ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
На готелі Трампа в Нью-Йорку з'явилося зображення Путіна (фото, відео)

На фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку з'явилася проекція із зображенням президента Росії Володимира Путіна і підписом «Happy to help, bro!» («Радий допомогти, бро»), передає meduza.io.
Також на фасад будівлі були спроектовані зображення прапора Росії з написами «Follow the money» і «Кріпись, братан». Одночасно з цим перед будівлею марширували люди у формі, схожій на військову, і з прапором Росії в руках.

Детальніше читайте на УНІАН:
 

Loner

Well-Known Member
Скандал за паспортом: чи достатньо відреагувала Україна на польську провокацію
Юрій Панченко, Європейська правда _ Вівторок, 08 серпня 2017, 09:18

Польща продовжує генерувати скандали із сусідами. Наразі – знову з Україною. А за компанію – ще й з Литвою.
Суть чергового конфлікту – у новому дизайні польських паспортів, який планується приурочити до 100-річчя відновлення державності. Міністерство внутрішніх справ Польщі вже виклало зображення, що мають опинитися на сторінках нового паспорта. Ними, за словами міністра Маріуша Блащака, "хотіли б віддати належне всім тим, хто пролив свою кров за свободу польської держави".
Частина малюнків вже затверджена, серед них – "Меморіал орлят" у Львові. Втім, нетактовність (чи то провокація) польського уряду на цьому не завершується. Серед незатверджених ілюстрацій, які у міністерстві вирішили винести на онлайн-голосування – Гостра брама, одна з визначних пам'яток литовської столиці.
Показовий момент: якщо вільнюська брама – в першу чергу духовна пам'ятка (всередині неї знаходиться каплиця з відомою іконою), то
присутність у паспорті місця поховання захисників тоді польського Львова від української армії можна сприйняти як натяк на територіальні претензії.
Звісно, офіційна Варшава наголошує, що така схожість оманлива, ці малюнки аж ніяк не означають будь-яких територіальних претензій до сусідніх країн, а лише підкреслюють особливу роль цих пам’яток для національної самосвідомості (що є правдою).

Втім, навіть у Польщі цей крок викликав неоднозначну оцінку. Зокрема, Wyborcza вже звернулася за коментарем до МВС, чи не вважають у відомстві, що поява мотивів міст, розташованих за межами сучасної Польщі, може призвести до напруги між країнами. "Уявімо реакцію нашого МЗС, якщо, наприклад, Німеччина помістить у свої паспорти зображення Бреслау чи Штетніна (нинішні польські Вроцлав та Щецин. – Ред.)", – пише Bezprawnik.
Втім, нині скандальний дизайн нових паспортів критикують переважно опозиційні польські медіа. А тому не виключено, що така критика лише посилює впевненість урядовців, що вони ухвалили правильне рішення.
І ця впевненість лишилася би непохитною за відсутності гучного дипломатичного скандалу... але, без нього, очевидно, не обійдеться.
Першими відреагували литовці.
4 серпня міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс викликав тимчасового посла Польщі в Литві. "Ми пояснили йому ситуацію і попередили, що такого не повинно бути… Ненормально, коли використовують фотографії інших країн, тим більше, знаючи, що в нашій історії були різні сторінки. Що стосується Вільнюса, долі цього краю, то це ще болючіше. Тому потрібно враховувати ці обставини", – заявив Лінкявічюс.
Із заяви глави литовської дипломатії ("наскільки ми знаємо, позиція українців схожа", зазначив він) також слідувало, що ці питання Вільнюс встиг обговорити з Києвом. А тому аналогічний крок з боку українського МЗС був цілком очікуваним.
Зрештою, після вихідних відреагував і офіційний Київ. 7 серпня до МЗС викликали посла Польщі Яна Пєкло.
"Україна розглядає такі наміри як недружній крок, що негативно впливає на розвиток стратегічного українсько-польського партнерства", – йдеться в заяві МЗС.
Варто нагадати, що за останні місяці це не перший випадок, коли Україна змушена реагувати на недружні дії з боку Польщі.
Для порівняння, варто згадати минулорічний конфлікт у польському Перемишлі, наслідком якого стала заборона на в’їзд в Україну президенту цього міста Роберту Хомі. Це рішення, прийняте СБУ без консультацій з урядом, викликало гостру реакцію у Варшаві. Зрештою, заборону довелося скасувати, що поставило Україну у незручне становище.

Принциповий момент: цього разу український МЗС діяв хоч і обережно, але цілком правильно. Він координував свої дії з Литвою, утримавшись від односторонніх кроків.
Через це українська реакція наразі виглядає адекватнішою за попередню. Однак,
давши старт міжнародному скандалу, чи готові ми до його ескалації?
Іншими словами – чи є у нас план на той випадок, якщо Польща не погодиться міняти малюнки на своїх паспортах? Імовірність такого сценарію досить висока – хоча б тому, що нинішня польська влада дуже рідко визнає свої помилки.
Що в такому випадку робитиме Україна? Обмежиться новою заявою? Знайде шлях для оскарження? Чи спробує відповісти на ці дії своїми?
Варто пам’ятати й інше – останніми роками Варшава регулярно намагається "тестувати" реакцію своїх сусідів, раз за разом вдаючись до все нових суперечливих кроків. А отже, відсутність реакції Києва мотивує наших сусідів на нове загострення.
Остаточне рішення щодо дизайну нового паспорта має бути прийняте у вересні. Польські урядовці поки не коментують цей випадок, що дозволяє припустити, що остаточне рішення ще не затверджене. У кожному разі, справжній скандал почнеться вже восени. І до цього треба бути готовими.
Найгірший для нас сценарій – якщо Варшава відмовиться розміщувати зображення, що дратує Вільнюс (там рішення ще не затверджено, й змінити все надзвичайно легко), але не піде на поступки Києву.
Тому варто вже зараз заручатися підтримкою Вільнюса, щоб отримати можливість винести цю проблему на рівень ЄС. Доводити разом, що така нетактовність – це аж ніяк не випадковість.
Зрештою, чим активнішим Київ буде зараз у цьому питанні, тим простіше нам буде згодом опонувати польським заявам на кшталт "з Бандерою Україна в ЄС не увійде".
А що подібні заяви ще будуть, сумнівів вже немає.

Автор: Юрій Панченко,
редактор "Європейської правди"
 

Loner

Well-Known Member
В Кувейте температура воздуха достигла +62 градуса по Цельсию. Самовоспламеняются деревья и кустарник

 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member
"Український Тиждень", август 2008-го. До нападения РФ на Украину, оставалось пять с половиной лет.
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Транзит російського газу зріс на 22,8% до рекордного рівня за 6років 52,3 куб.м. Імпорт газу з ЄС збільшився в 2,4 рази.Споживання -17 млрд
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Виталий Портников: Усталость от России, или Почему Запад хочет дать Путину сохранить лицо
8 августа 2017 11:49

Запад устал от российского политического безумия, которое лишило европейцев прибыли и ощущения безопасности.

Высказывания лидера немецких либералов Кристиана Линднера о необходимости поиска путей улучшения отношений с Россией и возможности вынести Крым "за скобки" этого будущего улучшения стали неожиданностью не только для украинцев. Они стали неожиданностью прежде всего для немцев. В этой стране уже привыкли к лоббистским усилиям социал-демократов, многие лидеры которых и не скрывают, что связи с Москвой — и деньги Москвы — для них намного важнее международного права. Но от свободных демократов ожидают приверженности ценностям — и оттого так сильно раздражение и разочарование.
Но заявление Линднера не стоит воспринимать просто как не очень удачный предвыборный ход политика, пытающегося возвратить свою партию в парламент на предстоящих выборах в бундестаг. Лидер СвДП отражает общие настроения западных элит, которые можно охарактеризовать одним словом — усталость.
Но это — не усталость от Украины, о которой так любят порассуждать в Москве. Это — усталость от России. Вернее — от российского политического безумия, которое лишило европейцев и прибылей, и ощущения безопасности.
Конечно же, хочется, чтобы возвратилось и это ощущение, и деньги. И тогда начинается поиск путей возвращения. Но западные политики исходят из абсолютно ложной посылки — они уверены, что Владимир Путин хочет того же самого. Что ему уже надоело ссориться с цивилизованным миром, что он опасается проблем, которые неизбежно возникают в российской экономике. Что ему тоже нужно, чтобы ситуация вернулась к 2014 году, когда российский президент был уважаемым членом клуба мировых лидеров, а не изгоем.
При этом западные политики понимают, что Путин не может капитулировать — и характер не тот, и "электорат" живет шовинистическими мифами, внедрёнными российской пропагандой. Поэтому нужно дать Путину сохранить лицо. Ну хотя бы не упрекать его за Крым — и тогда он с Донбасса сам уйдет.
Плохо же они знают Путина! Российский президент живет в своем мире, где лицо нужно сохранять не ему, а Меркель или Трампу. И это им, а не ему, стоит подумать о капитуляции. Будущее российской экономики не волнует Путина еще и потому, что он живет своими, а не национальными интересами. И убеждён, что мужик все стерпит. А не стерпит — так для успокоения подданных есть национальная гвардия, для этого он и кормит своих опричников.
Именно поэтому заявления Линднера не имеют никакого значения. Да, они могут влиять на репутацию немецкого политика, но к реальным последствиям все равно не приведут, как не приводили десятки подобных заявлений куда более влиятельных политиков — от Трампа до Штайнмайера.
И не потому, что уставшие от России не согласятся вынести аннексированный Крым за скобки своего интереса. А потому, что Путин не сделает и шага навстречу своим доброжелателям.
 

Chadel

Active Member
Кому это не нравится, остаются на Украине, платят 50% зарплаты за комуналку(с гордостью и радостью за страну
ожидают ее увеличения) про бензин умолчу, с удовольствием наблюдают как растут зарплаты (цены правда еще
быстрее) и получают удовольствие от все более раскручивающегося маховика гиперифляции(тк получают все больше
обесцененых фантиков) c нетерпением ожидають увидить старые добрые цифры купонов с шестью нулями номинала.
Зато теперь у нас есть безвиз в Европу (+ каждый день похороны в АТО) Баланс в целом положительный, правда ?
А что еще будет при втором сроке президента и его сплоченной команды ? Просто дух захватывает от перспективы и
радости ожидания. Ну не старую Юльку или рыгов выбирать, правда ? Дорогу молодым управленцам !

Бальцерович отдыхает. Его старые методы управления давно переплюнули молодые украинские реформаторы.
Оно то так. Если не учитывать, что в Туркмении нет ничего кроме столицы построенной туркмен-баши из белого итальянского мрамора. А остальная страна живет в мазанках и детские игрушки - старое колесо.
Об этом я не читал в интернете, а видел сам.
 

Loner

Well-Known Member
Оно то так. Если не учитывать, что в Туркмении нет ничего кроме столицы построенной туркмен-баши из белого итальянского мрамора. А остальная страна живет в мазанках и детские игрушки - старое колесо.
Об этом я не читал в интернете, а видел сам.
Спорить не стану, сам там не бывал.

Но вот хотелось бы узнать из первых уст: Вы в Туркмении наблюдали картину дерущихся нищих
пенсионеров за право рыться на дворовой мусорке ? потому что я у себя такое наблюдал неодно
кратно, и это центральная часть Украины ! А стоящих с протянутой рукой у каждого большого
супермаркета ?
 
  • Like
Реакції: Aiir
Зверху