами по 2 людини на відстані 50-70 метрів одні від одних . Частина відразу після розмови з поліціянтами покинула озеро , мабуть через відсутність масок , частина залишилась .
Поряд з озером проходить з десяток стежок , яке кому діло прямую я з пункту А в пункт Б , чи відпочиваю .
 

Andy

Well-Known Member
Если бы рядом с той семьёй жили "руськие" , они бы через 5 минут все фрукты спистили и на стол насрали.
Да, я помню, как во время "Катрины" пиндосы друг другу помогали и столы выставляли. А у Вас короткая память.
Кто с американцами работал, знает, что оно из себя представляет :-(

Вот из России в Италию направили медиков и оборудование. Просто так. Бесплатно. Так хорошие европейцы поляки не дали им воздушный коридор. Пришлось облетать по длинному пути. Так друг другу помогают, что аж страшно становится.

А быдло, оно везде водится, и в пиндосии и в соседней квартире :-(
 

firefox

Well-Known Member
Да, я помню, как во время "Катрины" пиндосы друг другу помогали и столы выставляли. А у Вас короткая память.
Кто с американцами работал, знает, что оно из себя представляет :-(

Вот из России в Италию направили медиков и оборудование. Просто так. Бесплатно. Так хорошие европейцы поляки не дали им воздушный коридор. Пришлось облетать по длинному пути. Так друг другу помогают, что аж страшно становится.

А быдло, оно везде водится, и в пиндосии и в соседней квартире :-(
Андрейка - ты мразь.Мразь и ублюдок.Потомок Шариковых.Конец связи...
 

Murchik

я выиграл акцию-Бан 10лет
Да, я помню, как во время "Катрины" пиндосы друг другу помогали и столы выставляли. А у Вас короткая память.
Кто с американцами работал, знает, что оно из себя представляет :-(

Вот из России в Италию направили медиков и оборудование. Просто так. Бесплатно. Так хорошие европейцы поляки не дали им воздушный коридор. Пришлось облетать по длинному пути. Так друг другу помогают, что аж страшно становится.

А быдло, оно везде водится, и в пиндосии и в соседней квартире :-(
яке воно їбануте :fubar:.
 
Зверху