Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
04.04.20 09:45
Венедіктова вимагала повідомити про підозру Стерненку, стався серйозний конфлікт, - ексзаступник генпрокурора Трепак

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила Віктору Трепаку про необхідність повідомити про підозру одеському активісту Сергію Стерненку.
Як передає із посиланням на " ", про це повідомив сам колишній заступник генерального прокурора Віктор Трепак.
"Саме через цю справу у мене стався серйозний конфлікт з новим генпрокурором. Венедіктова виявила величезну зацікавленість до цієї справи і при першій же розмові про неї сказала мені, що потрібно негайно повідомити Стерненку про підозру у вчиненні ним злочину".
За словами Трепака, він був вражений такою постановкою питання. "Як можна говорити про підозру, не вивчивши справу і достеменно не знаючи її обставин?" – додав колишній заступник.
Він відповів Венедіктовій, що підстав для оголошення підозри немає, а значить вона буде незаконною.
"Генпрокурор була вкрай незадоволена моєю позицією", – стверджує Трепак.
Після розмови із керівництвом відповідного департаменту і прокурорами, які ведуть цю справу, також було вирішено, що "підстав для повідомлення Стерненку про підозру у вчиненні будь-якого злочину немає".
Після того генпрокурору направили рапорт із аргументацією щодо відсутністі підстав для повідомлення про підозру Стерненку.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова від всіх справ, розслідуванням яких займається Служба безпеки, в тому числі, про напад на активістку Катерину Гандзюк. Після цього Трепак написав заяву про звільнення.
Також, 25 березня в Офісі Генерального прокурора відбулася зустріч Венедіктової з мііністром МВС Арсеном Аваковим і головою Нацполіції Ігорем Клименком, на якій обговорювали стан досудового розслідування у справі Павла Шеремета.
Поруч зі справою Шеремета на нараді названо актуальною і резонансною справу активіста Стерненка, на якого було скоєно кілька замахів, і під час одного з яких загинув нападник.
Венедіктова заявила, що відставка Віктора Трепака - його рішення, а справу одеського активіста Сергія Стерненка обговорювали, оскільки про це говорив нардеп Олександр Дубінський у Верховній Раді, коли розглядалося її призначення на посаду.
 

arnisumy

Well-Known Member
зебіли будуть пенсів вилавлювать на вулиці :D :D :D

04.04.20 12:02
Здоровым людям на самоизоляции можно выходить из дома 2 раза в неделю, больным нельзя вообще, будем контролировать, - Ляшко

Люди старше 60 лет и контактировавшие с больными коронавирусом могут выходить в магазин дважды в неделю. Те, кто лечится от COVID-19 дома, не должны покидать жилище, еду и лекарства им будут привозить.
Об этом главный санитарный врач Виктор Ляшко заявил на , информирует .
Относительно людей, которые больны и будут проходить амбулаторное лечение, наша просьба вообще не выходить, потому что это будет контролироваться, и контролироваться жестко. Мы сделаем все возможное, чтобы люди, которые лечатся на дому, получали лекарственные препараты, а также питание", — сказал он.
"А люди, которые находятся на самоизоляции, не чаще чем два раза в неделю могут оставить место для пополнения запасов предметов первой необходимости", — добавил Ляшко.
Читайте на Цензор.НЕТ:
По слова главного санврача, если не предпринять такие жесткие меры, к 14-15 апреля можно ожидать пика заболеваемости коронавирусом.
Напомним, 2 апреля Кабинет Министров .
Людям на самоизоляции, о которых некому позаботиться, разрешили выходить в масках за продуктами и лекарствами не более чем на 2 километра от дома.
Также на Цензор.НЕТ:
Самоизолироваться должны те, кто у кого есть подозрение на коронавирус или контактировавшие с больным, также больные COVID-19, не требующие госпитализации и люди старше 60 лет (кроме лиц, осуществляющих мероприятия, связанные с недопущением распространения COVID- 19 или обеспечивающих деятельность объектов критической инфраструктуры).
 

arnisumy

Well-Known Member
клятий "марадьор" Порошенко!

04.04.20 12:36
Заступник голови ОП Тимошенко подякував Порошенку за гуманітарну допомогу

Для забезпечення захисту українських лікарів Фонд Порошенка і корпорація "Рошен" закупили 100 000 захисних костюмів, які вже надходять в Україну.
Як передає про це п'ятий президент, лідер партії Петро Порошенко повідомив в прямому ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".
Він, зокрема, розповів, що контрактування медичного спорядження відбувається в умовах надзвичайно жорсткої світової конкуренції. Зокрема, частина захисних костюмів, які вже були заброньовані для України в Китаї, перекупили російські представники. Зараз це замовлення виконують постачальники з Південної Кореї. За словами Петра Порошенка, це доводить, що запас медичних товарів та обладнання треба було робити заздалегідь, коли коронавірус ще не охопив увесь світ.
"Господь подарував Україні як мінімум два місяці перед тим, як у нас почався пік епідемії. Зараз він починається. 10 днів тому у нас були лічені хворі, у нас сьогодні – за тисячу хворих. І кількість хворих, яких додається кожного дня, понад сотню. Влада неефективно, м’яко кажучи, використала ці два місяці. Не була створена законодавча база, тоді ще були на складах і ШВЛ, і засоби захисту – зараз цього всього вже немає", – наголосив Порошенко.
"Знаєте, скільки ми законтрактували костюмів? Все, що було в Китаї на 1.5 місяці – 70 тисяч. Зараз наші костюми у зв’язку з піком і попитом перекупають росіяни, платячи вдвічі більше. І заводи, які законтрактовані, зривають поставки. Сьогодні ми переорієнтувались і починаємо закуповувати в Кореї 100 тисяч костюмів – мій Фонд і "РОШЕН", – зазначив Порошенко.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
"Сьогодні на літаку завдяки Петру Олексійовичу – вони закупили 10 тисяч костюмів – вони приїхали, ми допомогли літаком, вони приїхали сюди", – повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.
Петро Порошенко наголосив, що захист лікарів – це пріоритет номер один для всіх в ситуаціі епідемії.
"Якщо ви вимагаєте від лікаря, щоб він тестував, їздив на швидку, надавав послуги, його треба захистити. Бо якщо лікарі протягом першого тижня захворіють – в країні буде катастрофа, бо не буде кому лікувати. Ви знаєте, скільки у нас лікарів-епідеміологів – інфекціоністів, вірусологів? Менше 3 тисяч всього. Зараз треба перенавчати лікарів інших фахів на термінових курсах для того, що ми були здатні дати відсіч пандемії", – переконаний Порошенко.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
04.04.20 12:42
Трепак: Замовники і організатори нападу на Гандзюк можуть уже "накривати стіл"

Після відставки заступника генпрокурора Віктора Трепака в справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк навряд чи можливий істотний прогрес.
Як передає із посиланням на , про це Трепак розповів в інтерв'ю.
"Найоптимістичніша перспектива подальшого розслідування, на мій погляд, це утримати ті позиції, на які ми вийшли. Якщо прокурорам не будуть заважати, то вони належно їх процесуально закріплять і приймуть відповідні процесуальні рішення.
А ось на рахунок подальшого ривка у цій справі – у мене великі сумніви.
Успіх у розслідуванні складних справ забезпечується поєднанням кількох моментів: вмінням скласти і тримати цілісну картину розслідування, професіоналізмом і наполегливістю оперативників, слідчих і прокурорів.
У будь-якому разі замовники і організатори нападу на Катерину Гандзюк можуть уже "накривати стіл" тим, хто домігся таких змін в організації розслідування цієї справи".
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Трепак розповів, що за кілька місяців у "справі Гандзюк" був зроблений прорив.
Однак практично одночасно з ним подав у відставку начальник департаменту нагляду за спеціальними органами правопорядку Олег Денега. Саме цей департамент під його керівництвом займався розслідуванням "справи Гандзюк" і справи про діяльність злочинної організації, що діяла на території Херсонської області.
Тепер же, за словами Трепака, "справою Гандзюк" займається новопризначений заступник генпрокурора Олексій Симоненко. Він також займається справою про вбивство Павла Шеремета. Водночас інший заступник генпрокурора Андрій Любович курує справи Майдану.
"Генпрокурор віднесла до сфери відповідальності Любовича ДБР і справи Майдану (наразі вони розслідуються ДБР), а Симоненка – слідство Нацполіції і СБУ.
Справами про вбивство Шеремета і про напад на Гандзюк тепер безпосередньо займається Симоненко. Наскільки я знаю, він уже як один з процесуальних керівників увійшов до групи прокурорів, які здійснюють процесуальне керівництво у справі Гандзюк".
Читайте на "Цензор.НЕТ":
 

arnisumy

Well-Known Member
ЗЕ-кривосуддя в дії! Зебіли знову "ЇХ" зробили разом!
ЗА нової ЗЕ-епохи, можна спокійно закинути в квартиру гранату, скалічить стару людину і спокійно гуляти під "нічним домашнім арештом"!


Справа про замах на Мазура з “С14”: суд відпустив двох зловмисників під нічний домашній арешт
04/04/2020 16:48
You must be registered for see images

ПІДОЗРЮВАНІ ВІРЧЕНКО, ПАВЛЕНКО Й АКІМОВ У СУДІ. ФОТО: ФБ СЕРГІЙ МАЗУР

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд на Київщині пом’якшив запобіжні заходи двом зловмисникам, яких підозрюють у замаху на координатора “С14” Сергія Мазура – Андрієві Вірченку та Андрієві Павленку.
Про таке рішення суду 3 квітня повідомив сам Сергій Мазур у соцмережі.
“Суд Переяслава пом’якшив запобіжний захід двом обвинуваченим Павленку і Вірченку, які намагались мене вбити та поранили батька. Замість цілодобового у них тепер нічний домашній арешт. Можуть вільно гуляти. Лише варто спати вдома”, – розповів Мазур.
Досі вони залишалися під цілодобовим домашнім арештом.
За словами потерпілого, озвучена суддею підстава зміни запобіжного заходу – те, що вони не тікали, навіть не маючи засобів контролю.
“…Попри ухвали суду, поліція так і не змогла забезпечити обвинувачених електронними браслетами, і вони навіть попри це не тікали, то ризики менші і все ок”, – переповів позицію суду Мазур.
“І байдуже, що якби поліція справді контролювала, то знала б про порушення. І що один з них уже тричі судимий і займався розбоями. І що у них (на диво) за всі роки життя не було зовсім ніякої роботи, адже були інші убивчі «підробітки». І що є купа фактів їхньої причетності до замаху і до інших злочинів”, – зазначив активіст.
“Можна, звісно, було б сказати, що суддів купили. Але навіщо когось купувати, коли є незграбна саботажна прокуратура, яка із засідання в засідання не знає матеріалів справи, геть нічого не контролює, жодного запиту не відправила, пояснення ризиків звучить як «бе-ме», допускає купу процесуальних помилок, якими користуються «опоненти». Це все сталось і сьогодні”, – заявив Сергій Мазур.
За його словами, третій обвинувачений – Олег Акімов – залишається в СІЗО.
“Завдяки стороні потерпілих. Ми виявили порушення ним домашнього арешту, коли Акімов ходив по магазинах, ми домоглися запиту з СІЗО, де було чітко написано, що він там активно користувався телефоном і порушує порядок. Ми зберегли організатора виконавців за стінами в’язниці. Заслуги прокурорів у цьому – нуль”, – додав Мазур.
Також він вважає, що в пом’якшенні запобіжного Павленку і Вірченку відіграв свою роль “фактор карантину”. “Закриті судові засідання = відсутність ЗМІ та громадськості. Ну як можна таким не скористатись, щоб не відпустити убивць на волю?”, – написав Сергій у фейсбуці.

Як інформувала “ “, в ніч на 10 жовтня 2018-го, в Борисполі під Києвом зловмисники у квартиру координатора організації “С14” Сергія Мазура, розташовану на другому поверсі, з очевидним наміром його вбити. Мазура тоді не було вдома. Вибухом був важко поранений батько активіста.
За підозрою у вчиненні резонансного замаху 1 листопада 2018 року Олег Акімов, Андрій Вірченко та Андрій Павленко. В них вилучили арсенал зброї. Ще один учасник групи – – втік до Росії.
У Бориспільському міськрайонному суді підозрюваним – тримання під вартою. Арешт у СІЗО тривав шість місяців. Обвинувальні акти щодо імовірних виконавців замаху прокуратура 2019 року.
За рішенням Переяслав-Хмельницького суду обвинувачені мали перебувати . Однак, як стало відомо “ “, . А Вірченко та Павленко, попри заборону суду, тісно спілкувалися між собою.
5 лютого суд відправив Акімова до СІЗО.
Раніше Сергій Мазур називав організаторами замаху на себе кримінальних авторитетів із черкаської банди “Торпеди” Олександра Прудивуса та Ігоря Плекана на прізвисько “Пуля”. Їхні імена не фігурують серед підозрюваних, хоча Мазур стверджує, що саме вони отримали гроші для організації його вбивства.
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
а й справді, нахер мучитись, щось там голосувати, якісь правки вносити - єнто нє мєтод нарітной "влади"!
Реальні посони просто потім редагують закон як їм потрібно і публікують, бидло і так схаває!

You must be registered for see images

“Влада сфальшувала закон про COVID-19”: нардепи вимагають розслідування через підміну тексту
04/04/2020 15:19
You must be registered for see images

МИКОЛА КНЯЖИЦЬКИЙ
Народні депутати з фракції “Європейська солідарність” заявляють, що влада сфальшувала закон про “боротьбу з коронавірусом”.У зв’язку з цим низка парламентаріїв від “ЄС” надіслала депутатське звернення до офісу Генерального прокурора та Державного бюро розслідувань з вимогою розпочати розслідування щодо невідповідності тексту закону про боротьбу з коронавірусом і законопроєкту, який був поставлений на голосування під час пленарного засідання, повідомляє сайт “ “.“Влада сфальшувала закон про боротьбу з коронавірусом. У понеділок на позачерговому засіданні «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Серед іншого, закон повинен був підтримати громадян у період карантину, зокрема орендарів, та звільнити їх від плати за користування майном (але залишити сплату комуналки і деяких інших платежів)”, – написав у фейсбуці один із підписантів звернення Микола Княжицький.“У початковому тексті закону було написано: «наймач звільняється від плати за користування майном». Однак після оприлюднення документа дана норма відображена у зовсім іншій редакції, а саме: «наймач може бути звільнений від плати за користування майном». Тож виходить, що ця норма жодним чином не захищає орендаря та не покращує його становище. Наголошую, що депутати за таке не голосували!” – додав нардеп.На його думку, це свідчить про те, що вже після голосування, при підготовці законопроєкту на підпис голові ВР Дмитру Разумкову і президентові Володимиру Зеленському, хтось у Верховній Раді чи в офісі президента “цинічно замінив його”.Раніше юристи й підприємці звернули увагу на те, що та редакція згаданого закону, яка була опублікована на сайті ВР 2 квітня, відрізняється від раніше оприлюдненого й нібито проголосованого парламентом проєкту цього закону.Зокрема, зміна формулювання зі “звільняється” на “може бути звільнений” від плати за оренду фактично віддає питання врегулювання такого звільнення на розсуд сторін. Тож не виключено, що орендарям, які не зможуть домовитися із власниками торговельних приміщень та офісів про звільнення від орендної плати на час простою через карантинні заходи, доведеться звертатися в суд, щоб захистити свої права.
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member

Indiana University



Одна із фундаментальних засад демократії - принцип обмеженої влади. Полягає він в тому, що органи та посадові особи, наділені владними повноваженнями, зобов'язані діяти "лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами" конкретної держави. Що чорним по білому записано в частині другій статті 19 Конституції України, яку я і зацитував вище.
Здається, все гранично просто та зрозуміло. Суб'єкти владних повноважень можуть робити ТІЛЬКИ те, що їм дозволяють чи прямо приписують робити правові акти, а особи приватного права, не наділені владними повноваженнями, - все, що прямо не заборонено законом.

Конституція України, як правовий акт найвищої юридичної сили (т.зв. акт установчої влади), норми якого є нормами прямої дії (обидва приницпи закріплені в ст. 8 Основного Закону) містить невичерпний перелік прав і свобод людини і громадянина. Цьому присвячений цілий другий розділ Конституції, який може бути змінений тільки на референдумі. Стаття 22 Конституції України урочисто проголошує: "Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані", а ст. 64 уточнює: "Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України".
Конституція передбачає лише 2 (два) випадки універсального (тобто не конкретної особи, а необмеженого кола осіб) обмеження цих засадничих прав та свобод - запровадження надзвичайного або воєнного стану (ст. 64 Конституції). Рівно два. Але навіть за воєнного чи надвичайного стану не можуть бути обмежені "права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції".

Уряд своєю постановою від 2 квітня2020 р. № 255 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" обмежив одразу низку фундаментальних прав, гарантованих Конституцією:
- право на свободу та особисту недоторканність ст. 29 Конституції);
- право на свободу пересування (ст. 33 Конституції);
- право на свободу віросповідання ст. 35 Конституції);
- право на мирні збори (ст. 39 Конституції);
- право на підприємницьку діяльність (ст. 42 Конституції);
- право на працю (ст. 43 Конституції);
- право на страйк (ст. 44 Конституції);

Зовсім невдовзі ми відчуємо (а деякі наші співгромадяни вже відчувають) обмеження та фактичне позбавлення права на медичну допомогу (ст. 49 Конституції), а медики - на безпечні та здорові умови праці (ст. 43 Конституції). Але обмеження та позбавлення цих прав не оформлятимуть жодним правовим актом. Тому повернемось до шедевральної постанови Кабміну № 211 (в редакції Постанови КМУ від 2 квітня 2020 р. № 255).

Отже, Уряд своїм актом обмежив наші права і свободи, порядок і випадки обмеження яких чітко встановлені Конституцією. Повторюсь, цих випадків ЛИШЕ два: надзвичайний та воєнний стан, який вводить своїм указом Президент і затверджує своїм рішенням Верховна Рада.
Отже, постанова Кабміну № 211 (в редакції Постанови КМУ від 2 квітня 2020 р. № 255) - це відверте перевищення повноважень. Бо Кабінет Міністрів, згідно з Конституцією України, зобов'язаний вживати "заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина" (пункт 2 статті 116 Конституції України), але аж ніяк не свавільно обмежувати їх.

З правової точки зору дії Кабміну порушують щонайменше дві статті Основного Закону (6-ту та 19-ту), а також містять склад злочину, передбачений ст. 365 Кримінального Кодексу України "Перевищення влади або службових повноважень". Конституційне право називає такий вихід державного органу за межі своїх повноважень узурпацією влади, і тому стаття 60 Основного закону звільняє від відповідальності осіб, що відмовляються підпорядковуватись незаконним наказам узурпатора: "Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази."

Посилання на статтю 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" в преамбулі постанови КМУ від (в редакції Постанови КМУ від 2 квітня 2020 р. № 255) є нікчемним, оскільки норми законів не можуть суперечити прямим приписам Основного Закону: "Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй" (ст. 8 Конституції).
Отже, 6 квітня в країні завершиться заздалегідь оголошений державний переворот, коли неуповноважений орган державної влади обмежить наші фундаментальні права та свободи у непередбачений Конституцією спосіб, а "правоохоронні" органи почнуть застосовувати штрафні санкції за невиконання незаконних приписів.

Внесу ясність. Я не проти карантинних заходів - я всіляко за. Однак, коли ці заходи запроваджуються у відверто антиконституційний спосіб, я категорчично проти. Відносна свобода - це все, що залишилось в цій країні. Якщо ми обміняємо її та рештки права на примарний шанс вижити в умовах пандемії, вона може ніколи не повернутись на ці терени. Тоді ми остаточно перетворимось на бідну євразійську переферію. Дебрацьку і невільну.

Ще Скоропадський звернув увагу на надмірну пристасть українців до театру: "В старой России единственная область, где украинство, и то под сильной цензурой, разрешалось, — это театр. Все поколения нынешних украинских деятелей воспитаны на театре, откуда пошли любовь ко всякой театральности и увлечение не столько сущностью дела, сколько его внешней формой. " Тепер у нас є фанатстична шанс всенародно поставити сучасний оепереточний переспів "Великого інквізитора" Достоєвського. Покласти Коніституцію замість ганчірки під ноги трагікомічному "наполеончику", що рятує націю від пандемії щоденними "відосиками" замість ЕКМО та ШВЛ.

Тільки слід пам'ятати, що будь-яка спроба внутрішньої диктатури та узурпації влади в Україні традиційно завершується отаманщиною, руїною і прикликанням варягів на царювання (вітання Директорії!). І вже в найближчий понеділок ми можемо стати на цей кармічний ескалатор, який привезе нас туди, куди привіз наших предків 100 років тому...


 
Останнє редагування:

goool

Well-Known Member

Арахамия назвал три сценария рассмотрения законопроекта во втором чтении:

- договариваться с авторами поправок, чтобы они их отозвали;

- внести в Раду только те поправки, которые одобрит комитет;

- полностью рассмотреть все поправки и проводить заседания даже ночью.
 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

06.04.20 18:27
Количество поправок в "антиКоломойский" законопроект превысило 13 тысяч (обновлено)

По состоянию на утро понедельника, 6 апреля, народные депутаты подали около 6 тысяч поправок к законопроекту №2571-д "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по отдельным вопросам функционирования банковской системы". К вечеру их количество превысило 13 тысяч.
Как передает , об этом первый заместитель парламентского комитета по вопросам финансов и налоговой политики, народный депутат Ярослав Железняк (фракция "Голос") сообщил на своей странице в сети .
"По состоянию на сейчас (утро понедельника, – ред.) у нас уже около 6000 поправок в банковский закон, и судя по темпу, то финальная цифра дотянет до 8000-8500 поправок (хотя я до сих пор верю в потенциал коллег и цифру 10К+)", – сообщил Железняк.
По словам депутата, это уже откладывает сроки рассмотрения законопроекта ко второму чтению парламентским комитетом.
"Этот объем текста еще и физически трудно свести, ожидать заседания Комитета раньше среды наверное не стоит", – добавил Железняк.
Вечером в понедельник депутат сообщил, что за день количество поправок к законопроекту выросло до 13 тысяч.
"По состоянию на 18:00 уже есть 13 000+ поправок в закон о банках №2571-д... Есть один внефракционный депутат, который только от себя подал более 6000 поправок, еще три пакета по 1,5 тысячи поправок. И это еще не все правки пришли",– сообщил Железняк
Отметим, к законопроекту №2178-10 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины об обороте земель сельскохозяйственного назначения" было подано около 4,2 тыс. поправок,
Как сообщалось, на внеочередном заседании 30 марта Верховная Рада которым среди прочего устанавливается запрет отмены национализации "Приватбанка". Принятие закона является ключевым требованием МВФ.
Подробнее читайте в материале БизнесЦензор:
 
Зверху