Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
і його зебілоїди зробили разом:

Венедіктова: Підозра Стерненкові буде однозначно
07/04/2020 12:18
You must be registered for see images

СЕРГІЙ СТЕРНЕНКО
Підозра одеському активісту Сергію Стерненку, який у 2018 році смертельно поранив свого нападника, буде оголошена.
Про це у вівторок, 7 квітня, генпрокурор Ірина Венедіктова в інтерв’ю “Українській правді”.
“Дивіться, по Стерненку підозра буде в будь-якому разі, кваліфікація йде або ст. 115, або ст. 118, але і так, і так це підозра… ст.115 – це вбивство, ст. 118 – це вбивство по самозахисту. Різниця – у кваліфікації, і це зроблять слідчі та прокурори, а явно не генеральний прокурор”, – зазначила вона.
Венедіктова наголосила, що для неї ця справа є резонансною – “як справа стосовно активістів і ситуації із захисту активістів”.
“А чи буде підозра? Звичайно, підозра буде, просто розуміння, по якій статті, і це не від мене ініціатива буде відходити і ні від кого. Тому що справа розслідується два роки, ви ж розумієте, що вона рано чи пізно завершиться? Питання кваліфікації”, – заявила вона.
Кваліфікація справи, як зазначила очільниця офісу генпрокурора, буде визначена, зокрема, на основі експертизи, “яка тільки-но надішла”.
Читайте також:

Як інформувала “ “, на колишнього лідера “Правого сектору” Одещини Сергія Стерненка востаннє , коли він із дівчиною підходив до свого будинку на вулиці Фонтанська дорога. Активіст встиг застосувати свій ніж, поранивши обох нападників, один з яких невдовзі помер.
Перед тим з початку 2018 року на Стерненка нападали ще двічі. 7 лютого його – тоді активіст заявляв, що напад організував мер міста Геннадій Труханов.
1 травня ззаду з травматичної зброї. Нападником виявився 39-річний Абзал Баймукашев, який раніше вже відсидів чотири з половиною роки за розбійний напад і незаконне зберігання зброї.
В обох випадках на Стерненка також чатували біля його будинку.
Незважаючи на прохання Сергія, йому так і не надали охорону.
У квітні 2019 року стало відомо, що Олександр Ісайкул, який у травні 2018 року вчинив замах на одеського активіста Сергія Стерненка,
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
нічого, зебілоїди тепер багаті, епоха зубажіння ж закінчилась!
You must be registered for see medias
 
  • Like
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
це вже ЗЕ-перемога, чи ще ні?

Поліція хоче оштрафувати учасників акції під ОП за порушення карантину: склали протоколи
06/04/2020 23:57
You must be registered for see images

ЯРИНА ЧОРНОГУЗ ПІД ОП. ФОТО З ФБ

На кожного учасника акції протесту “Весна на граніті”, що відбувається під офісом президента з ініціативи волонтерки Ярини Чорногуз, було складено адміністративний протокол.
Загалом на початку доби понеділка, 6 квітня, було складено дев’ять протоколів на протестувальників, сказано на ФБ-сторінці “Весна на граніті”.
Із повідомлення випливає, що учасників акції протесту на Банковій хочуть оштрафувати за порушення карантинних правил у громадському місці.
“Одразу після опівночі (06.04.2020) на кожного з учасників/учасниць було складено по адмінпротоколу (в сумі 9 протоколів). Національна поліція України оформила ці протоколи. посилаючись на постанову КМУ №255, пункт 2.7, стаття 44-3 КУпАП”, – зазначено в повідомленні.
“Кожен/кожна з нас написали розгорнуте пояснення, в якому ми посилалися на статті Конституції України (64, 39), які гарантують нам право на мирний протест і гарантію того, що це право не може бути скасовано (окрім випадків запровадження надзвичайного чи військового станів, передбачених законом). Так як в Україні на даний момент не введено ані надзвичайного, ані військового станів – постанова КМУ та дії Національної поліції України є протиправними”, – заявили учасники акції.
Як відомо, стаття 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення – “Порушення правил щодо карантину людей” – передбачає накладення штрафу на громадян від 17 тис. до 34 тис. грн.
За словами активістів, остаточне рішення щодо штрафу може прийняти лише суд. “І буде максимально дивно, якщо суд прийме рішення, яке суперечитиме Конституції України”, – наголосили протестувальники.
“На прикладі нас вони тестують, наскільки все наше суспільство стійке до поступових обмежень свобод. Слід показати, що стійке. Карантин чи ні”, – додали учасники акції, апелюючи до уваги ЗМІ та громадськості.
Перед цим інцидентом в соцмережі: “Попри антиконституційну кабмінну постанову #255, усе нестерпно законно. На площі перед ОПУ – 5 одиночних протестів, що гарантують 39 і 64 статті Конституції, – по дві людини з дотриманням відстані понад 2 метри та пересуванням строго по 2 людини”.

Як інформувала “ “, із 14 березня 2020 року під офісом президента на вулиці Банковій, 11 у Києві відбувається проти “капітулянтської проросійської політики президента та нового уряду”. Її започаткувала волонтерка, парамедик батальйону “Госпітальєри” Ярина Чорногуз. Поштовхом стали наміри влади почати прямий діалог та утворити “раду” із сепаратистами “ДНР/ЛНР”.
На початку протесту Чорногуз провела під ОП всю ніч, поставивши поруч портрет свого загиблого коханого, бійця 10 огшбр Миколи Сорочука, який у зоні ООС на Донеччині. Пізніше до Ярини приєднувалися десятки однодумців.
Серед вимог активістів – “ні визнанню ОРДЛО” (скасувати домовленість мінської ТКГ про консультативну раду з представниками окупованих територій), звільнити Єрмака, звільнити Сивохо (виконана), припинити відведення військ, звільнити Авакова, припинити репресії військових і добровольців.
Читайте також:

Як інформувала “ “, 11 березня учасники Тристоронньої контактної групи в Мінську підписали – органу, який фіксує суб’єктність ОРДЛО, а Росія перебуває лише в статусі гаранта-спостерігача, на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.
Від України відповідний протокол завізував другий президент Леонід Кучма, від Росії – спеціальний представник Азамат Кульмухаметов, від ОБСЄ – Гайді Грау, від ОРДО і ОРЛО – Наталія Никонорова і Владислав Дейнего.
У також брав участь керівник офісу президента України Андрій Єрмак.
Представники української опозиції у Верховній Раді назвали мінський протокол “державною зрадою”. Зокрема, депутат від “ЄС” Володимир за фактом антидержавних дій, вчинених керівником офісу президента Андрієм Єрмаком та другим президентом України Леонідом Кучмою на переговорах ТКГ в Мінську.
Нагадаємо, в , повертаючись із похорону Миколи Сорочука, який проходив у Луцьку, волонтерки Ярина Чорногуз та Анастасія Конфедерат були змушені вийти посеред траси з автобуса через відмову водія вимкнути російський серіал.
Цей інцидент набув широкого розголосу, зокрема через втручання депутатів від “Слуги народу”, які .
 
  • Like
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
може зразу до маскви?

“Слуга народу” пропонує перенести Конституційний Суд із Києва до Харкова
06/04/2020 19:49
You must be registered for see images

КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ

Верховній Раді пропонують перенести Конституційний суд України з Києва до Харкова.
Про це йдеться в тексті законопроєкту №3300, який на сайті парламенту.
Авторкою документу, зареєстрованого 3 квітня, є нардепка від “Слуги народу” Галина Третьякова.
Народна обраниця вважає, що перенесення КСУ зі столиці до Харкова, який вважається юридичною столицею України, підвищить рівень незалежності самого суду.
Крім того, законопроєктом пропонується заборонити юридичним особам звертатися до КСУ з конституційною скаргою, а також зобов’язати суддів Конституційного суду йти в оплачувану щорічну відпустку одночасно для забезпечення на засіданнях КСУ максимальної кількості суддів.
Як інформувала “ “, нещодавно
 

arnisumy

Well-Known Member
07.04.20 13:12
За Рябошапки нардепи й олігархи не знали, через кого "порішати", бо таких не було, - Трепак

За генпрокурора Руслана Рябошапки в його відомстві не було корупції.
Як інформує , про це повідомив в журналісту Дмитру Гордону ексзаступник генпрокурора Віктор Трепак.
"Багато знайомих приходили і казали: "Ми не знаємо, до кого піти і вирішити справу, бо таких не було... Усі ці речі прибрали з прокуратури. Корупції в прокуратурі не було", - сказав Трепак, додавши, що навіть звиклі до вирішення питань депутати й олігархи не знали, до кого звернутися.
З мінусів роботи свого колишнього начальника Трепак називає відсутність комунікації з нардепами: "Потрібно було працювати, пояснювати, говорити".
Крім того, Трепак називає "смішною" причину звільнення Рябошапки через відмову підписувати підозру п'ятому президенту Петру Порошенку.
 

arnisumy

Well-Known Member
красномовне фото!
You must be registered for see images

потягнув зі статті:
 

arnisumy

Well-Known Member
07.04.20 13:55
Розгляд правок до "антиКоломойського" законопроєкту триватиме рік, на утримання ВР за цей час витратиться близько 2 млрд грн, - "слуга народу" Мариковський

Розгляд поправок до "антиКоломойського" законопроєкту у Верховній Раді займе календарний рік.
Про це на своїй сторінці в написав нардеп від СН Олександр Мариковський, передає
"Новий успішний метод блокування роботи Ради - подання депутатом безмежної кількості правок. Відпрактиковано на знятті мораторію на продаж землі сільгосппризначення. Наступний законопроект, який блокується в цілях усім відомого бенефіціара - законопроект 2571-д, що забороняє повернення банків колишнім бенефіціарам", - розповів він.

"Ось список депутатів, які планують паралізувати роботу Верховної Ради (кількість правок, час розгляду в пленарних тижнях і календарних).
1 місце. Вигнанець із Слуги народу Антон Поляков (6033, 4 пленарні тижні / 3 календарні місяці)
2 місце. Співголова групи "За майбутнє" Віктор Бондар (1911, 2 пленарні тижні / 1,5 календарні місяці)
3 місце. Дмитро Чорний - "Слуга Народу" - (1781, 2 пленарні тижні / 1,5 календарні місяці);
4 місце Ольга Василевська Смаглюк - "Слуга Народу" - (1689, 2 пленарні тижні / 1,5 календарні місяці)
5 місце. Олег Дунда – "Слуга Народу" - (1656, 2 пленарні тижні / 1,5 календарні місяці)
6 місце. Сергій Демченко - "Слуга Народу" - (1463, 1 пленарний тиждень / 3 календарні тижні)
7 щасливе місце. Олександр Дубінський - "Слуга Народу" - (1199, 2/3 пленарний тиждень, 3 календарні тижні)
З 3 по 7 місця належать колегам з нашої фракції.

Дуже сподіваюсь, що колеги зрозуміють, що робота Верховної Ради:
- заблокується на 10,5 календарні місяця (14 пленарних тижнів);
- з урахуванням канікул - це 1 рік, за який з бюджету витратиться близько 2 мільярдів гривень платників податків на утримання Верховної Ради.


Давайте разом попросимо депутатів в них в коментарях забрати свої правки або зменшити їх до мінімуму", - закликав "слуга народу" Мариковський.
Як повідомлялося, "Про вдосконалення деяких механізмів банківської діяльності", який встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам. Законопроєкт був прийнятий в першому читанні 30 березня, в понеділок, 6 квітня, закінчився термін подачі поправок до нього.

Нагадаємо, що законопроєкт встановлює чіткі рамки судового перегляду рішень Національного банку України, а також скорочує можливості судів щодо встановлення розміру збитку, завданого колишнім власникам банку внаслідок виведення його з ринку. При цьому в законопроєкті прописано, що визнання рішення про виведення банку з ринку незаконним не може бути підставою для його скасування.
Ухвалення цього закону було вимогою Міжнародного валютного фонду.
Законопроєкт отримав назву "антиКоломойського", бо він істотно ускладнить можливі спроби Ігоря Коломойського повернути націоналізований в 2016 році Приватбанк або отримати компенсацію за нього.


 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

07.04.20 15:04
НАПК не получало обращения партии Зеленского об отказе от денег из госбюджета

Национальное агентство по вопросам противодействия коррупции не получило обращения от партии "Слуга народа" об отказе от предусмотренного в госбюджете финансирования.
Об этом говорится в ответе НАПК на запрос журналистов , передает .
"По состоянию на 3 апреля в Национальное агентство от политической партии "Слуга народа" заявление об отказе от государственного финансирования не поступало, поэтому никаких решений о прекращении государственного финансирования политической партии не принималось", – сказано в ответе ведомства.
Еще в конце марта председатель партии "Слуга народа" Александр Корниенко заявил, что политсила отказалась от госфинансирования до конца года.
"На деятельность партии в 2020 году должно быть выделено более 200 млн грн. Мы считаем, что эти деньги лучше отдать медикам. "Слуга народа" уже отказалась от госфинансирования до конца года. Призываем коллег по парламенту сделать то же самое", – заявлял Корниенко 26 марта.
В партии в тот же день уточнили, что планируют перенаправить всю сумму бюджетного финансирования в Стабилизационный фонд, создаваемый Кабинетом министров.
Однако как пояснили в НАПК, подобное заявление председателя партии "Слуга народа" не может быть реализовано в рамках действующего законодательства, поскольку отказаться от финансирования только на один год невозможно. По закону финансирование получается на весь период – то есть от выборов до выборов.
Читайте также:
"Таким образом, в случае получения Национальным агентством соответствующего заявления и принятия им соответствующего решения, Национальное агентство подготовит обращение в Министерство финансов об уменьшении соответствующего бюджетного назначения. Стоит заметить, что действующим законодательством не предусмотрено отказа от государственного финансирования на определенный период, а значит следствием принятия Национальным агентством вышеупомянутых действий является прекращение государственного финансирования партии не только на один год, а в целом на весь период такого финансирования", – пояснили в ведомстве.
Журналисты отмечают, что партия также не может самостоятельно перечислить полученные из бюджета деньги в Стабилизационный фонд, ведь государственное финансирование можно использовать исключительно на уставную деятельность политических партий. Благотворительность ею не является.
Более того, госфинансирование партий осуществляется ежеквартально. Соответственно, на момент заявления Корниенко в марте 2020 года, полной суммы, предусмотренной бюджетом на деятельность "Слуги народа" в 2020 году, на счетах партии не было, следовательно, и переслать ее в Стабфонд не могли.
По данным портала публичных финансов e-data, в первом квартале "Слуга народа" получила от НАПУ 35 млн грн на финансирование уставной деятельности. Информации о дальнейших перечисления средств со счетов партии "Слуга народа" портал e-data не содержит.
Напомним, чтобы стимулировать независимость политических партий от частных доноров и влияния олигархов, с конца 2016 года в Украине предусмотрено государственное финансирование их уставной деятельности. Деньги получают партии, которые на парламентских выборах преодолели 5% барьер.
В 2020 году, по данным НАПК, государственное финансирование на уставную деятельность получают пять политических партий – "Слуга народа", "Оппозиционная платформа - За жизнь", "Всеукраинское объединение "Батькивщина", "Европейская Солидарность", "Голос" . На это в бюджете предусмотрено более 280 млн грн, из которых более 140,5 млн грн – на "Слугу народа".
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
07.04.20 17:54
Суд отказался взыскать недвижимость фирмы Коломойского по долгу рефинансирования перед НБУ

Хозяйственный суд Киева своим решением от 24 декабря 2019 года отказал Национального банку Украины (НБУ) в удовлетворении иска к ООО "Приватофис" об обращении взыскания на предмет ипотеки.
Об этом стало известно из постановления Северного апелляционного хозсуда, который рассматривает апелляционную жалобу НБУ, передает со ссылкой на .
Как следует из материалов апелляционного суда, соответствующее решение суда первой инстанции засекречено.
В то же время как следует из сопроводительных материалов, предметом спора является несколько помещений в Киеве с площадью 156,1 кв. м, 101,7 кв. м, 234,30 кв. м, которые были переданы ответчиком в ипотеку для НБУ как обеспечение долговых обязательств "Приватбанка" по кредитам рефинансирования.
Отметим, имущество ООО "Приватофис" по делу о задолженности на 646,5 млн грн по кредитному договору от 2007 года. При этом из судебных материалов известно, что часть принадлежащей компании недвижимости уже переоформлена на новых владельцев.
Читайте также:
Как сообщалось, в конце февраля - марте государственный "Приватбанк" Украины (НБУ) на 5,2 млрд грн. Таким образом, задолженность "Приватбанка" по кредитам рефинансирования перед регулятором уменьшилась до 2,3 млрд грн.
В частности, Верховный Суд решил, что в рамках взыскания задолженности по кредитам рефинансирования, выданным "Приватбанку" до национализации, Национальный банк и только в случае невозможности этого обращать взыскание на имущество поручителей по этим кредитам – Игоря Коломойского и связанных с ним компаний.
Как поясняли источники в НБУ, это решение лишило смысла даже воздерживаться от погашения кредитов рефинансирования, которые банк обслуживал по повышенным ставкам в надежде на взыскание долга Нацбанком непосредственно с экс-владельца.
До недавнего времени задолженность "Приватбанка" по кредитам рефинансирования, полученным до его национализации в конце 2016 года, составляла около 7,6 млрд грн. Для погашения задолженности банка в 2018 году НБУ подал 148 исков против его бывшего владельца Игоря Коломойского (финансового поручителя) и связанных с ним 32 компаний-имущественных поручителей.
 

arnisumy

Well-Known Member
доктор юридичних наук, професор



Наразі серед фахівців-конституціоналістів триває обговорення внесеного депутатом більшості законопроекту № 3300 про зміни статусу Конституційного суду.
І практики, і науковці звертають увагу насамперед на запропоновані зміни процедури, щодо обмеження права на конституцйну скаргу, зокрема й для правозахисних організацій, та стосовно новел про можливість перегляду вже виконаних чинних судових рішень (автори проекту "передають вітання" люстрації та декомунізації).
Насправді ж звісно завдання цього проекту зовсім не юридичне. Бо всі запропоновані новели, крім першої статті проекту, мають характер "слід хоч щось написати для обсягу". А справжня мета авторів очевидна та полягає у перенесенні Констсуду в Харків.
Це також обговорюють, вже політики, як форму "покарання" суддів Констсуду за низку незручних владі рішень. Але на жаль, справжня мета цього проекту навіть й не політична.
Бо державою-агресором очевидно наразі готується новий план захоплення значних територій України та легітимізації такого захоплення, ворогом ураховуються помилки 2014 року.
Тоді росіянам не вистачило для легітимації агресії підконтрольного органу вищої влади України - янукович на цю роль виявився фізично неспроможнім, а контрольований регіоналами парламент вирішив "плити на революційній хвилі". Бо був у Києві. Далеко від "ввічливих чоловічків"
Наразі ж ворогами готується відповідний майданчик, у колишній столиці УСРР, куди "корисні ідіоти", спільно з "корисливими розумниками" перенесуть Конституційний суд. Й куди, у тому "прикрому випадку", коли Київ агресорові захопити знову не вдастся, з Липок переберуться окремі високопосадовці у чарівних нових мундирах.
Та буде вже на місці Констсуд, який, під дулом автоматів, буде визначати хто насправді тепер конституційна влада, а хто хунта, яку варто бомбити фосфором. І який НЕ ЗМОЖЕ без зміни закону переїхати з тимчасово окупованих територій.
Цинічно та буденно готуємося до капітуляції

 
Зверху